FK Igman Konjic

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Alminjo99 » 17 nov 2018, 21:25

Mig_Mig je napisao/la:Velez je bio bolji taman koliko je sudija nategnuo. Cist crveni nije izvadio 20min do kraja.
Evo ga opet :lol:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la josipmusa2 » 17 nov 2018, 22:06

Svako poštovanje za ljubav prema svom klubu.

Support your local team, tako i treba da bude uvijek

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12686
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 18 nov 2018, 08:04

drakensang je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Velez je bio bolji taman koliko je sudija nategnuo. Cist crveni nije izvadio 20min do kraja.
Moze li samo jedan razlog tolikog animoziteta prema Velezu, cinjenica je da bi volio da se ugasimo vise nego 10000KM da dobijes, u cemu je fazon?
Jel bio crveni?
Max Allegri 300 💪💪💪

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la drakensang » 18 nov 2018, 10:29

Mig_Mig je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Velez je bio bolji taman koliko je sudija nategnuo. Cist crveni nije izvadio 20min do kraja.
Moze li samo jedan razlog tolikog animoziteta prema Velezu, cinjenica je da bi volio da se ugasimo vise nego 10000KM da dobijes, u cemu je fazon?
Jel bio crveni?
Ne snam na koju situaciju mislis, a hoces li odgovorit na moje pitanje a ne postavljat drugo?

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12686
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 18 nov 2018, 10:33

Zamisli kakvo je sudjenje bilo, kad ni sam ne znas u kojoj je situaciji trebao dati crveni. Osim tog crvenog, valjali ste se zadnjih 30min kao Tosk prije 10godina, on sve svirao i pustao vas. Nisi upravu, ne mrzim vas, pogotovo ne Ibru.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la zizu1991 » 18 nov 2018, 11:05

Mig_Mig je napisao/la:Zamisli kakvo je sudjenje bilo, kad ni sam ne znas u kojoj je situaciji trebao dati crveni. Osim tog crvenog, valjali ste se zadnjih 30min kao Tosk prije 10godina, on sve svirao i pustao vas. Nisi upravu, ne mrzim vas, pogotovo ne Ibru.
Naznači situaciju u kojoj je trebao biti crveni da bi se diskutovalo. Nisi jedini bio na utakmici i tvoj stav nije nešto što je neoborivo kao apsolutna istina. Valjanje uopšte nije bio slučaj jer smo čitavu utakmicu bili aktivni, pritiskali a lopta se selila na obje polovice. Nekada se igrači nesvjesno povuku, nekada taktički da se ne ispada iz formacije i ne ostavlja prevelik prostor za manevar.

Par puta kad su naši igrači ležali, razlog bi se mogao naći u kontakt igri i nemogućnosti da se nastavi utakmica. Jedan od njih je i Ovčina koji je nakon jednog duela morao biti zamjenjen 15-ak minuta nakon ulaska u drugom poluvremenu. Sinoć je šepajući ulazio u prostorije na stadionu, svojim očima sam vidio. Dakle, previše isključivosti posjeduješ.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

RodjeniiBrato
Postovi: 1345
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la RodjeniiBrato » 18 nov 2018, 11:48

Mig_Mig je napisao/la:
drakensang je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Velez je bio bolji taman koliko je sudija nategnuo. Cist crveni nije izvadio 20min do kraja.
Moze li samo jedan razlog tolikog animoziteta prema Velezu, cinjenica je da bi volio da se ugasimo vise nego 10000KM da dobijes, u cemu je fazon?
Jel bio crveni?
Ono u Lukomirka kad je dobio žuti pa onda nakon toga psovao sudiji čitavu familiju? Da, mislim da je trebao biti drugi žuti, odnosno crveni karton!
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Babinho » 18 nov 2018, 11:52

Mig_Mig je napisao/la:Zamisli kakvo je sudjenje bilo, kad ni sam ne znas u kojoj je situaciji trebao dati crveni. Osim tog crvenog, valjali ste se zadnjih 30min kao Tosk prije 10godina, on sve svirao i pustao vas. Nisi upravu, ne mrzim vas, pogotovo ne Ibru.
Vjerovatno mislis na situaciju u 68 minuti, ja sam dosta puta vidio situacija i u evropskim utakmicama gdje sudija igracu koji vec ima zuti dadne opomenu na slijedeci prekrsaj, osim ako je tezak start. Ja bi rekao da situacija o kojoj ti pricas je dobro osudjena, igrac igmana nije cak ni izasao sam na golmana ni ti mu je zvonic oduzeo gol sans, a ni start nije bio neki zestok da je opasno po igracu bilo. Dobio je faul na ivici sesneasterca sto je ok.

No mogu i ja tebe pitati, jel bio penal za Velez u 46 minuti igre, kad igrac veleza je srusen unutar sesnaesterca od dva igraca igmana, tj, jasno se vidi da je lopta prosla i da igrac veleza ide za loptom ali ga zaustavljaju dva igraca igmana u sendvicu sto bi se reklo. Kontakta definitivno ima a da je velezov igrac prosao imao bi prostora koliko hoces da ubaci loptu za bas dva slobodna velezova igraca.

Nije poenta mog posta prepirati se oko odluka sudijskih,jer mislim da je bilo fer sudjenje i neutralno, gledao sam citavu utakmicu na tv-u, nije navukao ni za jednu ekipu a gledao sam i dosta jednostranog sudjenja prije. To jucer se nije desilo, kao sto si ti htjeo predstaviti u svom postu.

Velez je dobio jer je bio malo bolji, konkretniji, taman za taj jedan gol, ali imao je i igman svojih sansi, pokazalo se ono sto sam i ocekivao, da je Feja postavio igmana dobro, da ekipa dobro stoji na terenu, takticki, i da nisu lahki za dobit, i da ce se igrati fer i normalan fudbal koliko uslovi dozvole, jer je teren bio katastrofa. Da je vise ovakvog sudjenja, i ovakvih utakmica, i ova liga bi bila kvalitetnija.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12686
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 18 nov 2018, 12:08

Babinho je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Zamisli kakvo je sudjenje bilo, kad ni sam ne znas u kojoj je situaciji trebao dati crveni. Osim tog crvenog, valjali ste se zadnjih 30min kao Tosk prije 10godina, on sve svirao i pustao vas. Nisi upravu, ne mrzim vas, pogotovo ne Ibru.
Vjerovatno mislis na situaciju u 68 minuti, ja sam dosta puta vidio situacija i u evropskim utakmicama gdje sudija igracu koji vec ima zuti dadne opomenu na slijedeci prekrsaj, osim ako je tezak start. Ja bi rekao da situacija o kojoj ti pricas je dobro osudjena, igrac igmana nije cak ni izasao sam na golmana ni ti mu je zvonic oduzeo gol sans, a ni start nije bio neki zestok da je opasno po igracu bilo. Dobio je faul na ivici sesneasterca sto je ok.

No mogu i ja tebe pitati, jel bio penal za Velez u 46 minuti igre, kad igrac veleza je srusen unutar sesnaesterca od dva igraca igmana, tj, jasno se vidi da je lopta prosla i da igrac veleza ide za loptom ali ga zaustavljaju dva igraca igmana u sendvicu sto bi se reklo. Kontakta definitivno ima a da je velezov igrac prosao imao bi prostora koliko hoces da ubaci loptu za bas dva slobodna velezova igraca.

Nije poenta mog posta prepirati se oko odluka sudijskih,jer mislim da je bilo fer sudjenje i neutralno, gledao sam citavu utakmicu na tv-u, nije navukao ni za jednu ekipu a gledao sam i dosta jednostranog sudjenja prije. To jucer se nije desilo, kao sto si ti htjeo predstaviti u svom postu.

Velez je dobio jer je bio malo bolji, konkretniji, taman za taj jedan gol, ali imao je i igman svojih sansi, pokazalo se ono sto sam i ocekivao, da je Feja postavio igmana dobro, da ekipa dobro stoji na terenu, takticki, i da nisu lahki za dobit, i da ce se igrati fer i normalan fudbal koliko uslovi dozvole, jer je teren bio katastrofa. Da je vise ovakvog sudjenja, i ovakvih utakmica, i ova liga bi bila kvalitetnija.
Dosta toga si upravu. Mozda to kod zvonica nije stvar tezine prekrsaja vec situacije, ti je ne vidis kao opasnu a ja kao preopasnu kad igrac sa krila upada na stopera i prolazi ga. Realan si, 50% 50% odluka i vidim da si svjestan da se moglo svirat na obje strane. Sto se tice Lukomiraka, slazem se, cist crveni. Svaki sudija ga zna u dusu i cudi me da mu nije dao crveni.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
Stone Island
Postovi: 2814
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Stone Island » 18 nov 2018, 12:23

Ne vidim potrebu da se pravdate bilo kome.

jasta
Postovi: 1726
Pridružen/a: 29 okt 2011, 17:35
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la jasta » 18 nov 2018, 14:05

Koliko nebuloza napisano.

Onaj piše top utakmica, a utakmica grozna, jedva gledljiva.
Valjanje igrača je bilo, ali na obje strane.
Suđenje cak sta vise, dosta dobro, bez navlacenja ikome.
Situacija što ovaj spominje, moguci penal za Velež u duelu sa dva igraca, ne da nije penal, nego mu je trebao žuti dati.

Sto se tribine tiče ostao je utisak da je jedno 70 posto navijalo za Velež, 20 posto neutralnih i mozda jedno 10 posto za Igman.
U Konjicu skoro da nikome FKI nije primarni klub. Uglavnom se navija primarno za Velež a mislim da ima solidan broj i Manijaka i Pitara.
Ima naravno i Klišana :D. Ukratko jako slaba identifikacija sa klubom iz tvog grada koji ipak ima dugu tradiiciju, kakvu takvu.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ASD » 18 nov 2018, 14:13

Meni odlicna utakmica, tebi nije.
I zato sto tebi nije, ti si sad upravu. :urnebes:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12686
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 18 nov 2018, 14:22

jasta je napisao/la:Koliko nebuloza napisano.

Onaj piše top utakmica, a utakmica grozna, jedva gledljiva.
Valjanje igrača je bilo, ali na obje strane.
Suđenje cak sta vise, dosta dobro, bez navlacenja ikome.
Situacija što ovaj spominje, moguci penal za Velež u duelu sa dva igraca, ne da nije penal, nego mu je trebao žuti dati.

Sto se tribine tiče ostao je utisak da je jedno 70 posto navijalo za Velež, 20 posto neutralnih i mozda jedno 10 posto za Igman.
U Konjicu skoro da nikome FKI nije primarni klub. Uglavnom se navija primarno za Velež a mislim da ima solidan broj i Manijaka i Pitara.
Ima naravno i Klišana :D. Ukratko jako slaba identifikacija sa klubom iz tvog grada koji ipak ima dugu tradiiciju, kakvu takvu.
Naravno da je interesantan, ramizu i sinu mu :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ASD » 18 nov 2018, 14:33

Koliko dugo je Ramiz prvi covjek kluba?

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 18 nov 2018, 14:44

Baš zbog Ramiza i njegove politike ljudi neće da dolaze na utakmice i ne vole Igman. Evo popričaj danas sa 100 ljudi,90 će ti ih reć da je lopov i da neće da dolazi na utakmice jer on ima prste u svemu tome. Čak i da se situacija popravi (a evo popravlja se polako valjda),ljudi se neće tako lako vratiti na tribine. Meni je 21 godina i od kad pratim Igman (od svoje 13. godine) on je tu.

Što se tiče jučerašnje utakmice i navijača,dobro je rekao jasta 70 posto je za Velež najmanje,pa čak i oni koji znaju doći na Igmanovu utakmicu,a da ne govorim koliko je Konjičana koji ne prate Igman navijalo za Velež. Oko mene su sjedili malo stariji ljudi i bili su neutralni sa pričom kako Velež treba da se vrati u PL jer to zaslužuju (u čemu se slažem sa njima). Oko mene je bilo baš dosta ljudi,jedino smo jaran i ja navijali za Igman,ostalo ništa.
Support your local club !

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12686
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 18 nov 2018, 16:55

KonjicBOY je napisao/la:Baš zbog Ramiza i njegove politike ljudi neće da dolaze na utakmice i ne vole Igman. Evo popričaj danas sa 100 ljudi,90 će ti ih reć da je lopov i da neće da dolazi na utakmice jer on ima prste u svemu tome. Čak i da se situacija popravi (a evo popravlja se polako valjda),ljudi se neće tako lako vratiti na tribine. Meni je 21 godina i od kad pratim Igman (od svoje 13. godine) on je tu.

Što se tiče jučerašnje utakmice i navijača,dobro je rekao jasta 70 posto je za Velež najmanje,pa čak i oni koji znaju doći na Igmanovu utakmicu,a da ne govorim koliko je Konjičana koji ne prate Igman navijalo za Velež. Oko mene su sjedili malo stariji ljudi i bili su neutralni sa pričom kako Velež treba da se vrati u PL jer to zaslužuju (u čemu se slažem sa njima). Oko mene je bilo baš dosta ljudi,jedino smo jaran i ja navijali za Igman,ostalo ništa.
Kakva Ramizova politika? Covjek seljak i kad nije niko htio oko kluba da se petlja nasli su njega seljaka/glupana da se smuca tu oko kluba. Vjeruj da ni danas niko ne bi iako eto ima nesto para od Igmana.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7417
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 20 nov 2018, 11:15

Danas u Butmiru Igman igra prijateljsku utakmicu protiv FK Sarajeva :wave:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

delac30
Postovi: 14
Pridružen/a: 20 jun 2018, 13:55
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la delac30 » 14 dec 2018, 22:10

Da li neko zna ostaje li Vasilije Kolak? Koliko sam upucen on ima vise ponuda iz PL...

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 22 dec 2018, 19:29

delac30 je napisao/la:Da li neko zna ostaje li Vasilije Kolak? Koliko sam upucen on ima vise ponuda iz PL...
Ode u Zrinjski.
Support your local club !

delac30
Postovi: 14
Pridružen/a: 20 jun 2018, 13:55
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la delac30 » 23 dec 2018, 14:39

KonjicBOY je napisao/la:
delac30 je napisao/la:Da li neko zna ostaje li Vasilije Kolak? Koliko sam upucen on ima vise ponuda iz PL...
Ode u Zrinjski.
Steta za nas ali sretno mu ode u sampiona iako bi vise volio da je u Sarajevo

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Maestro^^ i 21 gost.