NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 26 sep 2013, 20:36

TheAlchemistRD07 je napisao/la:klixonja drzi se svog sranja, i vadi nos iz tudjeg supka. Ne kontam zasto pricas o stvarima o kojima nemas apsolutno nikakvog pojma. Pola te "stoke", kako ti kazes, je bar tri puta obrazovanija od tebe. Naravno, kako ko.

Dok su neki od vas samo sjedili za racunarima, diskutovali o nekim "ambcijama", mi smo bili na domacim i gostujucim tekmama i pruzali PRAVU podrsku igracima.

Pogledaj razliku izmedju nas i vas:
- vi picite po forumu: em ovaj treba bit trener, em ovog treba u prvu postavu, em ovaj je seljak, ovaj je stoka, onaj je legenda ovo ono. Vecina vas gleda Zvijezdine tekme dok dobro igraju, cim povezu dva-tri poraza, oni su **** koja se ne zalazu, ne vrijedi za njih davat 5KM, to treba istjerat, pa onda vas pola ne dodje na utakmicu.
- Mi u najgorim trenucima stojimo uspravno, pravimo parole za podrsku igracima
http://sportsport.ba/bh_fudbal/poruka-z ... esa/110788" onclick="window.open(this.href);return false;
I ona "Samo hrabro!" protiv Zrinjskog prije sezonu-dvije.

Pa onda dobijali razne pohvale
http://sportsport.ba/bh_fudbal/fk-gradi ... ima/103592" onclick="window.open(this.href);return false;

Dok je zapadna tribina urlala "Skini se Rade!" pa "Mijenjaj Kunticu **** ti on mater", mi smo pjevali "Volim te Zvijezdo" i tako dalje. Kada bi mi pokusali da vas dignemo na noge, da i vi podrzite klub koji "volite", pjevali bi "Hajmo cijeli Gradacac" i vi bi samo zacudjeno gledali u nas i sutili ko *****.

Kada ti budes zbog svog voljenog kluba prevalio put koji smo mi prevalili, (3x sarajevo, mostar, zenica itd.)
onda mozes rec da volis Zvijezdu vise od ove "stoke".

I mozete pljuvati po meni koliko hocete, al SEREM SE I PO NURDI I NJEGOVIM USRANIM PARAMA.
MRS IZ SVETINJE SELJACINO

Skontat cete i vi jednog dana o cemu ja pricam. Razumit cete me kad shvatite da Nurdo ni marke nije dao IZ LJUBAVI PREMA ZVIJEZDI. Vec je znao da ce mu se svaka ulozena marka duplo vratiti.
Sve je uredu sto govoris al ovo ti zadnje nije uredu, da nema takvih ko nurdo nebi bilo ni zvijezde,a onda nebi bilo ni vas, jer siguran sam da nebi navijali za zvaijezdu u kantonalnoj ligi..... a normalno je da covjk daje pare i da ocekuje da mu se vrate........ evo recimo ovo sto se desava sa Sarajevom i onim Malzijcem Tanom, jel mislis da je on doso u Sarajevo jer su mu dragi, neko mu je bacio spiku da moze ulozit pa kad sve rascisti da moze i zaradit, nije sve u ljubavi, svaka cast i vama a i nurdi i fadilu, da njih nema nebi bilo ni vas, a a bez vas se moze, to vam mora bit jasno tako nastupat nemozete

Avatar
TheAlchemistRD07
Postovi: 197
Pridružen/a: 29 feb 2012, 20:06
Lokacija: Gradačac, BiH
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la TheAlchemistRD07 » 26 sep 2013, 20:46

Bilo bi sve uredu, nek on ulaze u Zvijezdu, i nek vraca te pare. Nemam s tim nikakvih problema.

ALI NECEMO DIKTATORA U ZVIJEZDI
NIKO
NASU
ZVIJEZDU
PRIVATIZOVATI
NECE

To je klub svih gradjana Gradacca, i svih onih koji vole Zvijezdu izvan Gradacca.
Znaci KLUB.. ne FIRMA.

Ono sto on fura u dukatu il ne znam ja gdje, ne moze furati i u Zvijezdi.
Draze mi je gledati normalnu Zvijezdu u federalnim ligama, nego ovakva **** da vode Zvijezdu u PL.

Sto se mene tice ja bi navijao i gledao tekme Zvijezde i u kantonalnoj ligi. Stare mi moje.
Kao dijete sam gledao utakmicu kada nam je Bratstvo Gracanica poklonilo bodove za opstanak u 2. ligi FBiH, i sto je ne bi opet gledao u tom rangu?

Meni je bitno da budem opet navijac one stare ekipe iz sportske sredine koja CVJETA. A ne one ekipe koja trune iznutra zbog jednog BRDJANA, SELJAKA, koji misli da se sve moze parama kupit

legijaRD07
Postovi: 20
Pridružen/a: 24 jul 2013, 02:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la legijaRD07 » 26 sep 2013, 20:57

Osam godina, osam **** godina idem i pratim klub koji volim, Osam **** godina dajem sebe da uspijemo kao navijaci, osam godina stvaramo prijateljstva, osam godina se trudimo da budemo bolji, cijelo vrijeme to, ni truna mrznje prema svom klubu, pohvaljivani od strane rivala, zahvalnice od opstine za podrsku gradacackom sportu, organizovanje turnira za raju, ne tuca, TURNIRA jebote, organizovanja gledanja utakmica gdje skupljamo narod u velikom broju bez i jednog INCIDENTA!!!!!! Je li me toga treba bit sramota?????
NE!!!!
PONOSIM SE TIME, taj ponos mi nece unistit neko ko ima milione, ko ima zenu kuci al ne moze ****,pa kad se kita ne dize ajmo malo po raji! SRAMOTA!!!!!!!

I nije mi zao godine provedenih na stadionu,po zimi, suncu, kisi, vjetru!
I nije mi zao gostovanja i bjezanja sa casova!! NE!
I nije mi zao zivaca za poraze!
NIJE MI ZAO NICEGA ZA SVOJ KLUB! JASNO!
Al zao mi vas jer vam pred ocima koprena stoji pa ne vidite sami sebe!
Dok sam ziv, dok ima NAS, Zvijezde ce bit, mi smo zacetnici generacije ISTOKA, kad nestane VAS kada odete, ostat cemo MI, kada mi nestanemo, ostat ce istok i stotine NAVIJACA na toj strani koji ce braniti boje kluba i sjecati se onih sto su stvorili da budu tu! OVO JE TRENUTAK KADA SE STVARAJU LEGENDE I HEROJI! A draga upravo to vi niste! RD'07

mmmirza
Postovi: 656
Pridružen/a: 01 jul 2010, 21:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mmmirza » 26 sep 2013, 20:59

[quote="TheAlchemistRD07"]Bilo bi sve uredu, nek on ulaze u Zvijezdu, i nek vraca te pare. Nemam s tim nikakvih problema.

ALI NECEMO DIKTATORA U ZVIJEZDI
NIKO
NASU
ZVIJEZDU
PRIVATIZOVATI
NECE

To je klub svih gradjana Gradacca, i svih onih koji vole Zvijezdu izvan Gradacca.
Znaci KLUB.. ne FIRMA.

Ono sto on fura u dukatu il ne znam ja gdje, ne moze furati i u Zvijezdi.
Draze mi je gledati normalnu Zvijezdu u federalnim ligama, nego ovakva **** da vode Zvijezdu u PL.

Sto se mene tice ja bi navijao i gledao tekme Zvijezde i u kantonalnoj ligi. Stare mi moje.
Kao dijete sam gledao utakmicu kada nam je Bratstvo Gracanica poklonilo bodove za opstanak u 2. ligi FBiH, i sto je ne bi opet gledao u tom rangu?

Meni je bitno da budem opet navijac one stare ekipe iz sportske sredine koja CVJETA. A ne one ekipe koja trune iznutra zbog jednog BRDJANA, SELJAKA, koji misli da se sve moze parama kupit[/quot
Zadnja izmjena: mmmirza, dana/u 26 sep 2013, 21:20, ukupno mijenjano 1 put.

legijaRD07
Postovi: 20
Pridružen/a: 24 jul 2013, 02:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la legijaRD07 » 26 sep 2013, 21:09

mmmirza je napisao/la:
TheAlchemistRD07 je napisao/la:Bilo bi sve uredu, nek on ulaze u Zvijezdu, i nek vraca te pare. Nemam s tim nikakvih problema.

ALI NECEMO DIKTATORA U ZVIJEZDI
NIKO
NASU
ZVIJEZDU
PRIVATIZOVATI
NECE

To je klub svih gradjana Gradacca, i svih onih koji vole Zvijezdu izvan Gradacca.
Znaci KLUB.. ne FIRMA.

Ono sto on fura u dukatu il ne znam ja gdje, ne moze furati i u Zvijezdi.
Draze mi je gledati normalnu Zvijezdu u federalnim ligama, nego ovakva **** da vode Zvijezdu u PL.

Sto se mene tice ja bi navijao i gledao tekme Zvijezde i u kantonalnoj ligi. Stare mi moje.
Kao dijete sam gledao utakmicu kada nam je Bratstvo Gracanica poklonilo bodove za opstanak u 2. ligi FBiH, i sto je ne bi opet gledao u tom rangu?

Meni je bitno da budem opet navijac one stare ekipe iz sportske sredine koja CVJETA. A ne one ekipe koja trune iznutra zbog jednog BRDJANA, SELJAKA, koji misli da se sve moze parama kupit
PISETE OVDJE GLUPOSTI KAO DA VAS IMA 5000 RED DRAGONSA.JEDVA VAS SE SKUPI 20-30 I MISLITE DA STE SILA NEBESKA.ZABORAVLJATE I VI VASE INCIDENTE I RAZNE TUCE PO AUTOBUSIMA , U ISTOCNOM SARAJEVU , ISL.NE KAZEM DA JE U REDU TO STO JE NEKOME ZABRANJEN ULAZ , ALI JEL TREBA I NAMA DA SE DESI NESTO SLICNO KAO U SARAJEVU JUCE, PA DA ZBOG 4 KONJA , FK SARAJEVO BUDE DRASTICNO KAZNJENO.
JA LICNO VOLIM GLEDATI NA BANJI EKIPE POPUT ZELJE, SARAJEVA, BORCA, VELEZA , SIROKOG I DR. A NAGLEDAO SAM SE SVEGA U TOJ TVOJOJ GRACANICI ILI NE DAJ BOZE OPET MAHALI, BUKINJU, MRAMORU ILI NEKOIM DRUGIM VUKOJEBINAMA.NURDO JE TAKAV KAKAV JE , I TREBAMO MU BITI ZAHVALNI STO IKAKO NAS KLUB DRZI U PREMIJERI
et nismo sila nebeska :) al sta si ti bgt, samo se maloumnici i pic** kriju iza imena nekog, reci ko si brete imat ces respect, de mi reci je li i jedan "incident" utjecao na Zvijezdu?????!!!!!!! MOLIM TE RECI MI
Znaci ti pamtis to po busu?? sta je trebo savez kaznit zvijzdu je li :D hahahaha joj debilu.
mi imamo imem, prezentujemo zvijezdu kada ona igra dobro ili lose borili smo klub!!! A VJERUJ DA CE TIH 20-30 MOMAKA KO STO KAZES OSTAT KADA ZVIJEZDA (nedo Bog) ISPANE U 1LF ILI 2LF DA TAADA NECE BIT NI NURDE NI FADILA, I ZA 100 GODINA AKO SE IZMIJENI UPRAVA CITAVA OSTAT CE NAVIJACI STO SI GLUP, SAMO KLUB I NAVIJACI SU VJECNI KRETENU I NISTA VISE

mmmirza
Postovi: 656
Pridružen/a: 01 jul 2010, 21:39
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mmmirza » 26 sep 2013, 21:21

legijaRD07 je napisao/la:
mmmirza je napisao/la:
TheAlchemistRD07 je napisao/la:Bilo bi sve uredu, nek on ulaze u Zvijezdu, i nek vraca te pare. Nemam s tim nikakvih problema.

ALI NECEMO DIKTATORA U ZVIJEZDI
NIKO
NASU
ZVIJEZDU
PRIVATIZOVATI
NECE

To je klub svih gradjana Gradacca, i svih onih koji vole Zvijezdu izvan Gradacca.
Znaci KLUB.. ne FIRMA.

Ono sto on fura u dukatu il ne znam ja gdje, ne moze furati i u Zvijezdi.
Draze mi je gledati normalnu Zvijezdu u federalnim ligama, nego ovakva **** da vode Zvijezdu u PL.

Sto se mene tice ja bi navijao i gledao tekme Zvijezde i u kantonalnoj ligi. Stare mi moje.
Kao dijete sam gledao utakmicu kada nam je Bratstvo Gracanica poklonilo bodove za opstanak u 2. ligi FBiH, i sto je ne bi opet gledao u tom rangu?

Meni je bitno da budem opet navijac one stare ekipe iz sportske sredine koja CVJETA. A ne one ekipe koja trune iznutra zbog jednog BRDJANA, SELJAKA, koji misli da se sve moze parama kupit
et nismo sila nebeska :) al sta si ti bgt, samo se maloumnici i pic** kriju iza imena nekog, reci ko si brete imat ces respect, de mi reci je li i jedan "incident" utjecao na Zvijezdu?????!!!!!!! MOLIM TE RECI MI
Znaci ti pamtis to po busu?? sta je trebo savez kaznit zvijzdu je li :D hahahaha joj debilu.
mi imamo imem, prezentujemo zvijezdu kada ona igra dobro ili lose borili smo klub!!! A VJERUJ DA CE TIH 20-30 MOMAKA KO STO KAZES OSTAT KADA ZVIJEZDA (nedo Bog) ISPANE U 1LF ILI 2LF DA TAADA NECE BIT NI NURDE NI FADILA, I ZA 100 GODINA AKO SE IZMIJENI UPRAVA CITAVA OSTAT CE NAVIJACI STO SI GLUP, SAMO KLUB I NAVIJACI SU VJECNI KRETENU I NISTA VISE

legijaRD07
Postovi: 20
Pridružen/a: 24 jul 2013, 02:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la legijaRD07 » 26 sep 2013, 21:31

ae i da ovo je 20-30 momaka sto su bili zadnju tekmu na Banji Ilidzi :* :* :* :*
slika

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bosanski zmaj » 26 sep 2013, 22:00

Klub nije zabranio ulaz na stadion citavoj navijackoj grupi, nego samo pojedincima, tj cetvorici clanova i to je velika razlika.To je sasvim normalno u citavoj Evropi da oni koji se ne ponasaju u skladu sa pristojnim ponasanjem ne mogu uci na stadion.
Necu nikog da branim, ali nije Nurdo kriv sto pojedinci iz navijacke grupe prekidaju trening, sto covjeka iz cista mira napadaju u kaficima.Nurdo nije ukljucen u rad rukometnog kluba pa je i tamo navijacka grupa imala problema sa upravom.
Cijenim sto RD svojim grlima pomaze klub na utakmicama i sto su odradili neka od gostavanja, ali su i oni pravili greske ugledajuci se na vece grupe u BiH misleci da ce na takav nacin rijesiti neke stvari u klubu.
Mi smo mali grad i svaki nam je covjek bitan,ovdje stalno pisem da nam je jedinstvo potrebno, a ne da se dijelimo.

Avatar
mirzard
Postovi: 271
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:45
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mirzard » 26 sep 2013, 22:37

Bosanski zmaj je napisao/la:Klub nije zabranio ulaz na stadion citavoj navijackoj grupi, nego samo pojedincima, tj cetvorici clanova i to je velika razlika.To je sasvim normalno u citavoj Evropi da oni koji se ne ponasaju u skladu sa pristojnim ponasanjem ne mogu uci na stadion.
Necu nikog da branim, ali nije Nurdo kriv sto pojedinci iz navijacke grupe prekidaju trening, sto covjeka iz cista mira napadaju u kaficima.Nurdo nije ukljucen u rad rukometnog kluba pa je i tamo navijacka grupa imala problema sa upravom.
Cijenim sto RD svojim grlima pomaze klub na utakmicama i sto su odradili neka od gostavanja, ali su i oni pravili greske ugledajuci se na vece grupe u BiH misleci da ce na takav nacin rijesiti neke stvari u klubu.
Mi smo mali grad i svaki nam je covjek bitan,ovdje stalno pisem da nam je jedinstvo potrebno, a ne da se dijelimo.
neces da branis a branis nurdu. u evropi ti je druze normalno da ako se pojedinac ne ponasa u skladu sa pristojnim ponasanjem na stadionu ne moze uci na isti, a ne recimo da ako se ne ponasa pristojno na ulici da ne moze uci na stadion mislim to ti je cista glupost i ovo ostalo sto si napiso veze sa stvarnim desavanjima nema...
KLUB BEZ NAVIJAČA JE KLUB BEZ DUŠE I RESPEKTA!!!

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bosanski zmaj » 26 sep 2013, 22:42

mirzard je napisao/la:
Bosanski zmaj je napisao/la:Klub nije zabranio ulaz na stadion citavoj navijackoj grupi, nego samo pojedincima, tj cetvorici clanova i to je velika razlika.To je sasvim normalno u citavoj Evropi da oni koji se ne ponasaju u skladu sa pristojnim ponasanjem ne mogu uci na stadion.
Necu nikog da branim, ali nije Nurdo kriv sto pojedinci iz navijacke grupe prekidaju trening, sto covjeka iz cista mira napadaju u kaficima.Nurdo nije ukljucen u rad rukometnog kluba pa je i tamo navijacka grupa imala problema sa upravom.
Cijenim sto RD svojim grlima pomaze klub na utakmicama i sto su odradili neka od gostavanja, ali su i oni pravili greske ugledajuci se na vece grupe u BiH misleci da ce na takav nacin rijesiti neke stvari u klubu.
Mi smo mali grad i svaki nam je covjek bitan,ovdje stalno pisem da nam je jedinstvo potrebno, a ne da se dijelimo.
neces da branis a branis nurdu. u evropi ti je druze normalno da ako se pojedinac ne ponasa u skladu sa pristojnim ponasanjem na stadionu ne moze uci na isti, a ne recimo da ako se ne ponasa pristojno na ulici da ne moze uci na stadion mislim to ti je cista glupost i ovo ostalo sto si napiso veze sa stvarnim desavanjima nema...
Necu vise komentarisati, ali samo se pitam gdje je trening prekinut da li na ulici ili na stadionu,?????.......
Nemam nikakvu namjeru da branim Nurdu, to je moje vidjenje svega ovoga sto se desava.

legijaRD07
Postovi: 20
Pridružen/a: 24 jul 2013, 02:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la legijaRD07 » 26 sep 2013, 22:48

Bosanski zmaj je napisao/la:Klub nije zabranio ulaz na stadion citavoj navijackoj grupi, nego samo pojedincima, tj cetvorici clanova i to je velika razlika.To je sasvim normalno u citavoj Evropi da oni koji se ne ponasaju u skladu sa pristojnim ponasanjem ne mogu uci na stadion.
Necu nikog da branim, ali nije Nurdo kriv sto pojedinci iz navijacke grupe prekidaju trening, sto covjeka iz cista mira napadaju u kaficima.Nurdo nije ukljucen u rad rukometnog kluba pa je i tamo navijacka grupa imala problema sa upravom.
Cijenim sto RD svojim grlima pomaze klub na utakmicama i sto su odradili neka od gostavanja, ali su i oni pravili greske ugledajuci se na vece grupe u BiH misleci da ce na takav nacin rijesiti neke stvari u klubu.
Mi smo mali grad i svaki nam je covjek bitan,ovdje stalno pisem da nam je jedinstvo potrebno, a ne da se dijelimo.
pisem ti samo sto vidim da nisi upucen, doslo je do verbalnok sukoba u tom kaficu zbog toga sto je Nurdo prozivao neke od navijaca licno!!!! ima tu sto sta stvari koje su se desavale, od govora da njih navijaci ne interesuju, pa ljudi zvijezda je jedini klub u Bosni ako ne i na Balkanu koja se javno odrekla svojih navijaca halooo, u tom trenutku dobivaju od srebrenika pismo u kojem pise da dugo nisu vidjeli korektnije navijace, i da svaki klub bi pozelio te iste.....SRAMOTA! POVRH SVEGA TOGA klub nema nikakve osnove, nema djela po kojim su mogli zuabranit ulaz tim navijacima, da bi se zabranio ulaz nekome mora biti neko djelo, to se preda na sud, sud donese odluku tj.nalo i s tim nalogom bi se mogao zabranit ulaz pojedincima.... fazon je u tome sto nema djela da bi se islo na sud! evo primjer Adnan Gluhic je dobio zabranu ulaska, on je sa nurdom dosao u konflikt nakon sto su navijaci otisli od njega, momak je taj dan radio u kaficu, i porjeckali su se oko privatnih stvari,zakacio mu ovaj za oca, ovaj njemu opsovao znaci izmedju njih dvojice nije bilo price o zvijezdi uopste!!! Taj mali je dobio zabranu ulaska na stadion msm wtf :?: :!: :!: :!: odma se postavi pitanje ?
pa ciji je to stadion? je li to privatno vlasnistvo! ovo sto se dogadja ne treba da se tice samo SKUPINE NAVIJACA NEGO GRADJANA UOPSTE, KADA SE OVE TEME OTVORE NE MOZE SE SJEDIT PREKRSTENIH RUKU! NADAM SE DA ME RAZUMIJES

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 26 sep 2013, 23:26

legijaRD07 je napisao/la:
Bosanski zmaj je napisao/la:Klub nije zabranio ulaz na stadion citavoj navijackoj grupi, nego samo pojedincima, tj cetvorici clanova i to je velika razlika.To je sasvim normalno u citavoj Evropi da oni koji se ne ponasaju u skladu sa pristojnim ponasanjem ne mogu uci na stadion.
Necu nikog da branim, ali nije Nurdo kriv sto pojedinci iz navijacke grupe prekidaju trening, sto covjeka iz cista mira napadaju u kaficima.Nurdo nije ukljucen u rad rukometnog kluba pa je i tamo navijacka grupa imala problema sa upravom.
Cijenim sto RD svojim grlima pomaze klub na utakmicama i sto su odradili neka od gostavanja, ali su i oni pravili greske ugledajuci se na vece grupe u BiH misleci da ce na takav nacin rijesiti neke stvari u klubu.
Mi smo mali grad i svaki nam je covjek bitan,ovdje stalno pisem da nam je jedinstvo potrebno, a ne da se dijelimo.
pisem ti samo sto vidim da nisi upucen, doslo je do verbalnok sukoba u tom kaficu zbog toga sto je Nurdo prozivao neke od navijaca licno!!!! ima tu sto sta stvari koje su se desavale, od govora da njih navijaci ne interesuju, pa ljudi zvijezda je jedini klub u Bosni ako ne i na Balkanu koja se javno odrekla svojih navijaca halooo, u tom trenutku dobivaju od srebrenika pismo u kojem pise da dugo nisu vidjeli korektnije navijace, i da svaki klub bi pozelio te iste.....SRAMOTA! POVRH SVEGA TOGA klub nema nikakve osnove, nema djela po kojim su mogli zuabranit ulaz tim navijacima, da bi se zabranio ulaz nekome mora biti neko djelo, to se preda na sud, sud donese odluku tj.nalo i s tim nalogom bi se mogao zabranit ulaz pojedincima.... fazon je u tome sto nema djela da bi se islo na sud! evo primjer Adnan Gluhic je dobio zabranu ulaska, on je sa nurdom dosao u konflikt nakon sto su navijaci otisli od njega, momak je taj dan radio u kaficu, i porjeckali su se oko privatnih stvari,zakacio mu ovaj za oca, ovaj njemu opsovao znaci izmedju njih dvojice nije bilo price o zvijezdi uopste!!! Taj mali je dobio zabranu ulaska na stadion msm wtf :?: :!: :!: :!: odma se postavi pitanje ?
pa ciji je to stadion? je li to privatno vlasnistvo! ovo sto se dogadja ne treba da se tice samo SKUPINE NAVIJACA NEGO GRADJANA UOPSTE, KADA SE OVE TEME OTVORE NE MOZE SE SJEDIT PREKRSTENIH RUKU! NADAM SE DA ME RAZUMIJES
Ma sve je to ok, upravu ste i vi a i Nurdo kako god okrenes, samo sto on ima moc da svoje provodi vise nego vi..... recimo da ja govorim protiv vaseg vodje i da smo u svadji, mislis da bi vi meni dali da ja sa vama navijam, vi bi mene udaljili od onog vaseg dijela tribine, isto to radi Nurdo, recimo eto vama smeta nurdo vi da mozete vi bi isto istjerali nurdu iz kluba, samo sto vi nemate nikakav nacin da to sporovedete na koliko toliko legalan nacin, mada ovo nije legalno sto on radi al eto, tako je u cijeloj Bosni, valjda me neces pogresno razumit..... trenutno on ima vise ti nekih prava i to je to, mozda za 10 g ti budes imo vise, a mozda te zvijezda nebude zanimala nikako, nikad neznas

seven
Postovi: 1559
Pridružen/a: 15 jul 2010, 13:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la seven » 26 sep 2013, 23:32

Ustav BIH garantuje svakom pojedincu slobodu kretanja (znači svi mogu posjetiti svaki javni objekat, u ovom slučaju stadion u terminu održavanja utakmice sa plaćenom kartom).
Sloboda kretanja se može uskratiti pojedincu (pritvaranjem u KP ustanovu) ili zabraniti pristup javnom objektu ili licu. Ove kaznene mjere može odrediti samo nadležna sudska ustanova, a odluku sprovode organi reda.
Da pojednostavim, samo sudska odluka može nekome uskratiti pravo pristupa, tj. ako nema sudske odluke svaki pojedinac ima pravo sa kupljenom kartom pristupiti.Ako neko ograničava pristup ili slobodu kretanja (bilo da se radi o pojedincu ili organizaciji) nekom pojedincu bez sudskog naloga, ugnjetavana strana ima pravo potrežiti pomoć od organa reda da joj omogući ustavna prava, kao i pokrenuti tužbu protiv osobe ili organizacije.
Znači kupiš katru i kreneš normalno na ulaz, ako te neko pokuša spriječiti, pitaš zašto to radi i da ti pokaže sudsku odluku o zabrani, ako je nema pozoveš se na ustavno pravo gore pomenuto, ako i dalje ne dozvoljava ulaz obratiš se policajcu da ti pomogne, jer ti neki pojedinac ugrožava prava, ako policajac odbije (što je vrlo vjerovatno) prijaviš ga u stanici da je odbio pružiti pomoć. Usput prijaviš i tu osobu koja te vratila sa ulaza itd. Znam da je komplikovano i da se čini kao utopija ali ko ima volje i živaca...

klixonja
Postovi: 23
Pridružen/a: 14 avg 2013, 01:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la klixonja » 26 sep 2013, 23:34

TheAlchemistRD07 je napisao/la:klixonja drzi se svog sranja, i vadi nos iz tudjeg supka. Ne kontam zasto pricas o stvarima o kojima nemas apsolutno nikakvog pojma. Pola te "stoke", kako ti kazes, je bar tri puta obrazovanija od tebe. Naravno, kako ko.

Dok su neki od vas samo sjedili za racunarima, diskutovali o nekim "ambcijama", mi smo bili na domacim i gostujucim tekmama i pruzali PRAVU podrsku igracima.

Pogledaj razliku izmedju nas i vas:
- vi picite po forumu: em ovaj treba bit trener, em ovog treba u prvu postavu, em ovaj je seljak, ovaj je stoka, onaj je legenda ovo ono. Vecina vas gleda Zvijezdine tekme dok dobro igraju, cim povezu dva-tri poraza, oni su **** koja se ne zalazu, ne vrijedi za njih davat 5KM, to treba istjerat, pa onda vas pola ne dodje na utakmicu.
- Mi u najgorim trenucima stojimo uspravno, pravimo parole za podrsku igracima
http://sportsport.ba/bh_fudbal/poruka-z ... esa/110788" onclick="window.open(this.href);return false;
I ona "Samo hrabro!" protiv Zrinjskog prije sezonu-dvije.

Pa onda dobijali razne pohvale
http://sportsport.ba/bh_fudbal/fk-gradi ... ima/103592" onclick="window.open(this.href);return false;

Dok je zapadna tribina urlala "Skini se Rade!" pa "Mijenjaj Kunticu **** ti on mater", mi smo pjevali "Volim te Zvijezdo" i tako dalje. Kada bi mi pokusali da vas dignemo na noge, da i vi podrzite klub koji "volite", pjevali bi "Hajmo cijeli Gradacac" i vi bi samo zacudjeno gledali u nas i sutili ko *****.

Kada ti budes zbog svog voljenog kluba prevalio put koji smo mi prevalili, (3x sarajevo, mostar, zenica itd.)
onda mozes rec da volis Zvijezdu vise od ove "stoke".

I mozete pljuvati po meni koliko hocete, al SEREM SE I PO NURDI I NJEGOVIM USRANIM PARAMA.
MRS IZ SVETINJE SELJACINO

Skontat cete i vi jednog dana o cemu ja pricam. Razumit cete me kad shvatite da Nurdo ni marke nije dao IZ LJUBAVI PREMA ZVIJEZDI. Vec je znao da ce mu se svaka ulozena marka duplo vratiti.
Imam ja skole vise nego sto si ti puta spomenuo ili pomislio na istu :lol:

klixonja
Postovi: 23
Pridružen/a: 14 avg 2013, 01:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la klixonja » 26 sep 2013, 23:40

legijaRD07 je napisao/la:
Bosanski zmaj je napisao/la:Klub nije zabranio ulaz na stadion citavoj navijackoj grupi, nego samo pojedincima, tj cetvorici clanova i to je velika razlika.To je sasvim normalno u citavoj Evropi da oni koji se ne ponasaju u skladu sa pristojnim ponasanjem ne mogu uci na stadion.
Necu nikog da branim, ali nije Nurdo kriv sto pojedinci iz navijacke grupe prekidaju trening, sto covjeka iz cista mira napadaju u kaficima.Nurdo nije ukljucen u rad rukometnog kluba pa je i tamo navijacka grupa imala problema sa upravom.
Cijenim sto RD svojim grlima pomaze klub na utakmicama i sto su odradili neka od gostavanja, ali su i oni pravili greske ugledajuci se na vece grupe u BiH misleci da ce na takav nacin rijesiti neke stvari u klubu.
Mi smo mali grad i svaki nam je covjek bitan,ovdje stalno pisem da nam je jedinstvo potrebno, a ne da se dijelimo.
pisem ti samo sto vidim da nisi upucen, doslo je do verbalnok sukoba u tom kaficu zbog toga sto je Nurdo prozivao neke od navijaca licno!!!! ima tu sto sta stvari koje su se desavale, od govora da njih navijaci ne interesuju, pa ljudi zvijezda je jedini klub u Bosni ako ne i na Balkanu koja se javno odrekla svojih navijaca halooo, u tom trenutku dobivaju od srebrenika pismo u kojem pise da dugo nisu vidjeli korektnije navijace, i da svaki klub bi pozelio te iste.....SRAMOTA! POVRH SVEGA TOGA klub nema nikakve osnove, nema djela po kojim su mogli zuabranit ulaz tim navijacima, da bi se zabranio ulaz nekome mora biti neko djelo, to se preda na sud, sud donese odluku tj.nalo i s tim nalogom bi se mogao zabranit ulaz pojedincima.... fazon je u tome sto nema djela da bi se islo na sud! evo primjer Adnan Gluhic je dobio zabranu ulaska, on je sa nurdom dosao u konflikt nakon sto su navijaci otisli od njega, momak je taj dan radio u kaficu, i porjeckali su se oko privatnih stvari,zakacio mu ovaj za oca, ovaj njemu opsovao znaci izmedju njih dvojice nije bilo price o zvijezdi uopste!!! Taj mali je dobio zabranu ulaska na stadion msm wtf :?: :!: :!: :!: odma se postavi pitanje ?
pa ciji je to stadion? je li to privatno vlasnistvo! ovo sto se dogadja ne treba da se tice samo SKUPINE NAVIJACA NEGO GRADJANA UOPSTE, KADA SE OVE TEME OTVORE NE MOZE SE SJEDIT PREKRSTENIH RUKU! NADAM SE DA ME RAZUMIJES
A je li istina da je klub dobio kaznu zato sto je neki navijac ubacio baklju u Bijeljini?

elf1
Postovi: 513
Pridružen/a: 19 dec 2012, 21:11
Lokacija: Gradacac-Neuburg
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la elf1 » 27 sep 2013, 00:00

RD treba da puste ljude u upravi da rade svoj posao...velika greska pojedinaca je sto napadaju nurdu na javnim mjestima...nurdo je taj koji je nasao sponzore za zvijezdu i neka ima profita u tome nije od oni sto klub uvlaci u dugove a sebi grabi sto takvi ima kolko hocete po ovoj nasoj ligi...znaci stadion se izgradjuje,nismo nikome duzni sta hocete vise od njega
danasnje vrijeme je zahebano pravo,zato budite zadovoljni i strpljivi
DOMINACIJA BAYERNA
1 FC Bayern München
2 FC Bayern München
3 FC Bayern München

legijaRD07
Postovi: 20
Pridružen/a: 24 jul 2013, 02:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la legijaRD07 » 27 sep 2013, 00:12

je li vas dvojica "ELF1" i "KLIXONJA" u istoj sobi ili ste u nekoj vezi pa se dog kad god ovaj pise i drugis e javi ZANIMLJIVO!!!
Prvo da kazem baklja je zapaljena ali nije ubacena u teren :D TO SU 2 RAZLICITA POJMA!
Pirotehnika je dio navijacke scene, svi navijaci to rade!
Problem je veliki sto ova navijacka skupina nije napravila nijedan veliki incident na sramotu kluba!
Najveca sramota sto se desila u zvijezdi je da se zvijezda odrekla svojih navijaca!
Mi i dan danas dobijamo porku pismeno i usmeno od vecine navijackih grupa znak podrske!
I ti druze da bi bio pametniji od vecine tih mamaka, moras zavrsit medresu,filozofski fakultet i jos 10 stranih jezika, nemoj se pravit pametan previse! hlupo ozgleda da kazes da si pametan nakon svojih komentara! VAS DVOJICA STE ZAPELI DA BRANITE NURDU jeb** vas on obadvojicu :D KAZEM OTICE UPRAVA CITAVA JEDNOG DANA, I SVI OVI IGRACI CE SE IZMIJENJAT, SAMO CE OVI NAVIJACI OSTAT I DALJE DA BODRE KLUB, I U prvoj ligi (nedo bog da ispadnu samo kaze) i u bilo kojoj ligi ostajemo mi RD'07
sisajte misevi!!!
VAS KARAKTER POKAZUJE TO STO SE KRIJETE I PRICATE PREKO FORUMA :* :twisted: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: dosta je vise

klixonja
Postovi: 23
Pridružen/a: 14 avg 2013, 01:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la klixonja » 27 sep 2013, 12:01

legijaRD07 je napisao/la:je li vas dvojica "ELF1" i "KLIXONJA" u istoj sobi ili ste u nekoj vezi pa se dog kad god ovaj pise i drugis e javi ZANIMLJIVO!!!
Prvo da kazem baklja je zapaljena ali nije ubacena u teren :D TO SU 2 RAZLICITA POJMA!
Pirotehnika je dio navijacke scene, svi navijaci to rade!
Problem je veliki sto ova navijacka skupina nije napravila nijedan veliki incident na sramotu kluba!
Najveca sramota sto se desila u zvijezdi je da se zvijezda odrekla svojih navijaca!
Mi i dan danas dobijamo porku pismeno i usmeno od vecine navijackih grupa znak podrske!
I ti druze da bi bio pametniji od vecine tih mamaka, moras zavrsit medresu,filozofski fakultet i jos 10 stranih jezika, nemoj se pravit pametan previse! hlupo ozgleda da kazes da si pametan nakon svojih komentara! VAS DVOJICA STE ZAPELI DA BRANITE NURDU jeb** vas on obadvojicu :D KAZEM OTICE UPRAVA CITAVA JEDNOG DANA, I SVI OVI IGRACI CE SE IZMIJENJAT, SAMO CE OVI NAVIJACI OSTAT I DALJE DA BODRE KLUB, I U prvoj ligi (nedo bog da ispadnu samo kaze) i u bilo kojoj ligi ostajemo mi RD'07
sisajte misevi!!!
VAS KARAKTER POKAZUJE TO STO SE KRIJETE I PRICATE PREKO FORUMA :* :twisted: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: dosta je vise
O tvom karakteru i casti i postenju sam napisao vec jedan post, necu vise.
Helem, zbog te baklje klub je dobio kaznu, bila ona ubacena u teren ili ne, tribina je dio stadiona, a pravilnik izricitno kaze da u krugu stadiona NE SMIJE BITI UPOTREBE PIROTEHNICKIH SREDSTAVA, da te obavijestim, bila ona dio navijacke scene ili ne. Zasto je na zapalis kod sebe kod kuce, pa nek gori i dan i noc? Zasto se to vase udruzenje necega ne odrekne istog tog navijaca jer je nanijeo stetu klubu koga vi toliko volite? Prema pravilniku NS upotreba pirotehnike je ZABRANJENA ! I kaznjiva je sto se u ovom slucaju i dogodilo. Ako se vase udruzenje ogradjuje od napada na Nurdu, zasto onda i dalje podrzavate te iste kaznjene, barem precutno? Zbog cega oni nisu izbaceni iz vase skupine, ako se samo udruzenje javno ogradilo od tih napada? :roll:


TIM STO RADITE NE POMAZETE NIKOME, SAMO STETITE ZVIJEZDI I SPORTU U GRADACCU. ;)
Nisam ni na cijoj strani, ali ponasate se poput djecice iz obdanista, i eto ako ste vi toliko ozbiljni i "dobronamjerni", prestanite sa javnim napadima i piskaranjem postova po FB, bit ce Skupstina kluba, dobit cete priliku da pricate.

P.S. Onaj sto je napisao da su navijaci isli cistili snijeg, i ja sam licno cistio, i ne trazim nikakvo javno priznanje, to sam uradio jer volim klub, ni zbog cega vise ;)

klixonja
Postovi: 23
Pridružen/a: 14 avg 2013, 01:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la klixonja » 27 sep 2013, 12:26

mirzard je napisao/la:
Bosanski zmaj je napisao/la:Klub nije zabranio ulaz na stadion citavoj navijackoj grupi, nego samo pojedincima, tj cetvorici clanova i to je velika razlika.To je sasvim normalno u citavoj Evropi da oni koji se ne ponasaju u skladu sa pristojnim ponasanjem ne mogu uci na stadion.
Necu nikog da branim, ali nije Nurdo kriv sto pojedinci iz navijacke grupe prekidaju trening, sto covjeka iz cista mira napadaju u kaficima.Nurdo nije ukljucen u rad rukometnog kluba pa je i tamo navijacka grupa imala problema sa upravom.
Cijenim sto RD svojim grlima pomaze klub na utakmicama i sto su odradili neka od gostavanja, ali su i oni pravili greske ugledajuci se na vece grupe u BiH misleci da ce na takav nacin rijesiti neke stvari u klubu.
Mi smo mali grad i svaki nam je covjek bitan,ovdje stalno pisem da nam je jedinstvo potrebno, a ne da se dijelimo.
neces da branis a branis nurdu. u evropi ti je druze normalno da ako se pojedinac ne ponasa u skladu sa pristojnim ponasanjem na stadionu ne moze uci na isti, a ne recimo da ako se ne ponasa pristojno na ulici da ne moze uci na stadion mislim to ti je cista glupost i ovo ostalo sto si napiso veze sa stvarnim desavanjima nema...
Pa sta je sad, jeste li ili niste imali problema sa upravom rukometnog kluba?

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 27 sep 2013, 13:23

Uživajmo ba u pobjedama Zvijezde.Vrijeme će pokazati svoje.Nadam se sutra dobroj tekmi i bodu koji bi bio ravan pobjedi.Mislim da mozemo do toga.Evo Velež ostao bez trenera.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.