Prva liga FBiH 2017/2018

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

GEC
Kontakt:

PostPostao/la GEC » 13 maj 2018, 12:55

zizu1991 WroteColon
Mancini WroteColonImaš li ti neki problem? Jesam li te spomenuo i gdje? Od sada me zaobilazi u "širokom luku".

Imam, problem je u tome što ti argumentovano odgovaraš sa smiley-ima i spammaš temu te prolaziš ispod radara zbog smijurije od moderacije. To je problem, i problem je nakaradluk od emocionalne neinteligencije kada se zahtjeva poštovanje pravila foruma a tip sa druge strane smatra da se forsira nešto na individualnom nivou.

Nisi interesantan. Neko dodje da bi nešto korisno i pročitao a ne tvojih par redova smiley-a. :lolno:
Neka mancinija ;) to je jedini navijač olimpika i valja ga trpit :mrgreen:

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 13 maj 2018, 13:21

Mancini je toliko butthurt lik i vjeruj da ga je lakse stavit u gnjavatore i ignorirati nego s njim uci u neku "ozbiljnu" raspravu.. Ili recimo samo "raspravu"
Dovoljno je da ti negdje u postu pise "Olimpik", bices citiran u roku 15 min. sa masom nekih gluposti koji veze s vezom nemaju.
A "argument" kad bi i proguglao opet ne bi skonto sta je to

A ni moderacija nema vremena da brise spamanje na ovoj temi. Spavaju svi na temi Sloge cekaju da nesto napisem pa da mogu obrisat cim prije :rol:
#NKZ
#MUFC
ЯΣD OR DΣΔD

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 13 maj 2018, 13:35

SMR187 WroteColonA ni moderacija nema vremena da brise spamanje na ovoj temi. Spavaju svi na temi Sloge cekaju da nesto napisem pa da mogu obrisat cim prije :rol:

Tebi je do teme Sloge i nasih problema,a igraci ti raskidaju ugovore kao na traci.
Poslusaj sta ti @combe govori i ukljucite se dok jos nije kasno.Inace ce Zvijezda doci u sitvaciju u kojoj ce Tuzla City slati igrace na kaljenje kod vas.

Nego jel istina da vam juniori koji se bore za ulazak u PL nisu mogli otici na gostovanje jer klub nije mogao da plati autobus?
Ako jest kad ce klub izaci sa saopstenjem da se izvine prevarenim roditeljima i djeci?
Teska sitvacija i za djecu i roditelje iz Lukavca koji su recimo izostali taj dan s posla da proprate svoje malisane a neko se tako poigra s njihovim emocijama?Valjda nije istina :think:
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 13 maj 2018, 14:18

zizu1991 WroteColon
Mancini WroteColonImaš li ti neki problem? Jesam li te spomenuo i gdje? Od sada me zaobilazi u "širokom luku".

Imam, problem je u tome što ti argumentovano odgovaraš sa smiley-ima i spammaš temu te prolaziš ispod radara zbog smijurije od moderacije. To je problem, i problem je nakaradluk od emocionalne neinteligencije kada se zahtjeva poštovanje pravila foruma a tip sa druge strane smatra da se forsira nešto na individualnom nivou.

Nisi interesantan. Neko dodje da bi nešto korisno i pročitao a ne tvojih par redova smiley-a. :lolno:

Pojma ti nemaš! Mene prozivaš a ne gledaš koje gluposti drugi pišu a na koje se najbolje odgovori onako kako sam ja odgovorio. A ti si obični provokator! I od sada mi se nemoj obraćati!
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 13 maj 2018, 14:21

SMR187 WroteColonMancini je toliko butthurt lik i vjeruj da ga je lakse stavit u gnjavatore i ignorirati nego s njim uci u neku "ozbiljnu" raspravu.. Ili recimo samo "raspravu"
Dovoljno je da ti negdje u postu pise "Olimpik", bices citiran u roku 15 min. sa masom nekih gluposti koji veze s vezom nemaju.

A ni moderacija nema vremena da brise spamanje na ovoj temi. Spavaju svi na temi Sloge cekaju da nesto napisem pa da mogu obrisat cim prije :rol:

Mislio sam da si korektan ali si očigledno obični provokator i hinjavac.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

zizu1991
Kontakt:

PostPostao/la zizu1991 » 13 maj 2018, 14:27

Mancini WroteColonPojma ti nemaš! Mene prozivaš a ne gledaš koje gluposti drugi pišu a na koje se najbolje odgovori onako kako sam ja odgovorio. A ti si obični provokator! I od sada mi se nemoj obraćati!

Ti imas pojma pa opet nisi svjestan da se na takvu vrstu provokacija ne nasjeda, lagano ih se izignorise jer je to jedini lijek, but wait..

Jesam li ja to morao reci ti da bi shvatio a ne sam spoznao?? Nagomilao si pun qrac nepotrebnog materijala koji nicemu ne sluzi. Budi pametniji if you can.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 13 maj 2018, 14:27

BosanacGorstak WroteColon
SMR187 WroteColonA ni moderacija nema vremena da brise spamanje na ovoj temi. Spavaju svi na temi Sloge cekaju da nesto napisem pa da mogu obrisat cim prije :rol:

Tebi je do teme Sloge i nasih problema,a igraci ti raskidaju ugovore kao na traci.
Poslusaj sta ti @combe govori i ukljucite se dok jos nije kasno.Inace ce Zvijezda doci u sitvaciju u kojoj ce Tuzla City slati igrace na kaljenje kod vas.

Nego jel istina da vam juniori koji se bore za ulazak u PL nisu mogli otici na gostovanje jer klub nije mogao da plati autobus?
Ako jest kad ce klub izaci sa saopstenjem da se izvine prevarenim roditeljima i djeci?
Teska sitvacija i za djecu i roditelje iz Lukavca koji su recimo izostali taj dan s posla da proprate svoje malisane a neko se tako poigra s njihovim emocijama?Valjda nije istina :think:

Sta cu poslusat combeta? Ja platim ulaz 5KM i toliko mogu, nemam sredstava da ko krmetina Azmir kupim ligu i popisam se po svima koji pokusaju nesto posteno sklopiti, pa i po fudbalu generalno. Jer ono sto vi radite je totalni anti-fudbal.
Sto se tice nas, ja ne mogu uticat na to sta ljudi u upravi rade, pa se i ne zamaram time. Gledam utakmice i to je to. A Zvijezde je bilo i bit ce.. isto kao sto je gledalaca bilo i bit ce, pa nebitno jel u pitanju premijer liga ili prva, druga federalna.
A sta je s vas plasticara? Hocel makar 100 ljudi bit na stadionu ako se budete borili za opstanak? Ili ne daj Boze ako vas onaj krmak napusti, sta ce vam bit s kluba?

Inace se na kaljenje salju mladi talenti kojima treba ozbiljan fudbal i dobra minutaza. Jedino sto vi mozete ponudit je masa preplacenih jedva-profesionalaca sto ne mogu dvije pobjede uvezat bez gola iz ofsajda, penala il neceg slicnog :roll:
#NKZ
#MUFC
ЯΣD OR DΣΔD

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 13 maj 2018, 14:46

Mancini WroteColon
SMR187 WroteColonMancini je toliko butthurt lik i vjeruj da ga je lakse stavit u gnjavatore i ignorirati nego s njim uci u neku "ozbiljnu" raspravu.. Ili recimo samo "raspravu"

Haha, pa na meni si iste fazone prosipao i napadao kad god sam nesto napisao. Milion puta si se nasao uvrijedjen i citirao me zbog necega sto sam napisao o Olimpiku, iako nista nije bilo zlonamjerno. sad glumis zrtvu kao mislio si ja korektan, nisi ocekivao blabla :crazy:

Pusti tu pricu bgt. Na kraju krajeva ni ovaj prvi post nije provokacija. Pisem ono sto mislim, a ne znam sta drugo da mislim o nekome ko po drugim temama priziva admina jer mu se ne svidja sta ljudi pisu po temi Olimpika
#NKZ
#MUFC
ЯΣD OR DΣΔD

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 13 maj 2018, 14:55

SMR187 WroteColon
Mancini WroteColon

Haha, pa na meni si iste fazone prosipao i napadao kad god sam nesto napisao. Milion puta si se nasao uvrijedjen i citirao me zbog necega sto sam napisao o Olimpiku, iako nista nije bilo zlonamjerno. sad glumis zrtvu kao mislio si ja korektan, nisi ocekivao blabla :crazy:

Pusti tu pricu bgt. Na kraju krajeva ni ovaj prvi post nije provokacija. Pisem ono sto mislim, a ne znam sta drugo da mislim o nekome ko po drugim temama priziva admina jer mu se ne svidja sta ljudi pisu po temi Olimpika

Nikakve ja fazone ne prosipam.

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 13 maj 2018, 14:58

zizu1991 WroteColon
Mancini WroteColonPojma ti nemaš! Mene prozivaš a ne gledaš koje gluposti drugi pišu a na koje se najbolje odgovori onako kako sam ja odgovorio. A ti si obični provokator! I od sada mi se nemoj obraćati!

Ti imas pojma pa opet nisi svjestan da se na takvu vrstu provokacija ne nasjeda, lagano ih se izignorise jer je to jedini lijek, but wait..

Jesam li ja to morao reci ti da bi shvatio a ne sam spoznao?? Nagomilao si pun qrac nepotrebnog materijala koji nicemu ne sluzi. Budi pametniji if you can.

Ne diram te, ne diraj me! Ostalo je "šuplja" priča!

tarantula27
Kontakt:

PostPostao/la tarantula27 » 13 maj 2018, 15:02

Ostade Vucovima 50.000 km. Dernece na Otoci kazu. SIPA ce se ukljuciti u ovu jucerasnju sprdanciju u Orasju. Sve u zatvor treba ako ima pravne drzave...

zizu1991
Kontakt:

PostPostao/la zizu1991 » 13 maj 2018, 16:39

Mancini WroteColonNe diram te, ne diraj me! Ostalo je "šuplja" priča!

Margaritas ante porcos.

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 13 maj 2018, 16:46

zizu1991 WroteColon
Mancini WroteColonNe diram te, ne diraj me! Ostalo je "šuplja" priča!

Margaritas ante porcos.

Kako ti kažeš. ;)

GracanicaAA
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la GracanicaAA » 13 maj 2018, 18:41

Hahahaha fulaju sa 5 metara cist gol igrac Toska. :urnebes: :urnebes: :urnebes:
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

plavobijeliii
Kontakt:

PostPostao/la plavobijeliii » 16 maj 2018, 16:16

Jaooooooo smijurije od utakmice izmedju Iskre i Metallegea
hahahahahhahahahhah e majko moja :crazy:
TOŠK ŽIVI VJEČNO !

harden
Kontakt:

PostPostao/la harden » 16 maj 2018, 16:23

plavobijeliii WroteColon

hahahahaha šta je ovo, yebem ti ženo majku :tokralju:

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 16 maj 2018, 17:36

Hahahhahahah sta je ovo :lol: :lol:
TŽV!

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 16 maj 2018, 17:40

plavobijeliii WroteColon

A gledaj kod nas posjete, ko Liga prvaka, stvarno ce bit steta da ispadnemo :D
TŽV!

varda
Kontakt:

PostPostao/la varda » 16 maj 2018, 17:53

Možete li mi dati odgovor na OVO pitanje, u dilemi sam.

gigglessmoke
Kontakt:

PostPostao/la gigglessmoke » 19 maj 2018, 11:51

Ima li danas kakvih sigurica? :)

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: atomac123, bihacusrcu1, Navijac123, plavobijeliii i 11 gostiju.