FK Igman Konjic

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 19 sep 2018, 19:07

Prvo je danas izveo drugu postavu,kao što kraljttbvb reče,Pajaziti i Graho su najlošiji danas bili. Graho čim primi loptu izgubi,tako da se sad pokazala krivo ona priča koju pričaju ovi što ne prate Igman: "Dajte našoj djeci da igraju." Niti jedan igrač iz Konjica danas nije odigrao kako treba. (osim Kašića koji je ušao poslije).

Rudar iz 2 šanse zabio 2 gola. Ovi naši hoće ko Barcelona da se ušetaju u gol,niko ne smije da šuta a i kad šuta ode u nebo. Ne znam,vjerovatno su se čuvali za subotu protiv Bosne ali trebalo je to ipak malo bolje biti.

A moguće je da su natovarili na dvicu pa uzeli pare,ne bi me čudilo ništa.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 21 sep 2018, 17:43

Sanin Klarić pokidao ligamente i za njega je ova polusezona završena. Šteta,dobar je bio.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 22 sep 2018, 18:05

Iako je danas Bosna gotovo čitavo poluvrijeme imala igrača manje,nije se to vidjelo na terenu. Igman dosta napeto igrao dok nisu dali i drugi gol,onda su se otvorili,stvarali šanse i postigli i treći pogotak. Sve u svemu,zaslužena pobjeda.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 29 sep 2018, 17:32

Dobar bod iz Čapljine danas.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 06 okt 2018, 17:58

Vrlo važni bodovi upisani protiv Jedinstva. Danas je Jedinstvo došlo da se brani i dobro su to radili skoro čitavu utakmicu. U Igmanu se niko nije posebno istakao dok su u Jedinstva igrač sa brojem 15 i neki sa repićem bili najbolji.
Support your local club !

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la LloriS » 06 okt 2018, 18:21

KonjicBOY je napisao/la:Vrlo važni bodovi upisani protiv Jedinstva. Danas je Jedinstvo došlo da se brani i dobro su to radili skoro čitavu utakmicu. U Igmanu se niko nije posebno istakao dok su u Jedinstva igrač sa brojem 15 i neki sa repićem bili najbolji.
taj sa repicem je Tahirovic stoper, broj 15 ne znam ko je sta je igrao, mi bez 6 standardnih igraca al ne bitno malo je falilo da bod uzmemo, cestitke Igmanu i sretno dalje :D
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12685
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 06 okt 2018, 18:56

LloriS je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Vrlo važni bodovi upisani protiv Jedinstva. Danas je Jedinstvo došlo da se brani i dobro su to radili skoro čitavu utakmicu. U Igmanu se niko nije posebno istakao dok su u Jedinstva igrač sa brojem 15 i neki sa repićem bili najbolji.
taj sa repicem je Tahirovic stoper, broj 15 ne znam ko je sta je igrao, mi bez 6 standardnih igraca al ne bitno malo je falilo da bod uzmemo, cestitke Igmanu i sretno dalje :D
Mrtvu ste imali u 75min. Poslije toga kazna
Max Allegri 300 💪💪💪

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la LloriS » 06 okt 2018, 19:01

Mig_Mig je napisao/la:
LloriS je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Vrlo važni bodovi upisani protiv Jedinstva. Danas je Jedinstvo došlo da se brani i dobro su to radili skoro čitavu utakmicu. U Igmanu se niko nije posebno istakao dok su u Jedinstva igrač sa brojem 15 i neki sa repićem bili najbolji.
taj sa repicem je Tahirovic stoper, broj 15 ne znam ko je sta je igrao, mi bez 6 standardnih igraca al ne bitno malo je falilo da bod uzmemo, cestitke Igmanu i sretno dalje :D
Mrtvu ste imali u 75min. Poslije toga kazna
da Rovcanin jbg
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ASD » 20 okt 2018, 16:16

Dobra ekipa Igman, Slaven prelos.
Ovo meni izgledalo kao da su se ekipe srele u kupu, kao da nisu iz iste lige.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 20 okt 2018, 17:30

ASD je napisao/la:Dobra ekipa Igman, Slaven prelos.
Ovo meni izgledalo kao da su se ekipe srele u kupu, kao da nisu iz iste lige.
Čuo sam da je ovo danas bilo 3 za 3,al da je Slaven loš,jeste. Jedna od lošijih ekipa koja je došla u Konjic,odmah poslije Novog Travnika možda.
Support your local club !

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ASD » 20 okt 2018, 20:53

KonjicBOY je napisao/la:
ASD je napisao/la:Dobra ekipa Igman, Slaven prelos.
Ovo meni izgledalo kao da su se ekipe srele u kupu, kao da nisu iz iste lige.
Čuo sam da je ovo danas bilo 3 za 3,al da je Slaven loš,jeste. Jedna od lošijih ekipa koja je došla u Konjic,odmah poslije Novog Travnika možda.
Moguce da jeste, ima sumnjivog materijala, recimo, Slaven bi u normalnoj utakmici izvrsio minimum dvije izmjene na poluvremenu, minimum, danas prvi put nije.
Ako su vasi isli u 3 za 3 s njima, onda su budale, kvalitetniji ste puno.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 20 okt 2018, 21:11

ASD je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:
ASD je napisao/la:Dobra ekipa Igman, Slaven prelos.
Ovo meni izgledalo kao da su se ekipe srele u kupu, kao da nisu iz iste lige.
Čuo sam da je ovo danas bilo 3 za 3,al da je Slaven loš,jeste. Jedna od lošijih ekipa koja je došla u Konjic,odmah poslije Novog Travnika možda.
Moguce da jeste, ima sumnjivog materijala, recimo, Slaven bi u normalnoj utakmici izvrsio minimum dvije izmjene na poluvremenu, minimum, danas prvi put nije.
Ako su vasi isli u 3 za 3 s njima, onda su budale, kvalitetniji ste puno.
Ma jeste vjerovatno,na tribinama su bila 3 igrača Slavena i tako su govorili.
Support your local club !

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12685
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 20 okt 2018, 21:40

Nastimano. 3za3.
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ASD » 20 okt 2018, 21:45

Igman u tom dvomecu je morao minimum 4 boda uzeti, realno je dosta kvalitetniji.
Prosle sezone su bili slicnog kvaliteta.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 20 okt 2018, 21:57

Vasilije Kolak najbolji golman Prve lige trenutno. U čak 8 od 11 utakmica je uspio sačuvati mrežu netaknutom.Uz to,Igman ima najjaču odbranu u ligi uz Olimpika sa samo 6 primljenih golova u 11 utakmica. Polako izrastamo u respektabilnu ekipu.
Support your local club !

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ASD » 20 okt 2018, 22:56

Kako se odjednom tako klub dignu?
Sjecam se prosle sezone, kada se sve svodilo na napucavanje Dzafica.
Sad gledam, sve sami majstori u veznom redu, Oglecevac, Zeric, Kasic, Rodrigo, a odbrana takodje odlicna sa Lukomirakom, Savinovicem, i onaj mali Djuric iz Radnika takodje ne izgleda lose.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 20 okt 2018, 23:11

ASD je napisao/la:Kako se odjednom tako klub dignu?
Sjecam se prosle sezone, kada se sve svodilo na napucavanje Dzafica.
Sad gledam, sve sami majstori u veznom redu, Oglecevac, Zeric, Kasic, Rodrigo, a odbrana takodje odlicna sa Lukomirakom, Savinovicem, i onaj mali Djuric iz Radnika takodje ne izgleda lose.
A valjda im dosadilo se stalno borit za opstanak. U Igmanu ima para dosta samo što nisu korištene onako kako bi trebale. Sad kad je Feja došao,on valjda slaže ekipu pa se malo počelo više zalagati oko Igmana.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 28 okt 2018, 22:24

Zaboravio sam se osvrnuti na utakmicu sa Rudarom. Utakmica u Kaknju je bila providna namještaljka 3 za 3. Kao što sam pročitao na facebooku,znalo se ima 3 mjeseca da će ovako biti. Naši igrači baš mrtvi,nisu zapinjali nikako. Igman ove sezone radi ono što rade Rudar,Čapljina,Bratstvo već dugi niz godina. Mislim nije to sad nešto loše jer smo ovako 99 posto opstali u ligi i nećemo strahovati za ispadanje ali nema više one draži navijanja i iščekivanja kad znaš da si unaprijed dobio/izgubio utakmicu.
Support your local club !

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ASD » 28 okt 2018, 22:38

KonjicBOY je napisao/la:Zaboravio sam se osvrnuti na utakmicu sa Rudarom. Utakmica u Kaknju je bila providna namještaljka 3 za 3. Kao što sam pročitao na facebooku,znalo se ima 3 mjeseca da će ovako biti. Naši igrači baš mrtvi,nisu zapinjali nikako. Igman ove sezone radi ono što rade Rudar,Čapljina,Bratstvo već dugi niz godina. Mislim nije to sad nešto loše jer smo ovako 99 posto opstali u ligi i nećemo strahovati za ispadanje ali nema više one draži navijanja i iščekivanja kad znaš da si unaprijed dobio/izgubio utakmicu.
Odgledao, i pomislio, jel moguce da su namjestili 2 tekme koje su bile na TV-u.
Inace, i Slaven igrao 3 za 3, koliko sam upucen.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1645
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 28 okt 2018, 22:56

ASD je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Zaboravio sam se osvrnuti na utakmicu sa Rudarom. Utakmica u Kaknju je bila providna namještaljka 3 za 3. Kao što sam pročitao na facebooku,znalo se ima 3 mjeseca da će ovako biti. Naši igrači baš mrtvi,nisu zapinjali nikako. Igman ove sezone radi ono što rade Rudar,Čapljina,Bratstvo već dugi niz godina. Mislim nije to sad nešto loše jer smo ovako 99 posto opstali u ligi i nećemo strahovati za ispadanje ali nema više one draži navijanja i iščekivanja kad znaš da si unaprijed dobio/izgubio utakmicu.
Odgledao, i pomislio, jel moguce da su namjestili 2 tekme koje su bile na TV-u.
Inace, i Slaven igrao 3 za 3, koliko sam upucen.
Moguće je. Na utakmici protiv Slavena na poluvremenu,kad su igrači izašli na teren,pomoćni trener Murtić dolazi do golmana Kolaka i šapće mu nešto,a Kolak ovu utakmicu nije igrao zbog kartona,wtf. Valjda se čistio za Orašje sad u subotu,nemam pojma.
Support your local club !

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”