HNK Orašje

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
cesc4
Postovi: 1603
Pridružen/a: 30 avg 2012, 13:18
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la cesc4 » 06 okt 2015, 20:10

Ne znam da li je neka greska ili sta ali oni nemaju pravo pocet utakmicu ako nemaju 2 u-21 igraca u prvoj postavi. :D
www.nkbratstvogracanica.com

cokara
Postovi: 408
Pridružen/a: 14 maj 2015, 21:38
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la cokara » 06 okt 2015, 23:42

cesc4 je napisao/la:Ne znam da li je neka greska ili sta ali oni nemaju pravo pocet utakmicu ako nemaju 2 u-21 igraca u prvoj postavi. :D
U pitanju je greška.Brkić i Aletić su U21. ;)

sony_91
Postovi: 2134
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la sony_91 » 07 okt 2015, 15:44

GracanicaAA je napisao/la:
cesc4 je napisao/la:http://pokit.org/get/?3d3cd9ea33e1e5d63 ... 8f9694.jpg Moze Orasje igrat i sa samo jednim u-21 igracem :tokralju:
Nemaju ljudi mladih igraca samo starije za ulazak u PL :mrgreen:
Orašje ima jedan od najmlađih timova u ligi ;) , a, kada je susret protiv Novog Travnika u pitanju evo ti godišta nogometaša koji su nastupili u istoj utakmici

Ivkić - 1993.
Breškić - 1987.
Kobaš - 1992.
Ćosović - 1992.
Brkić - 1995.
Širanović - 1991.
Marošević - 1989.
Aletić - 1995.
Maskaljević - 1991.
Prgić - 1991.
Mujić - 1981.

GracanicaAA
Moderator
Postovi: 5304
Pridružen/a: 18 maj 2013, 17:55
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la GracanicaAA » 07 okt 2015, 16:34

sony_91 je napisao/la:
Orašje ima jedan od najmlađih timova u ligi ;) , a, kada je susret protiv Novog Travnika u pitanju evo ti godišta nogometaša koji su nastupili u istoj utakmici
Znam drug pratim i ja transfermarkt ;)
To sam iz sale rekao, a ne odma uzimas za ozbiljno. :zviz:

Avatar
theboss_RD07
Postovi: 4499
Pridružen/a: 27 jun 2010, 19:01
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la theboss_RD07 » 17 okt 2015, 17:23

Da Bog da vam se klub ugasio :D

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la desetkamarakane » 17 okt 2015, 17:52

Pa tek sad vidim zbog cega je zvijezda vas gurnula u ovi ligu hnk :-)

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la vatreni » 17 okt 2015, 18:13

Imate kome i pisati ovdje,par penzionera sto prati utakmice Orasja ne ulaze uopste na SPORT.BA...Orasje je biznis projekat za prodaju tekmi,nemaju oni zbog koga u PL.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la astra1922 » 17 okt 2015, 21:59

**** ****
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
Bihac96
Postovi: 5497
Pridružen/a: 26 avg 2013, 17:21
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Bihac96 » 18 okt 2015, 00:14

Za ove iz Gradacca sto pisu po ovoj temi moram nesto napisat :D

Vi kad ste na pocetku sezone najavljivali prekucavanje lige i mi koji pratimo malo duze ovu ligu kad smo vam govorili realnost vi ste se ove smijali,podjebavali i sta ti ja znam vise a sad se tu zalite kako vas je sudija povalio.Pa normalno da vas je povalio valjda je svima bilo jasno kad je Iljo Dominkovic usao u savez ove godine trebalo se znati sta ce se desit,a to da ce Orasje biti prvak,valjda neki znaju sta je taj covjek za Orasje.Pa on je pokrao sve pare i napravio stadion u Orasju i dzaba se tu palite sad ne samo mi nego svi,jer svima mora biti jasno da ce Orasje biti prvak(osim ako Iljo do druge polusezone ne izleti iz saveza).

Ja vas ne napadam nit ista vec vam samo govorim realne stvari.
Samo Jedinstvu pjevamo i za njega zivimo !

NK Jedinstvo Bihac (SN 96)

Avatar
carli22
Postovi: 603
Pridružen/a: 27 jun 2015, 02:43
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la carli22 » 18 okt 2015, 00:21

Bihac96 je napisao/la:Za ove iz Gradacca sto pisu po ovoj temi moram nesto napisat :D

Vi kad ste na pocetku sezone najavljivali prekucavanje lige i mi koji pratimo malo duze ovu ligu kad smo vam govorili realnost vi ste se ove smijali,podjebavali i sta ti ja znam vise a sad se tu zalite kako vas je sudija povalio.Pa normalno da vas je povalio valjda je svima bilo jasno kad je Iljo Dominkovic usao u savez ove godine trebalo se znati sta ce se desit,a to da ce Orasje biti prvak,valjda neki znaju sta je taj covjek za Orasje.Pa on je pokrao sve pare i napravio stadion u Orasju i dzaba se tu palite sad ne samo mi nego svi,jer svima mora biti jasno da ce Orasje biti prvak(osim ako Iljo do druge polusezone ne izleti iz saveza).

Ja vas ne napadam nit ista vec vam samo govorim realne stvari.
Ne moramo uc, a to sto kazes za prekucavanje lige to su pisali pojedinci koji su bili nabrijani da se razumijemo. Shvacam ja realnosti neke, al da te neko dodje guzit na domacem terenu, e to majstore ne ide. Dobro se zna da je Gradačac civilizovana sredina i ko god pruzi dobru partiju dobije aplauz, e sad dolaze sudije, jeb?avali su oni nas i u PL citavo vrijeme, a ovo je dans bila kap koja je prelila casu. Pa u Gradačac koji god sudija da je doso sviro je kako mu se K?urac digne, e nece vise, treba jednom i to da se zavrsi. Orasje nece u Pl uc zapamti sta ti kazem ;) Pozdrav za Bihac
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1517
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la bavariapivo » 24 okt 2015, 08:21

eo i neka objava kluba na fb stranici
Poštovani ljubitelji športa,
U posljednje vrijeme s raznih strana, kako od pojedinaca tako i pojedinih klubova, vrši se veliki medijski pritisak prema HNK „Orašje“ iz Orašja, kako bi se na razne i nekorektne načine umanjio zasluženi rezultat toga kluba u dosadašnjem dijelu prvenstva, gdje je do 11. kola bio lider na tablici. Iako smo sve to osigurali na zelenom terenu, putem medija želi se svemu tom uspjehu umanjiti značaj ostvarenog u proteklom razdoblju.

Iako iz ovoga Kluba ničim nisu utjecali na takva nekorektna reagiranja i napise po medijima i internetskim stranicama, jer su svakoga protivnika na korektan, fer i sportski način dočekali u Orašju, odigrali svaku utakmicu u duhu Pravila nogometne igre, bez težih prekršaja i što je najbitnije na kraju svakome protivniku pružili ruku i čestitali na igri i rezultatu, te i javno čestitali na pobjedi. Tako je bilo i nakon neočekivanih, ne samo za ovaj klub nego i cijelu BiH nogometnu javnost, poraza u samoj završnici utakmica protiv NK „Goražde“ i NK „Metalleghe BS“ iz Jajca. Javno, na internet portalima. Se čestitalo na pobjedi, bez ikakvih vrijeđanja ikoga. Pitamo se da li bi takvo bilo u nekim drugim sredinama? Po svemu sudeći iz dosadašnjeg iskustva, ne bi bilo. Svojim suparnicima smo čestitali na sretnim pobjedama i poželjeli daljnje uspjehe, ali se to, očito, na BiH terenima ne cijeni, niti poštuje.

Posebice se golema „frka“ podigla nakon odigrane utakmice u Gradačcu, gdje je ovaj Klub nakon vrlo dobre i borbene igre, pa i više prilika za golove, uz pogođenu vratnicu, odigrao bez pogodaka neriješeno 0:0 s domaćom „Zvijezdom“ dugogodišnjim oraškim susjedskim rivalom, ali i prijateljem. Zar to ne dokazuje podatak da su iz Orašja bez naknade (tako se ponašaju prijatelji u nevolji) ustupili svoj stadion kada je klub iz Gradačca ušao u Premijer ligu i nije imao adekvatan stadion. Također, zar naš dobar odnos ne potvrđuju brojne prijateljske utakmice između ova dva kluba i ustupanje terena od umjetne trave za pripremne utakmice. Odjednom, Orašje postaje najveći njihov protivnik pa i neprijatelj, kako stoji u brojnim komentarima i izjavama pojedinaca pa i samoga kluba iz Gradačca u službenom priopćenju. Pitamo se, opravdano, zar je to moguće??!

Ovih dana s takvim službenim stajalištima su započeli iz NK „Bosna“ iz Visokog, što je novi neopravdani napad, ali i pritisak na ovaj Klub uoči same utakmice između ova dva kluba. Želi se, očito, na razne načine ubaciti pomutnja u redove ovoga Kluba, kako bi on u nastavku prvenstva bio posebna „meta“ drugih klubova, pa i organa NS F BiH i sva pozornost usmjerena prema ligašu iz Orašja. Za to vrijeme, nismo ni mi ovdje slijepi, neki drugi klubovi na vrlo ružan način „guraju“ sebe prema naslovu prvaka i žele sebi priskrbiti što bolji status i lakši način da ostvare cilj, bilo putem „tetošenja“ od strane organa saveza ili uz pomoć službenih osoba.

U klubu iz Orašja igraju igrači svih nacionalnosti i različite vjeroispovijesti, naši igrači se ponašaju na kulturan način, struka ulaže u svoju edukaciju, a naši navijači su sigurno najkorektniji u Prvoj ligi. Čelništvo kluba ulaže ogromne napore da se osiguraju normalni uvjeti za natjecanje. Stalno ulažemo u infrastrukturu. Nikada iz Orašja ili sa tribina stadiona nisu upućene psovke, kojih se svi mi moramo stidjeti na drugim stadionima širom F BiH, jer su kod nas ljudi korektni i znaju što je sport i njegova misija.

Žalosno je da NS F BiH dozvoljava pojedincima da na raznim društvenim mrežama nekontrolirano otvaraju profile sa nazivima službenih institucija ili natjecanjima kojim se bavi NS F BiH, te se na istim ostavljaju (bez ikakve cenzure) komentari koji potiču na vjersku i nacionalnu netrpeljivost, komentari koji nemaju baš nikakvog doticaja sa sportom i Pravilima nogometne igre, te se uoči svakog kola pali vatra na koju očigledno velika većina i nasjeda.

HNK ''ORAŠJE''

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la sodaacm » 24 okt 2015, 13:12

Bihac96 je napisao/la:Za ove iz Gradacca sto pisu po ovoj temi moram nesto napisat :D

Vi kad ste na pocetku sezone najavljivali prekucavanje lige i mi koji pratimo malo duze ovu ligu kad smo vam govorili realnost vi ste se ove smijali,podjebavali i sta ti ja znam vise a sad se tu zalite kako vas je sudija povalio.Pa normalno da vas je povalio valjda je svima bilo jasno kad je Iljo Dominkovic usao u savez ove godine trebalo se znati sta ce se desit,a to da ce Orasje biti prvak,valjda neki znaju sta je taj covjek za Orasje.Pa on je pokrao sve pare i napravio stadion u Orasju i dzaba se tu palite sad ne samo mi nego svi,jer svima mora biti jasno da ce Orasje biti prvak(osim ako Iljo do druge polusezone ne izleti iz saveza).

Ja vas ne napadam nit ista vec vam samo govorim realne stvari.
Upravo tako, mi smo cijelo vrijeme dobronamjerno govorili da su smijesni s izjavama prekucavanjem ove lige a jos me vise zaprepastilo sto je velika vecina njihovih forumasa tako mislila. Sad da li ce Orasje osvojiti , nisam siguran, ali se u ovoj ligi nista ne desava slucajno pa tako i prelazak "sudijske organizacije iz Cazina u Orasje mi nikako ne izgleda kao slucajna,,, Federalna liga mi izgleda kao privatna prcija,skup nekoliko porodica,,,ne znam mozda grijesim , nadam se

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Tkanton » 24 okt 2015, 13:18

sodaacm je napisao/la:
Bihac96 je napisao/la:Za ove iz Gradacca sto pisu po ovoj temi moram nesto napisat :D

Vi kad ste na pocetku sezone najavljivali prekucavanje lige i mi koji pratimo malo duze ovu ligu kad smo vam govorili realnost vi ste se ove smijali,podjebavali i sta ti ja znam vise a sad se tu zalite kako vas je sudija povalio.Pa normalno da vas je povalio valjda je svima bilo jasno kad je Iljo Dominkovic usao u savez ove godine trebalo se znati sta ce se desit,a to da ce Orasje biti prvak,valjda neki znaju sta je taj covjek za Orasje.Pa on je pokrao sve pare i napravio stadion u Orasju i dzaba se tu palite sad ne samo mi nego svi,jer svima mora biti jasno da ce Orasje biti prvak(osim ako Iljo do druge polusezone ne izleti iz saveza).

Ja vas ne napadam nit ista vec vam samo govorim realne stvari.
Upravo tako, mi smo cijelo vrijeme dobronamjerno govorili da su smijesni s izjavama prekucavanjem ove lige a jos me vise zaprepastilo sto je velika vecina njihovih forumasa tako mislila. Sad da li ce Orasje osvojiti , nisam siguran, ali se u ovoj ligi nista ne desava slucajno pa tako i prelazak "sudijske organizacije iz Cazina u Orasje mi nikako ne izgleda kao slucajna,,, Federalna liga mi izgleda kao privatna prcija,skup nekoliko porodica,,,ne znam mozda grijesim , nadam se
prepucavanja lige je samo najavio forumas reddragon i jos poneki onako stidljivo

bhnogomet
Postovi: 10
Pridružen/a: 02 mar 2015, 23:05
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la bhnogomet » 07 nov 2015, 21:19

Pozdrav,mozel neko da malo napise kakva je danas bila tekma.

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Mirzoni89 » 09 nov 2015, 22:57

U kakvom ozracju ekipa Orasja dolazi u Bihac?
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: HNK Orašje

Post Postao/la 7aprildomemoj » 10 nov 2015, 17:45

Mirzoni89 je napisao/la:U kakvom ozracju ekipa Orasja dolazi u Bihac?
Nemaš ovdje nikog iz Orašja da ti odgovori na pitanje :D
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1517
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la bavariapivo » 11 nov 2015, 10:20

ima forumas sony91 koliko sam skontao radi u orasju il tako nekako

sony_91
Postovi: 2134
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la sony_91 » 11 nov 2015, 17:09

Pa, ne radim u Orašju ali dole sam bar 3-4 puta sedmično. A, svratim i na stadion često jer imam prijatelja koji rade u HNK Orašje. Pa, situacija nije bajna. Već duže vrijeme svi u klubu sa nestrpljenjem čekaju kraj polusezone. Naime, dosta je povrijeđenih igrača a i u posljednjih par kola bilo je dosta suspenzija što je na kraju dovelo do slabijih rezultata u odnosu na otvaranje sezone. I u Bihaću će biti oslabljena ekipa, ali, svi se nadaju kako bi polusezonu mogli okončati bez gostujućeg poraza.

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la sodaacm » 11 nov 2015, 17:21

Niko ni ne sumnja da ce zavrsiti gostujuce bez poraza,,,,Lopovska ekipa ali se nadam ne jos zadugo i stati u kraj ovakvima,,,FUJ!!!

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 769
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Mirzoni89 » 12 nov 2015, 14:51

sodaacm je napisao/la:Niko ni ne sumnja da ce zavrsiti gostujuce bez poraza,,,,Lopovska ekipa ali se nadam ne jos zadugo i stati u kraj ovakvima,,,FUJ!!!
Jedinstvo ne smije kiksati nijednu utakmicu kuci, tako da mislim da iako ni kod nas situacija nije nesto bajna, ovi moji doci do pobjede...
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.