FK Igman Konjic

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Topnikus » 28 okt 2018, 23:21

KonjicBOY je napisao/la:Zaboravio sam se osvrnuti na utakmicu sa Rudarom. Utakmica u Kaknju je bila providna namještaljka 3 za 3. Kao što sam pročitao na facebooku,znalo se ima 3 mjeseca da će ovako biti. Naši igrači baš mrtvi,nisu zapinjali nikako. Igman ove sezone radi ono što rade Rudar,Čapljina,Bratstvo već dugi niz godina. Mislim nije to sad nešto loše jer smo ovako 99 posto opstali u ligi i nećemo strahovati za ispadanje ali nema više one draži navijanja i iščekivanja kad znaš da si unaprijed dobio/izgubio utakmicu.
Svaka ti cast na iskrenosti. Toliko providno da bi to one djeca sto donose lopte skontala. Sramota, ne samo Igman! I sta sada, koji je smisao uopste igranja i treniranja? Plus dodje Jusufbegovic na tv dijeli lekcije svim trenerima svijeta. A volio bi da ovi portali to sve objave, ali vjerovatno nema dokaza i ostane na prici.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 29 okt 2018, 01:17

Topnikus je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Zaboravio sam se osvrnuti na utakmicu sa Rudarom. Utakmica u Kaknju je bila providna namještaljka 3 za 3. Kao što sam pročitao na facebooku,znalo se ima 3 mjeseca da će ovako biti. Naši igrači baš mrtvi,nisu zapinjali nikako. Igman ove sezone radi ono što rade Rudar,Čapljina,Bratstvo već dugi niz godina. Mislim nije to sad nešto loše jer smo ovako 99 posto opstali u ligi i nećemo strahovati za ispadanje ali nema više one draži navijanja i iščekivanja kad znaš da si unaprijed dobio/izgubio utakmicu.
Svaka ti cast na iskrenosti. Toliko providno da bi to one djeca sto donose lopte skontala. Sramota, ne samo Igman! I sta sada, koji je smisao uopste igranja i treniranja? Plus dodje Jusufbegovic na tv dijeli lekcije svim trenerima svijeta. A volio bi da ovi portali to sve objave, ali vjerovatno nema dokaza i ostane na prici.
Ja sam prvi govorio da mi je dočekati da Igman bude stabilan prvoligaš,da ne strahujemo za opstanak i sada,kad smo to i ispunili,nema neke draži. Šta meni vrijedi da gledam utakmicu iz Kaknja ili pratim rezultat iz Čapljine kad znam da nema od toga ništa ili kad dođem u Konjic i vidim gostujuće igrače kako se vuku po terenu i čekaju naše da zabiju gol.
Support your local club !

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Topnikus » 10 nov 2018, 23:39

Danas sam bio u Vitezu i gledao mec. Nisam navijac nijednog kluba ali ono je zalosno. Kazlagic samo jos nije dao gol za domace. Vama nije dao hodati, krao je auto, davao kartone, dva crvena igracu i treneru. To su kriminalci u onim sudijskim odorama. Hladno onako pokrasti nekog je dno dna. Ovdje drzave nema i svi trebamo ici vjerujte . A poslan je po direktivi sigurno

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la emil02in » 11 nov 2018, 14:02

Nadam se lijepom vremenu i punim tribinama u subotu abd.Biće fina fešta sigurno,biće raje iz Sarajeva,Konjica, Jablanice,Mostara, Prozora...
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 11 nov 2018, 15:35

emil02in je napisao/la:Nadam se lijepom vremenu i punim tribinama u subotu abd.Biće fina fešta sigurno,biće raje iz Sarajeva,Konjica, Jablanice,Mostara, Prozora...
Da,samo šteta što se unaprijed zna pobjednik. Na stranu to što je Velež daleko kvalitetniji i što bi nas vjerovatno dobili ali ja sam čuo da ovi naši neće "zapinjati" kao do sad kod kuće,gdje još nemamo poraza i gdje smo primili samo 1 gol.
Support your local club !

Avatar
emil02in
Postovi: 3691
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la emil02in » 11 nov 2018, 15:45

KonjicBOY je napisao/la:
emil02in je napisao/la:Nadam se lijepom vremenu i punim tribinama u subotu abd.Biće fina fešta sigurno,biće raje iz Sarajeva,Konjica, Jablanice,Mostara, Prozora...
Da,samo šteta što se unaprijed zna pobjednik. Na stranu to što je Velež daleko kvalitetniji i što bi nas vjerovatno dobili ali ja sam čuo da ovi naši neće "zapinjati" kao do sad kod kuće,gdje još nemamo poraza i gdje smo primili samo 1 gol.
To su priče drug moj,i to nama ne treba.Samo se šire priče koje nemaju pokriće
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

TNT
Postovi: 607
Pridružen/a: 25 okt 2009, 01:04
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la TNT » 11 nov 2018, 15:50

Isto im se pise svakako. Mislim da ce zapeti i odigrati ozbiljno da se neobrukaju.
Ovi momci su bez ‘obraza’ i neznaju prikocit trpaju koliko mogu (zvijezda).

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1646
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 12 nov 2018, 01:56

Bez dileme da je Velež kvalitetnija ekipa od Igmana i da će vjerovatno pobjediti ali bilo bi fino kada bi utakmica protekla u jednom prijeljskom naboju sa dosta publike,kao što je bilo i prošli put. Da vidimo lijep fudbal,bez puno grubosti i tenzija,da vidimo jedno nadmetanje dviju ekipa i da naravno pobijedi bolji.
Support your local club !

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 12 nov 2018, 22:01

TNT je napisao/la:Isto im se pise svakako. Mislim da ce zapeti i odigrati ozbiljno da se neobrukaju.
Ovi momci su bez ‘obraza’ i neznaju prikocit trpaju koliko mogu (zvijezda).
Cao pametni, pa kad ste tako jaki, sto se fino ne odreknete 100 000KM koje dobijete iz Konjica?!
Max Allegri 300 💪💪💪

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la drakensang » 13 nov 2018, 01:45

Mig_Mig je napisao/la:
TNT je napisao/la:Isto im se pise svakako. Mislim da ce zapeti i odigrati ozbiljno da se neobrukaju.
Ovi momci su bez ‘obraza’ i neznaju prikocit trpaju koliko mogu (zvijezda).
Cao pametni, pa kad ste tako jaki, sto se fino ne odreknete 100 000KM koje dobijete iz Konjica?!
Au sto smo ljuti na Velez, konstantno i neprestano... kad sam vidio novi post mig mig znao sam da je pljuvacina neka. Sta je majstore, ko drma kavez

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 13 nov 2018, 08:41

Nemoj mi te price, mozete vi sami, a copate na sve strane, izvlacite novac iz gradova koji su vam konkurenti. Apsoltuno mi je svejedno za Velez, ali nemoj da mi bacas tu pricu. I da, vi ste bosnjacki mostarci, upropastit cete vi to sve za koji mjesec.
Max Allegri 300 💪💪💪

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la drakensang » 13 nov 2018, 10:32

Mig_Mig je napisao/la:Nemoj mi te price, mozete vi sami, a copate na sve strane, izvlacite novac iz gradova koji su vam konkurenti. Apsoltuno mi je svejedno za Velez, ali nemoj da mi bacas tu pricu. I da, vi ste bosnjacki mostarci, upropastit cete vi to sve za koji mjesec.
Objasni na koji nscin je sisanje to? Sponzorsko ugovori su sisanje? Vidjecemo hoce li se upropastit. Yebo te dan ne smijes potpisat sponzorski ugovor, odmah copanje. Nije tebi majstore apsolutno svejedno, fazon je sto iskrivljavas istinu i mrzis Velez iz dna duse, iz ne znam kojeg razloga. Al, zapravo, kome si bitan uopce, pojedi se u subotu kad se napuni tribina u Konjicu. Bujrum :)

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 13 nov 2018, 11:06

Sponzorski ugovor sa firmom koja je u vlasnistvu vlade federacije sa sjedistem u Konjicu?!Daj, zezas me. Pa potpisite ga sa FDM hahah.
Max Allegri 300 💪💪💪

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Babinho » 13 nov 2018, 19:50

Jebote jes onaj Manchester United bezobrazan, copaju americke dolare, sisaju pare firmih iz drugih drzava, sto moraju potpisati ugovor sa Chevroletom, sto se ne drze grada Manchestera... :urnebes:

Sta se nece sve procitati na ovom forumu...dobro majstore razunijem da si ljubomoran, smeta ti Velez, ne ide kako si mislio, ne ide prema gasenju, nego napretku, ali nemoj dozvoliti da ti ljubomora oduzme normalno razmisljanje. :D

Eto Velez cini zlo sto potpisuje sponzorske ugovore sa firmama sirom BH. U svakoj drugoj zemlji ovo su karakteristike zdravog, jakog i profesionalnog kluba, samo izgleda u BH mozes dobiti etiketu zla kad ovo radis :urnebes:

Drug moj, ja cu ti reci trenutno je Velez jedno od rijetkih pozitivnih primjera kad je rijec o BH klubovima i nasem fudbalu, svidilo sento tebi ili ne, kako na terenu i igru koju prezentuju tako i unutar organizacije kluba. Sto vise ovih primjera bice dobro za citav BH fudbal.

LP ;)

mujoisuljo
Postovi: 1003
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la mujoisuljo » 13 nov 2018, 21:32

Mig_Mig je napisao/la:
TNT je napisao/la:Isto im se pise svakako. Mislim da ce zapeti i odigrati ozbiljno da se neobrukaju.
Ovi momci su bez ‘obraza’ i neznaju prikocit trpaju koliko mogu (zvijezda).
Cao pametni, pa kad ste tako jaki, sto se fino ne odreknete 100 000KM koje dobijete iz Konjica?!
O kakvih 100.000KM pričaš majstore?Ako misliš na Igman Konjic oni su sponzor Veleža sa nepunih 10.000KM godišnje, tačnije 800KM mjesečno.Velež ima takvih preko 50 sponzora trenutno.Malo se preispitaj, kakvih crnih 100.000KM.Pa Bosnalijek je glavni sponzor pa nevjerujem da daje više od 50.000KM godišnje.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Rodjeni81
Postovi: 1679
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Rodjeni81 » 14 nov 2018, 08:36

Mig_Mig je napisao/la:
TNT je napisao/la:Isto im se pise svakako. Mislim da ce zapeti i odigrati ozbiljno da se neobrukaju.
Ovi momci su bez ‘obraza’ i neznaju prikocit trpaju koliko mogu (zvijezda).
Cao pametni, pa kad ste tako jaki, sto se fino ne odreknete 100 000KM koje dobijete iz Konjica?!
Bio nisi jadan Konjic je nama kao Cernica i Luka. I sve sto dolazi iz Konjica mi ne smatramo za nesto "sa strane" to je NAŠE.


Ali cuj uzimate pare iz drugih gradova preko sponzorstva haahhaah, akoBog da, da u buducnosti jos vise uzimamo. Pozdrav za Veležov Konjic :wave:

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 14 nov 2018, 11:08

Bio nisi jadan? Da ti nije mati gacanka a ti bi kao na silu da si mostarcina. :puke:
Max Allegri 300 💪💪💪

Rodjeni81
Postovi: 1679
Pridružen/a: 15 avg 2018, 17:28
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Rodjeni81 » 14 nov 2018, 12:15

Mig_Mig je napisao/la:Bio nisi jadan? Da ti nije mati gacanka a ti bi kao na silu da si mostarcina. :puke:
Sine dragi nisam nikakva "mostarcina" ali sam krv prolio za ove ulice Mostara dok si se ti muckao po jajima. Iz Stoca sam ako te vec toliko interesuje, nije ni problem da ti napisem ime i prezime ako hoces mozemo se i u Velezovom Konjicu viditi za vikend pa da pitas sta te zanima.

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la FORZZA » 14 nov 2018, 12:22

Konjic zivi za VELEŽ...naravno podrska i Igmanu....pustite gluposti svakom normalnom treba da bude u interesu da sve protekne u prijateljskom druzenju a uprava Igmana ima priliku prodati 2500-3000 ulaznica u subotu i zaraditi lijepu paru...Kako kazu mi u Konjicu normalno navijamo za Igman a od Evropski ekipa za naše ROĐENE..FK VELEŽ MOSTAR PONOS HERCEGOVINE

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 14 nov 2018, 12:39

Raja nemojte se raspravljati a pogotovo da neko napise nesto ruzno za njicKo nas crveni :ljepota: stara je to carsija koja je i prije rata a i poslje rata ostala odana jedinoj ljubavi. Idemo svi u subotu Mostar,Konjic,Jablanica,Capljina,Stolac,Sarajevo,Prozor,Bugojno,Zenica,Vakuf i sva mjesta gdje ima gomila djavola :njanjanja: :njanjanja: :njanjanja: Pozdrav za drugi po velicini bastion armije u Hercegovini a iz Mostara ide jedna fina poruka

slika

:opaopa: :opaopa: :opaopa:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: begla, Direktorcic, LamineDiarra i 49 gostiju.