Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la ASD » 19 maj 2019, 14:38

Sad gledam bodove i raspored.
Capljina ima odlican raspored, oni su vec ostali, mogli bi imati i preko 40 bodova. U najgorem slucaju 39, ali mislim da ce imati vise.

Jedinstvo ima dobar raspored ali preslab igracki kadar.
Jedna pobjeda bi ih mogla ostaviti u ligi, 4 boda ih ostavljaju sigurno. 39 i 40 bodova

Vitez, gostovanje Velezu, tu nece uzet ni boda. Gorazde ce vjerovatno dobiti jer im ne treba. To je 36 bodova i taj mec u Konjicu im je biti ili ne biti, cak ni remi im ne moze puno pomoci ako recimo Posusje udje.

Igman, od Veleza vjerovatno gube, bice zanimljiv taj mec u Orasju i taj mec sa Vitezom, 4 boda bi ih vjerovatno spasila.

Slaven, oni imaju najneizvjesniji raspored. Olimpik, Zvijezda, Metalleghe, mislim da im ni 4 boda ne mogu puno pomoci.

Vec sljedece kolo ce nam dosta toga reci.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 19 maj 2019, 15:30

ASD je napisao/la:Sad gledam bodove i raspored.
Capljina ima odlican raspored, oni su vec ostali, mogli bi imati i preko 40 bodova. U najgorem slucaju 39, ali mislim da ce imati vise.

Jedinstvo ima dobar raspored ali preslab igracki kadar.
Jedna pobjeda bi ih mogla ostaviti u ligi, 4 boda ih ostavljaju sigurno. 39 i 40 bodova

Vitez, gostovanje Velezu, tu nece uzet ni boda. Gorazde ce vjerovatno dobiti jer im ne treba. To je 36 bodova i taj mec u Konjicu im je biti ili ne biti, cak ni remi im ne moze puno pomoci ako recimo Posusje udje.

Igman, od Veleza vjerovatno gube, bice zanimljiv taj mec u Orasju i taj mec sa Vitezom, 4 boda bi ih vjerovatno spasila.

Slaven, oni imaju najneizvjesniji raspored. Olimpik, Zvijezda, Metalleghe, mislim da im ni 4 boda ne mogu puno pomoci.

Vec sljedece kolo ce nam dosta toga reci.
Teško će Igman do bodova u Orašju. Čapljina ostaje 100 %, oni ne ispadaju ima 7-8 godina tako da neće ni ove.

U najgoroj situaciji su Vitez i Slaven. Prvenstveno Slaven jer im Olimpik dolazi. Vitezu je isto nezgodno jer dolaze u Konjic. Po meni, ako Klis osvoji, Igmanu bi trebala biti dovoljna i pobjeda protiv Viteza pa i ako Klis ne osvoji a poklope se rezultati, Igman sa 3 boda ostaje.
Support your local club !

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la Mig_Mig » 19 maj 2019, 15:36

KonjicBOY je napisao/la:
ASD je napisao/la:Sad gledam bodove i raspored.
Capljina ima odlican raspored, oni su vec ostali, mogli bi imati i preko 40 bodova. U najgorem slucaju 39, ali mislim da ce imati vise.

Jedinstvo ima dobar raspored ali preslab igracki kadar.
Jedna pobjeda bi ih mogla ostaviti u ligi, 4 boda ih ostavljaju sigurno. 39 i 40 bodova

Vitez, gostovanje Velezu, tu nece uzet ni boda. Gorazde ce vjerovatno dobiti jer im ne treba. To je 36 bodova i taj mec u Konjicu im je biti ili ne biti, cak ni remi im ne moze puno pomoci ako recimo Posusje udje.

Igman, od Veleza vjerovatno gube, bice zanimljiv taj mec u Orasju i taj mec sa Vitezom, 4 boda bi ih vjerovatno spasila.

Slaven, oni imaju najneizvjesniji raspored. Olimpik, Zvijezda, Metalleghe, mislim da im ni 4 boda ne mogu puno pomoci.

Vec sljedece kolo ce nam dosta toga reci.
Teško će Igman do bodova u Orašju. Čapljina ostaje 100 %, oni ne ispadaju ima 7-8 godina tako da neće ni ove.

U najgoroj situaciji su Vitez i Slaven. Prvenstveno Slaven jer im Olimpik dolazi. Vitezu je isto nezgodno jer dolaze u Konjic. Po meni, ako Klis osvoji, Igmanu bi trebala biti dovoljna i pobjeda protiv Viteza pa i ako Klis ne osvoji a poklope se rezultati, Igman sa 3 boda ostaje.
A sta ako Krupa ostane?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la legenda reala » 19 maj 2019, 16:01

Osim13 je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
Osim13 je napisao/la:Olimpijac najrealnije
dosadio si vise
--> Osim13 --> Dodaj gnjavatora/icu --> POTVRDI --> Jesi li siguran/na da želiš nastaviti --> DA

Eazy work
Neću jer si gotivan lik, al ovdje ubi ne znam šta ti je, jbo te Olimpic
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la ASD » 19 maj 2019, 16:02

Neka se ove ekipe sto se bore za opstanak porezu skupa i malo premiraju Klis da osvoji ligu. :D
Jedan ce se spasiti tako.

Bice zanimljivo ispratiti i to oko licenci, ako bi neko nenadano izvisio u Premijer ligi eto problema za ekipu u zadnjim klupama.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la legenda reala » 19 maj 2019, 16:20

ASD je napisao/la:
Bice zanimljivo ispratiti i to oko licenci, ako bi neko nenadano izvisio u Premijer ligi eto problema za ekipu u zadnjim klupama.
Ma zato treba pobjeđivati sve ispod desetog mjesta je kritično :urnebes:

Ja ne vidim kako se Vitez može spasiti u Mostaru moraju izgubiti jer Velež igra za titulu, u Konjicu isto teško mogu dobiti jer i Igmanu gori pod nogama znači ostaje im zadnje kolo kući sa Goraždem a tad možda sve bude već i odlučeno ako nije 3 za 3 dogovoreno neće lahko oni s nama bolja smo mi ekipa od njih


Slaven ima šanse jedino da Olimpik skonta da nema ništa od premier lige i odustane od igranja pa oni dobiju njih sljedeće kolo, onda će vjerovanto i Zvijezdu završiti ako Olimpik dobiju i šanse im rastu

Čapljini dolaze Bosna i Novi Travnik do kraja to su sigurne pobjede i oni će se spasiti sigurno samo mogu izvisiti ako u premier ligi bude problema s licencama pa još timova dođe u ovu ligu

po meni Bosna,Travnik,Vitez i Slaven koji će čekati raspleta u nižim ligama i u premier ligi oko licenci
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la ASD » 19 maj 2019, 16:44

Pa sad, postoji i varijanta da Vitez sredi s Orasjem tako da dobiju 3 boda od Igmana, a Orasje Igmanu dadne pa se oba kluba izvuku. :D

Zavisi dosta i od Jedinstva, igracki najslabija ekipa od svih ali jako dobar raspored, ako kiksaju mogli bi oni otpasti.

Slaven nema nesto para jedino da ponude bodove naredne sezone Zvijezdi i Metallegheu i opet nisu sigurni.
Isplatili se davati utakmice nekome ko je skoro otpao.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la legenda reala » 19 maj 2019, 17:04

Ma sad u srijedu cemo sve znati
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 19 maj 2019, 17:51

ASD je napisao/la:Pa sad, postoji i varijanta da Vitez sredi s Orasjem tako da dobiju 3 boda od Igmana, a Orasje Igmanu dadne pa se oba kluba izvuku. :D

Zavisi dosta i od Jedinstva, igracki najslabija ekipa od svih ali jako dobar raspored, ako kiksaju mogli bi oni otpasti.

Slaven nema nesto para jedino da ponude bodove naredne sezone Zvijezdi i Metallegheu i opet nisu sigurni.
Isplatili se davati utakmice nekome ko je skoro otpao.
Teško da se to desi jer da je Vitez htio / mogao završiti sa Orašjem, ne bi im Orašje uzelo 3 boda kod kuće.
Support your local club !

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la Mokroguz » 19 maj 2019, 18:44

Sedmog aprila u temi prve lige :D
Mokroguz je napisao/la:Gorazde kod kuce zadnjih 4 utakmica dali 12 golova i primili samo 1. Dolaze im jos Bosna, Jedinstvo, Slaven, Orasje. Tu ako uzmu 3/4, sto izgleda da hoce, mislim da ce biti sigurni.
Moglo bi biti koje iznenadjenje na kraju. Jedinstvo je ugrozeno obzirom na kadar i polozaj.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la ASD » 19 maj 2019, 20:11

KonjicBOY je napisao/la:
ASD je napisao/la:Pa sad, postoji i varijanta da Vitez sredi s Orasjem tako da dobiju 3 boda od Igmana, a Orasje Igmanu dadne pa se oba kluba izvuku. :D

Zavisi dosta i od Jedinstva, igracki najslabija ekipa od svih ali jako dobar raspored, ako kiksaju mogli bi oni otpasti.

Slaven nema nesto para jedino da ponude bodove naredne sezone Zvijezdi i Metallegheu i opet nisu sigurni.
Isplatili se davati utakmice nekome ko je skoro otpao.
Teško da se to desi jer da je Vitez htio / mogao završiti sa Orašjem, ne bi im Orašje uzelo 3 boda kod kuće.
Pa dobro, mozda su mislili kako mogu dobiti a ne trositi pare.

Inace, Klis kiksao i sada bjezi Posusju samo 1 bod.
Vitez i Slaven su u jos nezgodnijoj situaciji.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 19 maj 2019, 20:28

Pretprošlo kolo iz FK Klisa se žalili na suđenje protiv Bjelopoljca, kažu svirao im i šta treba i šta ne treba. Isto tako, čuo sam da je Bjelopoljac pustio Posušju današnju utakmicu. Naravno to su sve gradske priče,koliko ima istine u tome ne znam. Klis više nema pravo na kiks pošto Posušje očito ne misli prosipati bodove. Kontam da će 2 kod kuće dobiti i imaju gostovanje Troglavu čini mi se.
Support your local club !

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la ASD » 19 maj 2019, 21:19

KonjicBOY je napisao/la:Pretprošlo kolo iz FK Klisa se žalili na suđenje protiv Bjelopoljca, kažu svirao im i šta treba i šta ne treba. Isto tako, čuo sam da je Bjelopoljac pustio Posušju današnju utakmicu. Naravno to su sve gradske priče,koliko ima istine u tome ne znam. Klis više nema pravo na kiks pošto Posušje očito ne misli prosipati bodove. Kontam da će 2 kod kuće dobiti i imaju gostovanje Troglavu čini mi se.
Rama (H)
Branitelj (H)
Troglav (A)

U Troglavu odavno nije gora situacija bila.
Branitelj je isto los, sve je fakticki na njima.

Posusje

Turbina (H)
Sloga (A)
Rama (H)

LuisCarlo
Postovi: 318
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la LuisCarlo » 20 maj 2019, 01:12

šta ne vidite da se Klis lagano sklanja Posušju

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la kraljttbvb » 21 maj 2019, 06:51

Kad vidim plakatu za utakmicu Igmana, a na njoj Dzemo Dzumhur (prije 5-6 godina zavrsio karijeru), Djapo, Roki, ja bi ih sam izbacio iz lige :oops:

Ako nisi u stanju u februaru/martu okupiti i uslikati ekipu i odstampati 100 plakata za polusezonu, onda ne znam za sta su sposobni :roll:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 21 maj 2019, 16:43

Ako Slaven i Vitez izgube sutra, a izvjesno je da hoće , Igmanu će u subotu trebati pobjeda da osiguraju opstanak.
Support your local club !

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la FORZZA » 22 maj 2019, 08:29

forzza Slaven

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3532
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la mozak » 22 maj 2019, 14:20

Vitez i Slaven su u najtezoj situaciji.
Mozda i oba ispadnu.
U moru kombinacija, ni mesetari nemogu puno, jer tad ni Igman nije siguran, posto Slaven ide u Gradacac...mislim da ce Slaven danas morat zapet, jer bi ofirno bilo uzet tri boda u Gradaccu..Igman moze dati bod Vitezu, nista vise, uz uslov da Klis ostane prvi.
Da te glava zaboli.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la KonjicBOY » 22 maj 2019, 14:25

mozak je napisao/la:Vitez i Slaven su u najtezoj situaciji.
Mozda i oba ispadnu.
U moru kombinacija, ni mesetari nemogu puno, jer tad ni Igman nije siguran, posto Slaven ide u Gradacac...mislim da ce Slaven danas morat zapet, jer bi ofirno bilo uzet tri boda u Gradaccu..Igman moze dati bod Vitezu, nista vise, uz uslov da Klis ostane prvi.
Da te glava zaboli.
Zapravo, ako budu realni rezultati onda je vrlo jednostavno. Ali, kako i sam kažeš , svašta se radi tako da me ne čudi da Slaven danas pobjedi Olimpika pošto su ovi valjda skontali da neće ući u PL. Vitez neće pobjediti 100 % jer je Velež prejak za njih. Igman bi onda pobjedom u subotu poslao Vitez u niži rang i čekao bi se rasplet Druge lige Jug. Ako bi Klis osvojio, Slaven i Igman bi bili sigurni a ako Klis ne bi osvojio, odlučivala bi utakmica u Gradačcu,naravno ako Slaven dobije Olimpika.
Support your local club !

Avatar
mozak
Interni moderator
Postovi: 3532
Pridružen/a: 18 maj 2010, 17:30
Lokacija: ARENA ROĐENI
Kontakt:

Re: Ko ispada iz 1. lige FBiH?

Post Postao/la mozak » 22 maj 2019, 14:38

Moje misljenje je da ce Vitez danas igrati sa pola snage, jer su im sanse i da zapnu vrlo male.
Po njih je bolje cuvati se za Konjic.
Slaven ce danas sigurno zapet, mozda im i bod iz ove utakmice bude dovoljan.
Sve u svemu, uzbudjena nece nedostajati.
Mujić, Ćurković, Bajević, Vladić, Halilhodžić, Tuce, Jurić, Slišković, Marić, Hadžiabdić, Đurasović, Petranović, Skočajić, Kodro, Gudelj, Kajtaz, Primorac, Salihamidžić, Barbarez...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.