NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 11 sep 2012, 12:48

astra1922 je napisao/la:ma kod nas u zvijezdi sve odlicno funkcionise za razliku od mnogih klubova.napokon imamo stabilan klub ljudi rade na tome da se sto vise para sabere i da se ima unaprijed za sledecu sezonu a ti tu kakis.trenutna situacija u zvijezdi je najbolja od osnivanja zvijezde a ti samo kudis.da smo salabajzeri do sada bi ispali i zavrsili u kantonalnoj ligi.pusti ljude koji ulazu svoje pare u klub neka rade ,niko nista ne krije radi se na pravim istinskim temeljima i to sve za dobrobit nase zvijezde.budi malo ponosan na klub iz jednog malog grada kojem po organizaciji mnogi zavide.nismo mesari ni smecari svi se hvale kada dodu nama da smo gospoda i sta bi vise zelio...znam ja sta bi ti zelio al nemozes radit u zvijezdi jednom si imao priliku nema popravnog
A ti si posebna prica i kad je crno ti kazez da je bijelo,i budi svoj covjek kakav god si nemoj bit dupelizac.

pravirealinjo18
Postovi: 16
Pridružen/a: 01 avg 2012, 14:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la pravirealinjo18 » 11 sep 2012, 12:59

zmajevac je napisao/la:
Tkanton je napisao/la:
zmajevac je napisao/la: Sta se ljutite kad vas otkrijem,a i meni je bio cudan taj rezultat pa sam se raspitao i saznao da su pioniri Zvijezde pobjedili djecu iz skole nogometa Tempo koja su mladja bila 2,3 pa i 4 godine pa se i ti raspitaj.
E moj zmajevac ja mislim da kad bi zvijezda osvoji ovu usranu PL ti bi naso neku mahanu.... zbog takvih kao ti mi i jesmo drzava kakva jesmo... samo kudite i unosite nervozu nimalo optimizma.... po to tvojoj teorij da su zvijezdina djeca starija onda se moze i zvijezdin prvi tim zalit jer su zeljini i borcevi igraci starij od njih
Ti jarane ko na ceki cekas da neko nesto napise i odmah opalis,a nisi ni procito.Kao prvo nije usrana PL,kakva je takva je ja je postujem sto je nasa,a i Zvijezda igra u njoj.Drugo upozoravanje na lose stvari u klubu i oko njega nije mrznja nego briga istinskih navijaca.Drugo uvazavanje svacijeg misljenja je osnov kulture,a za neke stvari koje ti se nesvidjaju lijepo je provjerit,a ne letit na prvu.
Zmajevac brato,nisi se ti raspitao nego si bio i bodrio Tempo,to je jedna stvar druga vidiš da Zvijezda kvalitetnije radi od ovih okolnih škola kao što je ova tvoja,tvoja jer znamo obojica zašto ti ovo govorim.Treće Zvijezdina škola fudbala kao i ostale selekcije ne švercaju igrače nego igraju u njoj samo oni što treniraju,a treniraju samo oni koji su kvalitetni i disciplinovani koji nisu odu u Tempo ili Gradinu.Pod ovo disciplinovani znači to da imaju osnov kulture od kuće i da se mogu uklopiti u sistem kakav je Zvijezda.Ovo ti govorim jer će danas ili sutra stići jedna bomba iz kluba jer džaba i kvalitet ako nisi dobar čovjek.Sve je to sistem rada za budućnost pa ko može može,i da se vratim na ovu utakmicu,gledao sam i ja istina bilo je i mlađe djece ali i starije,jedino što sam kvalitetno vidio u tempu je golman da njega nije bilo rezultat bi glasio 28:0,dok pioniri Zvijezde su zaista dobro selektirani i trebate još dugo da trenirate da im bar šutirate jednom po golu,na kraju čuo sam i kad vaš murinjo govori Dori da ubacisvoju treću ekipu da bi bar malo rezultat se ublažio.I kažem treba napraviti rez u omladinskom pogonu zvijezde ,smjene trenera,jer ovo stvarno nema smisla,čuj 8:0,pa Lihtenštajn je bolje prošao. :D :mrgreen: :)

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 11 sep 2012, 16:38

Ne znam,sta vi mislite da li bi valjalo da se smanje cjene ulaznica ili da se stavi besplatan ulaz za utakmicu protiv Gradine,mozda bi to bilo boom i stadion bi bio pun.. :D Il bi htjeli da ostane ovako i da stadion bude djelomicno pun al da kasira nesto..Iskreno bi volio da se naplacuju 3km protiv gradine jer bi tada bio istinski derbi :D Ajmo malo da se akiviramo :D Sta vi mislite?
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 11 sep 2012, 16:42

mislim bez obzira bilo 3 ili 5 km karta da ce protiv gradine stadion biti ispunjen dobro,ipak je to komsijski derbi i pobjeda u ovom mecu puno znaci...naravno sve ce zavisiti ponajvise od sledeca zvijezdina dva kola,ako donesemo iz bijeljine 3 boda i pobijedimo celik onda bilo ko da gostuje stadion bi bio pun :)
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 11 sep 2012, 18:39

astra1922 je napisao/la:mislim bez obzira bilo 3 ili 5 km karta da ce protiv gradine stadion biti ispunjen dobro,ipak je to komsijski derbi i pobjeda u ovom mecu puno znaci...naravno sve ce zavisiti ponajvise od sledeca zvijezdina dva kola,ako donesemo iz bijeljine 3 boda i pobijedimo celik onda bilo ko da gostuje stadion bi bio pun :)
Znam da bi zvijezda uvjek volila da kasira koliko toliko,al po nekad je igracima vrijednija podrska.. :D Mslm da je sad protiv zrinjskog trebao biti ulaz besplatan..A za gradinu si upravu :D Ako me razumijes
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 12 sep 2012, 09:15

Zmajevac brato,nisi se ti raspitao nego si bio i bodrio Tempo,to je jedna stvar druga vidiš da Zvijezda kvalitetnije radi od ovih okolnih škola kao što je ova tvoja,tvoja jer znamo obojica zašto ti ovo govorim.Treće Zvijezdina škola fudbala kao i ostale selekcije ne švercaju igrače nego igraju u njoj samo oni što treniraju,a treniraju samo oni koji su kvalitetni i disciplinovani koji nisu odu u Tempo ili Gradinu.Pod ovo disciplinovani znači to da imaju osnov kulture od kuće i da se mogu uklopiti u sistem kakav je Zvijezda.Ovo ti govorim jer će danas ili sutra stići jedna bomba iz kluba jer džaba i kvalitet ako nisi dobar čovjek.Sve je to sistem rada za budućnost pa ko može može,i da se vratim na ovu utakmicu,gledao sam i ja istina bilo je i mlađe djece ali i starije,jedino što sam kvalitetno vidio u tempu je golman da njega nije bilo rezultat bi glasio 28:0,dok pioniri Zvijezde su zaista dobro selektirani i trebate još dugo da trenirate da im bar šutirate jednom po golu,na kraju čuo sam i kad vaš murinjo govori Dori da ubacisvoju treću ekipu da bi bar malo rezultat se ublažio.I kažem treba napraviti rez u omladinskom pogonu zvijezde ,smjene trenera,jer ovo stvarno nema smisla,čuj 8:0,pa Lihtenštajn je bolje prošao. :D :mrgreen: :)[/quote]
E,ovako prijatelju kao prvo nije moja skola Tempo nego imam jarana cija djeca treniraju u toj skoli.Moja je Zvijezda kao i svi gradjana Gradacca,a naravno i djece gdje god da treniraju.Ja se druze radujem uspjehu svih sportista pa izmedju ostalog i te djece koja su prestavila Gradacac na tim turnirima.Prvi cestitam i Zvijezdi na svim uspjesima,a nemogu cestitat ako nema rezultata ,kao npr.Zvijezdina djeca iz skole fudbala takmice se izmedju dvije vatre-stvarno nisam znao da vi to trenirate.Iz tvog pisanja se vidi odbojnost i mrznja prema djeci koja ce mozda akobogda bit prvotimci Zvijezde.Neznam o kakvim bombama pricas,ja kolko znam Zvijezda je otvoren klub za sve,a jos nije samo tvoj.Ovo tvoje pisanje je iz ocaja i pazi da ti ta bomba ne pukne u rukama kad uvide vas rad odnosno nerad celni ljudi kluba.I da dalje ne zamaramo ostale forumase da ti porucim samo jedino jedino je Zvijezda vjecna,a sve ostalo je prolazno.Zato sretno Zvijedo u Bijeljini,a ja bi licno bio zadovoljan jednim bodom.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 12 sep 2012, 09:18

Nah1d je napisao/la:Ne znam,sta vi mislite da li bi valjalo da se smanje cjene ulaznica ili da se stavi besplatan ulaz za utakmicu protiv Gradine,mozda bi to bilo boom i stadion bi bio pun.. :D Il bi htjeli da ostane ovako i da stadion bude djelomicno pun al da kasira nesto..Iskreno bi volio da se naplacuju 3km protiv gradine jer bi tada bio istinski derbi :D Ajmo malo da se akiviramo :D Sta vi mislite?
Jarane slika ti se pozlatila.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 12 sep 2012, 09:28

blizi se gostovanje u bijeljini,nadam se da su se nasi dobro pripremili i nalozili na ovu utakmicu jer po svemu ova utakmica spasava los start.radnik nije nikoga ni pobijedio kuci u dva kola ali nije ni izgubio tako da vidi se da su cvrsta ekipa.vjerujem da ce kuntic dobro postaviti ekipu napadacki jer imamo sigurno kvalitet da donesemo tri boda u svakom slucaju sretno zmajevi...idemo malo prognozirati rezultat.ja vjerujem u nasu pobjedu 3-1 :)
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la seven » 12 sep 2012, 10:24

astra1922 je napisao/la:blizi se gostovanje u bijeljini,nadam se da su se nasi dobro pripremili i nalozili na ovu utakmicu jer po svemu ova utakmica spasava los start.radnik nije nikoga ni pobijedio kuci u dva kola ali nije ni izgubio tako da vidi se da su cvrsta ekipa.vjerujem da ce kuntic dobro postaviti ekipu napadacki jer imamo sigurno kvalitet da donesemo tri boda u svakom slucaju sretno zmajevi...idemo malo prognozirati rezultat.ja vjerujem u nasu pobjedu 3-1 :)

ovo neće dobro ispasti po nas :D :D

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 12 sep 2012, 11:11

astra1922 je napisao/la:mislim bez obzira bilo 3 ili 5 km karta da ce protiv gradine stadion biti ispunjen dobro,ipak je to komsijski derbi i pobjeda u ovom mecu puno znaci...naravno sve ce zavisiti ponajvise od sledeca zvijezdina dva kola,ako donesemo iz bijeljine 3 boda i pobijedimo celik onda bilo ko da gostuje stadion bi bio pun :)
E druze kad bi ulaz bi dzaba kakve bi sve bagre doslo na stadion.... a nemamo mi bas toliko para pa da ulaz ide dzaba... a ko istinski voli i zeli da pomogne zvijedzi netreba da mu bude problem 5 KM

realinjo1
Postovi: 106
Pridružen/a: 07 sep 2011, 19:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la realinjo1 » 12 sep 2012, 12:42

Zmajevac brato,nisi se ti raspitao nego si bio i bodrio Tempo,to je jedna stvar druga vidiš da Zvijezda kvalitetnije radi od ovih okolnih škola kao što je ova tvoja,tvoja jer znamo obojica zašto ti ovo govorim.Treće Zvijezdina škola fudbala kao i ostale selekcije ne švercaju igrače nego igraju u njoj samo oni što treniraju,a treniraju samo oni koji su kvalitetni i disciplinovani koji nisu odu u Tempo ili Gradinu.Pod ovo disciplinovani znači to da imaju osnov kulture od kuće i da se mogu uklopiti u sistem kakav je Zvijezda.Ovo ti govorim jer će danas ili sutra stići jedna bomba iz kluba jer džaba i kvalitet ako nisi dobar čovjek.Sve je to sistem rada za budućnost pa ko može može,i da se vratim na ovu utakmicu,gledao sam i ja istina bilo je i mlađe djece ali i starije,jedino što sam kvalitetno vidio u tempu je golman da njega nije bilo rezultat bi glasio 28:0,dok pioniri Zvijezde su zaista dobro selektirani i trebate još dugo da trenirate da im bar šutirate jednom po golu,na kraju čuo sam i kad vaš murinjo govori Dori da ubacisvoju treću ekipu da bi bar malo rezultat se ublažio.I kažem treba napraviti rez u omladinskom pogonu zvijezde ,smjene trenera,jer ovo stvarno nema smisla,čuj 8:0,pa Lihtenštajn je bolje prošao. :D :mrgreen: :)[/quote]
Moram da vas sve pozdravim vidim da i dalje ucestujemo u radu nasega voljenoga kluba,ja se malo ljeti zabavim drugim stvarima pa me nema imam nekakve apartmane pa malo tu zaradim,sinoc sam stigao da gledam reprezentaciju i prezadovoljan sam.Sto se tice zvjezde sve sam pregledao oveprice sa foruma i vidim da ste vec Kuntica spremili kuci a ovaj Musto bi na tu funkciju,i tada bi bila prava propast.Vidim ovdje da ima i radnika iz Zvjezde koji aktivno ucestuju na forumima i nesto se s nama raspravljaju,a kako pisu to govori o njihovoj skoli,odgoju i samo bi za sada njima da porucim:Citajte sto pisemo ,sto mislite da valja postupite po tome sto mislite da ne valja to izbacite iz vasega rada,nemojte komentarisati jer sav svjet vidi vas odgoj ,strucnu spremu a bogami vi koji komentarisete niste nesto nacitani.Upravi bi da porucim da probaju Vratiti Smajica kao trenera golmana.MUSTO NAPOLJE!!!!


KRIVI REALINJO!!!

Luka
Postovi: 211
Pridružen/a: 14 apr 2012, 22:30
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Luka » 12 sep 2012, 12:49

realinjo1 je napisao/la:Zmajevac brato,nisi se ti raspitao nego si bio i bodrio Tempo,to je jedna stvar druga vidiš da Zvijezda kvalitetnije radi od ovih okolnih škola kao što je ova tvoja,tvoja jer znamo obojica zašto ti ovo govorim.Treće Zvijezdina škola fudbala kao i ostale selekcije ne švercaju igrače nego igraju u njoj samo oni što treniraju,a treniraju samo oni koji su kvalitetni i disciplinovani koji nisu odu u Tempo ili Gradinu.Pod ovo disciplinovani znači to da imaju osnov kulture od kuće i da se mogu uklopiti u sistem kakav je Zvijezda.Ovo ti govorim jer će danas ili sutra stići jedna bomba iz kluba jer džaba i kvalitet ako nisi dobar čovjek.Sve je to sistem rada za budućnost pa ko može može,i da se vratim na ovu utakmicu,gledao sam i ja istina bilo je i mlađe djece ali i starije,jedino što sam kvalitetno vidio u tempu je golman da njega nije bilo rezultat bi glasio 28:0,dok pioniri Zvijezde su zaista dobro selektirani i trebate još dugo da trenirate da im bar šutirate jednom po golu,na kraju čuo sam i kad vaš murinjo govori Dori da ubacisvoju treću ekipu da bi bar malo rezultat se ublažio.I kažem treba napraviti rez u omladinskom pogonu zvijezde ,smjene trenera,jer ovo stvarno nema smisla,čuj 8:0,pa Lihtenštajn je bolje prošao. :D :mrgreen: :)
Moram da vas sve pozdravim vidim da i dalje ucestujemo u radu nasega voljenoga kluba,ja se malo ljeti zabavim drugim stvarima pa me nema imam nekakve apartmane pa malo tu zaradim,sinoc sam stigao da gledam reprezentaciju i prezadovoljan sam.Sto se tice zvjezde sve sam pregledao oveprice sa foruma i vidim da ste vec Kuntica spremili kuci a ovaj Musto bi na tu funkciju,i tada bi bila prava propast.Vidim ovdje da ima i radnika iz Zvjezde koji aktivno ucestuju na forumima i nesto se s nama raspravljaju,a kako pisu to govori o njihovoj skoli,odgoju i samo bi za sada njima da porucim:Citajte sto pisemo ,sto mislite da valja postupite po tome sto mislite da ne valja to izbacite iz vasega rada,nemojte komentarisati jer sav svjet vidi vas odgoj ,strucnu spremu a bogami vi koji komentarisete niste nesto nacitani.Upravi bi da porucim da probaju Vratiti Smajica kao trenera golmana.MUSTO NAPOLJE!!!!


KRIVI REALINJO!!![/quote]

heheh jarane vidim pominjes skolu nogometa ofk gradine,i ti kazes da svi oni koji nemaju mjesta uzvijezdi odlaze u gradinu da treniraju..majstore uzbilji se malo,dodji malo pa pogledaj juniore ofk gradine i maldje kategorije pa se uvjeri kakve mi pojedince imamo u mladjim kategorijama..nemoj da pricas,relano skoro svake godine 2 igraca proizvedemo za premijer lige i skoro svi nasi igraci igraju za gradini u premijer ligi..nemoj da se prosipas nasa djeca nemaju mjesta poredd svih talenata koje imamo da treniraju u gradini i da zaigraju a da igraju djeca iz gradacca..ne bi volio da ovaj moj komentar shvatite kako provokaciju,pravi navijaci zvijezde znaju kakav omladinski pogon ima gradina...
MOdric..MOdric..MOdric..

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 12 sep 2012, 12:58

Luka je napisao/la:
realinjo1 je napisao/la:Zmajevac brato,nisi se ti raspitao nego si bio i bodrio Tempo,to je jedna stvar druga vidiš da Zvijezda kvalitetnije radi od ovih okolnih škola kao što je ova tvoja,tvoja jer znamo obojica zašto ti ovo govorim.Treće Zvijezdina škola fudbala kao i ostale selekcije ne švercaju igrače nego igraju u njoj samo oni što treniraju,a treniraju samo oni koji su kvalitetni i disciplinovani koji nisu odu u Tempo ili Gradinu.Pod ovo disciplinovani znači to da imaju osnov kulture od kuće i da se mogu uklopiti u sistem kakav je Zvijezda.Ovo ti govorim jer će danas ili sutra stići jedna bomba iz kluba jer džaba i kvalitet ako nisi dobar čovjek.Sve je to sistem rada za budućnost pa ko može može,i da se vratim na ovu utakmicu,gledao sam i ja istina bilo je i mlađe djece ali i starije,jedino što sam kvalitetno vidio u tempu je golman da njega nije bilo rezultat bi glasio 28:0,dok pioniri Zvijezde su zaista dobro selektirani i trebate još dugo da trenirate da im bar šutirate jednom po golu,na kraju čuo sam i kad vaš murinjo govori Dori da ubacisvoju treću ekipu da bi bar malo rezultat se ublažio.I kažem treba napraviti rez u omladinskom pogonu zvijezde ,smjene trenera,jer ovo stvarno nema smisla,čuj 8:0,pa Lihtenštajn je bolje prošao. :D :mrgreen: :)
Moram da vas sve pozdravim vidim da i dalje ucestujemo u radu nasega voljenoga kluba,ja se malo ljeti zabavim drugim stvarima pa me nema imam nekakve apartmane pa malo tu zaradim,sinoc sam stigao da gledam reprezentaciju i prezadovoljan sam.Sto se tice zvjezde sve sam pregledao oveprice sa foruma i vidim da ste vec Kuntica spremili kuci a ovaj Musto bi na tu funkciju,i tada bi bila prava propast.Vidim ovdje da ima i radnika iz Zvjezde koji aktivno ucestuju na forumima i nesto se s nama raspravljaju,a kako pisu to govori o njihovoj skoli,odgoju i samo bi za sada njima da porucim:Citajte sto pisemo ,sto mislite da valja postupite po tome sto mislite da ne valja to izbacite iz vasega rada,nemojte komentarisati jer sav svjet vidi vas odgoj ,strucnu spremu a bogami vi koji komentarisete niste nesto nacitani.Upravi bi da porucim da probaju Vratiti Smajica kao trenera golmana.MUSTO NAPOLJE!!!!


KRIVI REALINJO!!!
heheh jarane vidim pominjes skolu nogometa ofk gradine,i ti kazes da svi oni koji nemaju mjesta uzvijezdi odlaze u gradinu da treniraju..majstore uzbilji se malo,dodji malo pa pogledaj juniore ofk gradine i maldje kategorije pa se uvjeri kakve mi pojedince imamo u mladjim kategorijama..nemoj da pricas,relano skoro svake godine 2 igraca proizvedemo za premijer lige i skoro svi nasi igraci igraju za gradini u premijer ligi..nemoj da se prosipas nasa djeca nemaju mjesta poredd svih talenata koje imamo da treniraju u gradini i da zaigraju a da igraju djeca iz gradacca..ne bi volio da ovaj moj komentar shvatite kako provokaciju,pravi navijaci zvijezde znaju kakav omladinski pogon ima gradina...[/quote]
Zato smo bolji od vas u igri izmedju dvije vatre.

zmaj od b.
Postovi: 201
Pridružen/a: 02 feb 2010, 17:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj od b. » 12 sep 2012, 13:36

http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1387_n.jpg

Ovo je inf. za gospodina Zmajevca!!!

Na ovom "stadionu" u srebreniku su Zvijezdini pioniri pobijedili pionire OFK Gradina u gostima gdje nije bilo mlađe djece u sastavu Gradine rezultatom 4-2! :D
I pogledaj kako izgleda teren jednog prmijerligaša koji po tvojim informacijama radi puno bolje od Zvijezde!
Slika je od 09.09.2012.god.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 12 sep 2012, 13:59

seven je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:blizi se gostovanje u bijeljini,nadam se da su se nasi dobro pripremili i nalozili na ovu utakmicu jer po svemu ova utakmica spasava los start.radnik nije nikoga ni pobijedio kuci u dva kola ali nije ni izgubio tako da vidi se da su cvrsta ekipa.vjerujem da ce kuntic dobro postaviti ekipu napadacki jer imamo sigurno kvalitet da donesemo tri boda u svakom slucaju sretno zmajevi...idemo malo prognozirati rezultat.ja vjerujem u nasu pobjedu 3-1 :)

ovo neće dobro ispasti po nas :D :D
pa hajde ti i onako ne vjerujes da mozemo pobijediti,tako da ako izgubimo nece nista biti novo...moram i ja jednom potrefiti :D
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 12 sep 2012, 14:00

zmaj od b. je napisao/la:http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1387_n.jpg

Ovo je inf. za gospodina Zmajevca!!!

Na ovom "stadionu" u srebreniku su Zvijezdini pioniri pobijedili pionire OFK Gradina u gostima gdje nije bilo mlađe djece u sastavu Gradine rezultatom 4-2! :D
I pogledaj kako izgleda teren jednog prmijerligaša koji po tvojim informacijama radi puno bolje od Zvijezde!
Slika je od 09.09.2012.god.
Svaka cast,i kad vec to pratis i slikas izvjestavaj nas redovno o svim rezultatima,nema veze i kad se izgubi pisi sramota je da nas obavjestavaju o juniorima,kadetima i pioniraima ljudi iz Srebrenika.

Benjo_AFC86
Moderator
Postovi: 3506
Pridružen/a: 11 okt 2010, 12:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 12 sep 2012, 14:16

zmajevac je napisao/la:
zmaj od b. je napisao/la:http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1387_n.jpg

Ovo je inf. za gospodina Zmajevca!!!

Na ovom "stadionu" u srebreniku su Zvijezdini pioniri pobijedili pionire OFK Gradina u gostima gdje nije bilo mlađe djece u sastavu Gradine rezultatom 4-2! :D
I pogledaj kako izgleda teren jednog prmijerligaša koji po tvojim informacijama radi puno bolje od Zvijezde!
Slika je od 09.09.2012.god.
Svaka cast,i kad vec to pratis i slikas izvjestavaj nas redovno o svim rezultatima,nema veze i kad se izgubi pisi sramota je da nas obavjestavaju o juniorima,kadetima i pioniraima ljudi iz Srebrenika.
E Bože ljudi svakakvih. Šta misliš da mi igramo na svom stadionu da li bi se to održavalo !?!?!?!? Zašto ga održavati kad se godinu dana tu neće ništa igrati osim kadeti i juniori.
OFK Gradina Srebrenik
Silver Town Boys

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 12 sep 2012, 14:32

Benjo a to juniorima i kadetima netrebaju dobri uvjeti djeca mogu svakako

zmaj od b.
Postovi: 201
Pridružen/a: 02 feb 2010, 17:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj od b. » 12 sep 2012, 14:37

Benjo_AFC86 je napisao/la:
zmajevac je napisao/la:
zmaj od b. je napisao/la:http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1387_n.jpg

Ovo je inf. za gospodina Zmajevca!!!

Na ovom "stadionu" u srebreniku su Zvijezdini pioniri pobijedili pionire OFK Gradina u gostima gdje nije bilo mlađe djece u sastavu Gradine rezultatom 4-2! :D
I pogledaj kako izgleda teren jednog prmijerligaša koji po tvojim informacijama radi puno bolje od Zvijezde!
Slika je od 09.09.2012.god.
Svaka cast,i kad vec to pratis i slikas izvjestavaj nas redovno o svim rezultatima,nema veze i kad se izgubi pisi sramota je da nas obavjestavaju o juniorima,kadetima i pioniraima ljudi iz Srebrenika.
E Bože ljudi svakakvih. Šta misliš da mi igramo na svom stadionu da li bi se to održavalo !?!?!?!? Zašto ga održavati kad se godinu dana tu neće ništa igrati osim kadeti i juniori.
Znao sam da ce me neko pogresno svatiti, nista protiv vas ali zelio sam ovom negativcu ukazati da u Zvijezdi i nije sve tako crno kako mu prica prijatelj cije dijete trenira u skoli fudbala tempo!

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 12 sep 2012, 14:38

Tkanton je napisao/la:Benjo a to juniorima i kadetima netrebaju dobri uvjeti djeca mogu svakako
U nazad nekih 10-12 godina sa sigurnoscu mogu tvrdit da zvijezdina trava nije nikad ovako izgledala, dok su bili i u najnizim rangovima trava je bila odlicna i uvijek se zaljevala tokom ljeta

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: nicaze95 i 21 gost.