FK Igman Konjic

mujoisuljo
Postovi: 999
Pridružen/a: 03 jun 2010, 18:08
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la mujoisuljo » 07 jun 2018, 11:08

KonjicBOY je napisao/la:Sve me strah da se ne ponovi sezona 2014/15 kada su isto ovako neki igrači napustili klub,doveli neka kvazi pojačanja i skupili čitavih 13 bodova za sezonu...
Ja sam negdje pročitao da je predloženo nekim igračima Veleža da odu u Igman na posudbu, njih 3-4.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 07 jun 2018, 11:20

mujoisuljo je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Sve me strah da se ne ponovi sezona 2014/15 kada su isto ovako neki igrači napustili klub,doveli neka kvazi pojačanja i skupili čitavih 13 bodova za sezonu...
Ja sam negdje pročitao da je predloženo nekim igračima Veleža da odu u Igman na posudbu, njih 3-4.
To i jest naš problem. Dolaze igrači iz Veleža,Zrinjskog,Sarajeva,itd. koji nemaju mjesta tamo pa dođu samo da igraju. Uprava Igmana baš takve i traži jer im većinom njihovi klubovi daju plate i Igman nema nikakvih troškova (osim za stan i hranu). Isto se uradilo sada sa golmanom Abdulahovićem,Zeljkovićem i Salčinovićem,sreća pa su se momci dobro pokazali ali unazad par sezona,tanko.

Mislim,kad se već ima para,daj dovedite 2-3 dobra pojačanja da ne strahujemo stalno od ispadanja,jer ako uvijek gledaš da jeftinije prođeš,ništa od toga nema.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 10 jun 2018, 12:00

Čuo sam da će i Drljević otić negdje a ovi na posudbi iz Sarajeva ne znam da li će produžiti i dalje (Zeljković,Abdulahović,Salčinović)
Support your local club !

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ASD » 10 jun 2018, 12:17

Adilovic u Sarajevu zavrsio karijeru, mogao bi Abdulahovic nazad, dosta dobro je branio ove sezone, a mlad je.

U prvoj ligi federacije imamo problem da tri igraca mladja od 21.godine moraju igrati, zbog toga saradnja sa nekim vecim klubovima koji imaju dobre skole fudbala je odlicno rjesenje.
Igman je to dobro odradio ove sezone, nema razloga da se isto ne uradi i sljedece sezone.

Avatar
Mokroguz
Postovi: 6224
Pridružen/a: 25 maj 2013, 13:52
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mokroguz » 10 jun 2018, 18:04

Ko bude sa nama dobar, imamo 3 U21 desnih bekova, sva trojica su na dobrom putu(mislim dobro se razvijaju) ; Lalovic, Taric i Rastoder. Nekoga valjda posudimo.
Milovic ja mislim da ce sigurno biti standardan igrac, ali ako ne bude nekim slucajem, i on je dobar, borben, drag mi je jer ima zara.
Osim njih, ja sam nekoliko puta na forumu govorio da neko treba spasiti Murisa Filana iz Iskre, on je upravo U21 desni bek i po onome sto sam vidio, pravo talentovan.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

💮🍀💮🍀💮🍀💮

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 11 jun 2018, 19:50

ASD je napisao/la:Adilovic u Sarajevu zavrsio karijeru, mogao bi Abdulahovic nazad, dosta dobro je branio ove sezone, a mlad je.

U prvoj ligi federacije imamo problem da tri igraca mladja od 21.godine moraju igrati, zbog toga saradnja sa nekim vecim klubovima koji imaju dobre skole fudbala je odlicno rjesenje.
Igman je to dobro odradio ove sezone, nema razloga da se isto ne uradi i sljedece sezone.
Ima u Igmanu solidnih igrača U21,nisu neke igračine ali Bože moj,nisu bili bolji ni oni što su dolazili iz Sarajeva ili Mostara pa igrali (osim ove sezone,ovi su bili iznad prosjeka u poređenju sa ovima prije).

Ono što nama treba sad poslije odlaska Džafića jeste špic koji će davati golove a kojeg u ovom trenutku nemamo.
Support your local club !

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ASD » 11 jun 2018, 20:08

KonjicBOY je napisao/la:
ASD je napisao/la:Adilovic u Sarajevu zavrsio karijeru, mogao bi Abdulahovic nazad, dosta dobro je branio ove sezone, a mlad je.

U prvoj ligi federacije imamo problem da tri igraca mladja od 21.godine moraju igrati, zbog toga saradnja sa nekim vecim klubovima koji imaju dobre skole fudbala je odlicno rjesenje.
Igman je to dobro odradio ove sezone, nema razloga da se isto ne uradi i sljedece sezone.
Ima u Igmanu solidnih igrača U21,nisu neke igračine ali Bože moj,nisu bili bolji ni oni što su dolazili iz Sarajeva ili Mostara pa igrali (osim ove sezone,ovi su bili iznad prosjeka u poređenju sa ovima prije).

Ono što nama treba sad poslije odlaska Džafića jeste špic koji će davati golove a kojeg u ovom trenutku nemamo.
Sta je sa onim napadacem (Kospo), on je prosle sezone bio prvi strijelac omladinske lige Jug?
Mozda njemu dati sansu, ne mora biti prvi napadac, ali da dobiej vecu minutazu nego prosle sezone.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 11 jun 2018, 21:27

ASD je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:
ASD je napisao/la:Adilovic u Sarajevu zavrsio karijeru, mogao bi Abdulahovic nazad, dosta dobro je branio ove sezone, a mlad je.

U prvoj ligi federacije imamo problem da tri igraca mladja od 21.godine moraju igrati, zbog toga saradnja sa nekim vecim klubovima koji imaju dobre skole fudbala je odlicno rjesenje.
Igman je to dobro odradio ove sezone, nema razloga da se isto ne uradi i sljedece sezone.
Ima u Igmanu solidnih igrača U21,nisu neke igračine ali Bože moj,nisu bili bolji ni oni što su dolazili iz Sarajeva ili Mostara pa igrali (osim ove sezone,ovi su bili iznad prosjeka u poređenju sa ovima prije).

Ono što nama treba sad poslije odlaska Džafića jeste špic koji će davati golove a kojeg u ovom trenutku nemamo.
Sta je sa onim napadacem (Kospo), on je prosle sezone bio prvi strijelac omladinske lige Jug?
Mozda njemu dati sansu, ne mora biti prvi napadac, ali da dobiej vecu minutazu nego prosle sezone.
Ubacivao ga je Feja malo,po 5-10 minuta ali ništa značajno da bi mogao pokazati talenat.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 14 jun 2018, 11:50

I Drljević u Olimpik,ne ostade ništa u Igmanu...
Support your local club !

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12680
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 14 jun 2018, 12:06

KonjicBOY je napisao/la:I Drljević u Olimpik,ne ostade ništa u Igmanu...
Pa takvi kao on se mogu naci na terminu. Nista strasno. Problem Igmana je sutuacija oko kluba, potroseno je omo 500 000 skoro za nista, idu izbori, niko Dzahidu ne garantuje da ce docekat maj iduce godine u Igmanu, e tad treba pravdat potrosen novac?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 16 jun 2018, 17:30

Zna li neko ko je Eldin Suljić?
Support your local club !

plavobijeliii
Postovi: 785
Pridružen/a: 11 jan 2018, 18:33
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la plavobijeliii » 16 jun 2018, 17:51

KonjicBOY je napisao/la:Zna li neko ko je Eldin Suljić?
Pojačanje nije sigurno. U nas mole Boga da ode. Ima zadnji pas, ali nema muda za ovu ligu, bjezi iz duela, jednostavno boji se igrati.

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la atomac123 » 16 jun 2018, 18:32

KonjicBOY je napisao/la:Zna li neko ko je Eldin Suljić?
Znamo mi :lol:
Vodi ga, jos imas rucak od nas :urnebes:
TŽV!

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 16 jun 2018, 22:31

Znači opet promašaj uprave.. A dobro,navikli smo.
Support your local club !

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la atomac123 » 17 jun 2018, 00:55

KonjicBOY je napisao/la:Znači opet promašaj uprave.. A dobro,navikli smo.
Jel potpisao za vas sto posto?
TŽV!

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 17 jun 2018, 01:25

atomac123 je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Znači opet promašaj uprave.. A dobro,navikli smo.
Jel potpisao za vas sto posto?
Nije još al čim počnu ovakve glasine to je 99 posto gotovo.
Support your local club !

konjicanin01
Postovi: 653
Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la konjicanin01 » 19 jun 2018, 16:58

Znaci ove sezone Igman glavni kandidat za nizi rang.Nije niko lud da baca pare u neretvu..zbog 50tak nogmenih bolesnika..i kojeg penzionera koji nemaju drugu zanimaciju vec da gledju ovu kriminalnu odron ligu..gdje je 70%utakmica dogovoreno.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 19 jun 2018, 22:01

konjicanin01 je napisao/la:Znaci ove sezone Igman glavni kandidat za nizi rang.Nije niko lud da baca pare u neretvu..zbog 50tak nogmenih bolesnika..i kojeg penzionera koji nemaju drugu zanimaciju vec da gledju ovu kriminalnu odron ligu..gdje je 70%utakmica dogovoreno.
Najvjerovatnije da je tako.. A bilo su fino počeli prošlu sezonu,dolazili ljudi i uvezaše onaj loš niz i batalili sve. Iduću sezonu ne samo da ispadamo nego nećemo osvojiti ni 10 bodova. Moja procjena.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 20 jun 2018, 14:16

Ko je sad ovaj Senid Hodžić?
Support your local club !

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ASD » 20 jun 2018, 14:54

Prvi strijelac novog prvoligasa Novog Travnika.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], avanti003, Kamaga11, Zeko87 i 59 gostiju.