Poštovani posjetioci,

ukoliko niste u mogućnosti da se logirate, molimo Vas da ispraznite browser cookies te pokušate ponovo.

NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

batigol777
Kontakt:

PostPostao/la batigol777 » 13 jan 2018, 00:59

Ja mislim drug da cemo mi proci isto kao i Jedinstvo, daj Boze da se varam. Mislim da je Azmir puno puno jaci financijski a i takticki da ovo dovede do kraja, mislim da je njemu veci problem Olimpic nego mi.
Nebi da sirim pesimizam al mi nemamo ljude u klubu koji mogu parirat Azmiru.
Mislim da igranka pocinje, daj boze da se varam.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Nekotu
Kontakt:

PostPostao/la Nekotu » 13 jan 2018, 01:17

Sloga je moj klub ali vi ste igrali dobro i respekt za red demon

Nekotu
Kontakt:

PostPostao/la Nekotu » 13 jan 2018, 01:37

Nekotu WroteColonSloga je moj klub ali vi ste igrali dobro i respekt za red demon

Halalite red dragon ovo alkohol cini cuda

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 13 jan 2018, 01:51

Ali niko ne primjecuje da Azmir ne radi u Slogi kao sto je radio u Slobodi. On je Slobodu digao na veci nivo, Ciro, savrseno uskladjena ekipa.. Bilo je mucki, naravno, ali se igrao fudbal .. Muckalo se tamo gdje se moralo, ali u biti se igrao lijep fudbal. Ovo sad je samo pranje para, gomilanje igraca pod palicom najvece prevare od trenera u historiji ove lige. Ne kazem da nas nece docekati ista sudbina ko Jedinstvo, ali imamo se cemu nadati u svakom slucaju
theboss_RD07

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 13 jan 2018, 07:57

Aletic i Krsic su sljedeci :D Tako je

Orhan
Kontakt:

PostPostao/la Orhan » 13 jan 2018, 09:22

batigol777 WroteColonJa mislim drug da cemo mi proci isto kao i Jedinstvo, daj Boze da se varam. Mislim da je Azmir puno puno jaci financijski a i takticki da ovo dovede do kraja, mislim da je njemu veci problem Olimpic nego mi.

Financijski DA ali u nasem gradu ima vise ljudi koji mogu glat poremetit racune ovima iz sloge kako za stolm tako i na zelenom terenu, ne sumnjam nimalo u nasu ekipu kao i trenera
Ima Gradacac likova koji igraju na svim pozicijama i zahebani su pravo, mogu odgovorit na sve...
Sto manje govoris, to te ljudi vise slusaju.

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 13 jan 2018, 09:29

batigol777 WroteColonJa mislim drug da cemo mi proci isto kao i Jedinstvo, daj Boze da se varam. Mislim da je Azmir puno puno jaci financijski a i takticki da ovo dovede do kraja, mislim da je njemu veci problem Olimpic nego mi.

Slazem se sa tobom,nima je problem Olimpik koji ce bit forsiran od sarajevskog lobija,treba taj klub Sarajevu i Zelji.

Tkanton
Kontakt:

PostPostao/la Tkanton » 13 jan 2018, 10:06

SMR187 WroteColonAli niko ne primjecuje da Azmir ne radi u Slogi kao sto je radio u Slobodi. On je Slobodu digao na veci nivo, Ciro, savrseno uskladjena ekipa.. Bilo je mucki, naravno, ali se igrao fudbal .. Muckalo se tamo gdje se moralo, ali u biti se igrao lijep fudbal. Ovo sad je samo pranje para, gomilanje igraca pod palicom najvece prevare od trenera u historiji ove lige. Ne kazem da nas nece docekati ista sudbina ko Jedinstvo, ali imamo se cemu nadati u svakom slucaju

Hajmo jednoM za sva vremena rijesit to pranje para, kako se to radi u nasoj ligi, to smo cesto culI u proslosti, Nurdo prao pare, sad Azmir pere, pa i Fadila su tu spominjali.... KAKO PERU PARE!!!!

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 13 jan 2018, 12:01

Sta, ja tebi sad trebam objasnjavat sta je pranje para ili? :D Ako znas sta je pranje para onda ti je pitanje bezveze jer ti je sve pred ocima.
Besmisleno gomilanje igraca sa astronomskim platama. Njima jedan Stokic ulazi sa klupe. JEDAN STOKIC koji nikad ne bi prihvatio da igra za klub kao sto je Sloga, osim u slucaju da dobije 3,4 hiljade platu. Drzi trenera koji bi za ovakve rezultate, sa ovakvim timom, u ekipi sa ovim ambicijama trebao dobiti otkaz jos nakon 10. kola. Jos prima bog te pita koliku platu. Sto? Zato sto svako zna da je Vojvodic jedan od najvecih kriminalaca u ligi, da sve malverizacije i mutne radnje ima u malom prstu.
Ne mogu stvarno o tome, neke su stvari jednostavno ocite. Azmir voli Slobodu i svako ko misli da je on u Slogi iz nekih sportskih razloga grdno se vara.
Za Nurdu mi i ne bi bilo cudno, stari je to svercer ;) . Za Fadila prvi put cujem tako nesto
theboss_RD07

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 13 jan 2018, 12:49

SMR187 WroteColonSta, ja tebi sad trebam objasnjavat sta je pranje para ili? :D Ako znas sta je pranje para onda ti je pitanje bezveze jer ti je sve pred ocima.
Besmisleno gomilanje igraca sa astronomskim platama. Njima jedan Stokic ulazi sa klupe. JEDAN STOKIC koji nikad ne bi prihvatio da igra za klub kao sto je Sloga, osim u slucaju da dobije 3,4 hiljade platu. Drzi trenera koji bi za ovakve rezultate, sa ovakvim timom, u ekipi sa ovim ambicijama trebao dobiti otkaz jos nakon 10. kola. Jos prima bog te pita koliku platu. Sto? Zato sto svako zna da je Vojvodic jedan od najvecih kriminalaca u ligi, da sve malverizacije i mutne radnje ima u malom prstu.
Ne mogu stvarno o tome, neke su stvari jednostavno ocite. Azmir voli Slobodu i svako ko misli da je on u Slogi iz nekih sportskih razloga grdno se vara.
Za Nurdu mi i ne bi bilo cudno, stari je to svercer ;) . Za Fadila prvi put cujem tako nesto

Mislim da ce vecina ovde pricat isto i za Sabica ako krene po zlu,pred nama je drugi dio sezone pa cemo vidit na cemu smo,ja bi bio presretan da mi imamo sad nekog poput Azmira ne mi svaki klub u Bosni bi to pozelio.Jedan vlasnik uvijek bolje neko 100 sitnih sponzora,medju ti 100 sponzora ce se uvijek naci neki koji hoce svoj interes da sprovede na bilo koji nacin,pa kad stavis na vagu vise stete nego koristi od njega,malo prokontaj o ovom jarane.

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 13 jan 2018, 13:00

Potpisujem zmajevac.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 13 jan 2018, 13:34

zmajevac WroteColon
SMR187 WroteColonSta, ja tebi sad trebam objasnjavat sta je pranje para ili? :D Ako znas sta je pranje para onda ti je pitanje bezveze jer ti je sve pred ocima.

Mislim da ce vecina ovde pricat isto i za Sabica ako krene po zlu,pred nama je drugi dio sezone pa cemo vidit na cemu smo,ja bi bio presretan da mi imamo sad nekog poput Azmira ne mi svaki klub u Bosni bi to pozelio.Jedan vlasnik uvijek bolje neko 100 sitnih sponzora,medju ti 100 sponzora ce se uvijek naci neki koji hoce svoj interes da sprovede na bilo koji nacin,pa kad stavis na vagu vise stete nego koristi od njega,malo prokontaj o ovom jarane.

Znaci ti bi volio da bljesnes na dvije sezone i da onda opet imas klub na granici bankrota. To je u fazonu "daj sad, sutra sta bude".
Meni je naprimjer draze ovo sad sto imamo, osvojenu titulu jesenjeg prvaka bez ikakvih umisljenih zvjezdica sto se setkaju po terenu, nastimanih utakmica i protivnika kako se zale da smo ih povaljali. Dodjem na stadion, gledam lijep fudbal i meni dosta pa taman nikad iz ove lige ne izasli

A to sto ce meni neko kupit titulu pa me onda sutnut da trunem u dugovima.. Neka hvala. Ako vi to zelite za nas klub, ja ne zelim.
Jedino bi volio nekog investitora à la Azmir da nam zavrsi komplet stadion. I to je manje vise to
theboss_RD07

Tkanton
Kontakt:

PostPostao/la Tkanton » 13 jan 2018, 17:34

Pa kako je to onda pranje para ako dadne igracu astronomsku platu za nasu ligu, zar to nije trosenje para. Ja kako znam pranje para je pokusaj nelegalno stecenog novca ubacit u legalan sistem i stvarno me zanima kako bi to moglo funkcionisat ovdje, jedino da ti igraci vracaju dio novca azmiru ili da neko u klubu ima vauu platu od nekoliko stotina hiljada.... a opet bas me zanima kako iz amerike donese tolike prljave pare...

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 13 jan 2018, 18:06

Moze klubom (kompanijom) prikrivati stvarne poslove gdje uzima pare, a moze i razbijati jednu veliku transakciju na male od kojih neke idu na npr.plate igraca.
To su neki primjeri, licno ne vjerujem da neko pere novac kod nas, mozda neko na rukovodecoj poziciji u klubovima preko klubova uzima pare od javnih firmi ili sponzora.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 13 jan 2018, 18:57

Ima firmu u americi.a slogin je vlasnik.prikazuje velike troskove sloge.ide u minus.paposudjuje novac od firme iz amerike.ujedno neplaca porez jer je posudio pare slogi tj.sam sebi

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 13 jan 2018, 19:10

Pa dobro, to nije pranje novca, nego poreska evazija.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 13 jan 2018, 19:26

Tkanton WroteColonPa kako je to onda pranje para ako dadne igracu astronomsku platu za nasu ligu, zar to nije trosenje para. Ja kako znam pranje para je pokusaj nelegalno stecenog novca ubacit u legalan sistem i stvarno me zanima kako bi to moglo funkcionisat ovdje, jedino da ti igraci vracaju dio novca azmiru ili da neko u klubu ima vauu platu od nekoliko stotina hiljada.... a opet bas me zanima kako iz amerike donese tolike prljave pare...

Ma ne mogu ti isto ko dijetu objasnjavat takve stvari. Jednostavno je ocito.
Nije fazon u pranju para ili izbjegavanju poreza, fazon je da u Slogi nije iz sportskih razloga i ende.
theboss_RD07

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 13 jan 2018, 19:43

Sto se tice Prsesa, gledao sam sve klubove ove sezone, ove vodece 10 i vise puta, igrom slucaja Olimpik najvise.
Smatram da je Prses bio najbolji vezni igrac lige u prvoj polusezoni.
Sa njim u timu i sa Civicem i Kapetanom Zvijezda ima najbolji vezni red lige.

Prosle sezone u PL je bio pravo los, jedan od najgorih igraca lige, mislio sam da je to njegov kraj ali je prekucao ove sezone, bgm me fino iznenadio.

Tkanton
Kontakt:

PostPostao/la Tkanton » 13 jan 2018, 21:58

SMR187 WroteColon
Tkanton WroteColonPa kako je to onda pranje para ako dadne igracu astronomsku platu za nasu ligu, zar to nije trosenje para. Ja kako znam pranje para je pokusaj nelegalno stecenog novca ubacit u legalan sistem i stvarno me zanima kako bi to moglo funkcionisat ovdje, jedino da ti igraci vracaju dio novca azmiru ili da neko u klubu ima vauu platu od nekoliko stotina hiljada.... a opet bas me zanima kako iz amerike donese tolike prljave pare...

Ma ne mogu ti isto ko dijetu objasnjavat takve stvari. Jednostavno je ocito.
Nije fazon u pranju para ili izbjegavanju poreza, fazon je da u Slogi nije iz sportskih razloga i ende.

Nije bio vlasnik slobode pa je to radio, a uostalom ima Zemalja gdje moze drzat svoje pare bez da ista kome placa, a ovdje trosi pare na igrace i ostale glyposti tako da dodje na istom ili platio tamo ili ovdje, znaci da mu je ipak stalo do neceg drugog... al da neskrecemo sa teme kad niko nezna konkretno vec pricamo ono klasicno balkansko kad neko ima pare ili je droga,kurvaluk a sad modernij izraz pranje para...

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 14 jan 2018, 08:53

Evo serba ide u belgiju.valjda se dobije sta para od njega...dobro bi nam doslo ;)

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: plavobijeliii i 18 gostiju.