NK Bratstvo Gračanica

Moderator/ica: GracanicaAA

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la GEC » 03 jun 2023, 15:04

Ti očigledno prijatelju nisi nimalo upućen i ne znaš kako funkcionira Bratstvo.Dugo godina sam proveo dole,za 12 g. Više ružnog nego lijepog vjeruj mi. Ako hoćeš promjene za početak prvo skupština koje nije bilo u ovom vijeku,finansijski izvještaj na općinskom vijeću ili SIPA u klub i gasi sve.

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 03 jun 2023, 15:35

GEC je napisao/la:
03 jun 2023, 15:04
Ti očigledno prijatelju nisi nimalo upućen i ne znaš kako funkcionira Bratstvo.Dugo godina sam proveo dole,za 12 g. Više ružnog nego lijepog vjeruj mi. Ako hoćeš promjene za početak prvo skupština koje nije bilo u ovom vijeku,finansijski izvještaj na općinskom vijeću ili SIPA u klub i gasi sve.
Nisam rekao da znam sve.
Ali kako sad ti mi reci.
To za skupštinu kluba sam čuo ne znam tačno.
Ako 2 godine nije bilo skupštine i finansijskog izvještaja.

Ovoliks opština niko da zatraži, da upita, urgira, zasto smo svi mlakonje.
Ukratko, ja ne opravdavam njih, nego nemogu shvatit da nikog nije briga, da žmirimo, da se bojimo Brke.

Jel vrijeme da se počnemo bunit, da se pozove na odgovornost svako.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 04 jun 2023, 07:31

Tekst sa teme Slobode koji može pokazati kako skinut politiku iz kluba i klub postaviti na zdrave noge.


"Evo citam malo vas iz dosade ne mogu vas skontat nikako jer vi sami ne znate sta hocete ,po meni vi morate preuzet klub u svoje rukei dalje vidjet sta ce te ,Dok ne preuzmete klub nema postenog investitora.
Je li vama treba investitor koji ce dat platu igracima 500 maraka kao sto radi u Tuzli i posle vas zavalit u milionske dugove poreznoj jer necete imat klub tada transparentan .
Celik je otprilike krenuo ovako a skupstine su slicne ta skupstina mora izglasat sama sebe da se raspusti a to ih vi morate natjerat..Celik je uradio ovako pojavio se NGG napravili novi statut ponudili skupstini i naravno odbijali e onda idu
1.Prvo bojkot svih utakmica oko 3.5 godine je bio
2. Protesti cesti gdje je se znalo okupit oko 7000 ljudi
3.Konstantni pritisci na grad i promjena vlasti pljuvanje na SDA da se ne glasa i doso Fudo prvi clan bio i izmjeni se statut raspusti se skupstina taman kontali evo ga onda nas on podje blokirat i natjera nas da glasamo za turcina i ode turcin jos nam veci dug napravi samo prema igracima dug je bio preko milion.
4.Napravljen novi klub koji ce mjenjat Celik a ovaj ugasit e onda mi nedamo Celik istupamo iz lige izglasamo kanton a ugasit nismo dali ,tad smo bili bez marke i polako poceli akcije vjerni navijac ,12 igrac i neke manje sponzore ..I tu je rat sa Fudom tuzbe i to i to smo rijesili i tu smo na pragu Federalne lige ali zdravi cisti posteni bez duga igracima trenerima .U medjuvremenu bili raznih pritisaka pretnji otkaza sa posla pucnjava i svega ali klub smo spasili..
5..Vi morate klub preuzet to morate shvatit na koji nacin to je vasa organizacija a to.mastanje laznih investitora zaboravite.Kad preuzmete klub odlucite ili investitor ili dionice ili federalna liga oporavak ili kanton..Sa ovim ljudima salameta nema ugasit ce vas .Valjda imate pametnih mladih skolovanih koji vole klub koji ce preuzet klub napravit novi statut kao mi sto smo uradili ali prvo natjerat skupstinu da vas novi statut oni izglasaju al.treba tu i ljudi i vremena aki morate druge vam nema ili ce vas ugasit .
Meni je drazi Celik u 3 ligi pratit zdrav cist da se radi iz ljubavi nego onaj Celik u PL pun kriminala i uvjek borba za opstanak i par izlazaka u Europu. Grad davo pare postavi svoje ljude i te iste pare pokradu i jos dugovve prave i kod vas je sve isto samo mnogi od vas ili ne kontaju ili nece kontat zive u masti nekoj dok vam ne ugase klub.Realno Bingo nece a Azmir ak ce plata bit 500 KM a na ruke 5000 pa vi kontajte..
Halalite na upadu ali nekad komentar napisem kod vas onako iz dosade."
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

smajk1980
Postovi: 29
Pridružen/a: 21 jan 2020, 12:22
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la smajk1980 » 04 jun 2023, 09:38

Kroz razne price i sve sto se prica Daso se treba vratiti svom svijetu vratit Bratstvo i funkcije ljudima koju su tu mladost ostavili
Realno kazu dolazi 20 ljudi na utakmicu pa ne moze doci vise mislim radi koga jer oko svlacionica se vrte ljudi koji neznaju kad je klub osbovan pa zamislite ko su ljudi ispred kluba kad brastvo igra domacu utakmicu COKARA MICO I MERSED LIDA haloooo pa to je gracanicko Bratstvo ljudi
Evo npr zasto Šuša ne moze biti direktor pa zasto npr ne moze biti sekretar Nerko ili Mirza Kadija pa npr zasto ne moze biti umjesto tog merseda zihno seo kadija valje da ne govorim sumba ferid zlaja seki temin itd itd ljudi koji su ostavili mladost tu nevjerujem kako i muslimovica jos drzis jedini koji se moze nazvat domacim
Pa recimo radi šuše dođe 50 ljudi radi kadija dođe 50 ljudi radi zihne fahre seje valjeta dođe 100 ljudi i eto svijeta a da ne govorim npr da ima neko iz gracanice da igra ovo sad ko igra u bratstvu i koje dovodio ove igrace treba dozivotno zabranit ulaz na stadion
Vrati Daso klub gradskoj raji znam js da su ovo tvoji dupelisci i ahbabi ali ima negdje gradski klub bratstvo
Problem Kadići ne valjaju ne vole bratstvo
Problem Susa jer voda ljubavnice po opstini i na svoju ruku ne igra kako vi svirate ali da li je to bitno ako covjeka voli svijet
Problem zihno problem valje problem ferid problem sumba temin seki ne vole bratstvo a vi kao volite ustvari i ne mozete volit kad volite iz koristi
Iskreno zalim svoj klub koji je postao černobil i kanta za nabijanje

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 04 jun 2023, 09:59

smajk1980 je napisao/la:
04 jun 2023, 09:38
Kroz razne price i sve sto se prica Daso se treba vratiti svom svijetu vratit Bratstvo i funkcije ljudima koju su tu mladost ostavili
Realno kazu dolazi 20 ljudi na utakmicu pa ne moze doci vise mislim radi koga jer oko svlacionica se vrte ljudi koji neznaju kad je klub osbovan pa zamislite ko su ljudi ispred kluba kad brastvo igra domacu utakmicu COKARA MICO I MERSED LIDA haloooo pa to je gracanicko Bratstvo ljudi
Evo npr zasto Šuša ne moze biti direktor pa zasto npr ne moze biti sekretar Nerko ili Mirza Kadija pa npr zasto ne moze biti umjesto tog merseda zihno seo kadija valje da ne govorim sumba ferid zlaja seki temin itd itd ljudi koji su ostavili mladost tu nevjerujem kako i muslimovica jos drzis jedini koji se moze nazvat domacim
Pa recimo radi šuše dođe 50 ljudi radi kadija dođe 50 ljudi radi zihne fahre seje valjeta dođe 100 ljudi i eto svijeta a da ne govorim npr da ima neko iz gracanice da igra ovo sad ko igra u bratstvu i koje dovodio ove igrace treba dozivotno zabranit ulaz na stadion
Vrati Daso klub gradskoj raji znam js da su ovo tvoji dupelisci i ahbabi ali ima negdje gradski klub bratstvo
Problem Kadići ne valjaju ne vole bratstvo
Problem Susa jer voda ljubavnice po opstini i na svoju ruku ne igra kako vi svirate ali da li je to bitno ako covjeka voli svijet
Problem zihno problem valje problem ferid problem sumba temin seki ne vole bratstvo a vi kao volite ustvari i ne mozete volit kad volite iz koristi
Iskreno zalim svoj klub koji je postao černobil i kanta za nabijanje
Svaka ti je na mjestu.
Ali eto kad se niko ne suprotstavlja.
Puno ljudi okupljenih omo Dase je na budzetu, cuvaju poso i za lični interes šute.

Nisam isključiv, ne smeta mi Čokara sto je iz Škahovice ako radi svoj posao.
Ali ne rade, kradu to je problem.

Mogu zamislit atmosfere , i na tribinama i oko svlačionica, da dođu ljudi koji su igrali za Bratstvo, koji vole klub i grad, istinski vole.
Pa vidi bayern hoenes i bekenbauer se pitaju za većinu stvari.

I to što kažeš za posjetu, ja idem u zadnhe vrijeme svaku kad mogu, dosta ljudi ne dolazi jer ne osjeće poveznicu sa Bratstvom.

Nema domaće atmosfere, marokanci digli ruke.
Žalosno Bgm, ponekad baš tužna situacija.

Brijesnica uvela sezonske karte, slikaju na fb ko kupuje, organizuju čišćenha stadiona, iftare, druzenja.
Duša me zaboli kad to vidim.

Sjećam se prvih dolazaka na stadion, neka tekma ne znam koja Ćuće iz penala stativu pogodi, ko sad se sjećam kako tribine skočiše pune, NEMA VEZE IDEMO BRATSTVO BRATSTVO.

Jer svoj klub se voli i drugačija i veća ljubav je lokalna, nebitno koja je liga.

Pa ljudi za Millwall navijaju čitav život jer je u tom kvartu, a u Londonu Arsenal Chelsea i koliko jos jacih klubova.
Al ljubav, ljubav se ne kupuje, ni historija.

Daso sam otić neće, ko i kako će ga smijenit.
Samo izbori, i opet mora druga stranka dobit.

Uništio si Bratstvo , odlazi više **** te ko te dovede.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 05 jun 2023, 08:44

Nisam gledao ali po rezultatu.
Još jedna blamaža na domaćem terenu.
Nekada Sloboda nije mogla ništa, a sad može ko hoće.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 05 jun 2023, 11:03

POST SA TEME ZVIJEZDE IZ GRADAČCA

Evo broj telefona,viber, za sve koji su spremni za sledecu sezonu izdvajati mjesecno
20,50 i 100 km.
Javit se za dogovor oko udruženja prijatelji Zvijezde

Predlozite prijateljima i poznanicima.
Organizovat cemo se da imamo svoje mjesto na tribini sa transparentom.
Izradit cemo majice u kojim cemo gledati utakmice i svaki mjesec financijski pomagati klub.
Bujrum

LJUDI VOLE SVOJ KLUB, NOVA UPRAVA STIZE KOLIKO CUjem.Tako je kad se voli svoj klub, 5 mjesto a promjene idu.
Kod nas jedva ostali i nikom ništa.

Ovolika opština a niko ništa.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 06 jun 2023, 08:03

GEC je napisao/la:
02 jun 2023, 22:26
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
01 jun 2023, 15:24
7Aprildomemoj1 je napisao/la:
01 jun 2023, 14:48
Ni na jedan argument nisi odgovorio sa nečim konkretnim. Sve su to floskule, tipa, treba imat muda, suprostavit se Dasi itd. Dječija priča. Šuša je igrao dok je mogao, Brko ga je ispostovao tj. zaposlio ga u gradskoj administraciji od 2019 godine. Isto je Pindzu bio zaposlio u Bolnici. Al gurbetska krv ne da mira. Bujrum pokreni proteste protiv Brke. Ja nisam na budzetu i ne zavisim od njega. Mogu ga yebavati na svakom koraku. Bratstvo pratim od 1980 godine. Pamtim kad smo bili 3 liga bivse Yu, Međurepublička liga i igrali sa Slav. Brodom, Zemunom, Novim Sadom itd. Tema, Poljaš, Gec, Ćuko, Šele, Ferid, kasnije Jurica su nosili plavobijele uz veterane Slobode Licu, Šećera itd. Sad talentovana djeca iz Stjepan polja, Orahovice Džakula i dtugih MZ zbog Brkine privatizacije kluba idu u Zvijezdu Slobodu i Tuzla city. Neće roditelji da im djecu trenira Brkin žeton Mićo a ti pozivas Miću da povede neke akcije. Čovječe gdje ti živiš ?
Nisam rekao da ne dolaze polovnjaci u Bratstvo, nema klub ni budžet da dovede jače igrače.
Ali jedini alibi godinama je djeca nam igraju vani nemogu u Bratstvu, koji je to sa opštine gračanica napravio karijeru a u Bratstvu nije mogao.
Ima ih , 4-5, ali to je prosipanje iz šupljeg u prazno, ni Henry nije mogo u juventusu, Dzeko u Želji, nekad igrač nije još sazrio, nije napredovao i ne prođe.
Kad uspije kaze matični klub nije propaznao, nije tačno, u tom trenutku nije mogao, ili je bio slab, ili konkurencija.
A za djecu sa Opštine, dodji na trening mladjih kategorija pa vidi brojnost.
2012 2013 2014 2015 2016 2017 čak.
Brojnost jako velika.
Ovo je čokara 100% :urnebes:
Mislio sam da je Nasel al ako nije onda je Čokora ili Mićo 100 % :rol:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 06 jun 2023, 16:44

Zato mi i jesmo tu gdje jesmo.
Vi se pustili Mići i Brki i ne mrdate da ne kazem cim, i svi vam drugi krivi.
Ja pisem sta ljudi rade u drugim klubovima, govorim da mj propadamo.
Zasto bi to Mićo, Čokara, pisali u ovom tonu.
Oni bi rekli da smo ok sredina.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
7Aprildomemoj1
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 maj 2022, 09:01
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la 7Aprildomemoj1 » 06 jun 2023, 17:34

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
06 jun 2023, 16:44
Zato mi i jesmo tu gdje jesmo.
Vi se pustili Mići i Brki i ne mrdate da ne kazem cim, i svi vam drugi krivi.
Ja pisem sta ljudi rade u drugim klubovima, govorim da mj propadamo.
Zasto bi to Mićo, Čokara, pisali u ovom tonu.
Oni bi rekli da smo ok sredina.
Mićo 100 % Sam si se izdo kad si ranije napisao imai iko da povede akciju, Mićo ili neko :rol: :rol:
Sam sebe promovišeš. Jel to imas ambiciju da naslijedis Brku na čelu kluba kad on odapne ?
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11255
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la OnlyLeft22 » 06 jun 2023, 17:42

7Aprildomemoj1 je napisao/la:
06 jun 2023, 17:34
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
06 jun 2023, 16:44
Zato mi i jesmo tu gdje jesmo.
Vi se pustili Mići i Brki i ne mrdate da ne kazem cim, i svi vam drugi krivi.
Ja pisem sta ljudi rade u drugim klubovima, govorim da mj propadamo.
Zasto bi to Mićo, Čokara, pisali u ovom tonu.
Oni bi rekli da smo ok sredina.
Mićo 100 % Sam si se izdo kad si ranije napisao imai iko da povede akciju, Mićo ili neko :rol: :rol:
Sam sebe promovišeš. Jel to imas ambiciju da naslijedis Brku na čelu kluba kad on odapne ?
:rol:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5208
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Truhlo » 06 jun 2023, 18:04

OnlyLeft22 je napisao/la:
06 jun 2023, 17:42
7Aprildomemoj1 je napisao/la:
06 jun 2023, 17:34
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
06 jun 2023, 16:44
Zato mi i jesmo tu gdje jesmo.
Vi se pustili Mići i Brki i ne mrdate da ne kazem cim, i svi vam drugi krivi.
Ja pisem sta ljudi rade u drugim klubovima, govorim da mj propadamo.
Zasto bi to Mićo, Čokara, pisali u ovom tonu.
Oni bi rekli da smo ok sredina.
Mićo 100 % Sam si se izdo kad si ranije napisao imai iko da povede akciju, Mićo ili neko :rol: :rol:
Sam sebe promovišeš. Jel to imas ambiciju da naslijedis Brku na čelu kluba kad on odapne ?
:rol:
Koga podrzavas, Micu ili Cokaru?

Ja dajem prednost Cokari a u zvijezdi podrzavam Nurdu. Ima neki Piska vatale treba ga otjerati.
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11255
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la OnlyLeft22 » 06 jun 2023, 18:06

Truhlo je napisao/la:
06 jun 2023, 18:04
OnlyLeft22 je napisao/la:
06 jun 2023, 17:42
7Aprildomemoj1 je napisao/la:
06 jun 2023, 17:34


Mićo 100 % Sam si se izdo kad si ranije napisao imai iko da povede akciju, Mićo ili neko :rol: :rol:
Sam sebe promovišeš. Jel to imas ambiciju da naslijedis Brku na čelu kluba kad on odapne ?
:rol:
Koga podrzavas, Micu ili Cokaru?

Ja dajem prednost Cokari a u zvijezdi podrzavam Nurdu. Ima neki Piska vatale treba ga otjerati.
Micu :thumbup:

On je na ovom forumu i pise na temi Slobode :bih:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5208
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Truhlo » 06 jun 2023, 18:08

OnlyLeft22 je napisao/la:
06 jun 2023, 18:06
Truhlo je napisao/la:
06 jun 2023, 18:04
OnlyLeft22 je napisao/la:
06 jun 2023, 17:42


:rol:
Koga podrzavas, Micu ili Cokaru?

Ja dajem prednost Cokari a u zvijezdi podrzavam Nurdu. Ima neki Piska vatale treba ga otjerati.
Micu :thumbup:

On je na ovom forumu i pise na temi Slobode :bih:
Je li ljubitelj kamiondzijske dojke?
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Convicts
Postovi: 3225
Pridružen/a: 09 avg 2022, 18:49
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Convicts » 06 jun 2023, 18:10

Ide Bratstvo ide Gračanica
Šta zna hrđa kako se kalio Čelik.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11255
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la OnlyLeft22 » 06 jun 2023, 18:15

Truhlo je napisao/la:
06 jun 2023, 18:08
OnlyLeft22 je napisao/la:
06 jun 2023, 18:06
Truhlo je napisao/la:
06 jun 2023, 18:04

Koga podrzavas, Micu ili Cokaru?

Ja dajem prednost Cokari a u zvijezdi podrzavam Nurdu. Ima neki Piska vatale treba ga otjerati.
Micu :thumbup:

On je na ovom forumu i pise na temi Slobode :bih:
Je li ljubitelj kamiondzijske dojke?
:thumbup:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
Truhlo
Postovi: 5208
Pridružen/a: 10 avg 2020, 09:43
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la Truhlo » 06 jun 2023, 18:17

OnlyLeft22 je napisao/la:
06 jun 2023, 18:15
Truhlo je napisao/la:
06 jun 2023, 18:08
OnlyLeft22 je napisao/la:
06 jun 2023, 18:06


Micu :thumbup:

On je na ovom forumu i pise na temi Slobode :bih:
Je li ljubitelj kamiondzijske dojke?
:thumbup:
Let me guess:

@DamirT :hmmmmm:
All football clubs in Bosnia & Herzegovina are registered as not-for-profit associations of citizens. However, in practice, only one club allows its members to democratically participate and vote in its General Assembly - NK Čelik Zenica.

Avatar
OnlyLeft22
Postovi: 11255
Pridružen/a: 24 okt 2020, 16:40
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la OnlyLeft22 » 06 jun 2023, 18:27

Truhlo je napisao/la:
06 jun 2023, 18:17
OnlyLeft22 je napisao/la:
06 jun 2023, 18:15
Truhlo je napisao/la:
06 jun 2023, 18:08

Je li ljubitelj kamiondzijske dojke?
:thumbup:
Let me guess:

@DamirT :hmmmmm:
:hmmmmm: :shhh:
Uefa Cup 1/4
Uefa Cup winners’ cup 1/8 (2)
43 place in Uefa rankings (best ever from Bosnia and Herzegovina EVER)

U školskim danima o njemu su nas učili sve,
al' život nam objasnio tek, to kakav je čovek Broz.

GOJKO VUKOVIC!

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 06 jun 2023, 19:20

7Aprildomemoj1 je napisao/la:
06 jun 2023, 17:34
NKBRATSTVOGR je napisao/la:
06 jun 2023, 16:44
Zato mi i jesmo tu gdje jesmo.
Vi se pustili Mići i Brki i ne mrdate da ne kazem cim, i svi vam drugi krivi.
Ja pisem sta ljudi rade u drugim klubovima, govorim da mj propadamo.
Zasto bi to Mićo, Čokara, pisali u ovom tonu.
Oni bi rekli da smo ok sredina.
Mićo 100 % Sam si se izdo kad si ranije napisao imai iko da povede akciju, Mićo ili neko :rol: :rol:
Sam sebe promovišeš. Jel to imas ambiciju da naslijedis Brku na čelu kluba kad on odapne ?
Smiješnj ste.
Nemam veze sa Mićom ili nekim.
Davno trenirao fudbal, imam 39god.
Ozenjen.
Pogresno me shvatate.
Ja bi volio u klubu vidjet, Ferida Imamovića, Nerku Kadiju, , Zihnu, i ostale dobte bivše igrače.
Šušu naravno.
Da se klub depolitizira.
Ali svi vi samo pricate, a to svi znamo, Mićo Čokara, Daso, nisu za Bratsva.
Stariji ste od mene i duze to gledate.
Šta ste konkretno uradili ds ih smijenite.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Avatar
NKBRATSTVOGR
Postovi: 318
Pridružen/a: 28 maj 2023, 12:39
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: NK Bratstvo Gračanica

Post Postao/la NKBRATSTVOGR » 06 jun 2023, 21:36

Da bi me bolje shvatili.
Da nisam nikakav Mićo i ekipa.
Ja bi volio da Bratsvo ispadne u drugu ligu sjever, ako će klub napustit Helić, Halilović,Čokara, Lida kao spiker, s na Luke doći bivše legende i inteligentni mladi ljudi.
Stadion bi bio pun, samo od raje koja bi radi njih dolazila.
Ako po ovom nemožete skontat da je moj cilj da Bratstvo naše ima dušu konekcije sa navijačima, da se zna kud ćeš subotom.
E jbg onda.
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕NK BRATSTVO🔵🌕🔵🌕🔵🌕
🔵🌕🔵🌕🔵GRAČANICA🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵
🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕🔵🌕

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.