Koje ekipe ispadaju iz Prve lige FBIH ?

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 26 maj 2018, 00:29

KonjicBOY WroteColonNe znam,možda umišljam,ali ja imam neku svoju teoriju sada. (kad svi lupaju kako stignu mogu i ja,haj Boga ti :D)

Prije izlaska rasporeda sudija za 29. kolo mislio sam da je utakmica Orašje - Slaven završena stvar. Ali pogledajte ko sudi,Kazlagić. Opet kažem,možda lupam ali koje su šanse da ga je savez poslao da završi posao kontra Slavena? Svakako im zadnje kolo dolazi Sloga i vjerovatno će uzeti sva 3 boda i u tom slučaju ispada Slaven,bar koliko sam mogao upratiti.

Moguce, najbezbolnije bi im to bilo haman.
TŽV!

KonjicBOY
Kontakt:

PostPostao/la KonjicBOY » 26 maj 2018, 00:35

atomac123 WroteColon
KonjicBOY WroteColonNe znam,možda umišljam,ali ja imam neku svoju teoriju sada. (kad svi lupaju kako stignu mogu i ja,haj Boga ti :D)

Prije izlaska rasporeda sudija za 29. kolo mislio sam da je utakmica Orašje - Slaven završena stvar. Ali pogledajte ko sudi,Kazlagić. Opet kažem,možda lupam ali koje su šanse da ga je savez poslao da završi posao kontra Slavena? Svakako im zadnje kolo dolazi Sloga i vjerovatno će uzeti sva 3 boda i u tom slučaju ispada Slaven,bar koliko sam mogao upratiti.

Moguce, najbezbolnije bi im to bilo haman.

Ali opet Slaven ima bolji omjer od Jedinstva.. Boga pitaj šta će tu biti.

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 26 maj 2018, 00:37

Mogao bi i Rudar obe izgubit do kraja, bice ovdje svega.
TŽV!

Mexico
Kontakt:

PostPostao/la Mexico » 26 maj 2018, 11:38

Yebo sve i ko ce ispast. Ja bi volio samo da Tosk ostane jer raja kad se vratila iz Tesnja sa gostovanja kaze da nigdje nisu docekani tako. Ni jedne ruzne rijeci i samo postovanje prema Velezu. Tako su i oni docekani na jesen i u sportskom duhu nadigrani. Naprijed Tosk strmkapa je uz vas
Nosim stari most na ramenu,mentalitet u srcu,ja znam ovaj grad kao da je džep u prsluku

Sarmelino
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la Sarmelino » 26 maj 2018, 11:54

Mexico WroteColonYebo sve i ko ce ispast. Ja bi volio samo da Tosk ostane jer raja kad se vratila iz Tesnja sa gostovanja kaze da nigdje nisu docekani tako. Ni jedne ruzne rijeci i samo postovanje prema Velezu. Tako su i oni docekani na jesen i u sportskom duhu nadigrani. Naprijed Tosk strmkapa je uz vas

Valjda ne iznevjerite u zadnjem kolu :salut:
Veliki fan Aluminija,Lantana i Vodika.

ledesma
Kontakt:

PostPostao/la ledesma » 26 maj 2018, 12:03

Velež je institucija, nema s Veležom, lahko ćemo. AkoBogda rasut će jedintvo ko rižu, i izbacit ga iz lige naglavačke. Andiamo Rođeni!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Mexico
Kontakt:

PostPostao/la Mexico » 26 maj 2018, 12:04

Sarmelino WroteColon
Mexico WroteColonYebo sve i ko ce ispast. Ja bi volio samo da Tosk ostane jer raja kad se vratila iz Tesnja sa gostovanja kaze da nigdje nisu docekani tako. Ni jedne ruzne rijeci i samo postovanje prema Velezu. Tako su i oni docekani na jesen i u sportskom duhu nadigrani. Naprijed Tosk strmkapa je uz vas

Valjda ne iznevjerite u zadnjem kolu :salut:

Brato ogroman se pritisak postavlja na mladu ekipu Veleza tako da osim revijalne tekme za slanje Jedinstva u trecu ligu ispada kao da nam treba pobjeda za povratak u PL. Velez ce odigrati posteno i glavu stavljam na panj zajedno sa svim velezovim navijacima za tu tekmu ali ne mozes garantovat ni tri boda kad Atletiko igra sa Osasunom. Ako budemo igrali kao zadnih 5-6 kola ima da ih sataremo u hendikepu prvo poluvrijeme a evo ti izjavu gospodina Šemsudina Hasića poštenog građanina ove zemlje i predsjednika naseg Veleža. Imaš i datum 10 januar 2017 :salut:

" ... Uprava FK Velez nece razgovarati ni s kim ni o namjestanju ni o prodaji ni tri za tri niti cemo razgovarati sa sudijama dok sam ja predsjednik Uprave. Ako neko bude insistir'o na tome ja nemam nista protiv nek odmah sutra preuzme nek odmah pridje. U sklopu tog necemo biti omiljeni kod sudije. Necemo omiljeni biti kod kompletnog estamblišmenta u Fudbalskom Savezu jer necemo davati nikom nista. Zato nemojte nasjedati na provokacije ..."

10 januar 2017
Nosim stari most na ramenu,mentalitet u srcu,ja znam ovaj grad kao da je džep u prsluku

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.