FK Igman Konjic

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mancini » 17 mar 2019, 20:11

emil02in je napisao/la:Zna li se kolika je tarifa FK Igman?Za koliko para ste obraz prodali Olimpiku i Selimovićima?Milju,dvije, tri...Aferim,evo što se prodašte,ali kako ćete bolan svojim sugrađanima u oči pogledati?Ono baš bih volio Feju pitati za koliko se para naguzio?
:lol: :lol: :lol: Nije bolest sve što boli! :lol: :lol: :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 17 mar 2019, 20:23

emil02in je napisao/la:Zna li se kolika je tarifa FK Igman?Za koliko para ste obraz prodali Olimpiku i Selimovićima?Milju,dvije, tri...Aferim,evo što se prodašte,ali kako ćete bolan svojim sugrađanima u oči pogledati?Ono baš bih volio Feju pitati za koliko se para naguzio?
Nisu pare. Vec opastanak u ligi. Mi bi upisali 3 poraza i vec bili u zoni za ispadanje. Ne znam u cemu je problem to sto igman zeli opastanak u ligi? Vi bi kao vise para iz Konjica? Lani par kola prije kraja, 50% navijaca Veleza govori bilo bi fer igmanu dati bod da ljudi ostanu, ali ne, Velez na 1-1 u 65min zapeo kao da im je neko poslao pare. Nema veze, neki novi saveznici su tu. Sad smo ok. I da ti ne smetnem reci, jucer smo sa Zvjezdom odigrali tek tako, da bi oni mogli Olimpik pustit 5 kolo.
Max Allegri 300 💪💪💪

nekoIzMostara
Postovi: 4089
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la nekoIzMostara » 17 mar 2019, 20:37

Mig_Mig je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Zna li se kolika je tarifa FK Igman?Za koliko para ste obraz prodali Olimpiku i Selimovićima?Milju,dvije, tri...Aferim,evo što se prodašte,ali kako ćete bolan svojim sugrađanima u oči pogledati?Ono baš bih volio Feju pitati za koliko se para naguzio?
Nisu pare. Vec opastanak u ligi. Mi bi upisali 3 poraza i vec bili u zoni za ispadanje. Ne znam u cemu je problem to sto igman zeli opastanak u ligi? Vi bi kao vise para iz Konjica? Lani par kola prije kraja, 50% navijaca Veleza govori bilo bi fer igmanu dati bod da ljudi ostanu, ali ne, Velez na 1-1 u 65min zapeo kao da im je neko poslao pare. Nema veze, neki novi saveznici su tu. Sad smo ok. I da ti ne smetnem reci, jucer smo sa Zvjezdom odigrali tek tako, da bi oni mogli Olimpik pustit 5 kolo.
Svaka cast legendo, nek imate saveznike i nek ste odigrali tek tako. Dolazite u Mostar zadnje kolo, ako mozete regularnim putem da nas zaustavite ili vi ili bilo ko drugi prema PL bujrum, ali treba i da znate da će Velež sada trpati svakoga koliko može, bez posustajanja. Mada msm da se malo ekipa kod nas moze nadati bodovima, jer nemaju kvaliteta (izuzev Toska).
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la FORZZA » 17 mar 2019, 20:53

Normalnu raju u konjicu je sramota sta rade feja i ekipa iz igmana...pola grada navija za Velež..niko od nas nije protiv grada i kluba igmana al jest protiv sadasnje uprave i igraca...

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 17 mar 2019, 21:17

FORZZA je napisao/la:Normalnu raju u konjicu je sramota sta rade feja i ekipa iz igmana...pola grada navija za Velež..niko od nas nije protiv grada i kluba igmana al jest protiv sadasnje uprave i igraca...
Ma sta vi imate sa igmanom? Lani ste nas svjesno zeljeli izbacit iz lige i sad se kao cudite postupcima uprave. Nacrtao sam vam sta bi bilo sa igmanom sada da se nije desilo sta se desilo. Vi se ne petljajte u upravu Igmana, mi znamo ko su oni i kako se radi. Ti toj raji u Konjicu poruci da nas je Velez zelio izbacit iz lige lani i fino im objasni kako i zasto. Naravno, samo vi nabijajte.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la emil02in » 17 mar 2019, 21:38

Mancini je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Zna li se kolika je tarifa FK Igman?Za koliko para ste obraz prodali Olimpiku i Selimovićima?Milju,dvije, tri...Aferim,evo što se prodašte,ali kako ćete bolan svojim sugrađanima u oči pogledati?Ono baš bih volio Feju pitati za koliko se para naguzio?
:lol: :lol: :lol: Nije bolest sve što boli! :lol: :lol: :lol:
Drago mi je da su se prepoznao po drugi put!
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7440
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 18 mar 2019, 08:26

Citava liga nastimana, zna se ko kome daje bodove, ko sa kim dogovara, a samo Velez zakinut :facepalm:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 24 mar 2019, 17:39

Loše, loše , loše ... Nismo stvorili poštene prilike.
Support your local club !

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Topnikus » 26 mar 2019, 20:31

Jusufbegovic doveo glumce, kockare i.nema tu hajra. Oni su potrosili ono para na ruke i to je to. Sadd im mrsko sve.

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 26 mar 2019, 21:11

Topnikus je napisao/la:Jusufbegovic doveo glumce, kockare i.nema tu hajra. Oni su potrosili ono para na ruke i to je to. Sadd im mrsko sve.
Pa sve je ok. Feja, amel, ramiz i jos par ljudi izvlace pare iz Igmana i tako svi uzivaju sa igracima. Velike place, uzimaju se procenti i to tako ide. Dokle god im je pusteno nek rade to.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7440
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 30 mar 2019, 07:15

Kaze mi neki dan lik da je Igman prosle sezone potrosio vise love od pola premijerligasa, a borili se za opstanak :crazy:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 30 mar 2019, 17:14

Sudija poništio 2 gola Novom Travniku + crveni karton. Ne znam da li je zasluženo ili ne ali pomalo komično izgleda,mogu mislit reakciju ljudi u N. Travniku.
Support your local club !

nihad88
Postovi: 9
Pridružen/a: 14 mar 2019, 20:07
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la nihad88 » 04 apr 2019, 09:21

Po pricama koje kruze cujem nastimali ste Silića da vam sudi u subotu protiv Bratstva,to znaci da povalite i kartonirate Bratstvo jer vi morate ostat u ligi tako je naredjeno iz saveza a nema kome niste prodali ovo proljece,zalosno sta se radi a Bratstvo i Igman su uvijek imali fer odnose

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 04 apr 2019, 09:51

nihad88 je napisao/la:Po pricama koje kruze cujem nastimali ste Silića da vam sudi u subotu protiv Bratstva,to znaci da povalite i kartonirate Bratstvo jer vi morate ostat u ligi tako je naredjeno iz saveza a nema kome niste prodali ovo proljece,zalosno sta se radi a Bratstvo i Igman su uvijek imali fer odnose
Eto vjeruj mi da to prvi put od tebe čujem sad. Za Igman sam doduše čuo da će ostati u ligi jer savezu to odgovara da preko nas štimaju tekme kad nekome treba ali eto. A nakon prva 2 kola ne čudi me ništa od Feje,razočarao me čovjek ono baš iskreno mada ne krivim ga sa druge strane jer čovjeku drage pare a danas samo takvi opstaju tako da jbg,šta da ti kažem ...
Support your local club !

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 04 apr 2019, 10:06

KonjicBOY je napisao/la:
nihad88 je napisao/la:Po pricama koje kruze cujem nastimali ste Silića da vam sudi u subotu protiv Bratstva,to znaci da povalite i kartonirate Bratstvo jer vi morate ostat u ligi tako je naredjeno iz saveza a nema kome niste prodali ovo proljece,zalosno sta se radi a Bratstvo i Igman su uvijek imali fer odnose
Eto vjeruj mi da to prvi put od tebe čujem sad. Za Igman sam doduše čuo da će ostati u ligi jer savezu to odgovara da preko nas štimaju tekme kad nekome treba ali eto. A nakon prva 2 kola ne čudi me ništa od Feje,razočarao me čovjek ono baš iskreno mada ne krivim ga sa druge strane jer čovjeku drage pare a danas samo takvi opstaju tako da jbg,šta da ti kažem ...
Igman u teškoj poziciji. Velež ih ceka zadnje kolo ako bude trebalo bodova izbaciti će vas zbog ovih desavanja

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la FORZZA » 04 apr 2019, 10:09

HeliosIzDomzala je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:
nihad88 je napisao/la:Po pricama koje kruze cujem nastimali ste Silića da vam sudi u subotu protiv Bratstva,to znaci da povalite i kartonirate Bratstvo jer vi morate ostat u ligi tako je naredjeno iz saveza a nema kome niste prodali ovo proljece,zalosno sta se radi a Bratstvo i Igman su uvijek imali fer odnose
Eto vjeruj mi da to prvi put od tebe čujem sad. Za Igman sam doduše čuo da će ostati u ligi jer savezu to odgovara da preko nas štimaju tekme kad nekome treba ali eto. A nakon prva 2 kola ne čudi me ništa od Feje,razočarao me čovjek ono baš iskreno mada ne krivim ga sa druge strane jer čovjeku drage pare a danas samo takvi opstaju tako da jbg,šta da ti kažem ...
Igman u teškoj poziciji. Velež ih ceka zadnje kolo ako bude trebalo bodova izbaciti će vas zbog ovih desavanja
Sta uradise od normalnog kluba....gleda ih 50 ljudi na domacim utakmicama..
druga liga jug od iduce sezone

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 04 apr 2019, 10:46

HeliosIzDomzala je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:
nihad88 je napisao/la:Po pricama koje kruze cujem nastimali ste Silića da vam sudi u subotu protiv Bratstva,to znaci da povalite i kartonirate Bratstvo jer vi morate ostat u ligi tako je naredjeno iz saveza a nema kome niste prodali ovo proljece,zalosno sta se radi a Bratstvo i Igman su uvijek imali fer odnose
Eto vjeruj mi da to prvi put od tebe čujem sad. Za Igman sam doduše čuo da će ostati u ligi jer savezu to odgovara da preko nas štimaju tekme kad nekome treba ali eto. A nakon prva 2 kola ne čudi me ništa od Feje,razočarao me čovjek ono baš iskreno mada ne krivim ga sa druge strane jer čovjeku drage pare a danas samo takvi opstaju tako da jbg,šta da ti kažem ...
Igman u teškoj poziciji. Velež ih ceka zadnje kolo ako bude trebalo bodova izbaciti će vas zbog ovih desavanja

Ne vjerujem da će trebati bodova jer će riješiti sve do tad. Ako se sad pobjedi Bratstvo,iduće kolo vjerovatno se uzimaju bodovi i u Visokom pa onda dolaze Čapljina i Rudar sa kojima se redovno dogovore 3 za 3 tako da ne bi trebalo biti problema. Ali što neko reče,krivo mi je šta su uradili od kluba. Igman je prije 2-3 sezone bio jedan od dražih klubova svima koji prate ovu ligu, Gdje god bih otišao niko nije imao lošu riječ o klubu ali eto,šta je - tu je.
Support your local club !

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7440
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 04 apr 2019, 15:19

FORZZA je napisao/la:Sta uradise od normalnog kluba....gleda ih 50 ljudi na domacim utakmicama..
druga liga jug od iduce sezone
Ma ja, a zadnjih godina sve po milju ljudi bilo na utakmicama :)

Odavno je raja prestala dolaziti na utakmice Igmana, sta je razlog, ja ne znam ;)
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 04 apr 2019, 15:31

Bajraktarević u subotu u Konjicu. Sad mi ova priča gore ima više smisla.
Support your local club !

nihad88
Postovi: 9
Pridružen/a: 14 mar 2019, 20:07
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la nihad88 » 04 apr 2019, 15:47

KonjicBOY je napisao/la:Bajraktarević u subotu u Konjicu. Sad mi ova priča gore ima više smisla.
Mislim drug moj da sigurno pobjedjujete,ovo ce biti otimacina kola jer Igman mora dobit i ova promjena sudija to samo govori pa Bajrakterevic je sad sudio u Gracanici i probo otet da pobjedi Vitez a zamisli sta ce uradit Bratstvu da vi pobjedit,zalosno je sve

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AvantiBL, Paromlinac i 50 gostiju.