NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Arogantni
Postovi: 1352
Pridružen/a: 02 apr 2010, 19:51
Lokacija: Sarajevo-Grbavica-Jug
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Arogantni » 17 jun 2010, 18:43

Ako ce biti realni svaki navijac Zvijezde zna da je Zeljo bio,da je sad i da ce uvijek biti institucija za Zvijezdu a i ne samo za Zvijezdu vec je institucija za svake klubove u BiH i znas sta, nije Amar Osim Zeljo, istina bez njega nebi napravili ovakav uspjeh ali kako je Zeljo igro prije 50god.kad nije bilo Amara sve je prolazno pa tako i Amar samo je ZELJO vjecan pa i da ponovo ode on ce u navijacima uvijek imati potporu za sve sto je ucinio, i huseine i samuraje ne pisite beze da je Zvijezda veci klub od Zelje i da ima vise para jer nebi vasi najbolji igraci prelazili u instituciju vec bi bilo obratno i svaka ptica na grani zna da niste upravu... ;) ;) ;)
Sve stvari su prolazne samo su 2 vječne, a to su JUVE i FK ZELJO...

Bice JUVE opet sampion akoBOGda!!!

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
nikad_izvini
Postovi: 1241
Pridružen/a: 10 avg 2009, 03:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nikad_izvini » 17 jun 2010, 19:33

samuraj je napisao/la:O Zelji kao instituciji se moze pricati samo u proslom vremenu,taj klub je BIO institucija u nekoj prosloj drzavi.Nazalost,ovo je nova drzava i nova liga a u ovoj ligi nema institucije niti pretjerano velikog kluba.
Igraci koji odlaze, ne idu dzaba, neko ih ne zeli ubijediti da ostanu.Pljuvalo se po Ninkovicu ali niko ne zeli da vidi sistematsko srozavanje kluba od ovog novog covjeka.
A i oni koji odlaze ce se brzo ujesti za guzicu.Jedna ponuda Osimu, i on odlazi, a ostaje ono proslogodisnje stanje kada igraci tog tima nisu imali za kiflu, a na jugu je bilo izmedju 200 i 300 navijaca. Zvijezda je do sada redovno isplacivala dogovorene sume,mada je to ponekad imalo efekat "manekenisanja" po terenu,ali to je cinjenica.
Malo ti vrućina udarila u vugla, a :lol: Mislim, ako jeste, osvježi se, ne moraš da pričaš gluposti :roll: Da je Željo institucija potvrđuje rat gdje su nam skoro sve uništili a opet nas nisu ugasili ;)
Plava armija navijača je uvijek tu. 200-300 navijača je bilo samo nekoliko puta, kada je bio bojkot. Amar Osim jeste legenda ali nije Željo. Doduše, Amar je SVOJE pare uložio u KLUB ;) Eto koliko mu se ide.
Znam, vatra ti je što smo uzeli Savića. ****, tako to ide. Sve najbolje Zvijezdi i Gradačcu ;)
Naša dominacija je počela. Sjedite i uživajte :mrgreen:
Ne treba, ne bi smjelo, superiorni uspjeh Osimovog "Željezničara" s bilo kim identificirati; to je isključivo trijumf Amarovog građanskog "masla"-inat provincijskom, mahalaškom Sarajevu. By Senad Avdić, Slobodna Bosna

Avatar
husein veličanstveni
Postovi: 448
Pridružen/a: 12 jun 2010, 11:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la husein veličanstveni » 17 jun 2010, 19:35

J.b.ga ovaj arogantni neki dan reče da u Zvijezdi nema igrača i da su oni Bešliju poslali da nauči igrat ove naše ovdje. Vidiš bolan da vam šaljemo igrače da se ne obrukate u Evropi, još ako treba sredićemo i Smajlović da vam dođe, a mi smo već našli zamjenu za Savića i to 5 puta boljeg. A što se tiče da je Željo sad institucija nema od toga ništa. Svi sadašnji klubovi su to više kao SZR (samostalna zanatska radnja). Kao što neko reče Željo je bio institucija prije rata. Ja ti bolan u periodu od 1988 do 1991 godine nijednu željinu utakmicu na grbavici nisam propustio, e u tom periodu željo je bio bosanska institucija i tada je imao prave navijače i prave ljude u klubu. Tad se za klub nije igralo samo zbog para. Nije se pljuvalo po ljudima iz kluba i po igračima kad im ne ide. I nemoj se više zajebavat na račun Zvijezde. Imaš brate Vratnik i Pofaliće pa se s njima zajebaji.
Čovjek je najsavršenije biće na svijetu, kojega svaka budala može napraviti!
Vlatko Glavaš "Lako je biti navijač i aplaudirati kada se dobro igra, ali treba biti navijač i kada ne ide"

Avatar
nikad_izvini
Postovi: 1241
Pridružen/a: 10 avg 2009, 03:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nikad_izvini » 17 jun 2010, 19:40

Šta nije jasno da pojasnim. Drugi najveći prosjek gledalaca na prostorima ex Yu, samo je Zvijezda ispred Želje po posjeti ali im je ulaz na Sjever bio džaba, sva gostovanja odrađena sa 100+ navijača osim Trebinja :roll: Čeka se spektakl i europska gostovanja, najtrofejniji BiH klub, najviše navijača u BiH, šta nije jasno ? :mrgreen:
Ne treba, ne bi smjelo, superiorni uspjeh Osimovog "Željezničara" s bilo kim identificirati; to je isključivo trijumf Amarovog građanskog "masla"-inat provincijskom, mahalaškom Sarajevu. By Senad Avdić, Slobodna Bosna

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj_Bosne » 17 jun 2010, 19:43

nikad_izvini je napisao/la:Šta nije jasno da pojasnim. Drugi najveći prosjek gledalaca na prostorima ex Yu, samo je Zvijezda ispred Želje po posjeti ali im je ulaz na Sjever bio džaba, sva gostovanja odrađena sa 100+ navijača osim Trebinja :roll: Čeka se spektakl i europska gostovanja, najtrofejniji BiH klub, najviše navijača u BiH, šta nije jasno ? :mrgreen:
Dobro je kad priznajes da smo ispred vas :mrgreen: :mrgreen:
Dragon Town

Avatar
husein veličanstveni
Postovi: 448
Pridružen/a: 12 jun 2010, 11:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la husein veličanstveni » 17 jun 2010, 19:45

Nemam pojma o čemu govoriš, to ti bolan niko i ne osporava, samo je rečeno tom vašem arogantnom nek se ne zajebaje na zvijezdin račun a Želji želim da što dulje se zadrđi u evropi, barem da dogura do kvalifikacione utakmice za Evropsku ligu.
Čovjek je najsavršenije biće na svijetu, kojega svaka budala može napraviti!
Vlatko Glavaš "Lako je biti navijač i aplaudirati kada se dobro igra, ali treba biti navijač i kada ne ide"

Avatar
nikad_izvini
Postovi: 1241
Pridružen/a: 10 avg 2009, 03:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nikad_izvini » 17 jun 2010, 19:49

Govoriš da Željo nije institucija, odosno da je prijeratna institucija. Greška kolega, prijeratna i poslijeratna institucija u BiH.
Arogantni je vjerovatno mlađi lik pa konta da je Gradačac selo, što zaista nije. Jedan od najpismenijih gradova u BiH što je za svaku pohvalu. Uđem u neku kafanu kad tamo svira Azra :mrgreen:
Ne treba, ne bi smjelo, superiorni uspjeh Osimovog "Željezničara" s bilo kim identificirati; to je isključivo trijumf Amarovog građanskog "masla"-inat provincijskom, mahalaškom Sarajevu. By Senad Avdić, Slobodna Bosna

Avatar
alan ford 26
Postovi: 510
Pridružen/a: 12 feb 2009, 16:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la alan ford 26 » 17 jun 2010, 19:54

Dajte koju o tom Savicu, sta je kakav je, jel bi mogao igrati neku vazniju ulogu u ekipi i sl. Koju poziciju igra?
I dosta prepirke, jasno? :mrgreen:
Ima li kakvih naznaka ko bi jos mogao pojacati ekipu?
"Bolje živjeti 100 godina u bogatstvu, nego jedan dan u siromaštvu!"

samuraj
Postovi: 116
Pridružen/a: 22 avg 2009, 23:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la samuraj » 17 jun 2010, 19:58

Malo se raja zapalila, no manje vazno.Bojim se da neke likove nisam nista ni pitao.Moje misljenje moja privatna stvar.Samo se dusajte u prsa, razumijem ja to, prepotencija, geni i sve ostalo.
Ni u jednom trenutku nisam omalovazavao Zelju, prkosio bih tada sam sebi, ali zelim da kazem da u ovoj drzavi i u ovoj ligi za mene nema ni truna kvaliteta ni cistoce da bi neko bio institucija.Sve ostalo, samo hranjenje vlastitog ega i praznjenje kompleksa.
Da, kompleksa, jer je to jedini razlog zasto dolazite na ovu temu i prepirete se ko je veci klub.Tu govore cinjenice a cinjenica je da Zeljo dolazi iz glavnog grada i samim tim nema potrebe da se poredi sa Zvijezdom, ali ima nesto drugo...Meni vasi pojedini debilni komentari u sustini ne smetaju.Samo mi smeta to sto zelim da raspravljam sa svojim sugradjanima o stanju u NASEM klubu, cije ime nosi i tema, a moram da odgovaram pojedincima(djeca po svoj prilici)
Dakle tema, NK ZVIJEZDA GRADACAC

Avatar
husein veličanstveni
Postovi: 448
Pridružen/a: 12 jun 2010, 11:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la husein veličanstveni » 17 jun 2010, 20:03

sto posto si u pravu ;) ;) ;) ;) ;) ;) Koga ineresuje Željo, bujrum na njegovu stranicu a mi da pričamo o Zvijezdi. Da li neko zna kada će se nastaviti izgradnja stadiona. Bilo je govora da će radovi početi u ovoj sedmici ali eto ništa od toga.
Čovjek je najsavršenije biće na svijetu, kojega svaka budala može napraviti!
Vlatko Glavaš "Lako je biti navijač i aplaudirati kada se dobro igra, ali treba biti navijač i kada ne ide"

Avatar
zmaj_Bosne
Postovi: 1590
Pridružen/a: 18 jul 2009, 21:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj_Bosne » 17 jun 2010, 20:03

alan ford 26 je napisao/la:Dajte koju o tom Savicu, sta je kakav je, jel bi mogao igrati neku vazniju ulogu u ekipi i sl. Koju poziciju igra?
I dosta prepirke, jasno? :mrgreen:
Ima li kakvih naznaka ko bi jos mogao pojacati ekipu?
Ma dobili ste strasnog ratnika na terenu, mislim da vam je to jako pojacanje a za Zvijezdu gubitak.
Dragon Town

yummymummy
Postovi: 87
Pridružen/a: 24 nov 2008, 13:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la yummymummy » 17 jun 2010, 22:04

LJudi sta vam je,palite se na te suplje price,danas sam bio sa Savom,doduse nisam ga nista ni pitao jer nisam znao da je neko napisao da ide u Zelju,ali ni on nista nije spomenuo,sjedili ispred Bambija,ujutro cu ga pitati da provjerim i to,iako mislim da su to samo suplje price pojedinih sa ovoga foruma kao sto je casanova i dr.

yummymummy
Postovi: 87
Pridružen/a: 24 nov 2008, 13:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la yummymummy » 17 jun 2010, 22:07

Eto pojacavate se iz institucuije,hehe,bolje da ste samo ime kluba preimenovali u Zeljo i izasli sa Zvijezdinim igracima u Evropu,hehe

Avatar
zvijezdica
Postovi: 175
Pridružen/a: 27 dec 2009, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezdica » 17 jun 2010, 22:21

Savić nije potpisao još ništa, ali 100 % ide u Želju, jer je sve dogovorio. Ako Željini "stručnjaci" misle da on može zamijeniti Bekrića, grdno su se zaje*ali. U Zvijezdi se nadavao golova zato što naši napadači nisu znali ni mogli zabiti.

cassanova
Postovi: 386
Pridružen/a: 19 jun 2009, 13:02
Lokacija: 8064
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la cassanova » 17 jun 2010, 22:23

Jesil se uvjerio, čovjek je potpisao 1+1. ;)
1996

Avatar
zvijezdica
Postovi: 175
Pridružen/a: 27 dec 2009, 20:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezdica » 17 jun 2010, 22:25

mirzza je napisao/la:
samuraj je napisao/la:
Ta institucija je poslije rata bila 3 puta prvak drzave, jos toliko viceprvak, ucestovala i ucestvuje u kvalifikacijama za ligu prvaka. Igracima se od prosle godine nista ne duguje, a najbroniji smo kuci. Tako da molim da se prekine omalovazavanje jer jesmo institucija za vas!
Imate li reci nesto o ovom Srdjanu Savicu, koju poziciju igra, koliko je imao golova i asista, cini se dobrim za klupe, jer Bekrica ce biti tesko zamijeniti.

Čovjek tako kaže :roll: :roll:

ZVIJEZDAGRADACAC
Postovi: 47
Pridružen/a: 09 jun 2010, 10:09
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ZVIJEZDAGRADACAC » 17 jun 2010, 23:45

husein veličanstveni je napisao/la:sto posto si u pravu ;) ;) ;) ;) ;) ;) Koga ineresuje Željo, bujrum na njegovu stranicu a mi da pričamo o Zvijezdi. Da li neko zna kada će se nastaviti izgradnja stadiona. Bilo je govora da će radovi početi u ovoj sedmici ali eto ništa od toga.
ma brate,ko vam je rekoa da ce doci joca stokic,nece covjek u gradacac,eno ga u madjarskoj,nece zob trenera....sve su to puste price,,a koji to igrac ima bolji od savica u nasoj ligi ,,nema ljudi nikog ,,,a to sto vi znate koji bi trebali igraci doci ajde da cujemooooo.......... :shock: ;) :) :D

ado_94
Postovi: 102
Pridružen/a: 05 apr 2010, 17:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ado_94 » 17 jun 2010, 23:52

ZVIJEZDAGRADACAC je napisao/la:
husein veličanstveni je napisao/la:sto posto si u pravu ;) ;) ;) ;) ;) ;) Koga ineresuje Željo, bujrum na njegovu stranicu a mi da pričamo o Zvijezdi. Da li neko zna kada će se nastaviti izgradnja stadiona. Bilo je govora da će radovi početi u ovoj sedmici ali eto ništa od toga.
ma brate,ko vam je rekoa da ce doci joca stokic,nece covjek u gradacac,eno ga u madjarskoj,nece zob trenera....sve su to puste price,,a koji to igrac ima bolji od savica u nasoj ligi ,,nema ljudi nikog ,,,a to sto vi znate koji bi trebali igraci doci ajde da cujemooooo.......... :shock: ;) :) :D
kako smo krenuli nama treba cijela ekipa...... :D :D :D
Nk Zvijezda

Avatar
husein veličanstveni
Postovi: 448
Pridružen/a: 12 jun 2010, 11:49
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la husein veličanstveni » 18 jun 2010, 00:17

i plus rezerva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Čovjek je najsavršenije biće na svijetu, kojega svaka budala može napraviti!
Vlatko Glavaš "Lako je biti navijač i aplaudirati kada se dobro igra, ali treba biti navijač i kada ne ide"

ado_94
Postovi: 102
Pridružen/a: 05 apr 2010, 17:05
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ado_94 » 18 jun 2010, 00:21

husein veličanstveni je napisao/la:i plus rezerva :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
sve u svemu jako uzbudljivo.......sa nestrpljenjem cekam ta nova zvucna imena ;) :roll:
Nk Zvijezda

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.