FK Igman Konjic

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 03 sep 2019, 11:21

Mokroguz je napisao/la:Bogme GOSK samo bio bolji za onaj jedan gol, gubitak je rezultat nedostatka koncentracije ja mislim.
Gol GOSK-a za pobjedu je doslo u 93-oj minuti, bilo je korektno produzenje jer je bio neki zastoj, Jamakovica grc uhvatio, pa kasnije u nadoknadi golman GOSK-a krao jedno 2 minute. Ali sudija sto pokvari zadnji napad je cudno.

Lucas vam je dobar, Pendek, Sehic bolji od prosjeka, vecina ostalih solidni. Jamakovic bi trebao u duzem planu biti optimalan golman.
Ko je igrao desno krilo? Ili su se rotirali? Ko god je tamo bio(Subo, Cehajic, ne znam ko tacno), nije se najbolje snalazio u napadima, tu treba pojacanje.
I Kisic me pravo razocarao, ja sve gajim nadu u njemu da ce izrasti u boljeg igraca iz godine u godini, on se sece po terenu, nije haman ni 3 km presao, ponasa se k'o da mu je 1.FBiH bauk u karijeri. Ako nece da tovari po ovoj ligi dozivotno, mora vise trcati, u ekipama koji se bore za titule nema mjesta za poraza i greske, zato mora ovu priliku iskoristiti maksimalno. Ronaldo nije najbolji igrac u svijetu sto proseta vecinu utakmice, ne mora se ni stalno trcati, ali mora se stalno biti spreman na sprint i kretanje, biti eksplozivan i prevrtljiv, ici u otvorene prostore i traziti loptu, pratiti ekipu u tranziciji. Cesto gubi loptu ili pogrijesi kad je dodaje, pravo podbacio. Jedino imao par dobrih sprintova naprijed, cini mi se da nije dobar za defanzivnu ulogu nego da bi mozda sta vise pokazao na ofanzivnoj poziciji.
Ma ima Igman solidnu ekipu da izbori opstanak ali malo nam je nezgodan raspored zapao na početku. Sad u subotu će se vidjeti gdje smo i šta smo. Ako ne pobjede Orašje,to je 90 % završena stvar jer će stvari krenuti niz brdo ( 3 domaće utakmice bez pobjede ).
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 03 sep 2019, 14:15

Protiv Radnika iz Hadžića u 2. kolu Kupa FBIH.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 07 sep 2019, 18:32

Konačno pobjeda kući. Nisam bio na utakmici ali pretpostavljam da je bio loš teren jer je kiša padala skoro čitavu noć i jutro, pa se nije moglo igrati kako treba.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 11 sep 2019, 20:04

Ja ne znam da li su namjerno htjeli da ispadnu iz kupa ili šta, ali ovo danas je bilo očajno...
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 15 sep 2019, 19:13

Super, veoma važna pobjeda u daljoj borbi za opstanak.
Support your local club !

LuisCarlo
Postovi: 317
Pridružen/a: 21 feb 2018, 13:49
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la LuisCarlo » 16 sep 2019, 21:51

KonjicBOY je napisao/la:Super, veoma važna pobjeda u daljoj borbi za opstanak.
Šta ima na sjeveru Hercegovine? Jeste li opet sa Živinicama dogovorili 3 za 3 :D

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12645
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 16 sep 2019, 22:50

LuisCarlo je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Super, veoma važna pobjeda u daljoj borbi za opstanak.
Šta ima na sjeveru Hercegovine? Jeste li opet sa Živinicama dogovorili 3 za 3 :D
Da. I Slaven i Rudar!
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 16 sep 2019, 23:09

LuisCarlo je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Super, veoma važna pobjeda u daljoj borbi za opstanak.
Šta ima na sjeveru Hercegovine? Jeste li opet sa Živinicama dogovorili 3 za 3 :D
Vjerovatno. Pola igrača Igmana iz Rudara došlo + Fadil, ne bi me čudilo da nam puste i u Kaknju ako zagusti. :D
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 21 sep 2019, 19:00

Teže od očekivanog danas ali ipak pobjeda. Sada smo 6. na tabeli, polako idemo u mirne luke.
Support your local club !

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 22 sep 2019, 01:40

Ja sam po rasporedu mislio da će tek danas prvi bodovi doći u Konjic.

Ali evo do sada ih 12 skupise :thumbup:
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 22 sep 2019, 02:09

kraljttbvb je napisao/la:Ja sam po rasporedu mislio da će tek danas prvi bodovi doći u Konjic.

Ali evo do sada ih 12 skupise :thumbup:
Kako su počeli, ja sam mislio ispadamo ekspresno. Ali dobiše Bratstvo i Radnika u gostima pa se trznuše malo. Da je uzet bod u Travniku sad al teško , tvrdi su.
Support your local club !

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la SamoTravnik » 22 sep 2019, 16:48

Sto je tesko, nadigrate nas i uzmete bod/ove. Nema spletski, ostrih startova, ne radimo sa sudijama, cak nas zadnje 2 kuci sudije zakidaju.. Sve je moguce al' se nadam da idete kuci bez bodova. :D

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 22 sep 2019, 18:59

SamoTravnik je napisao/la:Sto je tesko, nadigrate nas i uzmete bod/ove. Nema spletski, ostrih startova, ne radimo sa sudijama, cak nas zadnje 2 kuci sudije zakidaju.. Sve je moguce al' se nadam da idete kuci bez bodova. :D
Nisam ja rekao da ima spletki niti išta slično. Ja samo kažem da igrate dobro na Piroti.
Support your local club !

Avatar
SamoTravnik
Postovi: 1265
Pridružen/a: 01 sep 2014, 12:06
Lokacija: Grad Vezira
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la SamoTravnik » 22 sep 2019, 19:25

KonjicBOY je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Sto je tesko, nadigrate nas i uzmete bod/ove. Nema spletski, ostrih startova, ne radimo sa sudijama, cak nas zadnje 2 kuci sudije zakidaju.. Sve je moguce al' se nadam da idete kuci bez bodova. :D
Nisam ja rekao da ima spletki niti išta slično. Ja samo kažem da igrate dobro na Piroti.
Ma ja sam to naveo kao olaksavajucu okolnost za sve gostujuce ekipe. Da stimamo sa sudijama ne bi nam mogli prismrditi a ovako ako nas nadigrate, nosite bodove sigurno. Bez obzira na nasu dobru igru sudije nas vec 2 kuci ubijaju u kost. Nadam se da ce nasa utakmica biti fer i korektna, bez sudijskih spletki i neka bolji pobjedi. :thumbup:

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 06 okt 2019, 15:06

Nisam gledao boljeg Igmana jučer. Ko god priča da je Kazlagić nešto krao, laže. 2 gola poništena, 2 penala nedosuđena, prečka, stativa, napadi konstantni, baš smo bili bolji. Sad uzet Čapljinu lagano (sa njima nikada nije bilo problema) i u mirne luke.
Support your local club !

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7349
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 14 okt 2019, 07:14

Kontam juce fino vrijeme, sunce, nedjelja, Igman dobro stoji na tabeli, a ono opet par stotina ljudi :thumbdown:

Tanka posjeta pravo...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 14 okt 2019, 10:44

Ne radi se dosta na promociji. Zadnji post na facebook stranici napisan u julu mjesecu, po gradu i sad stoje plakati a na njima slika Džeme Džumhura.

Inače, na stranu to, Igman nikad bolji, prvi put da smo u top 5 a da nisu prva 2 kola u pitanju. Sad se zna i koji bod sa strane donijeti. Dobro je, samo da nastave ovako.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 17 okt 2019, 13:09

Počeli radovi na pomoćnom stadionu. Izgleda konačno će staviti umjetnu travu.
Support your local club !

Major100
Postovi: 4
Pridružen/a: 15 jan 2019, 17:30
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Major100 » 17 okt 2019, 13:52

Bice tesko u Gorazdu, ne igraju 4 standardna igraca. Mihajlovic, Lucas i Hota povrede, Kasic ima 3 zuta.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33800
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la legenda reala » 17 okt 2019, 14:01

Major100 je napisao/la:Bice tesko u Gorazdu, ne igraju 4 standardna igraca. Mihajlovic, Lucas i Hota povrede, Kasic ima 3 zuta.
Ma i mi smo osakaceni nakon Travnika, vidjecemo kakav ce sastav izvesti
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: AVNOJ i 40 gostiju.