NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 31 dec 2016, 15:33

combe je napisao/la:Da igraci odlaze nisu spekulacije. Ovaj klub je postao jedna velika sprdnja, jedan dan ostaju svi drugi dan raspad. Ovo treba dobro zapisat. Sad postavit Durguta, Prljaca se vratio, vratit Isana, Facu i pravac druga liga sjever. E moj Spiska zar sad nevidis da se dole iz kluba sprdaju sa tobom. Jer svaka dva dana iznosis druge informacije.
Ja sam to prije piso doslo je vrijeme dokazivanja, svi su oni bili nezadovoljni i domaci igraci i domaci treneri, to je jedna istina. Evo prilike da pomognu klubu, da netraze da netraze puno para pare bez dokazivanja. Jedan je cilj ostat u federalnoj.

Avatar
fender13
Postovi: 770
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 31 dec 2016, 16:05

Dati priliku dori i durgutu kazu da su dogovorili dva iskusna pojačanja

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 31 dec 2016, 17:29

Combe jedno je sto se pojedincima ne ostaje a drugo je sto imaju ugovore, vjeruj da sam ja upucen bolje nego pola njih dole sto ti smatras da se nesto pitaju. Ali nemam namjeru da nasjedam na tvoje provokacije, opustwnl imamo mi vec dva trenera u rukavu, edan ce biti trener a drugi sportski direktor jer Hamza vjerovatno nece produziti novi ugovor koji mu je ponudjen sa duplo manjim iznosom mjesecnih primanja, pored toga Hamza je se ponio kao gospodin reko je da ce oprostit zadnju platu i.jednu sto se vuce od segrta. Svaka mu cast. Mi imamo sastanke naredne sedmice gdje ce se vise znati s Isanovicem ce se vjerovatno zavrsiti i bit ce dobro placeb kao i stranci, igraci samo na koje nebudemo racunali dobit ce ciste papire ostali nece dobiti. I combe ponavljam panetovanje tvoje uopste nije potrebno Vojvoda ide radi pojedinaca iz kluba to je javno reko nije zadovoljan sa nekim ljudima kako svoje poslove obavljaju, i prepusta svoje mjesto mada to nije konacna odluka. Drugo cpmbe ja pomazem klubu ne klub meni kakp ti peicas dovoljno da ti racune pokazem zadnji mjesec dana sve bi ti bilo jasnije, sta i gdje smo zavrsili, umjesto laprdanja udji pomozi i ne kenjaj ni ti ni bilo ko drugi jer nemas pravo osporavati raspad sistema nece biti iako bi to ti zelio znam.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 31 dec 2016, 17:43

Nisi ti mene dobro razumio. Nisam imao nikakvu namjeru da te provociram. Nego ti govorim kako stvari stoje i kako smo neozbiljni kao klub. Prije 10-15 dana Hamza javno kaze igraci i trener ostaju, idemo na prvo mjesto. Halo to kaze sportski direktor nekog kluba i te rijeci bi svugdje trebale imati neku tezinu, osim izgleda kod nas. Da bi ovih zadnjih dana dosle nove informacije ide trener, igraci, taj isti sportski direktor. Prva pojacanja Isan i Prljaca, nek me neko ruzno ne shvati ali ti momci nisu mi P od pojacanja oni su samo prinove. I kad ovo pogleda neko sa strane jesmol sprdnja od kluba i organizacije.

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 31 dec 2016, 17:58

Ambicije je najlakse objavit mnogo rada treba da se to ispuni prljaca je odlican golman uz kolala i njega smo rjesili problem golmana na duzi period, mi trebamo pored ambicja stvarati ekipu koja nece otic za 6 mjeseci.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 31 dec 2016, 18:03

Ja sve razumijem i da se nema para i da pojedinci hoce da pomognu klubu besplatno i da se trude da dovedu nekog al brate mili u sportu i biznisu kao i opcenitu u svijetu znaju se neke stvari, dzaba meni sto ja volim poso doktora sto uzivam u tome i sto bi to radio kad ja nisam strucan u tome, moze combe zelit i volit i radit besplatno ko predsjednik drzave al dzaba kad ga narod nece, moze piske zelit i volit zvijezdi vise nego sebi al dzaba kad piska nije u tome kompetentan sta piska ima iza svojih ledja pa kad sjedne sa nekim biznismenom da mu nesto objasni o sportu on ce njemu obecat med i mlijeko al kad okrene ledja nece se ni sjecat nekog tamo piske..... hocu da kazem svaka cast ljudima koji rade besplatno i zele dobro zvijezdi ali trenutna garnitura ljudi koja upravlja zvijezdom ima kapacitet druge lige, to polako uvidjaju i hamza i vojvodic i svaki igrac koji nesto vrijedi, to je sad sve zivo cigananje uspjeh je ostat ove godine tu gdje jesmo i skupit solidnu ekipu za narednu.... bez da nekog vrijedjam al ovo su realne cinjenice stanja u klubu i gradu

Avatar
fender13
Postovi: 770
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 31 dec 2016, 18:11

Privatizacija je spas jedini .

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 31 dec 2016, 18:14

reddragon001 je napisao/la:Ambicije je najlakse objavit mnogo rada treba da se to ispuni prljaca je odlican golman uz kolala i njega smo rjesili problem golmana na duzi period, mi trebamo pored ambicja stvarati ekipu koja nece otic za 6 mjeseci.
Covjece bozi sad ti govorim ambicije nije objavio Pipo ili bilo tko. To je uradio sportski direktor, funkcija u svijetu sporta koja nesto znaci i cije rijeci trebaju imati tezinu. I nemoj kenjat sto se tice igraca, tipa ekipu na duzi period kad si ti prvi za ove momke koje hoce da idu prije 4-5 mjeseci govorio kako je to ekipa i kako su momci sa karakterom. Napominjem nemam namjeru da se sa tobom svadam vec da se malo probudis i da vidis na kakve smo grane spali.

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 31 dec 2016, 18:32

Ttkanton nek mene ovlaste za razgovore sa tim ljudima pa ces vidjeti dali ja mogu ili ne mogu zavrsiti, ja sa svim ti ljudima imam dosta dodira jer svi imaju uslugu nase kompanije od Nurde, Cimosa, Hempra pa nadalje tako da se ne brini ti, i zanimljivo otjednom isplivati kao poslije poplave. Opusteno bit ce sve ok.

Avatar
Tkanton
Postovi: 1887
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Tkanton » 31 dec 2016, 18:52

reddragon001 je napisao/la:Ttkanton nek mene ovlaste za razgovore sa tim ljudima pa ces vidjeti dali ja mogu ili ne mogu zavrsiti, ja sa svim ti ljudima imam dosta dodira jer svi imaju uslugu nase kompanije od Nurde, Cimosa, Hempra pa nadalje tako da se ne brini ti, i zanimljivo otjednom isplivati kao poslije poplave. Opusteno bit ce sve ok.
Oj hljebe dragi nemogu da vjerujen sta vidim, ja cesto kupujem hljeb gore kod bolnice, isto tako sipam gorivo kod nezica placam racune bhtelecomu, poslujem sa sberbankom ????????????????????????? I sta sad..... Vidim sad bi se ko opet ufatili Nurde.... I da opusten sam, na tvoje komentare covjek nemoze bit napet....

Avatar
carli22
Postovi: 603
Pridružen/a: 27 jun 2015, 02:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la carli22 » 31 dec 2016, 19:17

Tkanton je napisao/la:
reddragon001 je napisao/la:Ttkanton nek mene ovlaste za razgovore sa tim ljudima pa ces vidjeti dali ja mogu ili ne mogu zavrsiti, ja sa svim ti ljudima imam dosta dodira jer svi imaju uslugu nase kompanije od Nurde, Cimosa, Hempra pa nadalje tako da se ne brini ti, i zanimljivo otjednom isplivati kao poslije poplave. Opusteno bit ce sve ok.
Oj hljebe dragi nemogu da vjerujen sta vidim, ja cesto kupujem hljeb gore kod bolnice, isto tako sipam gorivo kod nezica placam racune bhtelecomu, poslujem sa sberbankom ????????????????????????? I sta sad..... Vidim sad bi se ko opet ufatili Nurde.... I da opusten sam, na tvoje komentare covjek nemoze bit napet....
:nene: :nene: :nene:
Infarkt,ma kakav je,od srca je.

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 31 dec 2016, 19:33

Nisam na to mislio nego sam u kontaktu sa ljudima koji vode te firme svakodnevno skoro. Ko god dobro zeli Zvijezdi a da ne gleda svoju korist bujrum u klub svi ti koji zele da dole profitiraju a profitirali su mnogi bolje da ne dolaze moj aspekt. Ne znam cemu uopste raspravljat sa pojedincima daj neki konkretan prijedlog ideju stav a ne samo pljuj..

Avatar
fender13
Postovi: 770
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 01 jan 2017, 10:49

Sretna Nova godina puno zdravlja nafake i uspjeha crveno bijeloj armiji.
Ako bog da u 2017 Premier liga

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 jan 2017, 16:59

Sretna Nova puno zdravlja i srece. A sad nesto da pitam Spisku, jel on stvarno pobrko loncice ili sta vec. Gore pise "nasa" firma. Ljudino kakva vasa ti si tu samo najamnik, crnac, monter koji radi za platu. Tebe ti ljudi u drugim firmama gdje god dodes dozivljavaju kao crnca koji je dosao nesto odradit. Tvoje rijeci tu imaju tezinu ko mudo labudovo. Ti momce mozda imas dobru volju ali ti Zvijezdi mozes pomoci kao i vecina nas gotov pa nikako. Za spas zvijezde trebaju ljudi od biznisa koji nesto znace u ovoj carsiji i cija se rijec pika. A tebe Spiska kao i vecinu nas u ovoj carsiji niko nedozivljava ozbiljno sem uze porodice. Uostalom sam se preispitaj prije 15 dana govoris Hamza i tener ostaju a sad kazes idu mozel to ozbiljna ljudina.

Avatar
sidran
Postovi: 87
Pridružen/a: 04 jul 2016, 11:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sidran » 01 jan 2017, 17:39

Izgleda da je spisko povezao dosta stvari u klubu. Brine me jedna stvar za budućnost kluba. Svi dođu i odu sve je prolazno, al šta ćemo mi ljudi kad nas i pisko napusti :( :crazy:
Ranieri vam je tata..

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 01 jan 2017, 17:48

Prvo pomogao sam i mogu jos znam a ti ne sto je ogromna razlika, a drugo monter nisam vec godinu i pol a moj uticaj u firmi se vidi, cim ti neko dopusti da raspolazes njegovim novcem da kupujes druge firme opremu, i to od stotinu hiljada naci da me cijeni. A dobirao i donirat ce dokle god ja budem u firmi. Ti nagovori svog gazdu nek da nesto pa onda nesto pricaj ponavlm ti piska nije zvijezda... pa da se o meni toliko vodi racuna, hamzicu je istekao ugovor sa prvim januarom javit ce dali ce prihvatit novi ugovor koji je financijski povoljniji za Zvijezdu, sta je tu lose? Drugo trener dobio bolju ponudu vjerovatno koju Zvijezda ne moze da prati, i sta to je preokret preko noci gdje lova radi gdje nema veze samnom niti sa upravom. I daj vise skinite se sa kurca meni lijepo vam govorim smradovi.Nemas o cemu pisati pa vrijedas ti mozes mene mrziti ja sam tu bio kad je najteze i trosio svoje gorivo, vrijeme i pare da se rijesi i vjeruj da cu i dalje biti tu pa vi umrite **** jedna. I prozivaj koliko oce mene forum nece vidjeti neko vrijeme al vratit cete se misevi u rupe, propali radnici Zvijezde svi ste imali sanse samp ste uzimali pare pustite nas da radimo...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 jan 2017, 18:00

Pa o cemu pisat kad ono glavno o cem treba o ekipi se osipa. A bila ionako siromasna. Jedva spacnih 11. A tebi taj k urac neizlazi iz usta. Tebe otac Galib nije bogzna cijenio a kamoli ko drugi. I daj ti nam pisi o dobrim stvarima u koliko ih ima oko kluba, ali nema. Svakog dana u svakom pogledu sve vise i vise nazadujemo. Ti ces kralju na kraju sve nadurat i sam ostat dole. Alfa i omega nase Zvijezde kralj Spiska. Mijenja trenere sportske diektore, nudi uslove. U rukavu ima nove u koliko ovi ne pristanu.

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 01 jan 2017, 18:08

Samo oci u oci dodjes i da ti sve pokazem sto god te zanima, ja imam argumente i potkovan sam dokumentacijom mogu ti pokazati i tvoje tuzbe i isplatu naknada. Drugo naravno da imamo zamjene grad nas ima trenera koliko hoces Amir Durgut pro licenca, Denis Taletovic Prolicenca, Klopic Amir A licenca, Ivica Cvitkusic pro licenca itd... Igraci mogu da izjavljuju sta hoce ali burazeru ugovor se postuje ma kakav on bio. Ja nisam niti cu biti alfa i omega naseg kluba to je i danas dan Fadil Novalic najveci organ naseg kluba Predsjednik skupstine, zatim Predsjednik upravnog odbora Sadan Imamovic, zatim upravni odbor u kojem sam ja najmladji član imam ja poštovanja nisam gad kao ti da pljujem i zagadujem potok iz kojeg sam pio do jucer vodu. Mozes da crnis koliko hoces nikada niko nije bio da je udovoljio svima a pogotovu ne hinjama kao tebi, vodi svoje selo i nemjesaj se nama u klub, bilo kako bilo Zvijezde je bilo 95 godina bit ce je sigurno jos toliko, ja znam da je vama Zvijezda sada trn u oku ali ima jos budala poput spiske i to mi daje snagu da radimo jos vise al svi cete doci na gotovo kad je sta dobro. I svako ko ode za njega ima zamjena niko ne igra u Zvijezdi iz ljubavi izuzev par omladinaca ostali su ekstra dobro placeni za nase uslove imaju platu kao i ja sto radim 8 sati dnevno za racunarom oni treniraju sat i pol a isto su placeni, prema tome pusti se svojih ti nebuloza vise ostavi nas na miru imaju ljudi koji vole Zvijezdu bez interesa kao ja i koji bi dali zadnju marku a ne tuzili klub. Istjerani ste i dokle god jedan clan uprave sadasnje sjedi dole takvim kao tebi nema povratka, A Zvijezda kao sto ti tvrdis da nazaduje zasto onda igraci zele u Zvijezdu da se vrate oni koji su otisli?? Ili neki koji nikada nisu ni bili zasto hoce ne nudimo mi neke astronomske uslove ali ljudi nam se opet nude??? Zasto de mi objasni??

reddragon001
Postovi: 726
Pridružen/a: 13 nov 2010, 20:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la reddragon001 » 01 jan 2017, 18:18

Jasno je ko dan da si neki bivsi uposlenik i nemam potrebu stvarno ijedan tvoj post da komentarisem jer se vidi neki vid ljubomore. Dolazis da blatis sve.

Avatar
sidran
Postovi: 87
Pridružen/a: 04 jul 2016, 11:46
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la sidran » 01 jan 2017, 18:27

reddragon001 je napisao/la:Jasno je ko dan da si neki bivsi uposlenik i nemam potrebu stvarno ijedan tvoj post da komentarisem jer se vidi neki vid ljubomore. Dolazis da blatis sve.
Kako god stanje u klubu bilo ti ćeš gurat nos u njega. Voliš ti zvijezdu nema šta, al nemoj bit kokošar.
Ranieri vam je tata..

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.