29.kolo Prve lige FBiH

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 27 maj 2018, 14:18

tarantula27 WroteColonLjubiteljima fudbala iz Konjica, Bugojna, Gradacca, Capljine, Kaknja, Visokog i nadasve Sarajeva preporucujem da udruzenim snagama smontiraju klip o sudijskim malverzacijama na stetu njihovih klubova a u korist akobogda novog premijerligasa iz Tuzle. Dobro pojedinim ide montiranje a do tada muda grizite svoja.

Ma ne treba bezveze prozivat ljude.Uvijek je lakse naci opravdanje da se podnese neuspjeh.Moramo graditi dobre odnose sa svim klubovima,pogotov ovim sa podrucja TK tipa Zvijezda,Sloboda,Banovici,Radnicki i tak..Mogli bi biti jako korisni u nekim ugovorima s njima,tipa pravo prvootkupa igraca od strane Sloge za recimo igraca Slobode,Zvijezde,i slicno.Isto tako ce nam biti potreban klub za kaljenje mladih igraca,moze i Slaven naravno da bude,vec sam pisao na tu temu a ima jos klubova.Mreza fudbalera se mora prosiriti.
Sta je stećak? Oličenje gorstaka Bosanca!
Sta radi Bosanac na stećku?Stoji uspravno !Digao glavu,digao ruku ! Ali
nigdje, nigdje, nikad, niko nije pronasao stećak na kome Bosanac kleči ili
moli.Na kome je prikazan kao suzanj.
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 27 maj 2018, 14:21

tarantula27 WroteColonLjubiteljima fudbala iz Konjica, Bugojna, Gradacca, Capljine, Kaknja, Visokog i nadasve Sarajeva preporucujem da udruzenim snagama smontiraju klip o sudijskim malverzacijama na stetu njihovih klubova a u korist akobogda novog premijerligasa iz Tuzle. Dobro pojedinim ide montiranje a do tada muda grizite svoja.

Posalji nam materijal. Gdje je klip iz Jajca? :)
♥ Manchester United Football Club ♥

#ForzaFiume

tarantula27
Kontakt:

PostPostao/la tarantula27 » 27 maj 2018, 14:30

BosanacGorstak WroteColon

Ma ne treba bezveze prozivat ljude.Uvijek je lakse naci opravdanje da se podnese neuspjeh.Moramo graditi dobre odnose sa svim klubovima,pogotov ovim sa podrucja TK tipa Zvijezda,Sloboda,Banovici,Radnicki i tak..Mogli bi biti jako korisni u nekim ugovorima s njima,tipa pravo prvootkupa igraca od strane Sloge za recimo igraca Slobode,Zvijezde,i slicno.Isto tako ce nam biti potreban klub za kaljenje mladih igraca,moze i Slaven naravno da bude,vec sam pisao na tu temu a ima jos klubova.Mreza fudbalera se mora prosiriti.

Treba pojacati rad u omladinskom pogonu. Imamo tu prostora, velik je bazen iz kojeg mozemo crpiti igrace. Cuo sam da i Babuka razmislja u tom pravcu. Odnosi trebaju biti dobri samo u slucaju korektnosti sa suprotne strane. Toga nema trenutno.

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 27 maj 2018, 14:35

SMR187 WroteColon

Nevezano za klip,posto ne idem cesto na temu Zvijezde i da ne saltam stranice ako bi mi ti mogao reci sta bi sa onom djecicom sto ih roditelji dovukose da idu na gostovanje pa im klub nije ni prevoz obezbjedio?Jel se ko oglasio iz uprave i ponudio saopstenje ili izvinjenje?Kako je objasnjeno roditeljima iz Lukavca gdje su roditelji takodje uzeli slobodan dan da dodju podrzat djecu i na takav nacin izigrani? :roll:

Nekako me je bas pogodio ovaj dogadaj,bio sam totalno rastresen tih par dana kad je to tek desilo se.Kockat se na jedan takav nacin sa djecijim razvojem,vremenom roditelja i uopste profesionalnoscu kluba iz Gradačca. :silent:

Jesu li navijaci konacno dignuli glas,iko ista? :kafa:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 27 maj 2018, 14:35

SMR187 WroteColon

Nevezano za klip,posto ne idem cesto na temu Zvijezde i da ne saltam stranice ako bi mi ti mogao reci sta bi sa onom djecicom sto ih roditelji dovukose da idu na gostovanje pa im klub nije ni prevoz obezbjedio?Jel se ko oglasio iz uprave i ponudio saopstenje ili izvinjenje?Kako je objasnjeno roditeljima iz Lukavca gdje su roditelji takodje uzeli slobodan dan da dodju podrzat djecu i na takav nacin izigrani? :roll:

Nekako me je bas pogodio ovaj dogadaj,bio sam totalno rastresen tih par dana kad je to tek desilo se.Kockat se na jedan takav nacin sa djecijim razvojem,vremenom roditelja i uopste profesionalnoscu kluba iz Gradačca. :silent:

Jesu li navijaci konacno dignuli glas,iko ista? :kafa:

Boli te qrac

#ForzaFiume

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 27 maj 2018, 14:37

SMR187 WroteColonBoli te qrac

Hahahahahahaha
Neretva hladna, Stari most, Velež i RAja 1922&1981

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 27 maj 2018, 14:41

Ma na stranu sto nisam navijac Zvijezde,nekako me je kao covjeka zabolio taj dogadaj. :oops:
Vidim da je najlakse problem gurati pod tepih a ne ponuditi rijesenje.Steta jos ako su kiksali juniorsku PL zbog toga,strasno.. :twisted:
Al et de mi bar reci jeste li uspjeli potpisati koji ugovor s kakvim igracem,produzenja ovo ono,cujem skoro za kafom da ispisnice samo idu ko na traci. Mozda Civic,Cvijanovic,Guzina?Na koliko 2-3 godine= :think:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 27 maj 2018, 14:44

Ma na stranu sto nisam navijac Zvijezde,nekako me je kao covjeka zabolio taj dogadaj. :oops:
Vidim da je najlakse problem gurati pod tepih a ne ponuditi rijesenje.Steta jos ako su kiksali juniorsku PL zbog toga,strasno.. :twisted:
Al et de mi bar reci jeste li uspjeli potpisati koji ugovor s kakvim igracem,produzenja ovo ono,cujem skoro za kafom da ispisnice samo idu ko na traci. Mozda Civic,Cvijanovic,Guzina?Na koliko 2-3 godine= :think:

Koliko ce kod vas igraca ostat kad "babuka" ode? Cak ni ono krme vam nece moc pomoc kad budete kanta za nabijanje u primeri.
Stojcev :rol:

#ForzaFiume

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 27 maj 2018, 14:50

Jarane gdje je sloga bila prije 2 godine.. Gdje si ti bio prije godinu dana.jesil znao da postoji sloga.sve sto je lijepo kratko traje, vidjeces kad udjete u pl.nema kupovanja imaju vece zvijeri od vas.nemoze azmir sam protiv svih.upamti to
Zvijezda da je imala 100 000 km veci budzet.garantujem ti da bi vec prije 2, 3 kola bili prvaci..
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 27 maj 2018, 14:51

SMR187 WroteColon

Koliko ce kod vas igraca ostat kad "babuka" ode? Cak ni ono krme vam nece moc pomoc kad budete kanta za nabijanje u primeri.
Stojcev :rol:

Kad Azmir ode,doci ce neki novi.Nije se ni Olimpik ugasio nakon odlaska Gracica.
I malo postovanja za eventualno buduceg ucesnika PL,moze Bog dati da cete mozda imati problem i sa sastavljanjem rostera,pa vam Sloga pozajmi igraca jer sumnjam da i na juniore mozete racunati nakon ovakvog odnosa prema njima. :think:
I znaci niko nije izasao sa saopstenjem i izvinjenjem za povrijedeno dostojanstvo juniora i njihovih roditelja kao i roditelja djece iz Radnickog?Jel to primjer kako funkcionise jedan klub koji ima ambicije za PL,takav primjer daju golobradim mladicima? :kafa:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 27 maj 2018, 14:58

BosanacGorstak WroteColonKad Azmir ode,doci ce neki novi.Nije se ni Olimpik ugasio nakon odlaska Gracica.
I malo postovanja za eventualno buduceg ucesnika PL,moze Bog dati da cete mozda imati problem i sa sastavljanjem rostera,pa vam Sloga pozajmi igraca jer sumnjam da i na juniore mozete racunati nakon ovakvog odnosa prema njima. :think:
I znaci niko nije izasao sa saopstenjem i izvinjenjem za povrijedeno dostojanstvo juniora i njihovih roditelja kao i roditelja djece iz Radnickog?Jel to primjer kako funkcionise jedan klub koji ima ambicije za PL,takav primjer daju golobradim mladicima? :kafa:

Olimpik je bio u PL i prije. Vi ste prije krmeta lomili sebi kicme po kantonalnim ligama

#ForzaFiume

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 27 maj 2018, 14:59

crvenobijeli WroteColonJarane gdje je sloga bila prije 2 godine.. Gdje si ti bio prije godinu dana.jesil znao da postoji sloga.sve sto je lijepo kratko traje, vidjeces kad udjete u pl.nema kupovanja imaju vece zvijeri od vas.nemoze azmir sam protiv svih.upamti to
Zvijezda da je imala 100 000 km veci budzet.garantujem ti da bi vec prije 2, 3 kola bili prvaci..

Sloga je prije dvije godine bila gdje je i danas.Potroseno je unazad 5-6 godina ulaganja i postenog i mukotrpnog rada da bi danas bila u ovoj sitvaciji i vidim pojedinci su spremni da pljunu na to.Ljudi sve oprastaju osim uspjeha :kafa:
Ja sam prije godinu bio ovdje gdje sam i danas,osim prinove u porodici sve je tu i tamo isto :thumbup:

Sto se tice kupovanja,Sloga treba da odigra posteno i gore kao sto igra i ovdje.Klub koji ima cestitog i postenog predsjednika,koji dolazi iz jedne takve postene sredine moze jedino i da bude posten.Ako budemo morali kupovati,bolje da ispadnemo.Kriminala u ovoj ligi sam se nagledao,Olimpik je digao standarde i mislim da gore od ovog ne moze.

Sve u svemu ja da bude PL izborena,pa da i ostali klubovi s TK imaju hajra od toga.Nekom jednog,nekom dva igraca na pozajmicu i et svi na dobitku. :yawn:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

tarantula27
Kontakt:

PostPostao/la tarantula27 » 27 maj 2018, 15:02

crvenobijeli WroteColon

Jarane gdje je sloga bila prije 2 godine.. Gdje si ti bio prije godinu dana.jesil znao da postoji sloga.sve sto je lijepo kratko traje, vidjeces kad udjete u pl.nema kupovanja imaju vece zvijeri od vas.nemoze azmir sam protiv svih.upamti to

Sam protiv svih? Volim kada se na obzoru pojavi posten navijac rivalskog kluba. Bio je Babuk sam protiv svih i meni licno tvoje priznanje znaci mnogo. Tvom klubu zelim puno srece kao i tebi radi tvoje iskrenosti.

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 27 maj 2018, 15:03

SMR187 WroteColonOlimpik je bio u PL i prije. Vi ste prije krmeta lomili sebi kicme po kantonalnim ligama

Normalno.Ali i oni su prije PL lomili kicme po pasnjacima sa Gracicem.
O tom ti mukotrpnom radu ja pricam.Lahku je palamudit sa gradske sise kao Sloboda,Zvijezda i slicno.Porez koji placaju i gradani Tuzle koji ne navijaju za Slobodu izdvaja se za kriminalne radnje jedne uskostranacke komunjarske druzine sa mackom na celu,a Sloga se mora boriti da odigra svoje tekme na Tusnju.Isto tako i Zvijezda.Jednostavno parazitski klubovi koji su usto i jako bahati a najnoviji primjer u Zvijezde je slucaj "juniori" a kod Slobode "neisplacene krvavo zaradene pare" i jos uz to zovu se sadasnji poslodavci od tih bivsih igraca i urgira se kod njih da se istim da otkaz..znaci kriminal lvl 100..ovo je slucaj za SIPE. :puke:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

BosanacGorstak
Kontakt:

PostPostao/la BosanacGorstak » 27 maj 2018, 15:05

tarantula27 WroteColonSam protiv svih? Volim kada se na obzoru pojavi posten navijac rivalskog kluba. Bio je Babuk sam protiv svih i meni licno tvoje priznanje znaci mnogo. Tvom klubu zelim puno srece kao i tebi radi tvoje iskrenosti.

Bas to.I meni je nekako laknulo to priznanje rivalskog kluba,na stranu boje dresova,pokazao je dozu hrabrosti,iskrenosti i nadasve objektivnosti.I nek svaki od njih kaze ovako kako jeste,nista se nece promjeniti ali ce spoznaja da je istina dosla na cistac biti olaksavajuca za sve.Veliki korak za nase drustvo. :kafa:
Miroslav Krleza
!Tuzla City!

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 27 maj 2018, 15:07

Los vam je pokusaj trollanja. A i ako stvarno sebe ubjedjujete da je tako, onda je to stvarno zalosno.
Za citavu Bosnu "krme", za velike ljudine iz podrinja on je "babuka". Pametnom dosta :rol:

#ForzaFiume

tarantula27
Kontakt:

PostPostao/la tarantula27 » 27 maj 2018, 15:09

tarantula27 WroteColonSam protiv svih? Volim kada se na obzoru pojavi posten navijac rivalskog kluba. Bio je Babuk sam protiv svih i meni licno tvoje priznanje znaci mnogo. Tvom klubu zelim puno srece kao i tebi radi tvoje iskrenosti.

Bas to.I meni je nekako laknulo to priznanje rivalskog kluba,na stranu boje dresova,pokazao je dozu hrabrosti,iskrenosti i nadasve objektivnosti.I nek svaki od njih kaze ovako kako jeste,nista se nece promjeniti ali ce spoznaja da je istina dosla na cistac biti olaksavajuca za sve.Veliki korak za nase drustvo. :kafa:

Za sve je potrebno vrijeme. Iskreno nisam se nadao da ce se ovako brzo od strane navijaca rivalskih klubova stvari postavljati na pravo mjesto. Draza mi je ova iskrena ispovijest od recimo deranja Zrinjskog iduce sezone na Tusnju. Svaka cast ovom iskrenom ljubitelju fudbala. Vjerovatno ce biti u svojoj sredini oznacen kao izdajica, ali hrabrost i postenje su nesto sa cime se radjas.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 27 maj 2018, 15:12

SMR187 WroteColonLos vam je pokusaj trollanja. A i ako stvarno sebe ubjedjujete da je tako, onda je to stvarno zalosno.
Za citavu Bosnu "krme", za velike ljudine iz podrinja on je "babuka". Pametnom dosta :rol:

Ima trollanja, ali ipak mislim da je vecina sto posto ubijedjena u postenje. :lol:

Mancini
Kontakt:

PostPostao/la Mancini » 27 maj 2018, 15:37

Utakmica Bosna-Olimpik sa dvanaest žutih kartona namještena!? :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 27 maj 2018, 16:25

Ma brate ja vam cestitam na ulasku, bolje vi nego olimpić, to sam uvjek govorio, ali imam prijatelja koji su sjedili azmirom, on je sam rekao da nebira sredstva samo da dodje do ciilja.placeno je mojoj zvijezdi da odustane od pl. Da olimpik povalimo da banji(0-0 zavrsilo), da ste usli posteno to svakako niste.kao ni mettaleghe.kad su vidjeli s kakvim se azdahama treba borit odustali su od pl. Vama svaka cast ako volite slogu i navijate za nju.i ja cu ako budem u prilici pogledat slogu na tusnju..sportski pozdrav iz gradacca i da zivite svoj san sto duze.. :salut:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: ASD, plavobijeliii i 16 gostiju.