NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Sarajlijc@ » 22 mar 2014, 16:31

Sta je sa Adamom?
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Brezovac
Postovi: 1548
Pridružen/a: 07 jan 2013, 14:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Brezovac » 22 mar 2014, 16:37

Sarajlijc@ je napisao/la:Sta je sa Adamom?
Povrijedjen

Avatar
gradacac10
Postovi: 926
Pridružen/a: 19 okt 2011, 09:36
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gradacac10 » 22 mar 2014, 17:01

Kakva losa igra i taktika Tufeka... ne smijem razmisljat sta bi bilo kad bi ispali.. nikad ne bi usli vise, nikad losije nismo igrali.. lakse je ostat u premijer ligi nego uci u istu, vidimo u prvoj ligi kolko se klubova bori za ulazak a mi realno smo slabiji od prve tri ekipe te lige...

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 22 mar 2014, 17:43

kakva bruka i sramota ali necu puno ni pisati jer vjerovatno cemo sledece sezone ispasti ako ne i ove sve se izgleda rasipa u klubu.
olimpik ima predobru ekipu kvalitetniji su od nas i bore se za vrh medutim znam da smo mi losi ali nisam upamtio gore i bezidejnije zvijezde otkad igramo u premijer ligi.

trener je jedna obicna neznalica u klubu igraju oni koje mustafa kaze da moraju igrati neka im je svima na sramotu za onakvu utakmicu.ako neznate igrati bar srce ostavite na terenu

zvijezda ce za par kola doci na 2 boda od ispadanja i onda ce biti tesko naravno ako se ne kupi jer ocito je da nikog nemozemo pobjediti
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 mar 2014, 18:06

reko sam ja vama,zvijezda vratila 3 boda olimpicu,...tako da nista cudno........
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bosanski zmaj » 22 mar 2014, 18:33

Mogu razumjeti da nismo toliko finansijski jaki kao prethodnih godina,pa da mozemo dovoditi skluplje igrace, ali nikako ne mogu razumjeti da u klubu trenutno 12 registrovanih stranaca (pravilo je da 6 mogu u zapisnik) pa pola njih sjedi na tribinama jer nemaju pravo nastupiti.A kakva je situaciji doci ce i ovaj 13-i (brazilac).Ti se ljudi bespotrebno placaju samo da bi sjedili na tribini.
Za ovih 6 polovnih stranaca sto sjede na tribinama mogli smo dovesti 3 iskusna premijerligaska igraca pa nam se nece desavati ove situacije.
Ovaj Rudar kad ne moze Obarsku pobjediti kod kuce, onda tesko da moze ikog.Sreca nasa, tu su jos Slavija, pa i Obarska,...

vatreni
Postovi: 1650
Pridružen/a: 12 avg 2012, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vatreni » 22 mar 2014, 18:33

crvenobijeli je napisao/la:reko sam ja vama,zvijezda vratila 3 boda olimpicu,...tako da nista cudno........
Kako mozete vjerovati u iluziju.Jadni smo do bola.Kakva tri boda i vraćanje.Olimpik da je mogao pobijedio bi nas i na Otoci.Zbog Zvijezde da gubi Europu :lol: ....ebe se njima za Zvijezdom.Jedino se nadati od Veleza da dođu sa juniorima i protiv Rudara,al daj Boze da i Rudar pobijedimo.Imamo dva,tri igrača za Premijer lige,ono ostalo niti je za Prve federalne niti hoće da igra.

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bosanski zmaj » 22 mar 2014, 18:39

vatreni je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:reko sam ja vama,zvijezda vratila 3 boda olimpicu,...tako da nista cudno........
Kako mozete vjerovati u iluziju.Jadni smo do bola.Kakva tri boda i vraćanje.Olimpik da je mogao pobijedio bi nas i na Otoci.Zbog Zvijezde da gubi Europu :lol: ....ebe se njima za Zvijezdom.Jedino se nadati od Veleza da dođu sa juniorima i protiv Rudara,al daj Boze da i Rudar pobijedimo.Imamo dva,tri igrača za Premijer lige,ono ostalo niti je za Prve federalne niti hoće da igra.
Od igraca koji su danas nastupili jedino su kvalitet pokazali Radivojevic i Susic, svi ostali bi se trebali prestati baviti fudbalom.Izuzetak mogu biti ova djeca.

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 mar 2014, 18:40

vatreni je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:reko sam ja vama,zvijezda vratila 3 boda olimpicu,...tako da nista cudno........
Kako mozete vjerovati u iluziju.Jadni smo do bola.Kakva tri boda i vraćanje.Olimpik da je mogao pobijedio bi nas i na Otoci.Zbog Zvijezde da gubi Europu :lol: ....ebe se njima za Zvijezdom.Jedino se nadati od Veleza da dođu sa juniorima i protiv Rudara,al daj Boze da i Rudar pobijedimo.Imamo dva,tri igrača za Premijer lige,ono ostalo niti je za Prve federalne niti hoće da igra.
zasto bi velez doso s juniorima,zato smo smo u dobrim odnosima snjimai dat ce nam ta tri boda,,a nama je tad skad smo igrali s olimpicom trebalo da pobjegnemo iz donjeg dijela tabele,sad im mi vracamo,nerezumijes ti to,niti ces kad razumit....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

rasta1922
Postovi: 280
Pridružen/a: 24 jul 2013, 22:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la rasta1922 » 22 mar 2014, 19:05

Izvini,Bosanski zmaju ali Susic danas najgori od najgorih,strasno.
A Jovo sto je i imao lopti,sebican ludilo.
Ali nisu ovi igraci krivi sto su tu...
Bujrum gladat "kurvu za visoko drustvo" ili odite nesto pametnije radit.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 22 mar 2014, 20:09

crvenobijeli je napisao/la:reko sam ja vama,zvijezda vratila 3 boda olimpicu,...tako da nista cudno........
da, i ja sam tako čuo ;) valjda su ovi naši dobro ukalkulisali ostala kola da ne bi došli da se u zadnjoj utakmici vadimo...

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 22 mar 2014, 21:47

Sta vam je ljudi ohante malo sa pljuvanjem i spustite se na zemlju, kakvi su sve komentari bili posle sirokog, a vidi danas siroki otrese Zelju ko beba zvecku sad mozemo rec da smo i dobro prosli..... premier liga za nas je osigurana i prije nego je liga pocela

Avatar
Shorty
Postovi: 83
Pridružen/a: 16 jul 2012, 20:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Shorty » 23 mar 2014, 01:50

Jad i čemer... :S

Oblak
Postovi: 39
Pridružen/a: 10 nov 2013, 19:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Oblak » 23 mar 2014, 08:39

Od cega druge da se ohladi. Mene je juce bilo stid sto je to moj klub. Nekada i najlosiji kada smo bili bili smo za klasu bolji od ovih. Ljudi moji ovo je opet neka druga zvijezda. Samo se gomilaju igraci to je cudo ne videno. Ja juce nisam pola i vise njih znao. Sta se ovo ljudi dogada. Mustafa dabogda tebi bilo nekada ovako kao sto je meni sada....

Avatar
TheAlchemistRD07
Postovi: 197
Pridružen/a: 29 feb 2012, 20:06
Lokacija: Gradačac, BiH
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la TheAlchemistRD07 » 23 mar 2014, 10:16

Tkanton je napisao/la:Sta vam je ljudi ohante malo sa pljuvanjem i spustite se na zemlju, kakvi su sve komentari bili posle sirokog, a vidi danas siroki otrese Zelju ko beba zvecku sad mozemo rec da smo i dobro prosli..... premier liga za nas je osigurana i prije nego je liga pocela
Ljudi te posalju kuci sa 6 golova u mrezi i kazes "dobro smo prosli".. kako te bolan nije sramota tako govorit.
Pa cak i da je Bayern igro, a ne Siroki, ne mozes rec dobro smo prosli nakon poraza od 6:0... sta smo to trebali? Izgubit 10:0 pa da ti kazes "SRAMOTA"

Avatar
mirzard
Postovi: 271
Pridružen/a: 18 avg 2012, 22:45
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la mirzard » 23 mar 2014, 12:32

tuga teska iako sam bio optimista sto se tice utakmice ali ono jucer je katastrofa..trener se vadi na to da je imao izostanak cetiri "glavna" igraca pa bolan ti blage veze nemas o trenerskom poslu
KLUB BEZ NAVIJAČA JE KLUB BEZ DUŠE I RESPEKTA!!!

realinjo1
Postovi: 106
Pridružen/a: 07 sep 2011, 19:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la realinjo1 » 23 mar 2014, 14:38

Kao fan Zvijezde ima potrebu da se obratim.Jucerasnja utakmica losa do bola.Nije vise pitanje ko igra vec zalaganje je bilo ravno nuli.Izdvojio bih Jovu ,koji je cesto imao kontakt s loptom ,to znaci da je trcao i kretao se.Neznam cemu vodi ovakvo ponasanje uprave,i znam da ce mo sigurno ostati ali vjerujte mi mda imam osjecaj da neko u klubu ne zeli nas Gledaoce(navijace) na stadionu ,pazite rekao sam gledaoce ne navijace.Sramotno je da ni navijaci ne gledaju treninge jer vjerujem da se moze ekipa sastaviti od onoliko igraca.Vila los,gledam ga svaku utakmicu i za mene on moze igrati u Kamberima.Vidjeo sam igraca koji neznaju i nemaju osjecaj uopste s loptom.Muljaja je u pitanj i vjerujte mi da cu dokuciti koja ,ali nek je na sramotu.Muljaje su pitanju ,sramota!!!! :(

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 23 mar 2014, 18:09

velika su sramota ovi nasi igraci koji su jucer izgleda igrali za svoj tiket na kladionici :oops: :oops: jel tufek tu jos uvijek
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

dentist
Postovi: 129
Pridružen/a: 23 jan 2013, 10:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la dentist » 23 mar 2014, 18:18

astra1922 je napisao/la:velika su sramota ovi nasi igraci koji su jucer izgleda igrali za svoj tiket na kladionici :oops: :oops: jel tufek tu jos uvijek
Tufek je jucer poslije utakmice podnio neopozivu ostavku

Bosanski zmaj
Postovi: 1611
Pridružen/a: 29 sep 2009, 21:42
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Bosanski zmaj » 23 mar 2014, 19:09

Tufekova igra je bila gora od Gacinovica.
Kojeg trenera vise da dovedemo, mozda Jagodica, ali ni on se ove sezone ne proslavi sa Celikom ili mozda Velimir Stojnic koji se i ranije spominjao kao moguci trener Zvijezde.Trziste kvalitetnih trenera u BiH je malo, tako da ce klub mozda potraziti trenera iz Srbije ili Hrvatske.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.