NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 21 maj 2016, 22:04

Ma nevjerujem ja vise da mozemo sjest na 1 mjesto,gosk je hrvaski klub kao i jajce,tesko da ce oni zapet protiv svojih,goorazde nema snage da ih dobije,i ako budu poveli tu ce kess odradit,capljina im gostuje,tu je :guz: capljine....ja sam bio siguran da ce banovici otkinut bod danas, :cry:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 21 maj 2016, 22:16

Zalosna atmosfera danas na stadionu jarani... Banja poluprazna bjezi ba katastrofa fujjj jedino nas cudo spasava u koje vjerujem do zadnjeg kola

esprit24
Postovi: 5381
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 21 maj 2016, 22:17

Ljudi ba sve je otvoreno do kraja, ko da vise para on ce i uci..
Ko sto pisko napisa nema odustajanja, pa ko koga zayebe. Sad sve zavisi ko ce koga premirati , koja gospoda u crnom ce biti delegirana u zadnjim kolima.
NEMA OCAJAVANJA I ODUSTAJANJA, SAMO JAKO DO KRAJA!!!!
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Concalves
Postovi: 14
Pridružen/a: 24 apr 2016, 19:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Concalves » 21 maj 2016, 22:21

Momci, dobra je Zvijezda. Stvarno solidna ekipa al neki od vas su nerealni. Previše krivite sve druge oko vas. A samo do prije dva kola je sve bilo ok. U Orašju su vas nadigrali pošteno, niste prešli centar i budite sportisti i cestitajte. Inace, mislim da ste najbolji navijači u prvoj ligi i super mi je što se toliko borite za klub.

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 21 maj 2016, 22:49

Concalves je napisao/la:Momci, dobra je Zvijezda. Stvarno solidna ekipa al neki od vas su nerealni. Previše krivite sve druge oko vas. A samo do prije dva kola je sve bilo ok. U Orašju su vas nadigrali pošteno, niste prešli centar i budite sportisti i cestitajte. Inace, mislim da ste najbolji navijači u prvoj ligi i super mi je što se toliko borite za klub.
De mi drug reci koliko je Metaleghe puta preslo centar u Gradaccu kada sve znas, koliko vam je sudija navlacio u jajcu hajde budi ti realan. Jeste vise pre pametni i bog i narod zna bruka ste ako udjete javno ste nastimali tekmu u Gracanicu pa nije niko glup. Pljevak izjavljuje citiram :"Ukrali su mi identitet". PA ljudino kad ti identitet ukradu ne brisu se poruke nakon nekog vremena nego ostanu... fujjj... Ne moramo ni uci nece svijet propasti... ali vi ste smece dno dna...

Concalves
Postovi: 14
Pridružen/a: 24 apr 2016, 19:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Concalves » 21 maj 2016, 23:01

Ti imaš pravo na svoje mišljenje. To ti nitko ne može zabraniti. Kao ni meni. Jajce i Zvijezda su podjednake ekipe po meni. Jajce je u Gračanici prešlo centar dva puta i dalo je gol. Uz lošu igru. Meni to nije problem priznati. Kao što mi nije problem ponovo ti ponoviti da ste SAMI bodove u Orašju jer su vas ljudi nadigrali. A ja tebe neću vrijednosti. Ja poštujem svakog navijača a posebno tebe jer vidim da drukas za Zvijezdu od srca. Uzivaj druže moj.

gol-man
Postovi: 146
Pridružen/a: 26 apr 2011, 09:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gol-man » 21 maj 2016, 23:12

Što moraš nekom reći da je smece? Svi posteni? Ima ona, "Ko je bez grijeha neka baci kamen" .
Ja bio na utakmici protiv Zvijezde, od svih slobodnjaka 95% je bilo ispravno. Nisam navijač da upinjem k'o sivonja, ali gledam realno. Nađi postove gdje sam pisao da su i Budućnost, i Orašje kvalitetne ekipe. Vi ste ušli u ligu sa mišlju a ćete je prekucati, svi su ispod vas samo Zvijezda ima ekipu.
Previše ste bodova prosuli kod bezveznih ekipa, samo zbog stava da ste bolji.

I još nešto, Metalleghe nije hrvatski klub , sad je to privatni klub. A kad privatnik daje pare, tad nema nacije.

Concalves
Postovi: 14
Pridružen/a: 24 apr 2016, 19:18
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Concalves » 21 maj 2016, 23:14

Slažem se prijatelju s tobom. Pogotovo za ovo prvo. Jebote ako smo svi navijači i ovdje raspravljalo ajmo se onda poštivat. Ja njemu nisam napisao ništa loše. Naprotiv, ja hvalim navijače Zvijezde. A on misli da je navijač ako **** mater nekome...

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zoom088 » 22 maj 2016, 01:15

crvenobijeli je napisao/la:Ma nevjerujem ja vise da mozemo sjest na 1 mjesto,gosk je hrvaski klub kao i jajce,tesko da ce oni zapet protiv svojih,goorazde nema snage da ih dobije,i ako budu poveli tu ce kess odradit,capljina im gostuje,tu je :guz: capljine....ja sam bio siguran da ce banovici otkinut bod danas, :cry:
Grijesis u vezi GOSK-a. Oni na sveopste iznenadjenje u ovoj sezoni igraju cisto i posteno. Igrali su doduse i sve utakmice prilicno cisto kad ih je Vojvoda vodio. Ne vjerujem da ce u ovom slucaju presuditi taj "nacionalni faktor", nego ce presuditi finansijski.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la DevilsAdvocate » 22 maj 2016, 14:08

Jel 5 ekipa ispada ove sezone? Ako je tako, onda sumnjam da ce GOSK prodavat jer su daleko od toga da im opstanak osiguran...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

esprit24
Postovi: 5381
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 22 maj 2016, 14:14

DevilsAdvocate je napisao/la:Jel 5 ekipa ispada ove sezone? Ako je tako, onda sumnjam da ce GOSK prodavat jer su daleko od toga da im opstanak osiguran...
Ostajanjem Olimpica, iz ove lige su ispali Sloga, Branitelj i Podgrmec, tako da je sve rijeseno sto ae tice opstanka u Prvoj ligi
Edit: Sta je ovo Serba pozvan u juniorsku repku, okupljaju se sutra i idu za Srbiju ?? U prevedenom serba nece biti na raspolaganju Zvijezdi u narednim kolima??
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

moranjak
Postovi: 732
Pridružen/a: 04 avg 2011, 17:49
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la moranjak » 22 maj 2016, 14:35

esprit24 je napisao/la:
DevilsAdvocate je napisao/la:Jel 5 ekipa ispada ove sezone? Ako je tako, onda sumnjam da ce GOSK prodavat jer su daleko od toga da im opstanak osiguran...
Ostajanjem Olimpica, iz ove lige su ispali Sloga, Branitelj i Podgrmec, tako da je sve rijeseno sto ae tice opstanka u Prvoj ligi
Edit: Sta je ovo Serba pozvan u juniorsku repku, okupljaju se sutra i idu za Srbiju ?? U prevedenom serba nece biti na raspolaganju Zvijezdi u narednim kolima??
Sta je to kod nas čudno u nas igrači u odlučnim utakmicama idu na probe a nemaš rezervnog stopera ...

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la FrancescoTotti » 22 maj 2016, 14:50

U kakvom je stanju teren vaseg stadiona?? Nadam se da je tepih kao sto je imao obicaj da bude a ne kao kad smo vam mi zadnji put gostovali :mrgreen:
Navijam za vas da se vratite!
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: RE: Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 maj 2016, 16:13

Zoom088 je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Ma nevjerujem ja vise da mozemo sjest na 1 mjesto,gosk je hrvaski klub kao i jajce,tesko da ce oni zapet protiv svojih,goorazde nema snage da ih dobije,i ako budu poveli tu ce kess odradit,capljina im gostuje,tu je :guz: capljine....ja sam bio siguran da ce banovici otkinut bod danas, :cry:
Grijesis u vezi GOSK-a. Oni na sveopste iznenadjenje u ovoj sezoni igraju cisto i posteno. Igrali su doduse i sve utakmice prilicno cisto kad ih je Vojvoda vodio. Ne vjerujem da ce u ovom slucaju presuditi taj "nacionalni faktor", nego ce presuditi finansijski.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Nadam se da si upravu,i da ce nasi konacno odrijesit kesu
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 22 maj 2016, 16:16

FrancescoTotti je napisao/la:U kakvom je stanju teren vaseg stadiona?? Nadam se da je tepih kao sto je imao obicaj da bude a ne kao kad smo vam mi zadnji put gostovali :mrgreen:
Navijam za vas da se vratite!
Nadji na fejsu prva nogometna liga federacije bih
Ima tu koja slika nadji..bolji je nego sto je biooo
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

esprit24
Postovi: 5381
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 23 maj 2016, 16:56

Ponovo Vlado Dominikovic salje svoje sudije da pomognu Metalegeu. Ovaj put sudi Darko Gedzic, a mahac je Grgic iz Odzaka(mahao u Gracanici u susretu Bratstvo-Jajce) Za nadati se da ce nasi zajedno sa Lujom da im zayebu planove :kafa:
U Banovicima je glavni sudija Sabrija Topalovic iz Zenice
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 23 maj 2016, 17:19

esprit24 je napisao/la:Ponovo Vlado Dominikovic salje svoje sudije da pomognu Metalegeu. Ovaj put sudi Darko Gedzic, a mahac je Grgic iz Odzaka(mahao u Gracanici u susretu Bratstvo-Jajce) Za nadati se da ce nasi zajedno sa Lujom da im zayebu planove :kafa:
U Banovicima je glavni sudija Sabrija Topalovic iz Zenice
Sabrijaj e dobar sudac ako se ne varam sudio nam je protiv Metalleghea. Korektan.

esprit24
Postovi: 5381
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 23 maj 2016, 17:28

Kapetan je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Ponovo Vlado Dominikovic salje svoje sudije da pomognu Metalegeu. Ovaj put sudi Darko Gedzic, a mahac je Grgic iz Odzaka(mahao u Gracanici u susretu Bratstvo-Jajce) Za nadati se da ce nasi zajedno sa Lujom da im zayebu planove :kafa:
U Banovicima je glavni sudija Sabrija Topalovic iz Zenice
Sabrijaj e dobar sudac ako se ne varam sudio nam je protiv Metalleghea. Korektan.
Protiv Metalegea je sudio Mulahasanovic(Premier Liga), a Sabrija nam je sudio cini mi se protiv Branitelja
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 23 maj 2016, 21:11

esprit24 je napisao/la:
Kapetan je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Ponovo Vlado Dominikovic salje svoje sudije da pomognu Metalegeu. Ovaj put sudi Darko Gedzic, a mahac je Grgic iz Odzaka(mahao u Gracanici u susretu Bratstvo-Jajce) Za nadati se da ce nasi zajedno sa Lujom da im zayebu planove :kafa:
U Banovicima je glavni sudija Sabrija Topalovic iz Zenice
Sabrijaj e dobar sudac ako se ne varam sudio nam je protiv Metalleghea. Korektan.
Protiv Metalegea je sudio Mulahasanovic(Premier Liga), a Sabrija nam je sudio cini mi se protiv Branitelja
Upravu si, pomijeso sam, al i dalje mislim da necemo imat problema sa sudijom, bitno je da mi dobro odigramo ;)

esprit24
Postovi: 5381
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 24 maj 2016, 10:08

Treba ostati sabran i ako se ne izbori PL. Nema potrebe da se svadjamo sa drugima, gledam na onoj fb stranici Prve lige konstantno neka rasprava izmedju dva kluba, dva grada i sl. Ako Jajce udje nece biti nezasluzeno, svi su krenuli od nule i oni se zasad bolje snalaze u ovom lavirintu. Naravno ima jos tri kola do kraja i ne treba odustajati. Ako Zvijezda ne daj Boze ne udje, ovdje ce na godinu biti rat izmedju @pastrmke i forumasa sa ove teme :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.