FK Igman Konjic

StarmoCity
Postovi: 418
Pridružen/a: 27 nov 2017, 03:21
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la StarmoCity » 14 nov 2018, 13:01

@pastrmka Posto je litar mljeka? :D

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 14 nov 2018, 13:03

StarmoCity je napisao/la:@pastrmka Posto je litar mljeka? :D
Ponesi brato dva bidona po pet litara tebi bedza :mrgreen:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
BMV22
Postovi: 222
Pridružen/a: 06 maj 2014, 21:44
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la BMV22 » 14 nov 2018, 13:36

Djesi ribo živ ti meni bio. Stipu raja ovog blasfemičnog imbecila, klasični livadić što bi rekao pokojni Mita profesor. Nego da mu kažem, ja već imam 10 dogovorenih kafa u crvenom konjicu i ne dam nikome da dira Konjic i daj bože da Igman što prije bude siguran i stabilan federalni ligaš. A sad da te pitam brato, kad već prodaješ mlijeko, koliko ova potkošulja košta :lol: :wave:
Samo je jedna riba- Pastrmka!!!

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la josipmusa2 » 14 nov 2018, 13:46

Trebala je hanuma čitavu glavu da cropuje,ne dao se Bog ogriješit.... nu žvalja

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 14 nov 2018, 13:55

BMV22 je napisao/la:Djesi ribo živ ti meni bio. Stipu raja ovog blasfemičnog imbecila, klasični livadić što bi rekao pokojni Mita profesor. Nego da mu kažem, ja već imam 10 dogovorenih kafa u crvenom konjicu i ne dam nikome da dira Konjic i daj bože da Igman što prije bude siguran i stabilan federalni ligaš. A sad da te pitam brato, kad već prodaješ mlijeko, koliko ova potkošulja košta :lol: :wave:
Tu sam brato moj. Nemam zivaca a ni vremena vise za ova sran.ja pa upadnem rijetko da dam podrsku i iskaram kunde koji nesto pokusaju na onog naseg dzuturuma kojem su zamjenjena kosti,jetra,pluca,gusteraca i dosta organa :mrgreen: samo mu je srce isto ostalo :ljepota: Konjic obavezan :salut: bio sam u Vitezu,Kaknju i Capljini. Armija prejaka i sjebat ce se svi koja sila se sprema u premijer ligi. Kontali dusmani da cemo se ugasit,pljuvali,veselili se ali digosmo se brato. Napisao sam to davno. Ljubav koja je popisala i englesku. 90 % ovih sosonskih klubova bi se ugasilo da bi iko ku.rcem mrdno ili zaplako za njima. Sto se potkosulje tice nije na prodaju :nene: neka da cika pastrmka to izvidi prvo :mrgreen: zivio brato i idemo zapecatit ovu strasnu sezonu sa pobjedom. Svi zajedno u Konjic. Forza
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 14 nov 2018, 14:00

Rodjeni81 je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Bio nisi jadan? Da ti nije mati gacanka a ti bi kao na silu da si mostarcina. :puke:
Sine dragi nisam nikakva "mostarcina" ali sam krv prolio za ove ulice Mostara dok si se ti muckao po jajima. Iz Stoca sam ako te vec toliko interesuje, nije ni problem da ti napisem ime i prezime ako hoces mozemo se i u Velezovom Konjicu viditi za vikend pa da pitas sta te zanima.
Nemoj mi te price molim te. Ko je gdje i koliko krvi prolio. Ublehe jedne. Vidis kakav si ti parazit i necovjek, meni govoris o muckanju jaja, a dok vam je safa orucevic muckao jajima u ratu pa ih fino ubacio u desetine miliona maraka ti i takvi kao ti ste mu aplaudirali, a meni pises o muckanju?!
Max Allegri 300 💪💪💪

MUSVDG
Postovi: 228
Pridružen/a: 07 apr 2018, 00:38
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la MUSVDG » 14 nov 2018, 18:07

Mig_Mig je napisao/la:
Rodjeni81 je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Bio nisi jadan? Da ti nije mati gacanka a ti bi kao na silu da si mostarcina. :puke:
Sine dragi nisam nikakva "mostarcina" ali sam krv prolio za ove ulice Mostara dok si se ti muckao po jajima. Iz Stoca sam ako te vec toliko interesuje, nije ni problem da ti napisem ime i prezime ako hoces mozemo se i u Velezovom Konjicu viditi za vikend pa da pitas sta te zanima.
Nemoj mi te price molim te. Ko je gdje i koliko krvi prolio. Ublehe jedne. Vidis kakav si ti parazit i necovjek, meni govoris o muckanju jaja, a dok vam je safa orucevic muckao jajima u ratu pa ih fino ubacio u desetine miliona maraka ti i takvi kao ti ste mu aplaudirali, a meni pises o muckanju?!
Ubij se tele

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 14 nov 2018, 21:47

Mostarcino :puke:
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7437
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la kraljttbvb » 17 nov 2018, 13:46

Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 17 nov 2018, 15:59

Danas je Velež mislim teže od očekivanog došao do 3 boda u Konjicu. Usudio bih se reći da su bili samo blagu nijansu bolji jer su imali jednu stopostotnu šansu kada je Vasilije odbranio. O navijačima da ne govorim,tribine su bile pune,dakle skoro 4000 ljudi je bilo na utakmici,više navijača iz Mostara nego iz Konjica. Velež zasluženo slavio mada i da je bilo drugačije ne bi bilo nezasluženo.
Support your local club !

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ASD » 17 nov 2018, 16:03

Top utakmica, jedna od boljih ove sezone ako ne i najbolja.
Velez je ipak za ovu ligu prejak, ko god s klupe udje moze praviti razliku.
Sto se tice Igmana, mislim da je ovaj igracki kadar dosta jak, jos da je mali Klaric spreman i da recimo samo par igraca u timu smeta tipa Handzic koji gubi previse lopti i ne igra odbranu, a u napadu ne pravi nikakvu razliku i da bi se uz 2-3 pojacanja bilo na samom vrhu tabele.
Formacija s 3 stopera je nesto sto se rijetko vidja u nasoj drzavi, lijepo za vidjeti.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 17 nov 2018, 16:06

ASD je napisao/la:Top utakmica, jedna od boljih ove sezone ako ne i najbolja.
Velez je ipak za ovu ligu prejak, ko god s klupe udje moze praviti razliku.
Sto se tice Igmana, mislim da je ovaj igracki kadar dosta jak, jos da je mali Klaric spreman i da recimo samo par igraca u timu smeta tipa Handzic koji gubi previse lopti i ne igra odbranu, a u napadu ne pravi nikakvu razliku i da bi se uz 2-3 pojacanja bilo na samom vrhu tabele.
Formacija s 3 stopera je nesto sto se rijetko vidja u nasoj drzavi, lijepo za vidjeti.
Nije cilj (trenutno) ići ka vrhu nego biti stabilan prvoligaš a mislim i uzeti malo para jer Igman na proljeće ima sigurnih 15 bodova u Konjicu. Sad mene malo brine ako odu Žerić,Kolak,Savinović i Đurić jer su momci stvarno top ali mislim da će se naći prigodna pojačanja pa da Igman na proljeće ne mora strahovati od ispadanja jer realno to nismo ni zaslužili.
Support your local club !

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ASD » 17 nov 2018, 16:18

Savinovica sam upratio prosle sezone u Orasju, kao igrac je stvarno vrhunski, bas kompletan defanzivac, moze igrati gdje hoce.
Zeric je igrac koji ce vjerovatno otici, ipak se radi o jednom od vecih talenata u ligi, i cudo je sto je uopste dolazio u ovu ligu.
Kolak je golmancina, mozda i najbolji u ligi, u top 3 sigurno.
Djuric mi je relativna nepoznanica, ne bih znao koliki su njegovi dometi i kakve su mu karakteristike, radi se o mladom igracu.

Ovo sto sam vidio, mislim da je stoperski trojac i golman odlicno popunjen, lijevi bek mladi Halilovic nije los, nije mu prirodna pozicija, desni bek je danas bio Zeric, ne znam kakav vam je Rastoder na toj poziciji, tu vam mozda fali igrac.
U veznom redu Zeric odlican, Rodrigo i Handzic su jaki tehnicari ali previse gube lopti i ne igraju odbranu, bar jedan centralni ili zadnji vezni tu fali. Tu ste najvise prostora ostavljali Velezu, i primili gol odatle.
Napad nije los.

Avatar
josipmusa2
Postovi: 614
Pridružen/a: 29 sep 2018, 09:44
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la josipmusa2 » 17 nov 2018, 17:58

Golman Igmana je najbolji u ligi, ali ono, daleko najbolji.

Velež nije imao jednu šansu, na početku stativa, Mujezinović osim gola sam bio 2 puta pred golmanom, golman skino slobodnjak krajnjim naporom u 45 min, poslje šutine Ojede golman skino i odbijanac mislim Cvijanoviću, Cvijanović također zapucao zicer, kako prijatelju jedna šansa ?

MUSVDG
Postovi: 228
Pridružen/a: 07 apr 2018, 00:38
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la MUSVDG » 17 nov 2018, 18:08

U pravu je musa, bile su sve extra sanse, cini se kao da nisi gledao citavu utakmicu brate konjicboy. U svakom slucaju sve ok , navijanje i zalaganje na teskom terenu, 3 boda upisana

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12689
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 17 nov 2018, 18:53

Velez je bio bolji taman koliko je sudija nategnuo. Cist crveni nije izvadio 20min do kraja.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 17 nov 2018, 19:09

josipmusa2 je napisao/la:Golman Igmana je najbolji u ligi, ali ono, daleko najbolji.

Velež nije imao jednu šansu, na početku stativa, Mujezinović osim gola sam bio 2 puta pred golmanom, golman skino slobodnjak krajnjim naporom u 45 min, poslje šutine Ojede golman skino i odbijanac mislim Cvijanoviću, Cvijanović također zapucao zicer, kako prijatelju jedna šansa ?
Pogrešno ste me shvatili. Nisam rekao da je Velež imao samo jednu šansu nego da su bili bolji za tu jednu šansu. Imao je Velež dobrih šansi ali solidne šanse je imao i Igman. (jednu baš dobru) Kako god,meni je Velež jako drag klub i ako je iko zaslužio odnijeti bodove iz Konjica onda je to Velež.
Support your local club !

FORZZA
Postovi: 377
Pridružen/a: 18 jan 2018, 22:23
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la FORZZA » 17 nov 2018, 19:11

Bravo za danasnju utakmicu..sve fer sportski...Pun stadion i grad i ni najmanji incident...Forzza Velež....Bravo i za Igman

RodjeniiBrato
Postovi: 1345
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la RodjeniiBrato » 17 nov 2018, 19:12

Mig_Mig je napisao/la:Velez je bio bolji taman koliko je sudija nategnuo. Cist crveni nije izvadio 20min do kraja.
Slazem se, dobro si ti ovo procijenio :tokralju: :tokralju: :guz: :tralala: :opaopa:
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la drakensang » 17 nov 2018, 21:00

Mig_Mig je napisao/la:Velez je bio bolji taman koliko je sudija nategnuo. Cist crveni nije izvadio 20min do kraja.
Moze li samo jedan razlog tolikog animoziteta prema Velezu, cinjenica je da bi volio da se ugasimo vise nego 10000KM da dobijes, u cemu je fazon?

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 12345678922, Bistriksg, Licniznanstvenik, supervizor, tabba77, Zeko87 i 50 gostiju.