HNK Orašje

Moderator/ica: GracanicaAA

posavac1980
Postovi: 46
Pridružen/a: 04 jul 2010, 20:58
Kontakt:

HNK Orašje

Post Postao/la posavac1980 » 04 jul 2010, 21:01

Izvor: http://www.hnkorasje.com
1.07.2010
Tijekom današnjeg dana (01.7.2010.) će se održati sjednica uprave kluba HNK Orašje na kojoj će se odlučiti o radu kluba u nadolazećoj sezoni. Birat će se novi predsjednik kluba, a potrebno je riješiti i pitanje trenera (pošto je ugovor sa dosadašnjim trenerom Fuadom Grbešić istekao 31.5.2010.). Dali će doći do produljenja ugovora ili će se tražiti neko drugo rješenje, to će odlučiti novoizabrana uprava kluba. Prozivka igrača će se obaviti nakon biranja trenera. Klub su zvanično napustili vratar Raif Smajić i napadač Filip Mendeš. Subota je krajnji rok za odluku, dali se ide u nastavak takmičenja ili će doći do raspuštanja kluba, što bi za ovu malu sredinu koja roji jako veliki broj talentiranih igrača bilo katastrofalno rješenje.



3.07.2010

I današnji dan je protekao u iščekivanju što će biti (ako je i bila) na sjednici predsjedništva HNK Orašje, na kojoj bi se trebalo odlučiti o sudbini igrača i kluba sa Save.Ni danas nitko ništa ne zna???? Nitko ništa ne javlja. Međutim, jutros sam igrom slučaja, išao na stadion te sam sa sobom ponio i svoj foto apart sa kojim sam zabilježio i neke čudne ''igrače'' raspoređene na prelijepom stadionu''Goal'' kao da igraju prvenstvenu utakmicu. Prvo mi se to učinilo smiješnim, a zatim me je sve to i rastužilo. Kod onih praznovjernih (ja to nisam - da se razumijemo) vrane su simbol lošeg glasa ili popularno nazvani ''Crni glasnici''. Da li su oni osjetili nešto ili ne, vrijeme će reći, a nadam se da će se netko udostojiti i reći javnosti da li je sjednica uopće bila i što će biti sa kluba. Još više me je ratužila činjenica da je ovom zadnjom ''košnjom'' (ako se to tako može i nazvati) trava na stadionu koja je bila besprijekorno održavana na pojedinim mjestim zbog nečje ''zaje.ancije'' prilikom košenja totalno i uništena. Oružar HNK Orašje koji je zadužen za košnju trave trenutno na bolovanju. Pored svega toga sva ona pokošena trava je bačena odmah pored kabina gostujućih igrača i iza gola na sjevernoj strani, dakle na samome stadionu. Bez obzira, da li će HNK Orašje nastaviti sa natjecanjem ili ne, ovakav nemar se ne smije dozvoliti. Također i opstanak ove stranice je upitan, a sve ovisi od odluke koja se donese. Stranica je do današnjega dana zabilježila oko 328.000 posjeta (dvije godine postojanja stranice će biti 19.8.2010. godine), što nije zanemariv broj. Skoro nitko nikada (čast RIJETKIM pojedincim) to nije prepoznao kao nešto dobro za ovu sredinu i za ovaj klub. Ukoliko se ugasi klub, velika je vjerojatnost da će se ugasiti i stranica posvećena mom voljenom klubu HNK ORAŠJE. Treba napomenutu da ova stranica klub sa Save nije koštala niti jednog feninga. Ostaje nam još nekoliko dana da vidimo (čujemo) što će biti sa kluba. Nadam se da će se netko iz vodstva kluba udostojiti i javiti . U što sumnjam.





1.Svi igraci vec napustili HNK Orasje
2.UO i Predsjednistvo podnijeli kolektivne ostavke
3.Financijska policija uskoro ulazi u prostorije kluba
4.Klub se gasi 99%
5.Ukoliko ne ,takmicice se sa kadetima i juniorima (kupovina vremena,da se izbjegne gasenje)

Avatar
Babilon
Postovi: 898
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la Babilon » 04 jul 2010, 21:10

Steta ,Iljin klub da tako zavrsi!

HSK Zrinjski Mostar

posavac1980
Postovi: 46
Pridružen/a: 04 jul 2010, 20:58
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la posavac1980 » 04 jul 2010, 21:23

Nije samo Iljo tu kriv mada snosi veliki dio odgovornosti,ima tu mnogo vise faktora koja je nama posavcima omca oko vrata a to su oni sa predizborni plakata sa sloganom ZNA SE

Avatar
LIvada
Postovi: 562
Pridružen/a: 21 jan 2009, 21:07
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la LIvada » 05 jul 2010, 00:57

Labudovi sa Save :mrgreen: :mrgreen:

Šteta meni ste uvijek bili simpaticni...
Klošar sam pa šta...KLOŠARSKA ELITA!!!

Phill Jackson
Postovi: 2978
Pridružen/a: 23 apr 2009, 15:27
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la Phill Jackson » 05 jul 2010, 01:38

LIvada je napisao/la:Labudovi sa Save :mrgreen: :mrgreen:

Šteta meni ste uvijek bili simpaticni...
i meni je bas bilo simpaticno kad su lomili noge zrinjevcima,a nigdje faula,,da ne pricam o kartonima :lol: :mrgreen:

[youtube][/youtube]
http://liverpool.bosnianforum.com/

It's Always Sunny in Philadelphia

posavac1980
Postovi: 46
Pridružen/a: 04 jul 2010, 20:58
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la posavac1980 » 05 jul 2010, 14:54

Jedini razlog zasto ipak ima nade za HNK je sto su ove godine izbori


U subotu se sastao Upravni odbor HNK Orašje kako bi odlučivao o sudbini kluba, koji se našao u poziciji da se bori za goli opstanak. Prošlogodišnja natjecateljska godina nije nagovještavala sličan razvoj događanja Orašani su sezonu priveli kraju uz rezultatski uspon, koji ih je po okončanju prvenstva u Prvoj ligi FBiH doveo do drugog mjesta.

Teški trenutci

Ipak, prema svemu sudeći, ovaj sportski kolektiv, koji je Premier ligu BiH napustio u 2008./2009. godini prolazi kroz praktički najteže trenutke od svog postojanja, a sve podsjeća na pad kakav je imalo Žepče. Podsjećamo kako su se Žepčaci po ispadanju iz elitnog ranga dvije godine zadržali u Prvoj ligi. Sljedeće će igrati u Drugoj ligi Centar, dok uspjehom smatraju samo održanje kluba ove godine, jer je bio na rubu raspada.
- Vjerujete da nismo daleko od raspuštanja kluba. Na ovom sastanku nije doneseno nikakvo važno rješenje. Samo smo se složili u tome da u ponedjeljak trebamo održati sastanak s vodećim strukturama općine i županije kako bi razgovarali o budućnosti HNK Orašje, govori direktor Orašja Zvonko Nedić.
Iz kluba ističu kako bez podrške političara neće moći nastaviti natjecanje u Prvoj ligi FBiH, niti žele proći kroz sličan scenarij kakav se dogodio Posušju, koje zbog nedostatka sredstava nije uspjelo privesti kraju jesenski dio prošle sezone, pa se klub na kraju i ugasio.
- Ne bih tako grubo cijenio poziciju Orašja, ali ukoliko ne dobijemo podršku političkih struktura, onda stvarno nema smisla započeti natjecanje, jer bi već nakon par kola došli u probleme i vjerojatno ga ne bi mogli završiti, smatra Nedić.

Danas novi razgovori

Pozitivan ishod današnjih razgovora povukao bi za sobom i vjerojatne promjene u Upravi kluba, dok bi pripreme u tom slučaju započele već polovicom sljedećeg tjedna.
- Osnova je da dobijemo podršku od vodećih ljudi. Nakon toga bi mogli planirati sezonu, te rješavati trenersku i igračku križaljku. Najvjerojatnije bi bila formirana i nova Uprava, kooptirali bi nove ljude i započeli s pripremom pred novo prvenstvo, izjavio je direktor Orašja Zvonko Nedić.
Gospodarska kriza i dalje uzima svoje žrtve među bh. nogometnim sportskim kolektivima. Klubovi koji napuste Premier ligu BiH ne uspijevaju riješiti pitanje financiranja ni kroz duže razdoblje natjecanja u Prvoj ligi, te na kraju dolaze na rub egzistiranja. Dosad se tako raspalo Posušje, Žepče se naporima entuzijasta uspjelo sačuvati nestanka s nogometne mape, dok su sada na jednakom ispitu čelnici prvoligaša iz Orašja. Osim bivših premierligaša još je niz sredina koje se muče s održavanjem svojih nogometnih klubova. Primjer u Prvoj ligi je još i Goražde, dok je u natjecanjima nižih rangova brojnost ovakvih stanja još izraženija.
Piše: Ersan Bijedić (http://www.dnevni-list.ba)

Avatar
LIvada
Postovi: 562
Pridružen/a: 21 jan 2009, 21:07
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la LIvada » 05 jul 2010, 18:21

Phill Jackson je napisao/la: LIvada je napisao/la:Labudovi sa Save :mrgreen: :mrgreen:

Šteta meni ste uvijek bili simpaticni...

i meni je bas bilo simpaticno kad su lomili noge zrinjevcima,a nigdje faula,,da ne pricam o kartonima :lol: :mrgreen:
nezzz...ja sam ih zavolio zbog onog komentatora ...
[youtube][/youtube]


nadam se da ce klub prezivjeti i brzo se vratiti u premier ligu :mrgreen:
Klošar sam pa šta...KLOŠARSKA ELITA!!!

Avatar
Babilon
Postovi: 898
Pridružen/a: 10 feb 2010, 19:15
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la Babilon » 05 jul 2010, 20:24

Izvjestaj Mika Damjanovic
snimatelj Mika Damjanovic
:mrgreen: :mrgreen:
HSK Zrinjski Mostar

Avatar
Senator
Postovi: 151
Pridružen/a: 01 jul 2010, 18:39
Lokacija: Eastlands
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la Senator » 06 jul 2010, 15:10

Steta sto se ovaj klub polako gasi, znam da je Željo i igrači i navijači uvijek bili u prijateljskim odnosima sa Labudovima, a nedostaje mi Mika sa izvještajima greda, vratnice, udarac iz kuta, zaleđe :mrgreen:
Labudovi slika
Colour of Manchester is blue...

posavac1980
Postovi: 46
Pridružen/a: 04 jul 2010, 20:58
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la posavac1980 » 11 jul 2010, 00:48

Donijeta je odluka o gasenju kluba HNK Orasje.Samo jos cudo ga moze spasiti.


Klub su napustili vec svi igraci.Juniori i domaci igraci koji nepronadju drugi klub prelaze u NK Hajduk Orasje 2.Liga FBiH


Inace NK Hajduk Orasje osnovan 1920 godine je Bosnjacki klub u Orasju
http://www.nkhajduk.net/



Avatar
Marin
Postovi: 787
Pridružen/a: 01 jul 2008, 15:22
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la Marin » 11 jul 2010, 01:09

posavac1980 je napisao/la:Donijeta je odluka o gasenju kluba HNK Orasje.Samo jos cudo ga moze spasiti.


Klub su napustili vec svi igraci.Juniori i domaci igraci koji nepronadju drugi klub prelaze u NK Hajduk Orasje 2.Liga FBiH


Inace NK Hajduk Orasje osnovan 1920 godine je Bosnjacki klub u Orasju
http://www.nkhajduk.net/


Je li to definitivno. Ne volim ih zbog očitog razloga ali mi ih je opet žao. Pa jebote, završili su 2. i raspadoše se. Možda je i bolje tako nego da su ušli u prvu ligu uz isti scenarij. Sad treba onaj stadion "prebaciti" nekome tko će ga koristiti.

Avatar
LIvada
Postovi: 562
Pridružen/a: 21 jan 2009, 21:07
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la LIvada » 11 jul 2010, 01:20

Poslije II svj. Rata ponovo počinju nogometne aktivnosti pa tako 1947 godine čak i slavni Željezničar iz Sarajeva dolazi u Orašje na hajdukov teren i tu orađuje svoje pripreme. Zaslugom Željezničara nakon toga na ovim prostorima dolazi do formiranja većeg broja klubova. 8-) 8-)

iz historije ovog Hajduka 8-)
Klošar sam pa šta...KLOŠARSKA ELITA!!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23012
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la miky_hz » 11 jul 2010, 01:23

Meni je samo zao sto onako dobar stadion propade,hocel bar taj Hajduk igrati na tom stadionu :?
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

posavac1980
Postovi: 46
Pridružen/a: 04 jul 2010, 20:58
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la posavac1980 » 11 jul 2010, 01:43

miky_hz je napisao/la:Meni je samo zao sto onako dobar stadion propade,hocel bar taj Hajduk igrati na tom stadionu :?

To neznam,NK Hajduk Orasje ima svoj nogometni teren,ipak bilo bi logicno da sada predju na stadion "Goal"

posavac1980
Postovi: 46
Pridružen/a: 04 jul 2010, 20:58
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la posavac1980 » 11 jul 2010, 01:46

Marin je napisao/la:
posavac1980 je napisao/la:Donijeta je odluka o gasenju kluba HNK Orasje.Samo jos cudo ga moze spasiti.


Klub su napustili vec svi igraci.Juniori i domaci igraci koji nepronadju drugi klub prelaze u NK Hajduk Orasje 2.Liga FBiH


Inace NK Hajduk Orasje osnovan 1920 godine je Bosnjacki klub u Orasju
http://www.nkhajduk.net/


Je li to definitivno. Ne volim ih zbog očitog razloga ali mi ih je opet žao. Pa jebote, završili su 2. i raspadoše se. Možda je i bolje tako nego da su ušli u prvu ligu uz isti scenarij. Sad treba onaj stadion "prebaciti" nekome tko će ga koristiti.

99,9% osim ako neko nedodje sa 1 000 000 KM u sledeci 10 dana
Uglavnom klub nema UO,nema Predsjednika,nema igraca
Dakle u klubu nema nikog.Pogledajte vijesti i komentare na http://www.hnkorasje.com

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8700
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la badblueboylivno » 12 jul 2010, 21:00

Babilon je napisao/la:Izvjestaj Mika Damjanovic
snimatelj Mika Damjanovic
:mrgreen: :mrgreen:
jel to onaj šta je govorio za Zajka Zebu Rajko :D

žalosno je ovo što se dešava prije dvije tri godine ambicioznim klubovima, sa odličnim stadionima, zaista žalosno... Posušje, pa sad ovi, a i prije Brotnjo, žalosno
Hayley <3

Avatar
scorpion
Postovi: 939
Pridružen/a: 25 okt 2009, 16:19
Lokacija: Na vrhu tabele
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la scorpion » 12 jul 2010, 21:05

badblueboylivno je napisao/la:
Babilon je napisao/la:Izvjestaj Mika Damjanovic
snimatelj Mika Damjanovic
:mrgreen: :mrgreen:
jel to onaj šta je govorio za Zajka Zebu Rajko :D

žalosno je ovo što se dešava prije dvije tri godine ambicioznim klubovima, sa odličnim stadionima, zaista žalosno... Posušje, pa sad ovi, a i prije Brotnjo, žalosno
Zalosno je sto se ovakvim kvazi klubovima bilo sta davalo i u njih ulagali milijoni.
Umjesto da su te pare ulozene u stadione koji su sada mogli da posluze kao drzavni stadion,pare su ulagane u stadione u selima koja nemaju toliko stanovnika koliko ima stolica na tribinama.
Ali cudo je kad se opanak pocipeli,i kad imas predsjednika NSBiH koji je Bog i batina u svom selu itd.itd.
...ja neću da govorim radi čega i da objašnjavam,vi to vrlo dobro znate,al ako ništa drugo i ono što je jedino što mogu da učinim za taj grad,pa da se i vi sjetite da sam se rodio u Sarajevu, a znate šta se dešava!!!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8700
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la badblueboylivno » 12 jul 2010, 21:22

scorpion je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:
Babilon je napisao/la:Izvjestaj Mika Damjanovic
snimatelj Mika Damjanovic
:mrgreen: :mrgreen:
jel to onaj šta je govorio za Zajka Zebu Rajko :D

žalosno je ovo što se dešava prije dvije tri godine ambicioznim klubovima, sa odličnim stadionima, zaista žalosno... Posušje, pa sad ovi, a i prije Brotnjo, žalosno
Zalosno je sto se ovakvim kvazi klubovima bilo sta davalo i u njih ulagali milijoni.
Umjesto da su te pare ulozene u stadione koji su sada mogli da posluze kao drzavni stadion,pare su ulagane u stadione u selima koja nemaju toliko stanovnika koliko ima stolica na tribinama.
Ali cudo je kad se opanak pocipeli,i kad imas predsjednika NSBiH koji je Bog i batina u svom selu itd.itd.
da, je, ali ako je se već napravilo, onda je žalosno što će sad takvo zdanje propadati... a takav primjer, da se milijunu ulupaju u selo, je bilo i bit će

a predsjednika NSBIH treba baciti kroz prozor kuće nogometa, majku mu lopovsku (svu trojicu)
Hayley <3

Avatar
Raz_ba
Postovi: 749
Pridružen/a: 14 avg 2009, 10:47
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la Raz_ba » 14 jul 2010, 02:00

scorpion je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:
Babilon je napisao/la:Izvjestaj Mika Damjanovic
snimatelj Mika Damjanovic
:mrgreen: :mrgreen:
jel to onaj šta je govorio za Zajka Zebu Rajko :D

žalosno je ovo što se dešava prije dvije tri godine ambicioznim klubovima, sa odličnim stadionima, zaista žalosno... Posušje, pa sad ovi, a i prije Brotnjo, žalosno
Zalosno je sto se ovakvim kvazi klubovima bilo sta davalo i u njih ulagali milijoni.
Umjesto da su te pare ulozene u stadione koji su sada mogli da posluze kao drzavni stadion,pare su ulagane u stadione u selima koja nemaju toliko stanovnika koliko ima stolica na tribinama.
Ali cudo je kad se opanak pocipeli,i kad imas predsjednika NSBiH koji je Bog i batina u svom selu itd.itd.

MiliJoni, miliJoni na sve strane scorpioni, a ti glupa kao klada našeg selje iz velegradaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!
A đe da znam?!

Lepy
Postovi: 114
Pridružen/a: 27 maj 2010, 14:27
Kontakt:

Re: HNK Orasje

Post Postao/la Lepy » 14 jul 2010, 10:52

scorpion je napisao/la:
badblueboylivno je napisao/la:
Babilon je napisao/la:Izvjestaj Mika Damjanovic
snimatelj Mika Damjanovic
:mrgreen: :mrgreen:
jel to onaj šta je govorio za Zajka Zebu Rajko :D

žalosno je ovo što se dešava prije dvije tri godine ambicioznim klubovima, sa odličnim stadionima, zaista žalosno... Posušje, pa sad ovi, a i prije Brotnjo, žalosno
Zalosno je sto se ovakvim kvazi klubovima bilo sta davalo i u njih ulagali milijoni.
Umjesto da su te pare ulozene u stadione koji su sada mogli da posluze kao drzavni stadion,pare su ulagane u stadione u selima koja nemaju toliko stanovnika koliko ima stolica na tribinama.
Ali cudo je kad se opanak pocipeli,i kad imas predsjednika NSBiH koji je Bog i batina u svom selu itd.itd.
stadion u sarajevu mora financirati grad sarajevo, a problem je sto je budzet grada mali i sto se proracun ne puni da bi bilo para za stadion.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.