NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la seven » 03 jan 2013, 22:58

Podsjećam samo Ratko je odgajao i Haznadara, Bešliju i kompaniju

cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la cikac » 03 jan 2013, 23:00

seven je napisao/la:Podsjećam samo Ratko je odgajao i Haznadara, Bešliju i kompaniju
Usput i Dzeku i Zukanovica, podsjecanja radi :)
Zadnja izmjena: cikac, dana/u 03 jan 2013, 23:01, ukupno mijenjano 1 put.

domorocki
Postovi: 606
Pridružen/a: 12 avg 2009, 11:28
Lokacija: malta
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la domorocki » 03 jan 2013, 23:01

seven je napisao/la:Podsjećam samo Ratko je odgajao i Haznadara, Bešliju i kompaniju
Pišeš gluposti kao i obično ;)
Einigkeit und Recht und Freiheit

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la seven » 03 jan 2013, 23:06

domorocki je napisao/la:
seven je napisao/la:Podsjećam samo Ratko je odgajao i Haznadara, Bešliju i kompaniju
Pišeš gluposti kao i obično ;)
šta je molim te glupost u mome gornjem tekstu

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la seven » 03 jan 2013, 23:12

cikac je napisao/la:
seven je napisao/la:Podsjećam samo Ratko je odgajao i Haznadara, Bešliju i kompaniju
Usput i Dzeku i Zukanovica, podsjecanja radi :)
da, ali ne sjećam se da su DŽeko ili Zukanović dovođeni u Zvijezdu, hoću da kažem da dovođenjem tog Kukića (ili kako se već zove) dobijamo mačka u vreći i to što ga je trenirao Ninković (iako je on najbolji trener) nemora da znači ništa (primjeri gore navedeni) , nama je obećano, tako je već neko pisao ovdje na forumu da će se dovesti provjereni i poznati igrači sa kojima ćemo napraviti bum na proljeće, a ovaj momak iz Čapljine to za mene nije i nećemo dobiti kvalitet više

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bosanski zmaj » 03 jan 2013, 23:12

Pa neka se vrati u Zelju, odakle je i poceo, pa neka tamo konta da mu je to posljednji voz.

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 03 jan 2013, 23:15

Bosanski zmaj je napisao/la:Nismo toliko bogati da se razbacujemo i da kupujemo hrpu polovne robe,nego nam trebaju ciljana i provjerena pojacanja iz PL.
Upravo se to i desava al nazalost ima igraca upitnog kvaliteta koji sticajem raznih okolnosti moraju doci u Zvijezdu !

cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la cikac » 03 jan 2013, 23:17

seven je napisao/la:
cikac je napisao/la:
seven je napisao/la:Podsjećam samo Ratko je odgajao i Haznadara, Bešliju i kompaniju
Usput i Dzeku i Zukanovica, podsjecanja radi :)
da, ali ne sjećam se da su DŽeko ili Zukanović dovođeni u Zvijezdu, hoću da kažem da dovođenjem tog Kukića (ili kako se već zove) dobijamo mačka u vreći i to što ga je trenirao Ninković (iako je on najbolji trener) nemora da znači ništa (primjeri gore navedeni) , nama je obećano, tako je već neko pisao ovdje na forumu da će se dovesti provjereni i poznati igrači sa kojima ćemo napraviti bum na proljeće, a ovaj momak iz Čapljine to za mene nije i nećemo dobiti kvalitet više
Vi nemate love za neka zvucnija pojacanja, bolje vam je dovesti Kukica ili slicne za milju mjesecno, nego Stancevskog, koji kosta pet puta toliko, a macak je u vreci. Razmisli malo? A, ukoliko zelis u Gradacac dovesti dobrog igraca za nase uslove, onda ga moras platiti troduplo vise od Zelje ili Sarajeva jer on ipak dolazi u Gradacac, uz duzno postovanje. Nije to bas kako vi mislite, budite malo realni. I da, s obzirom kakvu ekipu sad imate, vama bi Beslija u ovom prelaznom roku bio bomba pojacanje.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 03 jan 2013, 23:21

Po mom misljenju u ovom prelaznom roku najjaci igrac koji ce doc u Zvijezdu je mali Ordagic i koji bi po meni mogao opravdat ocekivanja,mislim da se nema bas toliko love za neka zvucna pojacanja.Mislim da nam bolji napadac nebi trebao od onog Mujkica iz Gracanice.Moguce je da cemo imat najbrojni strucni stab u ligi,tako da netreba previse gomilat igrace nece imat gdje sjest na klupu.

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la seven » 03 jan 2013, 23:22

realan sam ja, ali neko je nešta nekome obećao, za mene su oba igrača (Stančeski i Kukić) mačak u vreći i igrači tipa koji u Zvijezdi već postoje, znači da nisu potrebni pa da su i džabe, kontaš

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 03 jan 2013, 23:25

Cikac: Razumijem tvoje misljenje i donekle si upravu al prelazni rok nije ni poceo i vjeruj mi da ce od ove polusezone u ovaj mali Gradacac koji nema para ipak dolaziti zvucna pojacanja !Ko ne vjeruje neka upamti ovaj post pa se kontaktiramo za par dana pozz!

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la seven » 03 jan 2013, 23:26

Imena iz naše lige koja bi bila pojačanja su:Bekrić, Krunić, Grahovac, ovaj Jusuf... iz GOŠK-a itd. a vjerujte mogu se naći pare za njih, jer je Zvijezda plaćala i skuplje igrače od njih i u to doba išla na pripreme u Kopar i Austriju, znači pare se mogu naći ali pitanje je ima li neko u Zvijzdi ko može naći igrače

cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la cikac » 03 jan 2013, 23:29

seven je napisao/la:realan sam ja, ali neko je nešta nekome obećao, za mene su oba igrača (Stančeski i Kukić) mačak u vreći i igrači tipa koji u Zvijezdi već postoje, znači da nisu potrebni pa da su i džabe, kontaš
Kome je neko nesto obecao, bas mi ta prica glupa, nemoj se uvrijediti. U Zvijezdi ne postoje tri igraca, a ti i dalje zivi u zabludi da postoje. Igre Zvijezde u ovoj polusezoni meni idu u prilog. Necu da ulazim u dalju polemiku, Zvijezda mi je drag klub, no izgleda da ja daleko od Gradacca znam u kakvom ste finansijskom stanju i koliko mozete izdvojiti za igraca nego vi u Gradaccu.

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 03 jan 2013, 23:33

cikac je napisao/la:
seven je napisao/la:realan sam ja, ali neko je nešta nekome obećao, za mene su oba igrača (Stančeski i Kukić) mačak u vreći i igrači tipa koji u Zvijezdi već postoje, znači da nisu potrebni pa da su i džabe, kontaš
Kome je neko nesto obecao, bas mi ta prica glupa, nemoj se uvrijediti. U Zvijezdi ne postoje tri igraca, a ti i dalje zivi u zabludi da postoje. Igre Zvijezde u ovoj polusezoni meni idu u prilog. Necu da ulazim u dalju polemiku, Zvijezda mi je drag klub, no izgleda da ja daleko od Gradacca znam u kakvom ste finansijskom stanju i koliko mozete izdvojiti za igraca nego vi u Gradaccu.
Aferim prijatelju ako si siguran u to sto pises!!!

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la seven » 03 jan 2013, 23:34

cikac je napisao/la:
seven je napisao/la:realan sam ja, ali neko je nešta nekome obećao, za mene su oba igrača (Stančeski i Kukić) mačak u vreći i igrači tipa koji u Zvijezdi već postoje, znači da nisu potrebni pa da su i džabe, kontaš
Kome je neko nesto obecao, bas mi ta prica glupa, nemoj se uvrijediti. U Zvijezdi ne postoje tri igraca, a ti i dalje zivi u zabludi da postoje. Igre Zvijezde u ovoj polusezoni meni idu u prilog. Necu da ulazim u dalju polemiku, Zvijezda mi je drag klub, no izgleda da ja daleko od Gradacca znam u kakvom ste finansijskom stanju i koliko mozete izdvojiti za igraca nego vi u Gradaccu.

nisam ja nigdje spomenuo da u Zvijezdi postoje igrači, nego da postoje takvi kakav je taj tvoj jaro Kukić, znači ne bi dobili ništa sa njegovim dolaskom i naravno nema para za takve , to si u pravu

cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la cikac » 03 jan 2013, 23:40

seven je napisao/la:
cikac je napisao/la:
seven je napisao/la:realan sam ja, ali neko je nešta nekome obećao, za mene su oba igrača (Stančeski i Kukić) mačak u vreći i igrači tipa koji u Zvijezdi već postoje, znači da nisu potrebni pa da su i džabe, kontaš
Kome je neko nesto obecao, bas mi ta prica glupa, nemoj se uvrijediti. U Zvijezdi ne postoje tri igraca, a ti i dalje zivi u zabludi da postoje. Igre Zvijezde u ovoj polusezoni meni idu u prilog. Necu da ulazim u dalju polemiku, Zvijezda mi je drag klub, no izgleda da ja daleko od Gradacca znam u kakvom ste finansijskom stanju i koliko mozete izdvojiti za igraca nego vi u Gradaccu.

nisam ja nigdje spomenuo da u Zvijezdi postoje igrači, nego da postoje takvi kakav je taj tvoj jaro Kukić, znači ne bi dobili ništa sa njegovim dolaskom i naravno nema para za takve , to si u pravu
Na forumu nista novo. Jel slucajno imas drugacije misljenje od nekog drugog forumasa, odmah si s nekim jaro, ili si nekom brat ili si pak taj ti ustvari. Nastavite bez mene i promijenite pravilnik o primanjima donesen jos za vrijeme Ninkovica :), malo je to ljudi, malo za neka zvucna pojacanja. Uzdravlje i uzivajte, a Zvijezdi mnogo srece u nastavku sezone.

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 03 jan 2013, 23:49

Taj pravilnik je promijenjen prije mnogo vremena i ne samo taj vec jos jedan a najnoviji je tek usvojen tako da znas da je sve ali bas sve promijenjeno!Dosta je bilo lutanja sad se ubiru plodovi zdrava rada !!!

cikac
Postovi: 484
Pridružen/a: 22 feb 2010, 19:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la cikac » 03 jan 2013, 23:53

Kvota je napisao/la:Taj pravilnik je promijenjen prije mnogo vremena i ne samo taj vec jos jedan a najnoviji je tek usvojen tako da znas da je sve ali bas sve promijenjeno!Dosta je bilo lutanja sad se ubiru plodovi zdrava rada !!!
Sto se tice primnja igraca isti je jos uvijek na snazi. Raspitaj se kod insidera iz kluba, ima ih ovdje mnogo, te Stojnic, te Capljic, te onaj iz Leotara:)

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la seven » 03 jan 2013, 23:55

napadač? neko je spominjao napadače, Zvijezdi prije svega treba kompletan vezni red koji zna igrati lopte i ima ideju kako loptu doturiti nekome u 16 m

FCL
Postovi: 726
Pridružen/a: 29 maj 2012, 18:15
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la FCL » 03 jan 2013, 23:56

sve vi znate

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.