Prva liga FBiH 2017/2018

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

Merhaba
Kontakt:

PostPostao/la Merhaba » 08 nov 2017, 14:41

Mancini jel ti mene ovdje ispitujes o mom poznavanju BH fudbala ili ? Boli me ba tuki za Gobeljica , eto ti si ekspert za nas fudbal svaka cast brate!!!
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 08 nov 2017, 14:54

Merhaba WroteColonMancini jel ti mene ovdje ispitujes o mom poznavanju BH fudbala ili ? Boli me ba tuki za Gobeljica , eto ti si ekspert za nas fudbal svaka cast brate!!!

Smiri se! Nemoj da ti jezik "ide" prije pameti. Napisao sam samo iz razloga što puno forumaša prati naš fudbal zadnjih 4-5 godina, a pišu kao da "sve" znaju. A zaboravio si kako je klub za koji navijaš isti taj član Sudijske komisije zeznuo kada je gostovao u Bugojnu, kada je podijelio tri crvena kartona.
Zadnja izmjena: Mancini, dana/u 08 nov 2017, 15:22, ukupno mijenjano 1 put.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

solinas

PostPostao/la solinas » 08 nov 2017, 15:11

Mancini WroteColon
Merhaba WroteColonMancini jel ti mene ovdje ispitujes o mom poznavanju BH fudbala ili ? Boli me ba tuki za Gobeljica , eto ti si ekspert za nas fudbal svaka cast brate!!!

Smiri se! Nemoj da ti jezik "ide" prije pameti. Napisao sam samo iz razloga što puno forumaša prati naš fudbal zadnjih 4-5 godina, a pišu kao da "sve" znaju. A zaboravio si kako je klub za koji navijaš isti taj predsjednik Sudijske komisije zeznuo kada je gostovao u Bugojnu, kada je podijelio tri crvena kartona.

A Olimpic posteno dobio Sarajevo na po Koseva I to bas kada mu je najvise trebalo.
Ne glumi moralnu vertikalu ne stoji ti. ....
Svi neposteni samo vi posteni. Mos misliti.
Ovdje se pise u fazonu da je dolaskom Husica poceo kriminal u BiH fudbalu. ...sto je glupost.
I ako se bavi time, sistem mu to omogucava.
Kriminalac sram ga bilo. ..
A Jedinstvo, Olimpik, Rudar, Buducnost, Orasje,Bratstvo ti cvjetovi bosanskog postenja lagano vahnu zbog strasnog sisoje.
Hajde ne se.ri
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Merhaba
Kontakt:

PostPostao/la Merhaba » 08 nov 2017, 15:15

Mancini WroteColon

Smiri se! Nemoj da ti jezik "ide" prije pameti. Napisao sam samo iz razloga što puno forumaša prati naš fudbal zadnjih 4-5 godina, a pišu kao da "sve" znaju. A zaboravio si kako je klub za koji navijaš isti taj predsjednik Sudijske komisije zeznuo kada je gostovao u Bugojnu, kada je podijelio tri crvena kartona.

Pasa moj , smiren sam ja poprilicno nego mi ide na ku+rac sto mi se obracas sa visine jer eto kao ti znas ko je Gobeljic , a ja ne znam i ti si kao pametni.Osim toga ovdje nikad ne pisem ali sam napisao jer je tvoj Olimpik pokraden , ali tebi ocito ni to ne odgovara.Za koji klub ja navijam?
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 08 nov 2017, 15:16

solinas WroteColon
Mancini WroteColon

A Olimpic posteno dobio Sarajevo na po Koseva I to bas kada mu je najvise trebalo.
Ne glumi moralnu vertikalu ne stoji ti. ....
Svi neposteni samo vi posteni. Mos misliti.
Ovdje se pise u fazonu da je dolaskom Husica poceo kriminal u BiH fudbalu. ...sto je glupost.
I ako se bavi time, sistem mu to omogucava.
Kriminalac sram ga bilo. ..
A Jedinstvo, Olimpik, Rudar, Buducnost, Orasje,Bratstvo ti cvjetovi bosanskog postenja lagano vahnu zbog strasnog sisoje.
Hajde ne se.ri

Jesi li ti normalan? :roll: Vidiš li ti šta sam gore napisao? :roll: Promašio si poentu, baš promašio. :cry:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 08 nov 2017, 15:21

Merhaba WroteColon
Mancini WroteColon

Pasa moj , smiren sam ja poprilicno nego mi ide na ku+rac sto mi se obracas sa visine jer eto kao ti znas ko je Gobeljic , a ja ne znam i ti si kao pametni.Osim toga ovdje nikad ne pisem ali sam napisao jer je tvoj Olimpik pokraden , ali tebi ocito ni to ne odgovara.Za koji klub ja navijam?

Pošto vidim da si bezobrazan, nemoj mi se više obraćati. I ne pišem sa "visine", nije mi to bila namjera. Navijaš vjerovatno za Želju. I taj isti član Sudijske komisije na utakmici Iskra-Željo "uništio" je Želju sa tri crvena kartona. Pogrešno si me shvatio, ali to je tvoj problem. ;)

Merhaba
Kontakt:

PostPostao/la Merhaba » 08 nov 2017, 15:23

Izvjesni Gobeljic nas zavadi :lol: :lol:

solinas

PostPostao/la solinas » 08 nov 2017, 15:24

Ma osvrnuo sam se na kompletno pisanje u zadnje vrijeme. ...A vrlo dobro znam sta si gore napisao. ...
Pominju se bojkoti liga I da se zaustavi "strasni sisoje"umjesto da se klubovi ujedine pa zaustave hobotnicu koja mu to omogucava (ako to radi jer dokaza konkretnih nema).
Da se izbore za pravicniju ligu uopste, bolji sistem, ujedinjenje liga nesto za opste dobro. ..
Ne. ..kada klubu ide sute svi ali kada ne ide gdje si pravdo.....
Tema rasprava je profulana ovdje totalno,a ja vrlo dobro znam sta pisem.

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 08 nov 2017, 15:24

Merhaba WroteColonIzvjesni Gobeljic nas zavadi :lol: :lol:

Navijač si Želje a ne znaš Gobeljića. :lol:

Merhaba
Kontakt:

PostPostao/la Merhaba » 08 nov 2017, 15:33

Mancini WroteColon

Ma fakat ne znam , a nije me nikad ni interesovalo do sad. Odlutasmo mi sa teme i famoznog "Cazinskog klana"

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 08 nov 2017, 15:44

Merhaba WroteColon
Mancini WroteColon

Ma fakat ne znam , a nije me nikad ni interesovalo do sad. Odlutasmo mi sa teme i famoznog "Cazinskog klana"

Pa on je dio tog "klana".

sekretar
Kontakt:

PostPostao/la sekretar » 08 nov 2017, 15:45

Famozni Cazinski klan se prije fudbala bavio sljedećim...

Durić je bio trgovac voćem i povrćem i dan danas je,ali propali,pa se uvalio u politiku i nogomet...
Kazlagić je radio kao konobar u nekom lokalu,a koji je tek financijski stao na noge kad se prihvatio pište i trgovao utakmicama.
Silić po zanimanju automehaničar, bavi se autodijelovima, ima svoju trgovinu i radnju...
Gobeljić je efendija u jednom manjem mjestu blizu Cazina....

bavariapivo
Kontakt:

PostPostao/la bavariapivo » 08 nov 2017, 17:21

sekretar WroteColonFamozni Cazinski klan se prije fudbala bavio sljedećim...

Durić je bio trgovac voćem i povrćem i dan danas je,ali propali,pa se uvalio u politiku i nogomet...
Kazlagić je radio kao konobar u nekom lokalu,a koji je tek financijski stao na noge kad se prihvatio pište i trgovao utakmicama.
Silić po zanimanju automehaničar, bavi se autodijelovima, ima svoju trgovinu i radnju...
Gobeljić je efendija u jednom manjem mjestu blizu Cazina....

zivi dokaz da se od nogometa u bih moze lijepo ziviti :mrgreen:

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 08 nov 2017, 17:22

Pa dobro, ne moras raditi u NASI prije toga da bi postao fudbalsli sudija.
I ne moras od obrazovanja imati MIT.

Iskren da budem ja bi sudijama uveo neki minimalan nivo obrazovanja koji moraju ispuniti, tipa da nisu imali svake godine u skoli po 100- tinu neopravdanih casova, ili da su svake gosine isli na popravni iz 2-3 predmeta. Nazalost takvih ima danas u nasem fudbalu.
Kako od takvih ocekivati da skontaju sva pravila i zakone i kako od njih ocekivati da sude posteno.

studeni
Kontakt:

PostPostao/la studeni » 08 nov 2017, 17:37

Zasto se navijaci Slobode javljaju da brane predsjednika drugog kluba?!
I ovo opravdavanje ocitog lopovluka je bas ono dno dna. Al sta ces, takva sredina

solinas

PostPostao/la solinas » 08 nov 2017, 18:08

studeni WroteColonZasto se navijaci Slobode javljaju da brane predsjednika drugog kluba?!
I ovo opravdavanje ocitog lopovluka je bas ono dno dna. Al sta ces, takva sredina

Ne branim Husica jbt on.
Ali ovdje se pise kao da je on uveo ovakav kriminal u BiH fudbal, sto je glupost.
Nije on problem nego uredjenje lige (od kantonalne do PL ) koja omogucava ovakve stvari.
I kada covjek cita sve moralne vertikale a o svakom od klubova mogu se eseji o lopovluku I malverzacijama napisati, krenuvsi od tvog, do mog. ...

studeni
Kontakt:

PostPostao/la studeni » 08 nov 2017, 18:22

Opet ponavljam, zasto samo navijaci Slobode skacu kad se spomene Sloga i Husic?! Il ovo navijaci vec treba da ide pod navodnike

MVN1994
Kontakt:

PostPostao/la MVN1994 » 08 nov 2017, 18:38

studeni WroteColonOpet ponavljam, zasto samo navijaci Slobode skacu kad se spomene Sloga i Husic?! Il ovo navijaci vec treba da ide pod navodnike

Zato što se još nisu odvikli podrinjske sise! :kafa:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

lisander
Kontakt:

PostPostao/la lisander » 08 nov 2017, 19:17

ASD WroteColonPa dobro, ne moras raditi u NASI prije toga da bi postao fudbalsli sudija.
I ne moras od obrazovanja imati MIT.

Iskren da budem ja bi sudijama uveo neki minimalan nivo obrazovanja koji moraju ispuniti, tipa da nisu imali svake godine u skoli po 100- tinu neopravdanih casova, ili da su svake gosine isli na popravni iz 2-3 predmeta. Nazalost takvih ima danas u nasem fudbalu.
Kako od takvih ocekivati da skontaju sva pravila i zakone i kako od njih ocekivati da sude posteno.

Mislim da po pravilniku sudija da bi dosao na Prvu ligu mora imati fakultet, moze i privatni

theboss_RD07

PostPostao/la theboss_RD07 » 08 nov 2017, 19:53

solinas WroteColon
studeni WroteColonZasto se navijaci Slobode javljaju da brane predsjednika drugog kluba?!

Ne branim Husica jbt on.
Ali ovdje se pise kao da je on uveo ovakav kriminal u BiH fudbal, sto je glupost.
Nije on problem nego uredjenje lige (od kantonalne do PL ) koja omogucava ovakve stvari.
I kada covjek cita sve moralne vertikale a o svakom od klubova mogu se eseji o lopovluku I malverzacijama napisati, krenuvsi od tvog, do mog. ...

Ma ko pise da je on uveo kriminal u BH fudbal? On je TRENUTNO najveci kriminalac u tom fudbalu i zato se on najvise i pljuje. Spominjao se onda kad je Sloboda ulazila, pa pauza, pa se sad spominje opet. Nek Sloga udje u PLBiH nece se sljedece sezone njegovo ime ni 5 puta pomenuti na ovom pdfu, garantujem. Doci ce neki na red neki drugi Husic, osim ako ovaj prvi nema neki fetis na drkanje prve federalne, pa poslije Sloge preuzme neki novi klub u ovom rangu

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.