FK Igman Konjic

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 20 okt 2017, 22:02

emil02in je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Šta smo ovo počeli bodove sa strane donosit jadna ti majka :D
Kakav je belaj bio u Mostaru?
Nemam pojma,nisam išao u Čapljinu pa ne znam sve. Navodno neka grupica navijača Čapljine (mada sumnjam da su oni) napala kombi sa navijačima. Nije niko ozbiljno povrijeđen,2 momka samo imaju posjekotine od stakla.
Support your local club !

Avatar
Bistrik
Postovi: 1450
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Bistrik » 05 nov 2017, 12:47

svaka vam čast mogli bi i ostati u ligi. koliko klubova ispada? max 4 jel.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 05 nov 2017, 14:52

Bistrik je napisao/la:svaka vam čast mogli bi i ostati u ligi. koliko klubova ispada? max 4 jel.
3 kluba ispadaju ako iz PL ispadnu 2 tima iz Federacija a hoće jer nijedan klub iz RS-a nije ugrožen.
Support your local club !

Avatar
Bistrik
Postovi: 1450
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Bistrik » 05 nov 2017, 17:12

KonjicBOY je napisao/la:
Bistrik je napisao/la:svaka vam čast mogli bi i ostati u ligi. koliko klubova ispada? max 4 jel.
3 kluba ispadaju ako iz PL ispadnu 2 tima iz Federacija a hoće jer nijedan klub iz RS-a nije ugrožen.
dobro je onda Igman nebi trebao biti u opasnosti

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 02 jan 2018, 20:07

U subotu na stadionu prozivka igrača.
Support your local club !

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2476
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la HPCompaq » 02 jan 2018, 21:29

Ostaje li vam Džafić onaj visoki ?
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 03 jan 2018, 14:42

HPCompaq je napisao/la:Ostaje li vam Džafić onaj visoki ?
Mislim da da. Zapravo skoro svi igrači imaju ugovor do kraja sezone tako da mislim da neće biti puno odlazaka.
Support your local club !

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 06 jan 2018, 18:29

Danas održana prozivka,samo Đono napustio klub.
Support your local club !

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Keno123 » 08 jan 2018, 14:13

Vi ste gaa preselili u Konjic vec par dana,a i mediji , i dosao vam na prozivku ? a papiri ? ne diPr

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 08 jan 2018, 14:14

Keno123 je napisao/la:Vi ste gaa preselili u Konjic vec par dana,a i mediji , i dosao vam na prozivku ? a papiri ? ne diPr
Pa bolan što se mene tiče ja bih volio da vam ostane,puno boljih igrača mi trenutno u Igmanu imamo. Šta će mi igrač koji svaku 3-4 utakmicu dobije crveni karton. A logično da je došao u Igman jer mu je to rodni klub.
Support your local club !

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Keno123 » 08 jan 2018, 14:16

KonjicBOY je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:Vi ste gaa preselili u Konjic vec par dana,a i mediji , i dosao vam na prozivku ? a papiri ? ne diPr
Pa bolan što se mene tiče ja bih volio da vam ostane,puno boljih igrača mi trenutno u Igmanu imamo. Šta će mi igrač koji svaku 3-4 utakmicu dobije crveni karton. A logično da je došao u Igman jer mu je to rodni klub.
Pa cim ga zeli vasa uprava, smatraju ga pojacanjem ;) A on je svoje kod nas zavrsio, moze samo sminku glumit dole i igrat za klikere

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1641
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 08 jan 2018, 14:17

Keno123 je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:Vi ste gaa preselili u Konjic vec par dana,a i mediji , i dosao vam na prozivku ? a papiri ? ne diPr
Pa bolan što se mene tiče ja bih volio da vam ostane,puno boljih igrača mi trenutno u Igmanu imamo. Šta će mi igrač koji svaku 3-4 utakmicu dobije crveni karton. A logično da je došao u Igman jer mu je to rodni klub.
Pa cim ga zeli vasa uprava, smatraju ga pojacanjem ;) A on je svoje kod nas zavrsio, moze samo sminku glumit dole i igrat za klikere
Drugo šta uprava hoće,naša uprava je do sada imala i gorih poteza tako da me ne čudi...
Support your local club !

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Keno123 » 08 jan 2018, 14:21

Uprava se sve i pita a ne navijaci, tako da .. Ali koliko moras biti glup i da odes na prozivku jedne ekipe a imas ugovor s drugom ekipom ..

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 08 jan 2018, 14:33

Keno123 je napisao/la:Uprava se sve i pita a ne navijaci, tako da .. Ali koliko moras biti glup i da odes na prozivku jedne ekipe a imas ugovor s drugom ekipom ..
Ti znas sta pise u amaterskom ugovoru? Ti znas sta su mu ljudi iz uprave Toska interno obecali? Liga u kojoj momci igraju za malo vecu stipendiju i neko da mu pravi problem?! Samo da te pitam, ko ce vise patiti za njim, vi navijaci ili djevojcice po Tesnju? :)
Max Allegri 300 💪💪💪

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Keno123 » 08 jan 2018, 14:42

Mig_Mig je napisao/la:
Keno123 je napisao/la:Uprava se sve i pita a ne navijaci, tako da .. Ali koliko moras biti glup i da odes na prozivku jedne ekipe a imas ugovor s drugom ekipom ..
Ti znas sta pise u amaterskom ugovoru? Ti znas sta su mu ljudi iz uprave Toska interno obecali? Liga u kojoj momci igraju za malo vecu stipendiju i neko da mu pravi problem?! Samo da te pitam, ko ce vise patiti za njim, vi navijaci ili djevojcice po Tesnju? :)
Zasto vam ne dođe ako moze ? Jesi ti smijesan,ugovor je ugovor da je ne znam kakav. A jedini koji ce patit u ovom slucaju je on. Da je to tako ic iz kluba u klub, nastalo bi još veće kino od ovog, al eto ti sve znas :D :D

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 08 jan 2018, 14:50

Nisam rekao da znam, rekao sam da je liga u kojoj se igra za malo vecu stipendiju, i ko ti onda moze pravit problem? Drugo, ti si ocigledno momcic, pa se ne razumijes kako u nas setaju stvari. Konjic i Tesanj su poslovno i politicki usko povezani i naravno da ce se to rijesiti, a ti si jos mlad i pred tobom je da ucis i naucis gdjr zivis i sa kim. Pozdrav.
Max Allegri 300 💪💪💪

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Keno123 » 08 jan 2018, 15:01

Mig_Mig je napisao/la:Nisam rekao da znam, rekao sam da je liga u kojoj se igra za malo vecu stipendiju, i ko ti onda moze pravit problem? Drugo, ti si ocigledno momcic, pa se ne razumijes kako u nas setaju stvari. Konjic i Tesanj su poslovno i politicki usko povezani i naravno da ce se to rijesiti, a ti si jos mlad i pred tobom je da ucis i naucis gdjr zivis i sa kim. Pozdrav.
Ne znam sta ti stavljas u rubriku momcic ? Sasvim dovoljno godina imam da znam i da sam upucen u razne malverzacijie, haha ali neka drug :D Tosk ga nece pustit bez odstete, kakav god taj odnos poslovni i politicki bio, vratite onda vi nama zeljkovica ako to tako posmatras. Veze s vezom nema, toliko jednostavo to posmataras, a i ne znam drug sto da ga pustimo, kada i nama nisu dali malog iz Travnika bez odstete ? Pa nije klub da ga svako jaše kako hoce :)

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12629
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Mig_Mig » 08 jan 2018, 15:03

Ok. Nek bude kako ti kazes.
Max Allegri 300 💪💪💪

Keno123
Postovi: 99
Pridružen/a: 13 dec 2017, 14:27
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la Keno123 » 08 jan 2018, 15:05

Mig_Mig je napisao/la:Ok. Nek bude kako ti kazes.
ziv bio 100 godina :bih: :bih:

Avatar
ledesma
Postovi: 4882
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la ledesma » 08 jan 2018, 16:01

Mig_Mig je napisao/la:Nisam rekao da znam, rekao sam da je liga u kojoj se igra za malo vecu stipendiju, i ko ti onda moze pravit problem? Drugo, ti si ocigledno momcic, pa se ne razumijes kako u nas setaju stvari. Konjic i Tesanj su poslovno i politicki usko povezani i naravno da ce se to rijesiti, a ti si jos mlad i pred tobom je da ucis i naucis gdjr zivis i sa kim. Pozdrav.
Halo političar hahahahaha, Tešanj je miljama ipred Vas.... Zovi reisa možda vam ga puste
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Hamagara, laszlo, Zeko87 i 43 gosta.