Vječna tabela 1. lige FBiH

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

baltazar7
Kontakt:

PostPostao/la baltazar7 » 06 jun 2019, 12:05

Omladinca mi je žao samo zbog trešanja...

Zoom088
Kontakt:

PostPostao/la Zoom088 » 06 jun 2019, 12:27

GracanicaAA WroteColon
Zoom088 WroteColonNije "moja" nego je moja :D. Ja sam rodjen u Hercegovini i evo, nakon duzeg izbivanja, vratio se kuci :P.

Ali to nije tema. Isti ti Hercegovci su handrili i moj Radnicki, evo Bandic u zadnjem kolu dosudi jedan smijesan penal igmanu protiv mog Veleza (jedan je bio regularan)...a mi odosmo s teme :D. Neka oprosti KonjicBoy :D

My old friend. :njanjanja:

Rudar Kakanj odskace svake sezone u ovom ludilu od lige. Tipujem na Brku. :rol:

Gdje si, malac :njanjanja:

SarcofagoVenom
Kontakt:

PostPostao/la SarcofagoVenom » 06 jun 2019, 12:38

KonjicBOY WroteColonMislim da je negdje bila već ova tema ali možda prije 3-4 godine. Uzeo sam malo vremena i "updateovao" tabelu. Ovo su podaci od sezone 2000/01 pa sve do zadnje sezone Prve lige.

slika

Dva propusta,,,Pod 37 je Mramor iz Mramora a ne Babice,,a pod 56 Radnički 17.Krajiška Zdena,ne Lipnica
Ulaz besplatan izlaz se plaća

realancojk
Kontakt:

PostPostao/la realancojk » 11 jun 2019, 12:34

Zoom088 WroteColonBila je tema, sjecam se da smo svi komentarisali bas Rudar Kakanj koji je i tada bio na prvom mjestu. Nevjerovatno je da su 18 godina tu a da nisu imali barem izlet u Premijer ligu.

Jedino sto bih ispravio na tabeli je Troglav. Ne znam, ustvari, kako se to gleda i broji, ali iako prakticno jeste, pravno Troglav 1918 nije nikada bio clan Prve lige FBiH (novi klub, nastao nakon gasenja NK Troglav Livno).

Nisam znao da je NK Mramor Babice ikada bio clan Prve lige FBiH :shock:

Ja sam prije par godina radio vječnu listu prve lige, a i shematski prikaz ligaških natjecanja u BiH
Neko voli meso, neko voli kupus. U biti svi mi volimo sarmu.
Bolje ispasti glup nego iz lige. :)

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.