FK Igman Konjic

Moderator/ica: GracanicaAA

KonjicBOY
Kontakt:

Re: FK Igman Konjic

Post Postao/la KonjicBOY » 13 avg 2019, 22:25

HeliosIzDomzala je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:
konjicanin01 je napisao/la::damn: Ma kakav Igman.To treba pustit..da se ugasi totalno.Do nekih boljih vremena.Nikad nista ozbijno necu ocekivat dok na stadionu rastu kupine,bagrem i ostalo.To ne lici na klub.I ja da na plus 37 dodjem da ih pratim.Aha kako da ne.

Žalosno sve majke mi. Pare im nisu problem 100 %. Ako igdje u državi ima para , ima ih u Konjicu. Samo određeni ljudi su pustili korijenje u klubu i ne možeš istisnuti nikako. Zakačili se ko krpelji i izvlače svaku marku iz kluba.

Čuo sam da su ove 2 zadnje sezone u Igmanu imali stŕasno dobar budžet, mnogo više para od Toška npr. Financije jedne od boljih u ligi. I pored toga se borili obe sezone za opstanak, a i sad kako ste krenuli... još imate dosta utakmica 3 za 3, je li do selektiranja igrača, ili pare sve ne idu kako trebaju.. ne znam.

Sekretar kluba je ujedno moler. Njegov sin "pomoćni trener" - najveći bilmez u Konjicu, gdje god ode mora se posvađat sa nekim. Čuo sam da je u Gradačcu psovao majku ljudima na tribini, dalje ne treba govoriti. Jedino mi žao Džahida (predsjednik Igmana i direktor PD Igman).vidi se da čovjek voli Igman i daje koliko god može za klub ali džaba kad se te pare ne troše kako bi trebale..
Support your local club !

HeliosIzDomzala
x 8
Kontakt:

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 13 avg 2019, 22:28

Realno dok je Dzahida i Igman će opstajati u Prvoj. Valjda ga takvi ne otjeraju od kluba.

Mig_Mig
x 24
Kontakt:

Post Postao/la Mig_Mig » 13 avg 2019, 22:29

Ne zali Dzahida, isti je kao moler i sin [email protected] nije stvar opstajanja, stvar je sto se pere novac, sto niko na uvid u financije a vjeruj da Sipa i financijska policija imaju pune ruke posla u citavoj ligi a pogotovo u Igmanu. Usput, umro je Enver, veliiki javijac Igmana u dobru i zlu, na stranu neke njegove lose osobine, covjek 20godina nije propustio domacu utakmicu, nadam se da ce moler sa svojom ekipom oduzit mu se na pravi nacin.
Fk Potkovice

HeliosIzDomzala
x 8
Kontakt:

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 13 avg 2019, 22:33

Mig_Mig je napisao/la:Ne zali Dzahida, isti je kao moler i sin mu.

Al pare su jaro bitne. U svakom klubu imaš takvih hajmo reć "neznalica" ali to neznanje ipak treba nadoknaditi drugim ljudima u klubu i oko kluba.

Mig_Mig
x 24
Kontakt:

Post Postao/la Mig_Mig » 13 avg 2019, 22:36

HeliosIzDomzala je napisao/la:
Mig_Mig je napisao/la:Ne zali Dzahida, isti je kao moler i sin mu.

Al pare su jaro bitne. U svakom klubu imaš takvih hajmo reć "neznalica" ali to neznanje ipak treba nadoknaditi drugim ljudima u klubu i oko kluba.

Greska. Naravno da nisu neznalice, ljudi vec par godina izvlace novac iz kluba i nikom nista.
Fk Potkovice

KonjicBOY
Kontakt:

Post Postao/la KonjicBOY » 13 avg 2019, 22:36

Vidio sam da je Enver umro danas,baš me pogodi, vidio sam ga na utakmici u subotu. Imam osjećaj da je volio Igman više nego rođenu ženu. Žao mi čovjeka, neće više biti ko da se dere na utakmicama i psuje sudijama ..

KonjicBOY
Kontakt:

Post Postao/la KonjicBOY » 14 avg 2019, 22:33

Danas protiv Veleža 2-2 prijateljska.

kraljttbvb
x 13
Kontakt:

Post Postao/la kraljttbvb » 15 avg 2019, 07:07

KonjicBOY je napisao/la:Žao mi čovjeka, neće više biti ko da se dere na utakmicama i psuje sudijama ..

Pod hitno vratiti Macu na tribine...
Moja zemlja, mala brana;
Vel'koj rijeci ludila...

KonjicBOY
Kontakt:

Post Postao/la KonjicBOY » 15 avg 2019, 11:11

kraljttbvb je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:Žao mi čovjeka, neće više biti ko da se dere na utakmicama i psuje sudijama ..

Pod hitno vratiti Macu na tribine...

Bio je u subotu. Nakon što smo primili treći ustade i kaže mene sramota odo ja..

KonjicBOY
Kontakt:

Post Postao/la KonjicBOY » 17 avg 2019, 19:23

Ni u snovima nisam očekivao pobjedu u Gračanici. Izgleda baš Bratstvo nikad lošije.

Neka ovu pobjedu posvete rahmetli Enveru.

GracanicaAA
Moderator
x 8
Kontakt:

Post Postao/la GracanicaAA » 17 avg 2019, 19:34

Cestitam na pobjedi. :thumbup:
Ojeda ekstra igrac.
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

KonjicBOY
Kontakt:

Post Postao/la KonjicBOY » 17 avg 2019, 20:30

GracanicaAA je napisao/la:Cestitam na pobjedi. :thumbup:
Ojeda ekstra igrac.

Zašto je Helić udario Ojedu?

GracanicaAA
Moderator
x 8
Kontakt:

Post Postao/la GracanicaAA » 17 avg 2019, 20:57

KonjicBOY je napisao/la:
Ojeda ekstra igrac.

Zato sto ovi lupaju sve i svasta na FB. Nije nikog udario samo su igraci psovali i doslo je do naguravanja.
Jer sam bio tu kada se desilo ovo.
www.facebook.com/BratstvoGracanicaOfficial

KonjicBOY
Kontakt:

Post Postao/la KonjicBOY » 18 avg 2019, 13:25

GracanicaAA je napisao/la:
KonjicBOY je napisao/la:
Ojeda ekstra igrac.

Zato sto ovi lupaju sve i svasta na FB. Nije nikog udario samo su igraci psovali i doslo je do naguravanja.
Jer sam bio tu kada se desilo ovo.

Ma ja, hoće onaj Pajdo izmislit stvari, ne iznenađuje me od njega ništa.

Uglavnom kako sam shvatio, zaslužena pobjeda..

KonjicBOY
Kontakt:

Post Postao/la KonjicBOY » 22 avg 2019, 16:34

Koje radovanje Ojede kod drugog gola :lol: :lol:

Mancini
x 50
Kontakt:

Post Postao/la Mancini » 29 avg 2019, 17:15

Ko je onaj čovjek što galami i psuje blizu kamermana na tribini u Konjicu? :?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

FORZZA
Kontakt:

Post Postao/la FORZZA » 29 avg 2019, 17:20

Mancini je napisao/la:Ko je onaj čovjek što galami i psuje blizu kamermana na tribini u Konjicu? :?

Ministar

Mancini
x 50
Kontakt:

Post Postao/la Mancini » 29 avg 2019, 17:44

FORZZA je napisao/la:
Mancini je napisao/la:Ko je onaj čovjek što galami i psuje blizu kamermana na tribini u Konjicu? :?

Ministar

Čega? Seoskih poslova!?
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

Topnikus
Kontakt:

Post Postao/la Topnikus » 30 avg 2019, 00:00

Sto Cera napusti klub?

Mokroguz
x 1
Kontakt:

Post Postao/la Mokroguz » 03 sep 2019, 10:53

Bogme GOSK samo bio bolji za onaj jedan gol, gubitak je rezultat nedostatka koncentracije ja mislim.
Gol GOSK-a za pobjedu je doslo u 93-oj minuti, bilo je korektno produzenje jer je bio neki zastoj, Jamakovica grc uhvatio, pa kasnije u nadoknadi golman GOSK-a krao jedno 2 minute. Ali sudija sto pokvari zadnji napad je cudno.

Lucas vam je dobar, Pendek, Sehic bolji od prosjeka, vecina ostalih solidni. Jamakovic bi trebao u duzem planu biti optimalan golman.
Ko je igrao desno krilo? Ili su se rotirali? Ko god je tamo bio(Subo, Cehajic, ne znam ko tacno), nije se najbolje snalazio u napadima, tu treba pojacanje.
I Kisic me pravo razocarao, ja sve gajim nadu u njemu da ce izrasti u boljeg igraca iz godine u godini, on se sece po terenu, nije haman ni 3 km presao, ponasa se k'o da mu je 1.FBiH bauk u karijeri. Ako nece da tovari po ovoj ligi dozivotno, mora vise trcati, u ekipama koji se bore za titule nema mjesta za poraza i greske, zato mora ovu priliku iskoristiti maksimalno. Ronaldo nije najbolji igrac u svijetu sto proseta vecinu utakmice, ne mora se ni stalno trcati, ali mora se stalno biti spreman na sprint i kretanje, biti eksplozivan i prevrtljiv, ici u otvorene prostore i traziti loptu, pratiti ekipu u tranziciji. Cesto gubi loptu ili pogrijesi kad je dodaje, pravo podbacio. Jedino imao par dobrih sprintova naprijed, cini mi se da nije dobar za defanzivnu ulogu nego da bi mozda sta vise pokazao na ofanzivnoj poziciji.
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

2-249

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: SMR187 i 2 gosta.