NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

tuzlajug
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la tuzlajug » 19 avg 2013, 12:32

Benjo_AFC86 je napisao/la:
Zmajjj je napisao/la:
tuzlajug je napisao/la:jucer je u lukavici utakmicu gledao iz loze i divkovic bivsi trener gradine ,mozda se vec nesto kuha

Kakvi divkovići ne trebamo mi trenera za kadete i juniore trebamo za prvu ekipu ;)

+1
pravi gospodin i dzentlmen ,trenirao nas tri nedjelje i pokazao pravi karakter a svi smo ga prihvatili kao da je dugo kod nas osim ibre jer je htio uvesti red a to ibri ne odgovara,u svakom slucaju mozda vrlo interesantno i kvalitetno rijesenje

Tkanton
Kontakt:

Post Postao/la Tkanton » 19 avg 2013, 12:35

elf1 je napisao/la:
mmmirza je napisao/la:
Bosanski zmaj je napisao/la:VIZIONAR!
MUSTO, MUĆE, zv. KAPICA PLETENA!

slika

STA SE SIKIRATE , GACINOVICU OTKAZ A MUSTO PREUZIMA I MJESTO TRENERA

jos malo pa ce bit i golman

Po cemu je to denis bolji recimo od ovog Gacinovica, sta ima sto ovaj nema da bi bio rjesenje, sad je najmanji problem trener.....taj Mehic kad je doso za fitnes trenera svi ste ga zakivali u nebesa sad odjednom nema pojma, treba u vrhu napravit neke promjene oko Mustafe.... i pokusat na osvojit koji bod a sto nemoze zna se kako se moze, pa na polusezoni napravit reda sad je kasno da se ista korjenito mijenja........

legijaRD07
Kontakt:

Post Postao/la legijaRD07 » 19 avg 2013, 12:41

kako bi vi samo vodili klub, citam sve znate :) :) :cry: :cry: :cry: zalosno svegam'

Bosanski zmaj
Kontakt:

Post Postao/la Bosanski zmaj » 19 avg 2013, 12:45

Niko ovdje nije hvalio tog Mehica kada je dolazio za fitnes trenera, cak su neki pisali da nije za toga jer je lose radio i sa rukometsaima.Ako je Mehicu jedini posao da se bavi fizickom pripremom igraca, a isti nisu u stanju da izdrze poluvrijeme,onda je jasno da je on kriv.
Sladju niko nije ozbiljno shvatao, od navijaca do igraca, sto se vidi po prustupu, zelji i volji za igrom i igraca.
Nama treba iskusan trener,autoritativan, nikakvi pocetnici ne dolaze u obzir.
HAMZU ZA DIREKTORA!

elf1
Kontakt:

Post Postao/la elf1 » 19 avg 2013, 12:54

Bosanski zmaj je napisao/la:Niko ovdje nije hvalio tog Mehica kada je dolazio za fitnes trenera, cak su neki pisali da nije za toga jer je lose radio i sa rukometsaima.Ako je Mehicu jedini posao da se bavi fizickom pripremom igraca, a isti nisu u stanju da izdrze poluvrijeme,onda je jasno da je on kriv.
Sladju niko nije ozbiljno shvatao, od navijaca do igraca, sto se vidi po prustupu, zelji i volji za igrom i igraca.
HAMZU ZA DIREKTORA!

potpis
DOMINACIJA BAYERNA
1 FC Bayern München
2 FC Bayern München
3 FC Bayern München

seven
Kontakt:

Post Postao/la seven » 19 avg 2013, 13:57

elf1 je napisao/la:
Bosanski zmaj je napisao/la:Niko ovdje nije hvalio tog Mehica kada je dolazio za fitnes trenera, cak su neki pisali da nije za toga jer je lose radio i sa rukometsaima.Ako je Mehicu jedini posao da se bavi fizickom pripremom igraca, a isti nisu u stanju da izdrze poluvrijeme,onda je jasno da je on kriv.
HAMZU ZA DIREKTORA!

potpis

direktor će biti neko drugi :D
trener će biti neko drugi, a u isto vrijeme stari :D

mmmirza
Kontakt:

Post Postao/la mmmirza » 19 avg 2013, 14:13

seven je napisao/la:
elf1 je napisao/la:
HAMZU ZA DIREKTORA!

potpis

direktor će biti neko drugi :D
trener će biti neko drugi, a u isto vrijeme stari :D

RADE JOVICIC , AKO JE UOPSTE ZIV.ON JE I SELEKTIRAO ONU EKIPU S KOJOM SMO USLI U PREMIJER LIGU A NINKOVIC JE SAMO DORADIO

serim
Kontakt:

Post Postao/la serim » 19 avg 2013, 14:19

Ma ako se prvo ne smijene doro i Mustafa ništa se nije ni napravilo bez obzira koga stave za trenera.

Gavarić je u gradu.

Kevin
Kontakt:

Post Postao/la Kevin » 19 avg 2013, 14:22

nemojte jos nista mjenjat, mjenjajte posle iduceg kola..trebaju nama bodovi :lol:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Benjo_AFC86
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Benjo_AFC86 » 19 avg 2013, 14:55

Svi nekakve statuse na fejsu izbacuju i izvlake, a niko od istih da spomene ko je to ''smicalice'' pravio prošle sezone za Sodića, Savića, Džafića, Halilovića, Moranjkića,.. Nisu pojedinci bezveze otišli..

Moranjkića optužili prošli put da simulira povredu a momak povrijedio pršljenove u teretani.. već od tad oni njega hoće da se riješe ;)
OFK Gradina Srebrenik

Nah1d
Kontakt:

Post Postao/la Nah1d » 19 avg 2013, 16:04

Ajde ba šta fali 1. Ligi Federacije BiH... Ja sam se davno prestao sikirat,u ovom kolektivu ni messi se ne bi istakao. Jednostavno niko ne trci i to je to jedino pandza mi dolazi po lopte gradi se al ne moze sam,trenerova taktika sa jednim spicem ne prolazi i jbg.. DRUGA LIGA,NEMA VEZE,NEMA VEZE...
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

lifebook
Kontakt:

Post Postao/la lifebook » 19 avg 2013, 16:13

Da li je moguće da su se Doro i Moranjkić juče prepirali preko Fb ,i nazivajući se pogrdnim imenima ??? Mislim da poslije toga ,niti Doro niti Moranjkić više ne zaslužuju da budu u klubu...

Bosanski zmaj
Kontakt:

Post Postao/la Bosanski zmaj » 19 avg 2013, 16:16

lifebook je napisao/la:Da li je moguće da su se Doro i Moranjkić juče prepirali preko Fb ,i nazivajući se pogrdnim imenima ??? Mislim da poslije toga ,niti Doro niti Moranjkić više ne zaslužuju da budu u klubu...

KLUB SE PRETVORIO U CIRKUS!

gradacac10
Kontakt:

Post Postao/la gradacac10 » 19 avg 2013, 17:04

Jbg doro sve si ti u pravu ali fb nije mjesto za raspravu.. zamisli da se ronaldo i murinjo svadjaju i mi citamo... nije to profesionalno.. boli te briga za ovim ovdje sta misle, nisu ti nista u zivotu, uostalom kad je macku zanimalo sta misevi misle o njoj.. sutnja je zlato

Zuk3E
Kontakt:

Post Postao/la Zuk3E » 19 avg 2013, 17:53

licno poznajem denisa ali nebih se bas slozio da je on pravo rijesenje bar ne sada trenutno[/quote]
ne znam ali momak mi izgleda kao neko ko bi mogo ;) opet samo kazem volio bih njega da vidim kao trenera[/quote]
volio bi i ja da ga vidim ka trenera, al sad gori pod nogama mislim da se nebi dobro uklopio...svakako denisu dat priliku u drugom dijelu sezone mislim da nasi nebi trebali bjezat od toga[/quote]

Dok je ova Uprave u klubu Denis sigurno neće doći ni na jednu funkciju i mislim da je i on toga svjestan. Ja ga poznajem i mislim da je to veoma dobar stručnjak i sportski radnik, ali koji, po mom mišljenju, trenutno nije dorastao izazovu vođenja jednog premijerligaša, pa makar to bila i naša Zvijezda. Nisam posve siguran da bi i on prihvatio takvu vrstu izazova kada bi mu ga neko uopšte i dao.

I definitivno je danas Vlado napustio naš Grad.....

Zuk3E
Kontakt:

Post Postao/la Zuk3E » 19 avg 2013, 17:57

Ako je neko bio dobar fudbaler ne mora da znači da bi bio dobar i u vođenju Kluba, tako da, poznavajući Hamzu, mišljenja sam da on sigurno ne bi bio dobar za direktora i takođe, dok ovi ljudi vode Klub, on to vjerovatno neće ni biti. Za tu funkciju treba, bez uvrede, biti neko ko je školovaniji, ko ima dobar dobar vokabular, neko ko može kvalitetno predstavljati Klub u raznoraznim situacijama.

Po mom mišljenju, trebalo bi razdvojiti funkciju direktora, odnosno generalnog menadžera, koji u stvari i ne mora biti neko ko je iz sporta, od funkcije sportskog direktora - koja ljepše zvuči.
Koliko je meni poznato, funkcija sportskog direktora nije bitna u pravilniku o sistematizaciji radnih mjesta koju traži NS/FS, ali generalnog menadžera (direktora) jeste. U tom slučaju bi generalni menadžer (direktor) vodio Klub u segmentu opšteg poslovanja (organizacija Kluba, radno osoblje, finansijsko poslovanje, održavanje i ostalo), a poslove dovođenja igrača prepustiti nekom drugom, nekom ko bi mogao voditi stručni štab i dovoditi igrače, uz dogovor sa generalnim menadžerom oko nekih elemenata dovođenja ili ugovaranja......
Zadnja izmjena: Zuk3E, dana/u 19 avg 2013, 18:34, ukupno mijenjano 1 put.

EvoMene
Kontakt:

Post Postao/la EvoMene » 19 avg 2013, 18:04

http://sportsport.ba/bh_fudbal/gacinovi ... lje/111709

Gaćinović i službeno više nije trener Zvijezde.
Smoke Weed Everyday!

lifebook
Kontakt:

Post Postao/la lifebook » 19 avg 2013, 18:14

Zuk3E je napisao/la:Ako je neko bio dobar fudbaler ne mora da znači da bi bio dobar i u vođenju Kluba, tako da, poznavajući Hamzu, mišljenja sam da on sigurno ne bi bio dobar za direktora i takođe, dok ovi ljudi vode Klub, on to vjerovatno neće ni biti. Za tu funkciju treba, bez uvrede, biti neko ko je školovaniji, ko ima dobar dobar vokabular, neko ko može predstavljati Klub u raznoraznim situacijama.

Po mom mišljenju, trebalo bi razdvojiti funkciju direktora, odnosno generalnog menadžera, koji u stvari i ne mora biti neko ko je iz sporta, od funkcije sportskog direktora - koja ljepše zvuči.
Koliko je meni poznato, funkcija sportskog direktora nije bitna u pravilniku o sistematizaciji radnih mjesta koju traži NS/FS, ali generalnog menadžera (direktora) jeste. U tom slučaju bi generalni menadžer (direktor) vodio Klub u segmentu opšteg poslovanja (organizacija Kluba, radno osoblje, finansijsko poslovanje, održavanje i ostalo), a poslove dovođenja igrača prepustiti nekom drugom, nekom ko bi mogao voditi stručni štab i dovoditi igrače, uz dogovor sa generalnim menadžerom oko nekih elemenata dovođenja ili ugovaranja......

Evo ga Musto sebi traži novo mjesto u klubu ... :lol: :lol: :lol:

Zuk3E
Kontakt:

Post Postao/la Zuk3E » 19 avg 2013, 18:24

lifebook je napisao/la:
Zuk3E je napisao/la:Ako je neko bio dobar fudbaler ne mora da znači da bi bio dobar i u vođenju Kluba, tako da, poznavajući Hamzu, mišljenja sam da on sigurno ne bi bio dobar za direktora i takođe, dok ovi ljudi vode Klub, on to vjerovatno neće ni biti. Za tu funkciju treba, bez uvrede, biti neko ko je školovaniji, ko ima dobar dobar vokabular, neko ko može kvalitetno predstavljati Klub u raznoraznim situacijama.

Evo ga Musto sebi traži novo mjesto u klubu ... :lol: :lol: :lol:

Ako si pročitao prvi dio posta mogao si vidjeti da sam napisao da bi direktor trebao biti neko ko je školovaniji, ko ima dobar dobar vokabular, neko ko može kvalitetno predstavljati Klub u raznoraznim situacijama. Prepoznaješ li ti tu koga? A Mustafa će biti u Klubu koliko on želi.........

astra1922
Kontakt:

Post Postao/la astra1922 » 19 avg 2013, 19:12

Na niske smo grane pali.boze pomozi nam
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: egzodus1946, zvijezda1 i 23 gosta.