29.kolo Prve lige FBiH

Moderatori/ce: Sarmelino,GracanicaAA

slogash

PostPostao/la slogash » 27 maj 2018, 11:27

ASD WroteColon
Sto se Capljine i Rudara tice, osudjujem, sramno, dodao bih i Orasje i Bratstvo, ekipe koje je Sloga kupila 2 puta, pogledaj pristup njihov tu i na nekim drugim utakmicama.
Bosna je igrala sa Olimpikom u momentu kad je Buco napustio klub i dosta toga nije bilo kako treba, ne znam da li je namjesteno, to bi trebali potvrditi ovi Bosnasi na forumu.
Ne vidim sta je problem s Igmanom? kod kuce su poginuli protiv Olimpika, a u Sarajevu ih dobio Olimpik, nakon jedne nesrece.o

Eto ja osudjujem mutne radnje ljudi iz tog kluba, a ti hoces li biti covjek i osuditi Azmirove mutne radnje? ako ne njegove, onda bar ljudi koje je okupio oko sebe?

Ako su mutne radnje to sto igraci imaju odlicne uslove za rad,kvalitetne pripreme,redovne plate,to sto od Sloge zivi preko 100 porodica,to sto su djeca sklonjena sa ulica i treniraju i u svim uzrastima je clanarina besplatna,onda da,osudjujem ga.

Mexico
Kontakt:

PostPostao/la Mexico » 27 maj 2018, 11:33

slogash WroteColon
ASD WroteColon
Sto se Capljine i Rudara tice, osudjujem, sramno, dodao bih i Orasje i Bratstvo, ekipe koje je Sloga kupila 2 puta, pogledaj pristup njihov tu i na nekim drugim utakmicama.
Bosna je igrala sa Olimpikom u momentu kad je Buco napustio klub i dosta toga nije bilo kako treba, ne znam da li je namjesteno, to bi trebali potvrditi ovi Bosnasi na forumu.
Ne vidim sta je problem s Igmanom? kod kuce su poginuli protiv Olimpika, a u Sarajevu ih dobio Olimpik, nakon jedne nesrece.o

Eto ja osudjujem mutne radnje ljudi iz tog kluba, a ti hoces li biti covjek i osuditi Azmirove mutne radnje? ako ne njegove, onda bar ljudi koje je okupio oko sebe?

Ako su mutne radnje to sto igraci imaju odlicne uslove za rad,kvalitetne pripreme,redovne plate,to sto od Sloge zivi preko 100 porodica,to sto su djeca sklonjena sa ulica i treniraju i u svim uzrastima je clanarina besplatna,onda da,osudjujem ga.

Brato niko to ne osporava i svaka cast na besplatnim clanarinama ali ti si sljepac pravi. Pa frajer je svu ovu sirotinju pokupovao. Od 6 utakmica sa Velezom Zvijezdom i Olimpikom dobio samo Olimpik kuci sa nevidjenom krađom i ti pises o nekom postenju. Bola recite kupovali smo gdje smo mogli i tako usli ali nemoj mi moralisat nisu raja ovdje papci
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

slogash

PostPostao/la slogash » 27 maj 2018, 12:02

Mexico WroteColon
slogash WroteColon
ASD WroteColon

Brato niko to ne osporava i svaka cast na besplatnim clanarinama ali ti si sljepac pravi. Pa frajer je svu ovu sirotinju pokupovao. Od 6 utakmica sa Velezom Zvijezdom i Olimpikom dobio samo Olimpik kuci sa nevidjenom krađom i ti pises o nekom postenju. Bola recite kupovali smo gdje smo mogli i tako usli ali nemoj mi moralisat nisu raja ovdje papci

Ljudino u zadnjih 11 utakmica Sloga ima 10 pobjeda i nema ekipe koja nije bila premirana osim Veleza.Svaka ekipa protiv Sloge je igrala za dobre pare,nekima je put i smjestaj placen da bi dosli dan ranije i da bi bili odmorni.Nekoliko ekipa je i plakalo posle utakmica jer su propustili da uzmu ozbiljne cifre,ne samo za pobjedu,nego i za bod.Na kraju nas je samo Velez pobjedio jedina ekipa koja nije bila premirana,ako cemo vjerovat kapitenu Veleza,jer nema covjek razloga da nas laze.
Ozbiljne su pare ulozene u ekipu da bi se zajebavali sa kupovanjem utakmica.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 27 maj 2018, 12:10

A zvijezda ???
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 27 maj 2018, 12:19

slogash WroteColon
Ljudino u zadnjih 11 utakmica Sloga ima 10 pobjeda i nema ekipe koja nije bila premirana osim Veleza.Svaka ekipa protiv Sloge je igrala za dobre pare,nekima je put i smjestaj placen da bi dosli dan ranije i da bi bili odmorni.Nekoliko ekipa je i plakalo posle utakmica jer su propustili da uzmu ozbiljne cifre,ne samo za pobjedu,nego i za bod.Na kraju nas je samo Velez pobjedio jedina ekipa koja nije bila premirana,ako cemo vjerovat kapitenu Veleza,jer nema covjek razloga da nas laze.

Kakve veze ima ako nisi kupio protivnika ali su kupio sudiju, to je za mene ista stvar, kriminal.

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 27 maj 2018, 12:19

slogash WroteColonLjudino u zadnjih 11 utakmica Sloga ima 10 pobjeda i nema ekipe koja nije bila premirana osim Veleza.Svaka ekipa protiv Sloge je igrala za dobre pare,nekima je put i smjestaj placen da bi dosli dan ranije i da bi bili odmorni.Nekoliko ekipa je i plakalo posle utakmica jer su propustili da uzmu ozbiljne cifre,ne samo za pobjedu,nego i za bod.Na kraju nas je samo Velez pobjedio jedina ekipa koja nije bila premirana,ako cemo vjerovat kapitenu Veleza,jer nema covjek razloga da nas laze.

Ozbiljne pare su ulozene u ekipu pa ste morali se zajebavati sa kupovanjem utakmica da nebi znacilo debakl.
Hoces reci da ono protiv nas u Simin Hanu i Capljina-Sloga je bilo posteno sa vase strane, pa nismo coravi ni glupi.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

My name is Legion, for we are many.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 27 maj 2018, 12:21

slogash WroteColon
ASD WroteColon

Da je sve tako samo bez kriminala, svi bi to podrzali.
Ovako, fuj.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 27 maj 2018, 12:23

staragarda WroteColonCovjece,jel tebi stvarno nije jasno da nema sanse da udjes u PL bez da zavrsis par tekmi il' nas furas...jel razumiješ o kakvoj smijuriji od lige pricamo

Znaci, zivis u drzavi gdje ima kriminalaca i ti trebas biti kriminalac, da bi bio uspjesniji od drugih kriminalaca koji su se obogatili?
Liga je smijurija zbog ekipa kao sto je Sloga, da su sve ekipe kao Velez, nebi bila smijurija.

tarantula27
Kontakt:

PostPostao/la tarantula27 » 27 maj 2018, 12:38

Najbolja, najpostenija ekipa sa covjekom koji je zaradio milione na posten nacin u subotu bi trebala postati premijerligas. Ima nade i za Prvu ligu Federacije. To se nikad nije desilo.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 27 maj 2018, 12:44

jes jes.. Muhamed a.s. BH fudbala
:rol:

Najbolja ekipa koja je izgubila 5 od 6 utakmica protiv timova iz Top 4 :rol:
♥ Manchester United Football Club ♥

slogash

PostPostao/la slogash » 27 maj 2018, 12:46

Mokroguz WroteColonHoces reci da ono protiv nas u Simin Hanu i Capljina-Sloga je bilo posteno sa vase strane, pa nismo coravi ni glupi.

Kad je taj isti sudija sudio prvu utakmicu na otoci,kad nas je unistio,kad nije pustio dva pasa da sastavimo ,a da nesto ne svira,tad vam je bio dobar i sutili ste,kad smo vas rastavili na proste faktore u Simin Hanu kad ste trebali otic kuci sa 5 komada imali ste obraza da pravite video o sudjenju,al kad ga vec pravis pravi objektivno,a ne samo u korist svog tima cime se stvara popuno druga slika.
Protiv Capljine nas ljudi izubijali,a kad je igrac dobio crveni karton(drugi zuti),kad je otvorenim djonom sa dvije noge uletio klizeci vecina vas je okarakterisala da tu nije ni bilo prekrsaja,toliko o tome.

tarantula27
Kontakt:

PostPostao/la tarantula27 » 27 maj 2018, 12:51

SMR187 WroteColonjes jes.. Muhamed a.s. BH fudbala

Kakve to veze ima. Bodovi se broje. Ko je vama kriv sto ste lopate i sto ste prodavali.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 27 maj 2018, 13:09

tarantula27 WroteColon

Kakve to veze ima. Bodovi se broje. Ko je vama kriv sto ste lopate i sto ste prodavali.

Ma ja najbolji ste. I iskri ste doveli sudije u Bugojno i opet ih niste mogli pobijedit. A ljudi ispali.

Hoce vas kantat u Primeri :rol:
♥ Manchester United Football Club ♥

Enigma
Kontakt:

PostPostao/la Enigma » 27 maj 2018, 13:13

Najbolji igrači Sloge u ovoj sezoni su ljudi u crnom :kafa:
MUSVDG

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 27 maj 2018, 13:15

slogash WroteColon
Mokroguz WroteColonHoces reci da ono protiv nas u Simin Hanu i Capljina-Sloga je bilo posteno sa vase strane, pa nismo coravi ni glupi.

Kad je taj isti sudija sudio prvu utakmicu na otoci,kad nas je unistio,kad nije pustio dva pasa da sastavimo ,a da nesto ne svira,tad vam je bio dobar i sutili ste,kad smo vas rastavili na proste faktore u Simin Hanu kad ste trebali otic kuci sa 5 komada imali ste obraza da pravite video o sudjenju,al kad ga vec pravis pravi objektivno,a ne samo u korist svog tima cime se stvara popuno druga slika.
Protiv Capljine nas ljudi izubijali,a kad je igrac dobio crveni karton(drugi zuti),kad je otvorenim djonom sa dvije noge uletio klizeci vecina vas je okarakterisala da tu nije ni bilo prekrsaja,toliko o tome.

Kakvo je sudjenje bilo protiv Capljine?
Da li je bio ciganluk nevidjeni?

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 27 maj 2018, 13:24

SMR187 WroteColon
tarantula27 WroteColon

Ma ja najbolji ste. I iskri ste doveli sudije u Bugojno i opet ih niste mogli pobijedit. A ljudi ispali.

Hoce vas kantat u Primeri :rol:

Sreca pa ulaze, sljedece sezone bi i ovdje bili sredina tabele, od pola lige su oteli, sve se to pamti.
Azmir moze mirno samo u Orasju i Gracanici gledati utakmice. :lol:

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 27 maj 2018, 13:37

slogash WroteColonKad je taj isti sudija sudio prvu utakmicu na otoci,kad nas je unistio,kad nije pustio dva pasa da sastavimo ,a da nesto ne svira,tad vam je bio dobar i sutili ste,kad smo vas rastavili na proste faktore u Simin Hanu kad ste trebali otic kuci sa 5 komada imali ste obraza da pravite video o sudjenju,al kad ga vec pravis pravi objektivno,a ne samo u korist svog tima cime se stvara popuno druga slika.

Sa vama se ne moze normalno razgovarati o ocitom bez da krenete u sukob. Ja ni na pocetku sezone, iako sam znao sta cete raditi, nisam imao namjeru bilo sta ruzno reci o vama iako sam imao neke floskule u arsenalu(tipa sisoje), pa ste nas onda poceli napadati, odnosno prvo sloboda72, pa ti, pa onda Husic sam se prijavio i udruzio u napade.
Bujrum, ima klipova vasih lakrdija na youtube, vi fino postavite to sto govoris da se desilo na Otoci i da vidimo. Ja sam gledao utakmicu, bilo je jos naroda ovdje koji su gledali jer smo prenosili, a sto vi niste dali da se prenosi Sloga-Olimpik?

Ja ovo ne govorim kao navijac Olimpika, shvati jednom da i ja mogu gledati vani svojih interesa da ocijenim realnost i to upravo sada radim i ako mi ne vjerujes ima drugih ljudi koji ti govore istu stvar, nisam imao problem sa Zvijezdom ni Velezom jer se nisu pravili posteni vec su bili posteni a i da nisu bili nisu se pravili kao da su Bog zna sta i da je sve cisto i lijepo, i pretpostavljam da ce na sve strane biti malverzacija, pa sigurno su i nasi nesta radili, ocekivao sam da ce nas savez gurati ali ocito nista od toga(inace bi trebalo se desiti da vas zavale u zadnjem kolu), to svaki navijac pretpostavi o svojoj ekipi u ovoj ligi, a vi necete o svojoj ekipi to pretpostaviti ma koliko god ocito bilo - na vas se vidilo vise nego bilo kojem klubu - narod vam govori ovdje, a vi se pravdate k'o da cemo zaboraviti to sto smo vidjeli. Pa vi ste totalno odlutali od realnost.

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 27 maj 2018, 13:51

ASD WroteColonSreca pa ulaze, sljedece sezone bi i ovdje bili sredina tabele, od pola lige su oteli, sve se to pamti.
Azmir moze mirno samo u Orasju i Gracanici gledati utakmice. :lol:

Bogami od vidjenog ocekujem ih nazad nakon sljedece sezone, u PL-u se mnogo vise snima, tamo su jaci lobiji, FKS, Zeljo, Zrinjski, Siroki ce udruzeno navaliti ako primjete da Sloga ovo pokusava njima tamo raditi, a ovdje su skupili all-star ekipu pa opet morali tekmu po tekmu kupovati. Ne vidim kako bi opstali u premijer ligi.

tarantula27
Kontakt:

PostPostao/la tarantula27 » 27 maj 2018, 13:55

Ljubiteljima fudbala iz Konjica, Bugojna, Gradacca, Capljine, Kaknja, Visokog i nadasve Sarajeva preporucujem da udruzenim snagama smontiraju klip o sudijskim malverzacijama na stetu njihovih klubova a u korist akobogda novog premijerligasa iz Tuzle. Dobro pojedinim ide montiranje a do tada muda grizite svoja.

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 27 maj 2018, 14:11

ASD WroteColonEto ja osudjujem mutne radnje ljudi iz tog kluba, a ti hoces li biti covjek i osuditi Azmirove mutne radnje? ako ne njegove, onda bar ljudi koje je okupio oko sebe?

tarantula27 WroteColonNajbolja, najpostenija ekipa sa covjekom koji je zaradio milione na posten nacin u subotu bi trebala postati premijerligas. Ima nade i za Prvu ligu Federacije. To se nikad nije desilo.

Pogadas poentu druze tarantula,nikad postenije nije osvojena PL. :thumbup: Ovo ce biti korisno i motivaciono stivo za buduce takmicare u ovoj ligi ako se mi plasiramo u PL.Zivi dokaz kako se postenim radom i ulaganjem moze pobjediti sudijski,politicki,kladionicarski,sarajevski ali i svaki drugi lobi.Samo jos jedna tekma nas dijeli od PL i iskren da budem i dalje sam u grcu jer nisam siguran sta ce ovi "glupani" u ekipi napraviti.

Sto se tice zadnje tekme,cuo sam da Slaven ima odlicnu juniorsku ekipu i nekoliko finih omladinaca,i steta bi bilo da im se ne da prilika sad kad je opstanak izboren.Zasluzila su djeca bar po koju minuticu u totalno nebitnoj tekmi.Usput mislim da bi Azmir trebao da ponudi Slavenu da ce ubuduce biti destinacija gdje ce Tuzla city slati svoje igrace na posudbu i tak posto nam treba jedan klub za kaljenje igraca a koji igra posteno :mrgreen: Posto je Sloboda jos uvijek u PL,a sledece godine mozemo takav dogovor napraviti i sa Slobodom ako izbore cvajtu.Ipak nam je Sloboda preca.

Raduje i cinjenica da bi Sloga ulaskom u PL dosla u poziciju da dijeli mjesto najtrofejnijeg kluba u gradu.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.