HNK Orašje

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la astra1922 » 10 maj 2014, 23:07

imali iko iz orasja ko prati klub.zanima me brani li golman kurbasic jeli standardan i kako je branio kada je dobijao priliku
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3497
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 10 maj 2014, 23:52

astra1922 je napisao/la:imali iko iz orasja ko prati klub.zanima me brani li golman kurbasic jeli standardan i kako je branio kada je dobijao priliku
Standardan je, dobar golman, i u Srebreniku je dobro branio :D
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Probisvjet » 11 maj 2014, 19:51

Kad vidim ove postove na temi Orasja zapitam se jel' moguce da im nije stigao internet? Nekadasnji Pl ligasi. :?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Zoom088
Postovi: 2705
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Zoom088 » 11 maj 2014, 22:31

Ma nije do Interneta. Jednostavno, u Orasju slabo ko prati HNK Orasje, vise ih prati ili je pratilo FK Hajduk (ne znam u kojoj je sad ligi, do prije par godina bio je u Drugoj ligi - Sjever. Znam da su i iz te lige ispali u onoj sezoni kad se Radnicki vratio u Prvu ligu, ali ne znam da li taj klub egzistira jos uvijek).

Takva je sredina, nezainteresovana za sport u BiH. Pogledaj i teme na podforumu "Prva liga RS". Tema o FK Modrica ima par stranica, a teme o nekadasnjem PL-igasu FK Laktasi nema uopste.
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Gorki » 11 maj 2014, 22:36

Fkt nit Hajduk,Dinamo,Orašje ništa se ne prati,vidio sam samo par klipova/slika od repke BiH i malo Hrvatske kad se slavi,ali što se tiče kluba/klubova :thumbdown:
Pobjeda je bolja od orgazma!

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8700
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la badblueboylivno » 11 maj 2014, 22:39

A primjerice upravo Orašje i Posavska županija imaju dva ranga županijske lige sa po 14 klubova, skupa s tri kluba iz viših liga imaju 31 klub u službenim natjecanjima, više nego HBŽ, ZHŽ I HNŽ/K skupa (tema Druge lige Jug ima preko 4,000 postova u dvije i pol godine). :crazy:
Hayley <3

Avatar
Brcko87
Postovi: 1148
Pridružen/a: 01 jun 2012, 15:52
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Brcko87 » 12 maj 2014, 01:40

Zoom088 je napisao/la:Ma nije do Interneta. Jednostavno, u Orasju slabo ko prati HNK Orasje, vise ih prati ili je pratilo FK Hajduk (ne znam u kojoj je sad ligi, do prije par godina bio je u Drugoj ligi - Sjever. Znam da su i iz te lige ispali u onoj sezoni kad se Radnicki vratio u Prvu ligu, ali ne znam da li taj klub egzistira jos uvijek).

Takva je sredina, nezainteresovana za sport u BiH. Pogledaj i teme na podforumu "Prva liga RS". Tema o FK Modrica ima par stranica, a teme o nekadasnjem PL-igasu FK Laktasi nema uopste.
Bravo zoom..Malo ko van Orašja zna da je u njihovom gradu "glavnik klub" Hajduk Orašje..Dominković i ekipa su prvo pokušali sa Hajdukom al nisu naišli na podršku u tom klubu..Oni htjeli da klub ima hrvatski predznak u nazivu a Hajduk je klub koji podržavaju i Bošnjaci iz Orašja..a za ovaj sadasnji hnk orašje nisam siguran da je postojao prije rata..
OFK Gradina Srebrenik

sony_91
Postovi: 2134
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la sony_91 » 30 jun 2014, 14:44

Orašje za sada napustili Semir Terzić, Dejan Širanović, Senad Mujić, Josip Lukačević, Armin Kurbašić i Antonio Vidović

Avatar
Rosicky
Postovi: 8249
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Rosicky » 10 sep 2014, 04:57

"Mi" u Orašju smo pratili klub dok se nisu krenule dešavat razne afere u režiji Dominkovića,onda je izgubljen svaki interes i sada se na tribinama od domaćih navijača najčešće vide rodibna igrača ili netko tko nema pametnijeg posla :D

Hadjuk Orašje postoji puno puno više od HNK Orašja (koji je nastao u periodu od 1990 do 1995,nisam tačno siguran)
i samim time ima više "simpatizera" iz istog-a grada.

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1517
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la bavariapivo » 10 sep 2014, 19:00

sony_91 je napisao/la:Orašje za sada napustili Semir Terzić, Dejan Širanović, Senad Mujić, Josip Lukačević, Armin Kurbašić i Antonio Vidović
neki dan sam vidio Lukacevica, igra u 5. austrijskoj ligi

hifans
Postovi: 747
Pridružen/a: 30 maj 2014, 21:03
Lokacija: Asunción
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la hifans » 29 dec 2014, 19:59

Vraća li se u klub Ivo Knežević ?

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1517
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la bavariapivo » 23 jan 2015, 09:48

Senad Mujic se vratio u Orasje

http://hnk-orasje.com/index.php/vijesti ... sa-sa-save" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1517
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la bavariapivo » 01 feb 2015, 11:00

ORAŠJE – Stadion Goal. Gledatelja 50. Sudac: Mato Topić (Oštra Luka). Pomoćnici: Slađan Blažanović (Ugljara), Josip Vorgić (Domaljevac).

STRIJELAC: 1:0 – Mehić (79)

ORAŠJE: Ilišković, Koprivica, J.Maskaljević, Gajčević, Širanović, Breškić, Kovčić, Kobaš, Arlović, Vidović, Mujić. Još su igrali: Kurbašić, Martinović, Neretljak, Marić, Božić, Lugavić, Prgić, Marković, Fazli, Đ.Maskaljević, Mehić, Orkić. TRENER: Mato Neretljak

VUKOVAR 91: Burca, Vuković, Škarica, Majtanić, Šota, Marinčić, Jazvić, Stojak, Koledić, Plum, Jančić. Još su igrali: Lacić, A.Matijević, Brajković, Bronzović, T.Matijević, Kovač. TRENER: Ivica Radoš

U prvoj pripremnoj utakmici na domaćem terenu nogometaši Orašja nakon solidne igre zasluženo su svladali goste iz Vukovara. U prvom dijelu susreta, kada su igrale početne postave, više prilika su stvorili igrači hrvatskog trećeligaša iz grada na Dunavu, ali se s par dobrih intervencija istakao domaći vratar Ilišković. U nastavku susreta igrači Orašja imali su više od igre, dominaciju na terenu i prigoda. U 79. minuti mladi Mehić je uspio svladati gostujućeg vratara i osigurati pobjedu oraškom sastavu. U subotu s početkom u 14.30 sati momčad Orašja igrat će na stadionu „Goal“ novu pripremnu utakmicu protiv Jadrana iz Gunje

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1517
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la bavariapivo » 02 feb 2015, 16:37

ORAŠJE – Stadion Goal. Gledatelja 50. Sudac: Arif Handarić (Orašje)
STRIJELCI: 1:0 – Mehić (10), 2:0 – Koprivica (35), Marković (40), Fazli (58)
ORAŠJE: Kurbašić, Koprivica, Neretljak, Udovičić, Širanović, Lugavić, Kovčić, Mehić, Gajčević, Arlović, Marković. Još su igrali: Ilišković, Martinović, Benković, Marić, Breškić, Prgić, Kobaš, Fazli, Vidović, Đ. Maskaljević, Mujić, Orkić i Božić.
JADRAN: Iveljić, Đonlić, Aljić, Josić, Tanasković, Perić, Josipović, Stanić, Vuka, Aleksić, Alić.Još su igrali: Lišić, Karamović, Volder i Volarić.
Lijepo subotnje vrijeme pogodovalo je igračima Orašja i Jadrana iz Gunje da se u solidnom izdanju predstave kod vrlo zainteresirane oraške publike. Treba istaknuti da su nogometaši Orašja nastavili s serijom prijateljskih nastupa ( Graničar, Vukovar 91). Nakon vrlo dobre igre, posebice u prvom dijelu, momčad prvoligaša sa Save uvjerljivo je svladala goste iz Gunje. Bila je to utakmica u kojoj je trener Mato Neretljak dao priliku za nastup čak 24-orici igrača. Orašani su stvorili dosta prigoda, imali punu dominaciju na travnjaku, a četiri su prigode nakon dobrih akcija napadačkog reda pretvorili u zgoditke. Zanimljivo za istaknuti je činjenica da je klub iz Gunje prvi puta gostovao u gradu na Savi još davne 1934. godine, tada pod imenom Šokčević. U utorak prvoligaš iz Orašja gostuje u Osijeku gdje će s početkom u 14.30 sati igrati s domaćim Metalcem, svoju četvrtu pripremnu utakmicu.

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1517
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la bavariapivo » 09 feb 2015, 07:33

Nakon tri pobjede, momčad Orašja je u svom četvrtom pripremnom nastupu doživjela minimalan poraz na gostovanju u Osijeku. Igrači domaćeg hrvatskog četvrtoligaša Metalca iskoristili su umjetnu travu na stadionu Gradski vrt, gdje lopta brže putuje, i s 1:0 svladali goste iz grada na Savi. Na utakmici protiv Metalca za Orašje su igrali: Ilišković, Širanović, Koprivica, J.Maskaljević, Breškić, Kovčić, Prgić, Kobaš, Vidović, Đ.Maskaljević, Mujić, te u nastavku Kurbašić, Arlović, Mehić, Fazli, Neretljak, Marković i Lugavić.
- Zbog podloge moji se igrači nisu u nekim trenucima baš najbolje snašli, ali im ništa ne zamjeram, jer su istrčali utakmicu jako korektno – istakao je Mato Neretljak, trener Orašja.
Svoj peti nastup Labudovi će imati u subotu u Županji, gdje će snage odmjeriti s domaćom Sladoranom s početkom u 14.30 sati. Struka pojačava rad, jer se želi da momčad Orašja potpuno spremna uđe u nastavak sezone u kojem će voditi veliku borbu da sačuvaju prvoligaški status, u čemu su svi optimisti.

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la SaltCityAttack » 09 feb 2015, 17:58

Zar vi nemate tu u skipu stadiona i onog campa istu tu travu?
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1517
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la bavariapivo » 10 feb 2015, 07:29

SNIJEG OTKAZAO NASTUP U ŽUPANJI
Nakon odigrane četiri pripremne utakmice, uz tri ostvarene pobjede ( Graničar, Županja, Vukovar 91,Vukovar i Jadran, Gunja) i poraz od Metalca u Osijeku (0:1), u oraškom klubu nastupili su problemi s snijegom, zbog čega nisu mogli igrati u Županji protiv domaće Sladorane. „Šećeraši“ su za Orašane trebali biti prava provjera za uigravanje momčadi, a posebice napadačkog reda, jer se ipak radi o klubu nižeg razreda natjecanja.Planom rada oraška struka je i predvidjela u prvih pet nastupa za protivnike imati lakše suparnike, a kako se bude ulazilo u završni dio priprema tako će i protivnici biti mnogo jače momčadi. U prilog tim navodima govore i predviđene utakmice protiv vinkovačke Cibalije, hrvatskog prvoligaša Splita, premijer ligaša Zvijezde iz Gradačca i najvjerojatnije Bratstva iz Gračanice, a sve do kraja tekućeg mjeseca.
- Zaista ne znamo što će se događati narednih dana, jer zbog snijega i niskih temperatura nismo u mogućnosti igrati sve utakmice. Stoga je upitan i nastup predviđen za nedjelju s hrvatskim prvoligašem iz Splita. O tome ćemo znati više za dan-dva – istakao je Mato Neretljak, trener Orašja.
Šef oraške struke nam je potvrdio da će se u srijedu s početkom u 14.30 sati na terenu od umjetne trave stadiona „Goal“ u Orašju odigrati pripremna utakmica između Orašja i hrvatskog drugoligaša Cibalije iz Vinkovaca.


pa imamo, ne znam kakva im je to isprika...

samolukavac
Postovi: 1119
Pridružen/a: 28 feb 2013, 18:40
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la samolukavac » 10 feb 2015, 11:43

Napadac Mujic moze samo po tribinama se pripremati kao i njegov kolega Siranovic, jer su suspendovani od strane Radnickog, sad i da platite obestecenje nema im igrati pola godine jer imaju vazeci ugovor sa Radnickim...

Avatar
Zoom088
Postovi: 2705
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la Zoom088 » 11 feb 2015, 16:27

Na temu:

Mujić i Širanović NISU igrači HNK Orašje (još uvijek). Zbog neodazivanja treneru i Upravi suspendovani su od strane FK Radnički Lukavac do daljnjeg. Iz Orašja još uvijek nema reakcije, vjerovatno misle da će kao i do sada stvar riješiti prljavim i nesportskim putem, ali neće im proći sigurno.

Cijena za njihovo obeštećenje svakim danom je sve veća, pa ukoliko se ovi iz HNK Orašje ne jave uskoro, mogli bi se uhvatiti za glavu kad konačno nazovu ili dođu da popričaju s ljudima u Radničkom.

Što se mene tiče, Mujiću bih dao papire "bez marke", ali čuo sam da je Širanović slične stvari radio i prije u nekim klubovima pa se taj bezobrazluk mora adekvatno i "nagraditi" ;)
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

sodaacm
Postovi: 1194
Pridružen/a: 16 maj 2013, 16:58
Kontakt:

Re: HNK Orašje

Post Postao/la sodaacm » 11 feb 2015, 22:48

Zoom088 je napisao/la:Na temu:

Mujić i Širanović NISU igrači HNK Orašje (još uvijek). Zbog neodazivanja treneru i Upravi suspendovani su od strane FK Radnički Lukavac do daljnjeg. Iz Orašja još uvijek nema reakcije, vjerovatno misle da će kao i do sada stvar riješiti prljavim i nesportskim putem, ali neće im proći sigurno.

Cijena za njihovo obeštećenje svakim danom je sve veća, pa ukoliko se ovi iz HNK Orašje ne jave uskoro, mogli bi se uhvatiti za glavu kad konačno nazovu ili dođu da popričaju s ljudima u Radničkom.

Što se mene tiče, Mujiću bih dao papire "bez marke", ali čuo sam da je Širanović slične stvari radio i prije u nekim klubovima pa se taj bezobrazluk mora adekvatno i "nagraditi" ;)
Ne bi im dao ni za jato kuhanih labudova, mora se jednom presjeci ovaj cirkus

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.