NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

reddragon001
Kontakt:

PostPostao/la reddragon001 » 30 dec 2016, 19:48

Druze niko zvanicno nije dobio ispisnicu prema tome niko jos nije otisao, svi kokretiraju igraci su kao kurve.

Tkanton
Kontakt:

PostPostao/la Tkanton » 31 dec 2016, 06:54

combe WroteColonE yebiga Spiska daj sta novo za Prljacu i Stjepanovica sam pisao prije 10 dana. Zato mi se jos gore ne pise za ovu dvojicu standardnih sto odose. Nema vremena toliko, nemogu se igraci dovodit u februaru, ako ce se tad dovodit koji ce nam k u rac.

Doce u februaru a uigrat ce se u augustu

reddragon001
Kontakt:

PostPostao/la reddragon001 » 31 dec 2016, 07:35

Pocetak priprema planiran je za 15. januar do tada bi trebalo zakljuciti igracki kadar, drugo nije tek tako dovesti igrača na polusezoni. Daje zadrzati posjeci kadar i nekog spica naci pa makar on bio iz Srbije, inostranstva. Pred nama je dosta posla a malo vremena, vidjet cemo prva sedmica poslije nove godine je kljucna.

fender13
Kontakt:

PostPostao/la fender13 » 31 dec 2016, 07:53

reddragon001 WroteColonPocetak priprema planiran je za 15. januar do tada bi trebalo zakljuciti igracki kadar, drugo nije tek tako dovesti igrača na polusezoni. Daje zadrzati posjeci kadar i nekog spica naci pa makar on bio iz Srbije, inostranstva. Pred nama je dosta posla a malo vremena, vidjet cemo prva sedmica poslije nove godine je kljucna.

Jel skupstina sedmog januara tu nam je kljuc od premier lige.

reddragon001
Kontakt:

PostPostao/la reddragon001 » 31 dec 2016, 09:49

Redovna skupstina je oko 7 januara ocekujemo da se i Premijer pojavi, pa se nadamo da ce se i on malo ukljuciti u tu pricu, a prije toga imamo sastanak sa nacelnikom i pojedinim privrednicima.

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 31 dec 2016, 10:02

fender13 WroteColon
reddragon001 WroteColonPocetak priprema planiran je za 15. januar do tada bi trebalo zakljuciti igracki kadar, drugo nije tek tako dovesti igrača na polusezoni. Daje zadrzati posjeci kadar i nekog spica naci pa makar on bio iz Srbije, inostranstva. Pred nama je dosta posla a malo vremena, vidjet cemo prva sedmica poslije nove godine je kljucna.

Jel skupstina sedmog januara tu nam je kljuc od premier lige.

Ma netreba se opterecivat premijer ligom i o tome ovde raspravljat,klub je bio na ivici ponora,treba se konsolidovat.Po meni je u ovakvoj situaciji uspjeh ostat i u federalnoj.Opet skidam kapu entuzijastima koji se trude da pomognu klubu.Mada realno tesko ce to sve ic.Pregurat nekako i ovu polusezonu dok se nerascisti sve i onda mijenjat statut kluba i pokusat privuc nekog sa vecom lovom i gradit klub na savremenom principu.I sad trebaju pomoc svi da se ispliva,bez puno pametovanja.

reddragon001
Kontakt:

PostPostao/la reddragon001 » 31 dec 2016, 11:07

Upravo tako vise sam za varijantu da gradimo ekipu pa nek to traje i godinama sa nekim domacim trenerom nego da na silu pokusajemo za PL, treba uprava od 15 ljudi, vjerovatno tome jos nije vakat al otom po tom, vidjet cemo sta ce biti u narednihj dana.

fender13
Kontakt:

PostPostao/la fender13 » 31 dec 2016, 15:00

Vojvodic u Gosku ?

reddragon001
Kontakt:

PostPostao/la reddragon001 » 31 dec 2016, 15:11

Vjerovatno ce napustit Zvijezy, zbog spekulacija da igraci odalze pa misli da Zvijezdi bolje da se osloni na durguta. Vidjet cemo jos

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 31 dec 2016, 15:17

Da igraci odlaze nisu spekulacije. Ovaj klub je postao jedna velika sprdnja, jedan dan ostaju svi drugi dan raspad. Ovo treba dobro zapisat. Sad postavit Durguta, Prljaca se vratio, vratit Isana, Facu i pravac druga liga sjever. E moj Spiska zar sad nevidis da se dole iz kluba sprdaju sa tobom. Jer svaka dva dana iznosis druge informacije.

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 31 dec 2016, 15:33

combe WroteColonDa igraci odlaze nisu spekulacije. Ovaj klub je postao jedna velika sprdnja, jedan dan ostaju svi drugi dan raspad. Ovo treba dobro zapisat. Sad postavit Durguta, Prljaca se vratio, vratit Isana, Facu i pravac druga liga sjever. E moj Spiska zar sad nevidis da se dole iz kluba sprdaju sa tobom. Jer svaka dva dana iznosis druge informacije.

Ja sam to prije piso doslo je vrijeme dokazivanja, svi su oni bili nezadovoljni i domaci igraci i domaci treneri, to je jedna istina. Evo prilike da pomognu klubu, da netraze da netraze puno para pare bez dokazivanja. Jedan je cilj ostat u federalnoj.

fender13
Kontakt:

PostPostao/la fender13 » 31 dec 2016, 16:05

Dati priliku dori i durgutu kazu da su dogovorili dva iskusna pojačanja

reddragon001
Kontakt:

PostPostao/la reddragon001 » 31 dec 2016, 17:29

Combe jedno je sto se pojedincima ne ostaje a drugo je sto imaju ugovore, vjeruj da sam ja upucen bolje nego pola njih dole sto ti smatras da se nesto pitaju. Ali nemam namjeru da nasjedam na tvoje provokacije, opustwnl imamo mi vec dva trenera u rukavu, edan ce biti trener a drugi sportski direktor jer Hamza vjerovatno nece produziti novi ugovor koji mu je ponudjen sa duplo manjim iznosom mjesecnih primanja, pored toga Hamza je se ponio kao gospodin reko je da ce oprostit zadnju platu i.jednu sto se vuce od segrta. Svaka mu cast. Mi imamo sastanke naredne sedmice gdje ce se vise znati s Isanovicem ce se vjerovatno zavrsiti i bit ce dobro placeb kao i stranci, igraci samo na koje nebudemo racunali dobit ce ciste papire ostali nece dobiti. I combe ponavljam panetovanje tvoje uopste nije potrebno Vojvoda ide radi pojedinaca iz kluba to je javno reko nije zadovoljan sa nekim ljudima kako svoje poslove obavljaju, i prepusta svoje mjesto mada to nije konacna odluka. Drugo cpmbe ja pomazem klubu ne klub meni kakp ti peicas dovoljno da ti racune pokazem zadnji mjesec dana sve bi ti bilo jasnije, sta i gdje smo zavrsili, umjesto laprdanja udji pomozi i ne kenjaj ni ti ni bilo ko drugi jer nemas pravo osporavati raspad sistema nece biti iako bi to ti zelio znam.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 31 dec 2016, 17:43

Nisi ti mene dobro razumio. Nisam imao nikakvu namjeru da te provociram. Nego ti govorim kako stvari stoje i kako smo neozbiljni kao klub. Prije 10-15 dana Hamza javno kaze igraci i trener ostaju, idemo na prvo mjesto. Halo to kaze sportski direktor nekog kluba i te rijeci bi svugdje trebale imati neku tezinu, osim izgleda kod nas. Da bi ovih zadnjih dana dosle nove informacije ide trener, igraci, taj isti sportski direktor. Prva pojacanja Isan i Prljaca, nek me neko ruzno ne shvati ali ti momci nisu mi P od pojacanja oni su samo prinove. I kad ovo pogleda neko sa strane jesmol sprdnja od kluba i organizacije.

reddragon001
Kontakt:

PostPostao/la reddragon001 » 31 dec 2016, 17:58

Ambicije je najlakse objavit mnogo rada treba da se to ispuni prljaca je odlican golman uz kolala i njega smo rjesili problem golmana na duzi period, mi trebamo pored ambicja stvarati ekipu koja nece otic za 6 mjeseci.

Tkanton
Kontakt:

PostPostao/la Tkanton » 31 dec 2016, 18:03

Ja sve razumijem i da se nema para i da pojedinci hoce da pomognu klubu besplatno i da se trude da dovedu nekog al brate mili u sportu i biznisu kao i opcenitu u svijetu znaju se neke stvari, dzaba meni sto ja volim poso doktora sto uzivam u tome i sto bi to radio kad ja nisam strucan u tome, moze combe zelit i volit i radit besplatno ko predsjednik drzave al dzaba kad ga narod nece, moze piske zelit i volit zvijezdi vise nego sebi al dzaba kad piska nije u tome kompetentan sta piska ima iza svojih ledja pa kad sjedne sa nekim biznismenom da mu nesto objasni o sportu on ce njemu obecat med i mlijeko al kad okrene ledja nece se ni sjecat nekog tamo piske..... hocu da kazem svaka cast ljudima koji rade besplatno i zele dobro zvijezdi ali trenutna garnitura ljudi koja upravlja zvijezdom ima kapacitet druge lige, to polako uvidjaju i hamza i vojvodic i svaki igrac koji nesto vrijedi, to je sad sve zivo cigananje uspjeh je ostat ove godine tu gdje jesmo i skupit solidnu ekipu za narednu.... bez da nekog vrijedjam al ovo su realne cinjenice stanja u klubu i gradu

fender13
Kontakt:

PostPostao/la fender13 » 31 dec 2016, 18:11

Privatizacija je spas jedini .

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 31 dec 2016, 18:14

reddragon001 WroteColonAmbicije je najlakse objavit mnogo rada treba da se to ispuni prljaca je odlican golman uz kolala i njega smo rjesili problem golmana na duzi period, mi trebamo pored ambicja stvarati ekipu koja nece otic za 6 mjeseci.

Covjece bozi sad ti govorim ambicije nije objavio Pipo ili bilo tko. To je uradio sportski direktor, funkcija u svijetu sporta koja nesto znaci i cije rijeci trebaju imati tezinu. I nemoj kenjat sto se tice igraca, tipa ekipu na duzi period kad si ti prvi za ove momke koje hoce da idu prije 4-5 mjeseci govorio kako je to ekipa i kako su momci sa karakterom. Napominjem nemam namjeru da se sa tobom svadam vec da se malo probudis i da vidis na kakve smo grane spali.

reddragon001
Kontakt:

PostPostao/la reddragon001 » 31 dec 2016, 18:32

Ttkanton nek mene ovlaste za razgovore sa tim ljudima pa ces vidjeti dali ja mogu ili ne mogu zavrsiti, ja sa svim ti ljudima imam dosta dodira jer svi imaju uslugu nase kompanije od Nurde, Cimosa, Hempra pa nadalje tako da se ne brini ti, i zanimljivo otjednom isplivati kao poslije poplave. Opusteno bit ce sve ok.

Tkanton
Kontakt:

PostPostao/la Tkanton » 31 dec 2016, 18:52

reddragon001 WroteColonTtkanton nek mene ovlaste za razgovore sa tim ljudima pa ces vidjeti dali ja mogu ili ne mogu zavrsiti, ja sa svim ti ljudima imam dosta dodira jer svi imaju uslugu nase kompanije od Nurde, Cimosa, Hempra pa nadalje tako da se ne brini ti, i zanimljivo otjednom isplivati kao poslije poplave. Opusteno bit ce sve ok.

Oj hljebe dragi nemogu da vjerujen sta vidim, ja cesto kupujem hljeb gore kod bolnice, isto tako sipam gorivo kod nezica placam racune bhtelecomu, poslujem sa sberbankom ????????????????????????? I sta sad..... Vidim sad bi se ko opet ufatili Nurde.... I da opusten sam, na tvoje komentare covjek nemoze bit napet....

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: crvenobijeli i 10 gostiju.