NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

zmaj od b.
Postovi: 201
Pridružen/a: 02 feb 2010, 17:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj od b. » 05 feb 2013, 21:49

Macor o cemu ti pricas kakve strasti????[/quote]
Znas ti dobro! :lol:

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 05 feb 2013, 21:59

ako je ovo macak u cizmama onda me ne cudi sto ovako pise treba covjeka razumiti.ali mi cudo sto nas dira nismo ga mi razrijesili duznosti
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

elf1
Postovi: 513
Pridružen/a: 19 dec 2012, 21:11
Lokacija: Gradacac-Neuburg
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la elf1 » 05 feb 2013, 22:05

jasmine nema to nikakvog smisla sto pises
DOMINACIJA BAYERNA
1 FC Bayern München
2 FC Bayern München
3 FC Bayern München

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la insider » 05 feb 2013, 22:07

Posljednja opomena za jasmin 25. Sljedeće provociranje momaka, simpatizera NK Zvijezda izaziva trajni ban.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Kvota
Postovi: 1058
Pridružen/a: 20 avg 2012, 17:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kvota » 05 feb 2013, 22:31

jasmin25 je napisao/la:
Kvota je napisao/la:Samo se se opusti i gledaj !Usvakom zitu ima kukolja pa i kod nas vjerovatno al ga vjeruj ima naj manje!Ovaj klub raste i rast ce i dalje sto znaci da tvoje zelje nece biti ispunjene!Neko te negativno nalozio sto znaci ako ne budes u banovicima cut ce mo se uskoro POZZ!I molio bi bez vrijedjanja forumasa a takodje i Kluba NK Zvijezda jer nisi kompetentan tome!
Molio bih i ja tebe da se opet vratis u skolu i naucis gramatiku, i nemoj mislit da je to sramota jer covjek cijeli zivot uci.
A da vidimo se vec sutra negdje u gradu, a nisam ti ja pec da me neko lozi i vidim da imas neki problem sa Banovicima pa obrati se rudniku i rijesi to s njima.
Na PP ostalo !

jasmin25
Postovi: 40
Pridružen/a: 21 nov 2012, 20:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la jasmin25 » 06 feb 2013, 06:24

astra1922 je napisao/la:ako je ovo macak u cizmama onda me ne cudi sto ovako pise treba covjeka razumiti.ali mi cudo sto nas dira nismo ga mi razrijesili duznosti
Kakve duznosti i ko je koga razrijesio, malo si izgleda pobrko loncice...
vjerovatno aludiras na nekog ali si se zezno...

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 06 feb 2013, 11:09

jesul otisli momci znali neko.ako jesu neka im je sretan put da se akobogda sretno vrate i bez povreda.mislim da je to najbitnije naderte madare :D
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Dzin
Postovi: 360
Pridružen/a: 07 mar 2010, 12:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dzin » 06 feb 2013, 13:24

Jakovljevic i Ristanic visak u Zvijezdi nece otputovati na pripreme,smijesno i zalosno,direktor ih poslao kuci :mrgreen:

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 06 feb 2013, 13:29

ako je tako nije dobro uredu ilija ali ja sam vjerovao da na ivanu mozemo zaraditi dobre pare
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

ciro_ciro
Postovi: 206
Pridružen/a: 02 avg 2010, 02:31
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ciro_ciro » 06 feb 2013, 13:31

Pa Ivan Jakovljevic je bio najbolji nas igrač zadnje dvije polusezone, to je smijesno taj direktor ocigledno da forsira neke svoje igrače, vrlo je ruzno to pisati ali po ovome vidimo, da i kod nas ima menedzerskog posla.

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bosanski zmaj » 06 feb 2013, 13:32

Dzin je napisao/la:Jakovljevic i Ristanic visak u Zvijezdi nece otputovati na pripreme,smijesno i zalosno,direktor ih poslao kuci :mrgreen:
Odlazak Ristanica je pojacanje za Zvijezdu, trebali su ga vec odavno sa onom prvom grupom igraca otjerati.
Dok sam za Jakovljevica iznenadjen, iako se mora priznati da taj momak ne lici na onog od prosle sezone, odigrao je ispod svog nivoa polusezonu.On je bio medju najplacenijim Zvijezdinim igracima, nasi su vise od njega ocekivali, mozda se sta i zakacio sa trenerom ili upravom, ne znamo mi odavdje,....
Mozda su trebali Ivanu pruziti jos sansu, ali izgleda da je to odluka trenera ili direktora, valjda znaju sta rade.
Ako je istina da Ivan odlazi, momku se treba zahvaliti sto je pruzio za Zvijezdu, prije svega na proslosezonskim igrama (2011/12).
Ivane hvala ti!

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 06 feb 2013, 13:36

mislim da je trener doveo sodica na njegovo mjesto i njega ce forsirati.po meni ako je soda bolji neka igra ali mislim da nisu smjeli otjerati ivana dobar je on igrac.ne bi se iznenadio kada bi i senci isto ovako zavrsio.garantujem vam da ce ivan pojacati i to dobro ekipu u koju ode.zao mi sto ovako ispade
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bosanski zmaj » 06 feb 2013, 13:41

I meni je zao za Ivana, ali se ipak mora reci da nije odigrao na nivou od prosle sezoe, ali nije jedini Ivan koji nije odigrao kao sto se ocekivalo.Ivan je taj koji je platio ceh, ali kao sto rece astra, ako trener misli da je Sodic bolji, koji je i dosao na Odovicevo insistriranje, mozda se i moze razumijeti odluka kluba.
Ristanic je bio ispod svakog nivoa i to je dobar potez.

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 06 feb 2013, 13:44

Bosanski zmaj je napisao/la:I meni je zao za Ivana, ali se ipak mora reci da nije odigrao na nivou od prosle sezoe, ali nije jedini Ivan koji nije odigrao kao sto se ocekivalo.Ivan je taj koji je platio ceh, ali kao sto rece astra, ako trener misli da je Sodic bolji, koji je i dosao na Odovicevo insistriranje, mozda se i moze razumijeti odluka kluba.
Ristanic je bio ispod svakog nivoa i to je dobar potez.
ma niko nije odigrao dobro opet su ivan halil i pandza bili medu boljim
ali ako je to odluka kluba ja je postujem.prvo niko od nas nezna razloge mozda je bilo nekih prepiranja sto nije u prvoj postavi mozda nekih ucjena a znamo kako nasi reaguju na ucjene.
u svakom slucaju puno srece ivanu uvijek je ostavljao srce na terenu
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 06 feb 2013, 14:59

Da se malo i ja osvrnem na ova posljednja dogadjanja,koja za mene i nisu toliko iznenadjujuca.Odlazak Jakovljevica je za mene hendikep jer je on mozda uz Mirkovica i Moranjkica i najbolji bio igrac ove ekipe.Sjetite se samo zadnje utakmice sa Sarajevom da je fantasticno cuvao Husejnovica sto je i presudilo da neizgubimo tu utakmicu.Zato kazem mante se prevelike euforije dobro je ovo,super je ono,kad se vise nezna sta je dobro.Sjecam se da ste i za Jakovljevica prije pisali da ce Zvijezda na njemu zaraditi silne novce.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 06 feb 2013, 15:40

zmajevac je napisao/la:Da se malo i ja osvrnem na ova posljednja dogadjanja,koja za mene i nisu toliko iznenadjujuca.Odlazak Jakovljevica je za mene hendikep jer je on mozda uz Mirkovica i Moranjkica i najbolji bio igrac ove ekipe.Sjetite se samo zadnje utakmice sa Sarajevom da je fantasticno cuvao Husejnovica sto je i presudilo da neizgubimo tu utakmicu.Zato kazem mante se prevelike euforije dobro je ovo,super je ono,kad se vise nezna sta je dobro.Sjecam se da ste i za Jakovljevica prije pisali da ce Zvijezda na njemu zaraditi silne novce.
Jel to klub saopstio da jakovljevic odlazi ili je rekla kazala, ja kako se sjecam jakovljevic je kriv za go sto nam je sarajevo dalo

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 06 feb 2013, 15:44

Tkanton je napisao/la:
zmajevac je napisao/la:Da se malo i ja osvrnem na ova posljednja dogadjanja,koja za mene i nisu toliko iznenadjujuca.Odlazak Jakovljevica je za mene hendikep jer je on mozda uz Mirkovica i Moranjkica i najbolji bio igrac ove ekipe.Sjetite se samo zadnje utakmice sa Sarajevom da je fantasticno cuvao Husejnovica sto je i presudilo da neizgubimo tu utakmicu.Zato kazem mante se prevelike euforije dobro je ovo,super je ono,kad se vise nezna sta je dobro.Sjecam se da ste i za Jakovljevica prije pisali da ce Zvijezda na njemu zaraditi silne novce.
Jel to klub saopstio da jakovljevic odlazi ili je rekla kazala, ja kako se sjecam jakovljevic je kriv za go sto nam je sarajevo dalo
klub jos nije sopstio,u obudovcu protiv gradine bio je za neprepoznat.ako mu je to bila utakmica da se dokaze onda nije cudo ako ga je trener otpisao
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 06 feb 2013, 15:47

on je bio dobar do centra, al kad predje naprijed strahota, nesjecam se da je ikad imo dobar nabacaj

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 06 feb 2013, 15:48

Tkanton je napisao/la:
zmajevac je napisao/la:Da se malo i ja osvrnem na ova posljednja dogadjanja,koja za mene i nisu toliko iznenadjujuca.Odlazak Jakovljevica je za mene hendikep jer je on mozda uz Mirkovica i Moranjkica i najbolji bio igrac ove ekipe.Sjetite se samo zadnje utakmice sa Sarajevom da je fantasticno cuvao Husejnovica sto je i presudilo da neizgubimo tu utakmicu.Zato kazem mante se prevelike euforije dobro je ovo,super je ono,kad se vise nezna sta je dobro.Sjecam se da ste i za Jakovljevica prije pisali da ce Zvijezda na njemu zaraditi silne novce.
Jel to klub saopstio da jakovljevic odlazi ili je rekla kazala, ja kako se sjecam jakovljevic je kriv za go sto nam je sarajevo dalo
Zato su ga i otpustili sto je kriv za go.Znatel vi ista o fudbalskoj igri.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 06 feb 2013, 15:57

zmajevac je napisao/la:
Tkanton je napisao/la:
zmajevac je napisao/la:Da se malo i ja osvrnem na ova posljednja dogadjanja,koja za mene i nisu toliko iznenadjujuca.Odlazak Jakovljevica je za mene hendikep jer je on mozda uz Mirkovica i Moranjkica i najbolji bio igrac ove ekipe.Sjetite se samo zadnje utakmice sa Sarajevom da je fantasticno cuvao Husejnovica sto je i presudilo da neizgubimo tu utakmicu.Zato kazem mante se prevelike euforije dobro je ovo,super je ono,kad se vise nezna sta je dobro.Sjecam se da ste i za Jakovljevica prije pisali da ce Zvijezda na njemu zaraditi silne novce.
Jel to klub saopstio da jakovljevic odlazi ili je rekla kazala, ja kako se sjecam jakovljevic je kriv za go sto nam je sarajevo dalo
Zato su ga i otpustili sto je kriv za go.Znatel vi ista o fudbalskoj igri.
Kazes fantasticno ga cuvo, toliko fantasticno da je said uspio dat samo jednom go

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.