FK Rudar Kakanj

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
NeRi_K
Postovi: 731
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la NeRi_K » 23 jun 2011, 00:30

Da se ja pitam kriteriji bi vec odavno bili sto puta gori od ovih sto kao sad planiraju postaviti. Pa bio klub iz grada, sa sela ima da ispunjava sve uslove. Mozda bi tad i bilo vise truda, a ne ovako ispune se neki minimalni uslovi i odmah imas pravo igrati. I to dozvolio bih da jednu sezonu mozes igrati van svog mjesta, ali nakon toga ako nisi ispunio uslove letis iz lige.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
Free_shooteR
Postovi: 237
Pridružen/a: 16 maj 2011, 23:02
Lokacija: Kakanj
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Free_shooteR » 23 jun 2011, 10:32

NeRi_K je napisao/la:Da se ja pitam kriteriji bi vec odavno bili sto puta gori od ovih sto kao sad planiraju postaviti. Pa bio klub iz grada, sa sela ima da ispunjava sve uslove. Mozda bi tad i bilo vise truda, a ne ovako ispune se neki minimalni uslovi i odmah imas pravo igrati. I to dozvolio bih da jednu sezonu mozes igrati van svog mjesta, ali nakon toga ako nisi ispunio uslove letis iz lige.

bash tako....
Kraljice Bosno nemoj se vise bojat'
mi smo tvoj stit i necemo te prodat'
ako neko vrijedja necemo okrenut' ledja
ti dani su prosli, sad se sve mijenja!!!

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 23 jun 2011, 12:48

NeRi_K je napisao/la:Da se ja pitam kriteriji bi vec odavno bili sto puta gori od ovih sto kao sad planiraju postaviti. Pa bio klub iz grada, sa sela ima da ispunjava sve uslove. Mozda bi tad i bilo vise truda, a ne ovako ispune se neki minimalni uslovi i odmah imas pravo igrati. I to dozvolio bih da jednu sezonu mozes igrati van svog mjesta, ali nakon toga ako nisi ispunio uslove letis iz lige.
najbolje bi tako bilo ;)
#samoRudar #zauvijek

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 30 jun 2011, 22:58

Prozivka 2. jula u 11 sati
Nogometaši Rudara provode zadnje dane odmora. Početak priprema za novu sezonu zakazan je za 2.juli/srpanj u 11,00 sati . Trener Slaviša Božičić, koji je dobio povjerenje Uprave kluba da i naredne sezone predvodi "zeleno-crne" na prozivku je pozvao svih 25 igrača koji su nastupali u proteklom prvenstvu

Prema informacijama koje smo dobili od trenera Božičića i sekretara Mirzeta Husića niko od igrača nije zatražio ispisnicu i najavio odlazak. Takođe, nije realiziran ni jedan angažman kada su u pitanju pojačanja. Izvjesno je da će prozivci prisustvovati povratnici iz Mladosti: Semir Kubat, Armin Alagić, Jasmin Čeliković i Kenan Helja, a očekuje se i dolazak golmana Kemala Hadžića, kojem je istekla šestomjesečna posudba u visočkoj Bosni. Nije isključeno da se pojavi i neko novo ime jer predsjednik Mensur Mušija najavluje dolazak jednog, eventualno dva, kvalitetna igrača koji bi trebali biti prava pojačanja.

Trener Božičić nas je informirao da je već perfektuirana prva provjera sa premijerligašem Olimpicom u Fojnici 9.jula, a potvrđeno je i učešće na Memorijalnom turniru "Galib Mujičić" 23. i 24.jula/srpnja u Vitezu, na kojem će još učestvovati Čelik , Travnik i domaćin FK Vitez, klubovi u kojima je rahmetli Galib Mujičić proveo svoju uspješnu nogometnu karijeru.

Igrači koji dođu na prozivku sigurno će biti prijatno iznenađeni renoviranim terenom , a posebno svlačionicama koje su ofarbane tradicionalnom zeleno-crnom klupskom bojom.

-Prvenstvenu pauzu iskoristili smo za renoviranje glavnog terena,koji je većim dijelom bio devastiran. Takođe,osvježene su i klupske prostorije i svlačionice,koje su poprimile novi ljepši izgled ,čime smo ispunili jedan od zahtjeva Takmičarske komisije koja je sugerirala klubovima da posvete veću pažnju infrastrukturi, istakao je sekretar Rudara Mirzet Husić.

Na kraju,kažimo da su intenzivirani radovi na zapadnoj tribini i stadion Pod Vardom mogao bi novu sezonu dočekati u novom ruhu,što bi svakako obradovalo pristalice Rudara koji godinama čekaju da utakmice posmatraju iz udobnih sjedalica umjesto s oronulih betonskih tribina na sjeverno/istočnoj strani.
#samoRudar #zauvijek

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Bečki Kongres » 30 jun 2011, 23:07

stipu se Rudara ba sad ce Vasar

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 30 jun 2011, 23:10

Bečki Kongres je napisao/la:stipu se Rudara ba sad ce Vasar
haha, ma bjez' ba :D valja mi na more ici dok se ta manifestacija ne zavrsi :mrgreen:
#samoRudar #zauvijek

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Bečki Kongres » 30 jun 2011, 23:14

haha neces ostati na derneku ? :D Joj kad se janje okrene,oni cevapi ubise :D guzva,vamo palacinci,pomfrit...na maloj guzva,na velikoj odron hahahahahahahahhahaha joj boze :D

Inace imal pojacanja,stadion ? Jesul krenule stolice ?

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 30 jun 2011, 23:21

Bečki Kongres je napisao/la:haha neces ostati na derneku ? :D Joj kad se janje okrene,oni cevapi ubise :D guzva,vamo palacinci,pomfrit...na maloj guzva,na velikoj odron hahahahahahahahhahaha joj boze :D

Inace imal pojacanja,stadion ? Jesul krenule stolice ?
ma nista to ba :D nisam ti ja za tog' ;)

Bice pojacanja, ne mnogo, al' ce zato biti PRAVA pojacanja..stadion, radi se svaki dan nesto :) stolice bi trebale biti postavljene prije pocetka prvenstva..
#samoRudar #zauvijek

Bečki Kongres
Postovi: 588
Pridružen/a: 20 jun 2010, 10:21
Lokacija: Newcastle
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Bečki Kongres » 30 jun 2011, 23:50

haha ma znam,ko je jos za to :D Moram malo zafrkavat :lol:

Evo vam Hadzic Emir,jel moze ? :D vi nama nekog pionira :D tu su negdje :mrgreen:
Nadam se da ce te dovesti POJACANJE kakvo takvo,stalice postaviti i eto premier lige !

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 01 jul 2011, 00:00

Bečki Kongres je napisao/la:haha ma znam,ko je jos za to :D Moram malo zafrkavat :lol:

Evo vam Hadzic Emir,jel moze ? :D vi nama nekog pionira :D tu su negdje :mrgreen:
Nadam se da ce te dovesti POJACANJE kakvo takvo,stalice postaviti i eto premier lige !
ma sam' ti zezaj ;)

Hadzija nije onaj stari, nazalost, al' moze vam posluziti jos :D otisli vam Adilovic i Dzafic, na Hadziji je sad sve.
Doce on nama kad mu istekne ugovor kod vas :P (zimski prelazni rok)
Najavili su borbu za Premijer ligu pa cemo vidit sta ce biti :D
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 01 jul 2011, 00:02

Vi cete zavrsit na 2. poziciji i mislim da nemate namjere za ulazak u Premijer Ligu, imam neki osjecaj da ganjate rekorde u Prvoj ligi :lol: ;)
1947!

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 01 jul 2011, 00:10

Ljumani_Banovici je napisao/la:Vi cete zavrsit na 2. poziciji i mislim da nemate namjere za ulazak u Premijer Ligu, imam neki osjecaj da ganjate rekorde u Prvoj ligi :lol: ;)
Nije tvoje da mislis :mrgreen:
Ma oborili smo sve rekorde u Prvoj ligi :lol: Nadam se da nas ovaj put uprava nece iznevjeriti! ;)
#samoRudar #zauvijek

Avatar
GusaR 1996
Postovi: 99
Pridružen/a: 12 mar 2011, 19:55
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la GusaR 1996 » 01 jul 2011, 10:25

Ljumani_Banovici je napisao/la:Vi cete zavrsit na 2. poziciji i mislim da nemate namjere za ulazak u Premijer Ligu, imam neki osjecaj da ganjate rekorde u Prvoj ligi :lol: ;)
... dok neki pokusavaju rekordan broj puta ispasti iz Premijer lige

Oborili smo sve rekorde u ovoj ligi, tako da to vise nije zanimljivo.
Sada se okrećemo Premijer ligi, da i tamo rušimo rekorde, vas sigurno necemo ugroziti (ostavljamo vam rekord da ga jos unaprijedite, za nekoliko godina), jer nemamo namjeru više napuštati društvo najboljih.
FK Rudar Kakanj 1920
Gusari 1996

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 01 jul 2011, 19:44

@L' Imperator
reci ovom svom gusaru da ne spominje vise rekorde i premijer ligu, opet cemo pocet istu pricu ko neki dan :D
1947!

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 01 jul 2011, 20:52

Ljumani_Banovici je napisao/la:@L' Imperator
reci ovom svom gusaru da ne spominje vise rekorde i premijer ligu, opet cemo pocet istu pricu ko neki dan :D
Samo ba opusteno ;) @sony_91 ce nas odrobijat :lol:
#samoRudar #zauvijek

Avatar
GusaR 1996
Postovi: 99
Pridružen/a: 12 mar 2011, 19:55
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la GusaR 1996 » 01 jul 2011, 21:25

http://sport-statistics.org/soccer/leag ... dar_Kakanj

Pogledaj kakav smo klub.
Iako vec godinama ne igramo Premijer ligu, ljudi sirom svijeta ne mogu prihvatiti tu cinjenicu :)

Ako je Rudar u Premijer ligi, onda mora biti kakanjski :)
FK Rudar Kakanj 1920
Gusari 1996

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 01 jul 2011, 21:34

GusaR 1996 je napisao/la:http://sport-statistics.org/soccer/leag ... dar_Kakanj

Pogledaj kakav smo klub.
Iako vec godinama ne igramo Premijer ligu, ljudi sirom svijeta ne mogu prihvatiti tu cinjenicu :)

Ako je Rudar u Premijer ligi, onda mora biti kakanjski :)
hahah, gdje ovo iskopa xD

Slazem se ;)
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 01 jul 2011, 23:36

L' Imperator je napisao/la:
Ljumani_Banovici je napisao/la:@L' Imperator
reci ovom svom gusaru da ne spominje vise rekorde i premijer ligu, opet cemo pocet istu pricu ko neki dan :D
Samo ba opusteno ;) @sony_91 ce nas odrobijat :lol:
sony je drug moj, dje sony .. ne bi on tebe posalo u Banovice, mene ne moze jer sam vec ovdje ... a imamo i opomenu, moramo se pazit :)
1947!

Avatar
L' Imperator
Postovi: 4469
Pridružen/a: 08 jan 2011, 23:15
Lokacija: Grad Rudara
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la L' Imperator » 01 jul 2011, 23:40

Ljumani_Banovici je napisao/la: sony je drug moj, dje sony .. ne bi on tebe posalo u Banovice, mene ne moze jer sam vec ovdje ... a imamo i opomenu, moramo se pazit :)
hehe, ma nije njemu vjerovati :D kaze da jos nikog nije poslao u Banovice, al' da sam ja najblizi tome - cisto da isproba kako to hoda :lol: :lol: ma sony je brat moj ;)
#samoRudar #zauvijek

Avatar
Ljumani_Banovici
Postovi: 2446
Pridružen/a: 17 maj 2010, 12:49
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Rudar Kakanj

Post Postao/la Ljumani_Banovici » 01 jul 2011, 23:53

L' Imperator je napisao/la:
Ljumani_Banovici je napisao/la: sony je drug moj, dje sony .. ne bi on tebe posalo u Banovice, mene ne moze jer sam vec ovdje ... a imamo i opomenu, moramo se pazit :)
hehe, ma nije njemu vjerovati :D kaze da jos nikog nije poslao u Banovice, al' da sam ja najblizi tome - cisto da isproba kako to hoda :lol: :lol: ma sony je brat moj ;)
i to sto kazes, a sad pazi hoces li nasjedat na price o rekordima :lol: ma sony je LEGENDA :)
1947!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.