Prva liga FBiH - 2018/19

Moderator/ica: GracanicaAA

RodjeniiBrato
Postovi: 1316
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la RodjeniiBrato » 23 okt 2018, 14:18

Mancini je napisao/la:Antoni Bandić pred suspenzijom! Dobio negativnu ocjenu od kontrolora. Izgleda oštetio domaćina. A je lli ono poslan da "zavali" gosta? :lol:
Orasju penal, Velezu ponisten gol... haj molim te pogledaj utakmicu ima na city tv i onda mi javi koje su greske bile da se ošteti orašje, takodjer pogledaj i oba zuta sto je igrac orasja dobio i vidi je li cak i prvi zuti sto je dobio trebo bit direktan crveni? Kad pogledas utakmicu onda komentarisi koje su greske bile pa da vidimo?????
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la Mancini » 23 okt 2018, 14:30

Postoji kontrolor. O čemu se raspravljati? :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la SMR187 » 23 okt 2018, 14:46

Treba pruzit ljudima ruku. Ne moze svako pokrast Orasje u Orasju.
Ako je istina naravno
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la Mancini » 23 okt 2018, 14:51

SMR187 je napisao/la:Treba pruzit ljudima ruku. Ne moze svako pokrast Orasje u Orasju.
Ako je istina naravno
Nemoguće. Pa oni su najpošteniji. ;)
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
harden
Postovi: 23294
Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la harden » 23 okt 2018, 15:08

SMR187 je napisao/la:Treba pruzit ljudima ruku. Ne moze svako pokrast Orasje u Orasju.
Ako je istina naravno
Tacno. Orasje je ekipa sa najboljim suđenjem, tamo sam te isprebijaju a ti kartone dobijas.
for this life i cannot change

1974. 1975. 1976. 2001. 2013. 2020!

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la Topnikus » 23 okt 2018, 15:24

Ako je kriv nek ga kazne, nema tu sta pricat se. Ali ko god prati ovu ligu ili igra najteze mu bude sto ovakvi kriminalci kada naprave cirkus u Premijer ligi dodju u federalnu i naravno rade sta hoce. Isti taj **** je ljudi odlucio prvaka zemlje, za njega su Orasje, Olimpik, Velez, itd, male mace. Ko ga brani to se treba pitat? On je marioneta.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la Mancini » 23 okt 2018, 22:21

Bandić dobio ocjenu 7,0. :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la Mancini » 24 okt 2018, 14:52

Bandiću devet utakmica kazne vjerovatno! :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Avatar
emil02in
Postovi: 3635
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la emil02in » 24 okt 2018, 15:18

Nedim Selimotic samo ti nastavi da šalješ lopove da nam sude, pa ih onda kazni ako nas ne oštete kako ste planirali.
Za one koji neznaju, Mafia Selimovići su vlasnici olimpića i mnogih firmi kao Hercegovina auta, a za direktora su “spletom okolnosti” postavili “gospodina selimotića” koji “slučajno” delegira sudije za prvu ligu federacije. Ove sezone ni premirane sudije, delegati, a ni timovi ne mogu ništa Veležu jer smo bolji od drugih za dvije klase. Poznato je isto da su igrači Orašja bili premirani od olimpića protiv Veleža 4000pobjeda 2000remi, ali ni to nije pomoglo.Igramo dva puta bolje od drugih, ni sudije ne pomažu, ni mesarske ekipe, ni oštri startovi nad našim igračima, pa suspendujete sudije jer nemogu ni oni protiv Veleža ove sezone. Hajde napiši raji šta ste sljedeće planirali? Znamo da nećete lako odustati dok ne ostvarite vaš cilj tj da olimpića pošaljete u premier ligu, isto kao što ste naštelili da tuzla city prođe prošle sezone.
Kako mi je drago da su odavno pale maske pa se više šupci ko ti nemogu pretvarati, glumiti neke velike Veležovce. Samo raji napiši je li ti šalješ lopove il ti to selimovići iz olimpića određuju il zajedno uz kahvu određujete ko će kome suditi?

MUSVDG!REUF !
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
rodjak
Postovi: 2241
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la rodjak » 24 okt 2018, 16:51

emil02in je napisao/la:Nedim Selimotic samo ti nastavi da šalješ lopove da nam sude, pa ih onda kazni ako nas ne oštete kako ste planirali.
Za one koji neznaju, Mafia Selimovići su vlasnici olimpića i mnogih firmi kao Hercegovina auta, a za direktora su “spletom okolnosti” postavili “gospodina selimotića” koji “slučajno” delegira sudije za prvu ligu federacije. Ove sezone ni premirane sudije, delegati, a ni timovi ne mogu ništa Veležu jer smo bolji od drugih za dvije klase. Poznato je isto da su igrači Orašja bili premirani od olimpića protiv Veleža 4000pobjeda 2000remi, ali ni to nije pomoglo.Igramo dva puta bolje od drugih, ni sudije ne pomažu, ni mesarske ekipe, ni oštri startovi nad našim igračima, pa suspendujete sudije jer nemogu ni oni protiv Veleža ove sezone. Hajde napiši raji šta ste sljedeće planirali? Znamo da nećete lako odustati dok ne ostvarite vaš cilj tj da olimpića pošaljete u premier ligu, isto kao što ste naštelili da tuzla city prođe prošle sezone.
Kako mi je drago da su odavno pale maske pa se više šupci ko ti nemogu pretvarati, glumiti neke velike Veležovce. Samo raji napiši je li ti šalješ lopove il ti to selimovići iz olimpića određuju il zajedno uz kahvu određujete ko će kome suditi?

MUSVDG!REUF !
to je tebra klasicni sukob interesa,to jest zatvoren krug.Znaci ovako ide ,ja imam klub u Federalnoj ligi, ti odredjujes sudije koji ce suditi tu ligu,evo tebi majstore direktorsko mjesto a ti nama povoljne sudije koje ce raditi za nas,jasno kao dan.E pa mozete se zajebavati sa nekim manjim klubovima ali sa Velezom sigurno necete.Bude li se nastavio ovaj trend svi ce te vi letiti iz saveza i sudijske organizacije sprcim vam mater :evil: a Velez ce naravno u PL.Nek se samo nastave zajebavati,dosta nam je vise svega :wtf:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la Mancini » 24 okt 2018, 16:56

emil02in je napisao/la:Nedim Selimotic samo ti nastavi da šalješ lopove da nam sude, pa ih onda kazni ako nas ne oštete kako ste planirali.
Za one koji neznaju, Mafia Selimovići su vlasnici olimpića i mnogih firmi kao Hercegovina auta, a za direktora su “spletom okolnosti” postavili “gospodina selimotića” koji “slučajno” delegira sudije za prvu ligu federacije. Ove sezone ni premirane sudije, delegati, a ni timovi ne mogu ništa Veležu jer smo bolji od drugih za dvije klase. Poznato je isto da su igrači Orašja bili premirani od olimpića protiv Veleža 4000pobjeda 2000remi, ali ni to nije pomoglo.Igramo dva puta bolje od drugih, ni sudije ne pomažu, ni mesarske ekipe, ni oštri startovi nad našim igračima, pa suspendujete sudije jer nemogu ni oni protiv Veleža ove sezone. Hajde napiši raji šta ste sljedeće planirali? Znamo da nećete lako odustati dok ne ostvarite vaš cilj tj da olimpića pošaljete u premier ligu, isto kao što ste naštelili da tuzla city prođe prošle sezone.
Kako mi je drago da su odavno pale maske pa se više šupci ko ti nemogu pretvarati, glumiti neke velike Veležovce. Samo raji napiši je li ti šalješ lopove il ti to selimovići iz olimpića određuju il zajedno uz kahvu određujete ko će kome suditi?

MUSVDG!REUF !
:lol: Olimpik postavio Nedima Selimotića. :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

RodjeniiBrato
Postovi: 1316
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la RodjeniiBrato » 24 okt 2018, 17:16

Mancini je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Nedim Selimotic samo ti nastavi da šalješ lopove da nam sude, pa ih onda kazni ako nas ne oštete kako ste planirali.
Za one koji neznaju, Mafia Selimovići su vlasnici olimpića i mnogih firmi kao Hercegovina auta, a za direktora su “spletom okolnosti” postavili “gospodina selimotića” koji “slučajno” delegira sudije za prvu ligu federacije. Ove sezone ni premirane sudije, delegati, a ni timovi ne mogu ništa Veležu jer smo bolji od drugih za dvije klase. Poznato je isto da su igrači Orašja bili premirani od olimpića protiv Veleža 4000pobjeda 2000remi, ali ni to nije pomoglo.Igramo dva puta bolje od drugih, ni sudije ne pomažu, ni mesarske ekipe, ni oštri startovi nad našim igračima, pa suspendujete sudije jer nemogu ni oni protiv Veleža ove sezone. Hajde napiši raji šta ste sljedeće planirali? Znamo da nećete lako odustati dok ne ostvarite vaš cilj tj da olimpića pošaljete u premier ligu, isto kao što ste naštelili da tuzla city prođe prošle sezone.
Kako mi je drago da su odavno pale maske pa se više šupci ko ti nemogu pretvarati, glumiti neke velike Veležovce. Samo raji napiši je li ti šalješ lopove il ti to selimovići iz olimpića određuju il zajedno uz kahvu određujete ko će kome suditi?

MUSVDG!REUF !
:lol: Olimpik postavio Nedima Selimotića. :lol:
Vlasnici olimpica su takodjer i vlasnici Hercegovina auta(ako tako pratis olimpik, vjerujem da onda i ovo znas), za direktor HA je postavljen Nedim Selimotic koji predstavlja savez HNK koji je ove godine dobio mandat da odredjuje delegiranje u ovoj sezoni prve lige FBiH. Haj sad ti meni reci sa neutralne strane jel ovo sve mozda "slučajno"???
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la SMR187 » 24 okt 2018, 17:37

Al sta ste se nafurali ko da su svi na svijetu protiv vas.. Brate mili najjaci ste trenutno u ligi, osvajate 99%, pa jednostavno uzivajte u tome.
Pusti pricu, svi koce Veleza a ovamo Velezu pomaze ko stigne i pristigne.
Pokrali ste Orasje, pa sta? Kradu i oni zadnjih 20 godina, da ste mene pitali ja bi vam reko da ih polomite i nabijete 7:0 ko i nas. Ali pusti tu pricu, sudija suspendovan a posteno sudjenje bilo. Jos u Orasju, ma daj :lol:
Olimpik premiro i slicne stvari su samo suplja prica za raju. Orasje ako hoce da pobijedi u Orasju, bod ne odnese ni Real sa Allahom dž.š. na kormilu.

Uzivajte bolan u svom uspjehu, sta moras nekome nabijat na nos. To 'sami protiv svih' je prica za malu djecu koju mozete onako izmedju vas na forumu furat, ali niko to ne kupuje.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

mujoisuljo
Postovi: 996
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la mujoisuljo » 24 okt 2018, 18:00

Hahahaha, nemogu vjerovati šta ljudi ovdje pišu.Naložili se na komentare onog budale sa prve lige fbih koji za 20KM piše šta poželiš.Niko nije pregledao ni pregled a kamo li utakmicu od ovih što komentarišu.Sudija nije najbolje sudio, ali da je oštetio Orašje nema šanse, **** smo mu mater čitavu utakmicu, stalno je prekidao a njima je svirao i najmanje dodire u duelima.Dosudio je penal za njih kao i nama poništio gol, a offside je bio veoma sumnjiv.Igrač Orašja koji je dobio crveni karton je isti trebao dobiti pri prvom startu.Čovjek nas još izkartonirao i kažu oštetio Orašje, golemo.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la SMR187 » 24 okt 2018, 18:19

Ma najmanja je stvar u tome ba. Isto ko da nam je svima prva sezona u ovoj ligi pa ne znamo sta se radi.
Ali pretjerujete hljeba mi.
Najjaci ste trenutno i to je bez dileme, ali vi prije nego sto je ista i pocelo pravite od sebe zrtve. Bio sam prvo kolo u Orasju i vidio sam kakvo smo mi sudjenje imali, ubili su dzamiju u nama i opet smo pobijedili. Al niko nije prico povalio nas ovaj onaj, premirali ovi oni.. jednostavno smo navikli na takvo sudjenje gore i eto. Ne znam sta je bilo sa Bandicem i necu da ulazim u to. Samo se osvrcem na komentare ovdje. Ni Azmir nije davao tolike premije, jos u jedva desetom kolu :rol:

Navaljujete ko hijene na navijace drugih klubova, optuzujete za neke nevjerovatne stvari. Ukratko, dosta vas pise nebuloze. Par vasih, naravno
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5304
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la GracanicaAA » 24 okt 2018, 18:25

11. Kolo


mujoisuljo
Postovi: 996
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la mujoisuljo » 24 okt 2018, 19:12

SMR187 je napisao/la:Ma najmanja je stvar u tome ba. Isto ko da nam je svima prva sezona u ovoj ligi pa ne znamo sta se radi.
Ali pretjerujete hljeba mi.
Najjaci ste trenutno i to je bez dileme, ali vi prije nego sto je ista i pocelo pravite od sebe zrtve. Bio sam prvo kolo u Orasju i vidio sam kakvo smo mi sudjenje imali, ubili su dzamiju u nama i opet smo pobijedili. Al niko nije prico povalio nas ovaj onaj, premirali ovi oni.. jednostavno smo navikli na takvo sudjenje gore i eto. Ne znam sta je bilo sa Bandicem i necu da ulazim u to. Samo se osvrcem na komentare ovdje. Ni Azmir nije davao tolike premije, jos u jedva desetom kolu :rol:

Navaljujete ko hijene na navijace drugih klubova, optuzujete za neke nevjerovatne stvari. Ukratko, dosta vas pise nebuloze. Par vasih, naravno
Za premije od strane Olimpika je tačan info.Nudili su 4000KM za pobjedu Orašja i 2000KM za nerješeno.Treba isto reći da je to legalno.Za to nam je lično rekao igrač koji je igrao i kod nas a i za Orašje.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la SMR187 » 24 okt 2018, 19:48

Igraci stosta govore. Znam ih i ja dosta. ne treba sve uzimat zdravo za gotovo
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
studeni
Postovi: 1398
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la studeni » 24 okt 2018, 19:53

mujoisuljo je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Ma najmanja je stvar u tome ba. Isto ko da nam je svima prva sezona u ovoj ligi pa ne znamo sta se radi.
Ali pretjerujete hljeba mi.
Najjaci ste trenutno i to je bez dileme, ali vi prije nego sto je ista i pocelo pravite od sebe zrtve. Bio sam prvo kolo u Orasju i vidio sam kakvo smo mi sudjenje imali, ubili su dzamiju u nama i opet smo pobijedili. Al niko nije prico povalio nas ovaj onaj, premirali ovi oni.. jednostavno smo navikli na takvo sudjenje gore i eto. Ne znam sta je bilo sa Bandicem i necu da ulazim u to. Samo se osvrcem na komentare ovdje. Ni Azmir nije davao tolike premije, jos u jedva desetom kolu :rol:

Navaljujete ko hijene na navijace drugih klubova, optuzujete za neke nevjerovatne stvari. Ukratko, dosta vas pise nebuloze. Par vasih, naravno
Za premije od strane Olimpika je tačan info.Nudili su 4000KM za pobjedu Orašja i 2000KM za nerješeno.Treba isto reći da je to legalno.Za to nam je lično rekao igrač koji je igrao i kod nas a i za Orašje.
Ovo mi je vazda paralo oči! Kako se može smatrati da je premiranje legalno ako se iste ekipe sastaju međusobno za 2-3 kola?! Jel to ono ko premija vrijedi samo za ovaj vikend a za 15 dana igrajte regularno pa i pobijedite! How yes no :roll:

Avatar
rodjak
Postovi: 2241
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: Prva liga FBiH - 2018/19

Post Postao/la rodjak » 24 okt 2018, 20:02

SMR187 je napisao/la:Al sta ste se nafurali ko da su svi na svijetu protiv vas.. Brate mili najjaci ste trenutno u ligi, osvajate 99%, pa jednostavno uzivajte u tome.
Pusti pricu, svi koce Veleza a ovamo Velezu pomaze ko stigne i pristigne.
Pokrali ste Orasje, pa sta? Kradu i oni zadnjih 20 godina, da ste mene pitali ja bi vam reko da ih polomite i nabijete 7:0 ko i nas. Ali pusti tu pricu, sudija suspendovan a posteno sudjenje bilo. Jos u Orasju, ma daj :lol:
Olimpik premiro i slicne stvari su samo suplja prica za raju. Orasje ako hoce da pobijedi u Orasju, bod ne odnese ni Real sa Allahom dž.š. na kormilu.

Uzivajte bolan u svom uspjehu, sta moras nekome nabijat na nos. To 'sami protiv svih' je prica za malu djecu koju mozete onako izmedju vas na forumu furat, ali niko to ne kupuje.
care niko se nije nafuro :roll: (vidim da ne mozes da skuzis poentu pisanja ), nego smo sokirani ovim sto vidimo da je sudija kaznjen sa najvecom kaznom u ligi u zadnjih 10 godina :shock: i to iz razloga da je ko navodno ostetio domacina (trebalo bi biti onda kardinalno osteceni dok je ovlika kazna) dok mi koji smo gledali utakmicu imamo skroz suprotno misljenje,to jeste ako je ikoga ostetio ,ostetio je nas.

Eto ti prvi nisi gledo utakmicu pa po ofirnim naslovima zakljucujes da smo POKRALI ORASJE :roll: (na osnovu cega tvrdis,ako nisi gledo utakmicu)Ne mozes davati tako prozvoljne zakljucke ako nisi vidio sta se desavalo.

Niko nije nista ni prico u vezi suduija(mada je bio vise za domacina nego za gosta) dok nisu ovo iznijeli da je sudija kaznjen zbog navodnog ostecenja domacina ,pa to jednostavno nije istina.Mi necemo sutiti u vezi ovoga,treba se boriti protiv ovih stvari a ne nijemo gledati sta se desava.

I ovo sto kazes Velezu pomaze ko stogne.Pa naravno da ce nam nasi navijaci pomagati bilo gdje da su.Istina da nam je jedino (van navijaca)federalna Vlada pomogla sa 30 milja kad smo bili u najgorem mogucem trenutku,i hvala im ali opet kad daju svakakvim gubitnicima sto ne bi jednom BH velikanu dali kad je bio u krizi da mu se pomogne.Klub ce opet to njima vratiti kroz razne poreze i doprinose a da im nisu pomogli i da smo se ne daj Boze ugasili izgubili bi jedan radni kolektiv koji redovno izmiruje svoje obaveze prema drzavi.

Mi uzivamo u uspjehu,i trebamo da uzivamo ali se necemo nikad prestati boriti protiv nepravdi.Eto ti kazes recimo za ovu utakmicu u Orasju, takvo je sudjenje u Orasju i tu se ne moze nista promjeniti,ma ko to kaze,druze treba se boriti protiv toga a ne slijegati ramenima i miriti se sa time,a napadati onoga (nas) koji barem hocemo da dignemo glas protiv toga. :crazy: Gdje god bude nepravdi dizemo glas. :bih:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.