NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 29 dec 2016, 13:09

fender13 WroteColon
Tkanton WroteColonKako sam i mislio juce na vijecu tema Zvijezda tj tribina koja je se pravila od 2008-2012 i tad je isplatu izvodjacu na sebe preuzela opstina gradacac i naravno nisu placali pa sad ispadose komunjare fine oni ce pomoc klubu a ustvari nisu ljudima marke dali protekle 4 godine a bili su obavezni...

Sto se tice Stjepanovica u njegovim godinama i ja a i bilo ko od vas trazit ce gdje ima vise para, toga smo svjedoci i u mnogo vecim klubovima svi penzioneri odose za parama kinezima i amerima.

Jučer se trebalo raspravljati o završetku stadiona ovako bilo obrnuto kako isplatit tribinu koja je ostala od stare uprave ili koga već ... ehh moja banjo kad ćemo te završiti

Banja ce se zavrsit,kad se prvo ociste svi dugovi,onda kada se promijeni statut kluba i kada se pojavi neko ko ce bit vecinski vlasnik kluba.

Tkanton
Kontakt:

PostPostao/la Tkanton » 29 dec 2016, 13:45

fender13 WroteColon
Tkanton WroteColonKako sam i mislio juce na vijecu tema Zvijezda tj tribina koja je se pravila od 2008-2012 i tad je isplatu izvodjacu na sebe preuzela opstina gradacac i naravno nisu placali pa sad ispadose komunjare fine oni ce pomoc klubu a ustvari nisu ljudima marke dali protekle 4 godine a bili su obavezni...

Sto se tice Stjepanovica u njegovim godinama i ja a i bilo ko od vas trazit ce gdje ima vise para, toga smo svjedoci i u mnogo vecim klubovima svi penzioneri odose za parama kinezima i amerima.

Jučer se trebalo raspravljati o završetku stadiona ovako bilo obrnuto kako isplatit tribinu koja je ostala od stare uprave ili koga već ... ehh moja banjo kad ćemo te završiti

Trebala je opstina platit tribinu, tako su bar rekli 2012 godine i sve je ostalo na tome, sad kad je izvodjac pokreno tuzbu neko je to pokusavo svalit na Zvijezdu ali su postojali dokazi da je opstina to preuzela na sebe i dogovorena je isplata u vise rata od strane opstine

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 29 dec 2016, 14:56

:)
Ko je izvodzac radova :?:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

fender13
Kontakt:

PostPostao/la fender13 » 29 dec 2016, 15:26

crvenobijeli WroteColon:)
Ko je izvodzac radova :?:

Dzena

fender13
Kontakt:

PostPostao/la fender13 » 29 dec 2016, 15:29

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 29 dec 2016, 15:59

Zar se nije moglo napravit s hasanom,da se pola plati a pola da se otpise,uz njegovu reklamu na stadionu,dresu,itd..vjerujem da hasanu nije stalo do tih 3oo ooo km al znam da je on sda,zato mislim da i inzistira na tome da mu se isplati....

Tkanton
Kontakt:

PostPostao/la Tkanton » 29 dec 2016, 16:13

crvenobijeli WroteColonZar se nije moglo napravit s hasanom,da se pola plati a pola da se otpise,uz njegovu reklamu na stadionu,dresu,itd..vjerujem da hasanu nije stalo do tih 3oo ooo km al znam da je on sda,zato mislim da i inzistira na tome da mu se isplati....

Taj dug nema nikakve veze sa Zvijezdom, taj dug nosi opcina Gradacac, vec pokusaju nekog da oblate a oni da budu fini..... sto je i logicno stadion je opcinski a ne Zvijezdin

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 29 dec 2016, 16:17

Tkanton WroteColon
crvenobijeli WroteColonZar se nije moglo napravit s hasanom,da se pola plati a pola da se otpise,uz njegovu reklamu na stadionu,dresu,itd..vjerujem da hasanu nije stalo do tih 3oo ooo km al znam da je on sda,zato mislim da i inzistira na tome da mu se isplati....

Taj dug nema nikakve veze sa Zvijezdom, taj dug nosi opcina Gradacac, vec pokusaju nekog da oblate a oni da budu fini..... sto je i logicno stadion je opcinski a ne Zvijezdin

Razumijem,ali zar nisu mogli nac rjesenje,da se dio tog novca,sto se duguje dzeni,uplati zvijezdi,zauzvrat bi dzena dobila reklamu na dresu,i stadionu,a stim novcem bi se mogla dovest ozbiljna pojacanja,za napad na pl.

carli22
Kontakt:

PostPostao/la carli22 » 29 dec 2016, 16:48

Ja ne vjerujem o cemo ovi kvazi novinarcici ovog kvazi portala pisu, samo crnu hroniku iz Zvijezde koja je odavno rijesena :njanjanja: Podudlajte ga Segrticu :lol:
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

fender13
Kontakt:

PostPostao/la fender13 » 29 dec 2016, 17:15

Sta je ovo sad za Šegrta daj piska javljaj stanje

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 29 dec 2016, 17:29

Ja koliko znam,alija skahic je taj dug uzeo na sebe,i da je to rijeseno,ali neko ozbiljno pokusaje da ocrni zvijezdu,ovo ako nije istina,treba tuzit ss.ba,i ovog novinarcica i onaog sto mu daje dezinformacije

reddragon001
Kontakt:

PostPostao/la reddragon001 » 29 dec 2016, 17:30

Ljudi dzena je obeco kad bude krebula uplata da ce pomoc Zvijezda prema tome korektno od njega, drugo Segrta je reko Alija Skahic rijesit koji ga je i doveo zeljan je medijske paznje. Ovako sigurno te pare nece dobiti prioritet je ako bude mogucnosti isplatit suadi dug, a segrt nek ceka iovako je taj racun pod blokadom. Uostalom vrijeme ce pokazati svi ti koje je Zvijezda hranila napravila.ime.od njih vracaju nam identicno.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 29 dec 2016, 19:08

Aletic ipak u jajcu

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 30 dec 2016, 13:33

Za stjepanovićem nemamo šta žaliti nije bio nikakva prevaga. Ali isto tako trebamo i priznati da većinu utakmica koje je igrao je bio sasvim solidan. Ako ništa Brzi bi trebao biti još bolji kako mu je ahbab Stjepo otišao.
Uostalom za Stjepanovića sam već ranije pisao a je to gotova stvar, samo me brine što su druga dvojica standardnih takođe već skoro na izlaznim vratima.
Radil se Spiska šta na dovođenju zamjena. Da opet ne bude tresla se gora rodio se miš. :hmmmmm: :hmmmmm: :hmmmmm:

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 30 dec 2016, 15:26

combe WroteColonZa stjepanovićem nemamo šta žaliti nije bio nikakva prevaga. Ali isto tako trebamo i priznati da većinu utakmica koje je igrao je bio sasvim solidan. Ako ništa Brzi bi trebao biti još bolji kako mu je ahbab Stjepo otišao.
Uostalom za Stjepanovića sam već ranije pisao a je to gotova stvar, samo me brine što su druga dvojica standardnih takođe već skoro na izlaznim vratima.
Radil se Spiska šta na dovođenju zamjena. Da opet ne bude tresla se gora rodio se miš. :hmmmmm: :hmmmmm: :hmmmmm:

Ko je na izlaznim vratima jos

fender13
Kontakt:

PostPostao/la fender13 » 30 dec 2016, 15:29

Jel brzi otišo na probu

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 30 dec 2016, 16:23

crvenobijeli WroteColon
combe WroteColonZa stjepanovićem nemamo šta žaliti nije bio nikakva prevaga. Ali isto tako trebamo i priznati da većinu utakmica koje je igrao je bio sasvim solidan. Ako ništa Brzi bi trebao biti još bolji kako mu je ahbab Stjepo otišao.

Ko je na izlaznim vratima jos

Nebi ja o imenima. Bez obzira kakvo je moje misljenje o ljudima koji vode klub mislim da nije posteno da ja o tom govorim. Red bi bio da Piska napise. Ja bi rade volio cuti o imenima koja bi mogla doc. I jos nesto situacija se jeste mrvicu popravila ali daleko od toga da je kakvom se predstavlja. Po mojim saznanjima koje imam a rijetko sam grijesio price o borbi za premier ligu su za malu djecu. Daj boze da grijesim.

reddragon001
Kontakt:

PostPostao/la reddragon001 » 30 dec 2016, 19:06

Za premijer ligu treba dosta rada vijet cemo u narednom periodu kako ce se raditi imamo fore do februara da prosirimo upravni odbor i da se damo u stvaranje boljih uslova, večeras je dogovoreno sa Emir Prljačom koji će u srijedu potpisati i zvanično ugovor sa klubom. Vrte se tu neka imena ali kokretno ni skim jos nije zavrseno, jer svi neke cifre uderaju.

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 30 dec 2016, 19:13

reddragon001 WroteColonZa premijer ligu treba dosta rada vijet cemo u narednom periodu kako ce se raditi imamo fore do februara da prosirimo upravni odbor i da se damo u stvaranje boljih uslova, večeras je dogovoreno sa Emir Prljačom koji će u srijedu potpisati i zvanično ugovor sa klubom. Vrte se tu neka imena ali kokretno ni skim jos nije zavrseno, jer svi neke cifre uderaju.

Eto krenulo je pojacanje sa domacim snagama imamo dva domaca trenera sa profi licencama nek pomognu Zvijezdi kad je najteze nek ne zavaljuju samo velike plate pa krenut u avanturu ako ostanemo u ligi bice junaci,a i klub ce se konsolidovat do tad ,ako ispanemo jbg vidice i oni sta su u tom poslu.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 30 dec 2016, 19:15

E yebiga Spiska daj sta novo za Prljacu i Stjepanovica sam pisao prije 10 dana. Zato mi se jos gore ne pise za ovu dvojicu standardnih sto odose. Nema vremena toliko, nemogu se igraci dovodit u februaru, ako ce se tad dovodit koji ce nam k u rac.

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.