FK Budućnost Banovići

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 14 nov 2020, 12:59

:ljepota:

Idemo.

ImbecilniLudak
Postovi: 283
Pridružen/a: 17 nov 2018, 16:28
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ImbecilniLudak » 14 nov 2020, 14:59

ASD je napisao/la:
14 nov 2020, 12:59
:ljepota:

Idemo.
Sta se ovo desi sa vama danas ? Gdje vam je odbrana ? MIslim da ce mnogi drvlje i kamenje istresti na momka na golu, ali momak ne snosi krivicu definitivno.
“Don’t believe everything you hear. Real eyes, Realize, Real lies.”

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 14 nov 2020, 15:47

Ma tanko. Nije on kriv sigurno. Možda je i mogao šta skinuti ali bi to opet bio debakl.
Tanko svi skupa. Slabo se kretali. Posušje trkački i voljno izdominiralo. Tehnički jako dobri. Sve u svemu apsolutno zaslužena pobjeda i jesenja titula.

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 17 nov 2020, 18:47

Danas je preminuo veliki navijač Budućnosti Fadil Hodžić - Moca. Moca majstore nek ti je vječni rahmet.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 22 dec 2020, 14:31



Jedna pjesmica zbog praznika sa malim zakašnjenjem.

Sretan dan Rudara! Sretno

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 16 feb 2021, 20:24

U pm, ko dogovori onog klošara babalu da potpiše za klub.

corleone10
Postovi: 35
Pridružen/a: 07 feb 2021, 20:40

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la corleone10 » 22 feb 2021, 15:05

sto se digla buducnost . svaka vam cast

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 22 feb 2021, 22:02

corleone10 je napisao/la:
22 feb 2021, 15:05
sto se digla buducnost . svaka vam cast
Ma daleko od dignute, klub je mislim imao kvalitetniji igrački kadar u drugoj federalnoj. Jako tanko.

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 05 mar 2021, 22:22

Igrački kadar

Golmani: Mujkić, Karajbić
Odbrana: Mahmutović, Islamović, Džinić, Begović, Numanović, Bojić
Sredina: Šišić, Lugavić, Berbić, Pirić, Smajlović, Mustafić
Napad: Hasanbegović, Mujarić, Sulejmanović, Husić, Ibrahimović

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 07 mar 2021, 17:20

Samo pobjeda!!!
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 20 mar 2021, 19:26

Sva tri crvena opravdana, kao i oba penala, s tim što je samo jedan svirao šu.pak. Labudovi valja doć slijedeće sezone, a iskreno se nadam da nećete. :bih:

Penal za šu.pke smijurija, golman odbranio i u nastavku zakačio protivničkog igrača i svira.

Samo pobjeda!!!
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

fudbalfudbal
Postovi: 2491
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la fudbalfudbal » 20 mar 2021, 21:00

LjumanM95 je napisao/la:
20 mar 2021, 19:26
Sva tri crvena opravdana, kao i oba penala, s tim što je samo jedan svirao šu.pak. Labudovi valja doć slijedeće sezone, a iskreno se nadam da nećete. :bih:

Penal za šu.pke smijurija, golman odbranio i u nastavku zakačio protivničkog igrača i svira.

Samo pobjeda!!!
Šta bi ovo sa kartonima, što u prvoj minuti?
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 20 mar 2021, 21:10

fudbalfudbal je napisao/la:
20 mar 2021, 21:00
LjumanM95 je napisao/la:
20 mar 2021, 19:26
Sva tri crvena opravdana, kao i oba penala, s tim što je samo jedan svirao šu.pak. Labudovi valja doć slijedeće sezone, a iskreno se nadam da nećete. :bih:

Penal za šu.pke smijurija, golman odbranio i u nastavku zakačio protivničkog igrača i svira.

Samo pobjeda!!!
Šta bi ovo sa kartonima, što u prvoj minuti?
Njihov kapiten šakom ili pesnicom (nisam dobro vidio) udario Šišića, nakon faula na nekih 20-ak metara za njih.

Drugi crveni pogibeljan start nad Sulejmanovićem, momak nije mogao doći sebi. A treći nekad pred kraj udarac laktom mislim u vrat ili glavu. Sve čisti crveni, samo što su smećari navikli da im se to ne svira.

Uz sve to, penal za nas i nakon skoro 10-ak minuta na asistenciju pomoćnog, glavni sudija poništava penal i svira ofsajd, a prethodno je bio bjen od strane smećara, mogao je glat i prekinuti utakmicu tad. Drugi penal opet čist k'o suza, na 2 metra od gola obaraju našeg igrača, čak nisu imali obraza ni da se bune.

Da ne pričam ranije o pritisku na sudiju, skoro sve što je za nas svirao su ga okružili i čak u par navrata tukli.

Nadam se da su naši zapamtili smradove koji su pogibeljno išli danas pa da se vidimo nekad u Banovićima. Nadam se ne slijedeće sezone i da će ispasti.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

fudbalfudbal
Postovi: 2491
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la fudbalfudbal » 20 mar 2021, 21:49

LjumanM95 je napisao/la:
20 mar 2021, 21:10
fudbalfudbal je napisao/la:
20 mar 2021, 21:00
LjumanM95 je napisao/la:
20 mar 2021, 19:26
Sva tri crvena opravdana, kao i oba penala, s tim što je samo jedan svirao šu.pak. Labudovi valja doć slijedeće sezone, a iskreno se nadam da nećete. :bih:

Penal za šu.pke smijurija, golman odbranio i u nastavku zakačio protivničkog igrača i svira.

Samo pobjeda!!!
Šta bi ovo sa kartonima, što u prvoj minuti?
Njihov kapiten šakom ili pesnicom (nisam dobro vidio) udario Šišića, nakon faula na nekih 20-ak metara za njih.

Drugi crveni pogibeljan start nad Sulejmanovićem, momak nije mogao doći sebi. A treći nekad pred kraj udarac laktom mislim u vrat ili glavu. Sve čisti crveni, samo što su smećari navikli da im se to ne svira.

Uz sve to, penal za nas i nakon skoro 10-ak minuta na asistenciju pomoćnog, glavni sudija poništava penal i svira ofsajd, a prethodno je bio bjen od strane smećara, mogao je glat i prekinuti utakmicu tad. Drugi penal opet čist k'o suza, na 2 metra od gola obaraju našeg igrača, čak nisu imali obraza ni da se bune.

Da ne pričam ranije o pritisku na sudiju, skoro sve što je za nas svirao su ga okružili i čak u par navrata tukli.

Nadam se da su naši zapamtili smradove koji su pogibeljno išli danas pa da se vidimo nekad u Banovićima. Nadam se ne slijedeće sezone i da će ispasti.
Ovi momci što su vam došli i sudili danas, strašno pošteni bili u prošlosti, mislim da su i ostali bez obzira na čari prve lige federacije. Ja nisam mogao vjerovati da je dao u prvoj minuti crveni karton..
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 20 mar 2021, 22:08

Imaju mu.da i petlju da sude, al' bode u oči to što sviraš penal, pa budeš fizički napadnut od strane domaćih igrača (i to ne prvi put), pa nakon nekoliko minuta prekida neko sa tribina pomoćnom (za kojeg debeli tvrdi da je jedini odradio dobar posao :urnebes: ) dobaci nešto i isti kao svira ofsajd, a glavni uvaži to i poništi penal. Shvatam da je kod onih indijanaca teško svirati pošteno i realno, ali ako si zauzeo jedan kriterij od početka meča - drži se istog i yebi ga.

Eto skontaj pa reci kad je kod nas glavni sudija nakon što je svirao penal i bio bjen, nakon nekoliko minuta promijenio odluku na signalizaciju pomoćnog sudije i to signalizaciju nakon tih nekoliko minuta jer odmah nije digao zastavicu. Šteta što nije bilo u prijenosu.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

fudbalfudbal
Postovi: 2491
Pridružen/a: 18 jun 2018, 16:54
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la fudbalfudbal » 20 mar 2021, 22:29

LjumanM95 je napisao/la:
20 mar 2021, 22:08
Imaju mu.da i petlju da sude, al' bode u oči to što sviraš penal, pa budeš fizički napadnut od strane domaćih igrača (i to ne prvi put), pa nakon nekoliko minuta prekida neko sa tribina pomoćnom (za kojeg debeli tvrdi da je jedini odradio dobar posao :urnebes: ) dobaci nešto i isti kao svira ofsajd, a glavni uvaži to i poništi penal. Shvatam da je kod onih indijanaca teško svirati pošteno i realno, ali ako si zauzeo jedan kriterij od početka meča - drži se istog i yebi ga.

Eto skontaj pa reci kad je kod nas glavni sudija nakon što je svirao penal i bio bjen, nakon nekoliko minuta promijenio odluku na signalizaciju pomoćnog sudije i to signalizaciju nakon tih nekoliko minuta jer odmah nije digao zastavicu. Šteta što nije bilo u prijenosu.

Mislim da se kod kontrolora i ocjenjivanja tada vodi da je odgovornost preuzeo taj sudija asistent. U svakom slučaju nisam mislio na njega da je pošten, nisam ga nikad ni upratio. Mada čim sam upratio 21 karton na utakmici, nije mi ništa bilo jasno, a opet mi je sve bilo jasno. Mislim da je probao uvesti red, držao se kriterija a igra je bila na zadnjem mjestu. Opet, napadnut od strane domaćih igrača dao je i crvene tako da karneval nisu mogli zaustaviti iz razloga jer su još više nemoćni.

Hoćete li se izvući, veoma bitna pobjeda. Popratim i ovu ligu, bilo bi lijepo kada bi ostali ali liga kao liga je preskupa?
Ti si naša ljubav jedina!

Avatar
LjumanM95
Postovi: 5207
Pridružen/a: 08 jan 2012, 15:43
Lokacija: gg3+
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la LjumanM95 » 21 mar 2021, 17:54

Ma ostajemo sigurno, bitno je dobijati kući do kraja.
Ja pogođen nisam, ni umro ni pao, samo sam morao skočiti dole, nastaviću tačno tamo gdje sam stao, izroniće stari za one što ga vole... FKBB 1947

Avatar
sef_mafije
Postovi: 629
Pridružen/a: 04 avg 2010, 08:18
Lokacija: 75290
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la sef_mafije » 09 maj 2021, 10:53

Ima li nas zivih
FK Buducnost - Ljumani - Banovici.net
Eno dole u kuglani, moji drugovi, vino piju i pjevaju mene cekaju...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la SMR187 » 15 maj 2021, 12:58

LjumanM95 je napisao/la:
21 mar 2021, 17:54
Ma ostajemo sigurno, bitno je dobijati kući do kraja.
Sumnjivi ste vi s tim osiguranim opstankom i ovim porazima kod kuce :mrgreen:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
ASD
Postovi: 26176
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Budućnost Banovići

Post Postao/la ASD » 15 maj 2021, 14:16

Naredno kolo Čapljina, odozdo se ne donose bodovi.
Da 4 ispadaju bilo bi upitno, ovako bi se trebali spasiti.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.