NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

tarantula27
Postovi: 87
Pridružen/a: 03 apr 2018, 13:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la tarantula27 » 14 apr 2018, 20:26

spiska je napisao/la:Mi danas nismo bili toliko losi, imali smo neke sanse mi ocekujemo penale u gostima. A brastvo nikakva ekipa pa bolan kakav penal isti ovakav je sviran realu za prolaz smijesno. Ali smijesno kao sto ovaj normalni combe80 rece trebamo biti ponosni malo nam fali zara borbe ali u sustini igramo korektno nek se drugi stide, ova liga se igra za sudije i tajkune,
Mi smo ih i pregazili sto su nikakva ekipa :)

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 14 apr 2018, 20:35

Ljudi moji šta je tu je ! Budite ponosni igrali smo našu borbu pošteno za PL, izgubili smo je zna se kako! Danas sam volio da ove žvalje koji govore da nam je suđeno protiv Slavena, Metallghe-a, Olimpika regularno da su došli u Gračanicu i da vide kako se sudi za domaćina, kakav se penal sudi protiv Zvijezda i kakvi se penali ne sude za Zvijezdu! Hvala i doviđenja!

Čast je biti navijač Zvijezde zato u subotu svi na stadion idemo odigrati do kraja ovo korektno!

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GEC » 14 apr 2018, 20:52

spiska je napisao/la:Ljudi moji šta je tu je ! Budite ponosni igrali smo našu borbu pošteno za PL, izgubili smo je zna se kako! Danas sam volio da ove žvalje koji govore da nam je suđeno protiv Slavena, Metallghe-a, Olimpika regularno da su došli u Gračanicu i da vide kako se sudi za domaćina, kakav se penal sudi protiv Zvijezda i kakvi se penali ne sude za Zvijezdu! Hvala i doviđenja!

Čast je biti navijač Zvijezde zato u subotu svi na stadion idemo odigrati do kraja ovo korektno!
Žao mi je što nećete ući u PL ali PISKIĆU ne PRDI :!: Ko o čemu qurve o poštenju.Hajd jedno u životu budi realan. makar nam se svijet ne smije kao vama :thumbdown:

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 14 apr 2018, 20:59

Valjda ce nekada trebati pojedinim ekipama bodovi protiv nas(Orasje,Capljina,Gracanica itd) da li za prvo mjesto ili za opstanak pa da im vratimo milo za drago,fuj-povraca mi se vise na ovu ligu...Nikad mi nece biti jasno koja je fora uci u visi rang na ovakav nacin-ne znam kako navijaci tih klubova vide u tome zadovoljstvo??? Znam da npr u ovoj sezoni ima i do nas,sami smo se sebi krivi za par rezultata ali ljudi moji covjek je pokupovao klubove,sudije,savez....I sve to da bi neko rekao u Tuzli kako je Azmir glavni baja ili ja nisam normalan ili je stvarno sistem u nasim glavama totalno poremecen...

GEC
Postovi: 620
Pridružen/a: 19 feb 2016, 19:32
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la GEC » 14 apr 2018, 21:04

zmaj348 je napisao/la:Valjda ce nekada trebati pojedinim ekipama bodovi protiv nas(Orasje,Capljina,Gracanica itd) da li za prvo mjesto ili za opstanak pa da im vratimo milo za drago,fuj-povraca mi se vise na ovu ligu...Nikad mi nece biti jasno koja je fora uci u visi rang na ovakav nacin-ne znam kako navijaci tih klubova vide u tome zadovoljstvo??? Znam da npr u ovoj sezoni ima i do nas,sami smo se sebi krivi za par rezultata ali ljudi moji covjek je pokupovao klubove,sudije,savez....I sve to da bi neko rekao u Tuzli kako je Azmir glavni baja ili ja nisam normalan ili je stvarno sistem u nasim glavama totalno poremecen...
Ako imaš više godina valjda znaš da smo mi vama valjali ;) Al mi balije smo takve,jednom nemoj valjat kao da nisi nikad.Sami ste sebi krivi zbog kikseva kod kuće i ne tražite krivca u azmiru,sudijama,Bratstvu,jedinstvu,husi,hasi......

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 14 apr 2018, 21:09

GEC je napisao/la:
spiska je napisao/la:Ljudi moji šta je tu je ! Budite ponosni igrali smo našu borbu pošteno za PL, izgubili smo je zna se kako! Danas sam volio da ove žvalje koji govore da nam je suđeno protiv Slavena, Metallghe-a, Olimpika regularno da su došli u Gračanicu i da vide kako se sudi za domaćina, kakav se penal sudi protiv Zvijezda i kakvi se penali ne sude za Zvijezdu! Hvala i doviđenja!

Čast je biti navijač Zvijezde zato u subotu svi na stadion idemo odigrati do kraja ovo korektno!
Žao mi je što nećete ući u PL ali PISKIĆU ne PRDI :!: Ko o čemu qurve o poštenju.Hajd jedno u životu budi realan. makar nam se svijet ne smije kao vama :thumbdown:
Ako je mjerilo ovaj klip danas je veca kradja bila u Gracanici nego na ova dva klipa glavni sudija je uticao na konacan ishod utakmice ali ne znas ti to jer si glup, kao sto ste svi glupi sto trpite prodaju godinama, mi to necemo trpiti nama kad dodje sumnja da neko radi iz uprave da prodaje mi to izbacujemo.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 14 apr 2018, 21:40

GEC je napisao/la:
zmaj348 je napisao/la:Valjda ce nekada trebati pojedinim ekipama bodovi protiv nas(Orasje,Capljina,Gracanica itd) da li za prvo mjesto ili za opstanak pa da im vratimo milo za drago,fuj-povraca mi se vise na ovu ligu...Nikad mi nece biti jasno koja je fora uci u visi rang na ovakav nacin-ne znam kako navijaci tih klubova vide u tome zadovoljstvo??? Znam da npr u ovoj sezoni ima i do nas,sami smo se sebi krivi za par rezultata ali ljudi moji covjek je pokupovao klubove,sudije,savez....I sve to da bi neko rekao u Tuzli kako je Azmir glavni baja ili ja nisam normalan ili je stvarno sistem u nasim glavama totalno poremecen...
Ako imaš više godina valjda znaš da smo mi vama valjali ;) Al mi balije smo takve,jednom nemoj valjat kao da nisi nikad.Sami ste sebi krivi zbog kikseva kod kuće i ne tražite krivca u azmiru,sudijama,Bratstvu,jedinstvu,husi,hasi......
Ma drug moj imam ja dovoljno godina( vjerovatno vise nego ti) mozda mi je zato sve ovo i prelilo casu...Znam za Gracanicu i sve sto se desavalo te godine ali ponavljam jos jednom onaj ko je najbolji neka bude prvi ko je najgori neka ispadne...Nije ni moj klub cvjecka( da se odmah razumijemo,razne su uprave vodile klub) ali pijedini klubovi konstantno svake godine prave sou od lige...Poenta sve ove moje price je gdje ovo vise vodi,nije u pitanju moja Zvijezda sutra ce biti povaljana npr Bosna Visoko ...

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 7aprildomemoj » 14 apr 2018, 21:41

zmaj348 je napisao/la:Valjda ce nekada trebati pojedinim ekipama bodovi protiv nas(Orasje,Capljina,Gracanica itd) da li za prvo mjesto ili za opstanak pa da im vratimo milo za drago,fuj-povraca mi se vise na ovu ligu...Nikad mi nece biti jasno koja je fora uci u visi rang na ovakav nacin-ne znam kako navijaci tih klubova vide u tome zadovoljstvo??? Znam da npr u ovoj sezoni ima i do nas,sami smo se sebi krivi za par rezultata ali ljudi moji covjek je pokupovao klubove,sudije,savez....I sve to da bi neko rekao u Tuzli kako je Azmir glavni baja ili ja nisam normalan ili je stvarno sistem u nasim glavama totalno poremecen...
Ti, a i većina vaših navijača ste zaboravili da vam je Bratstvo valjalo i te kako i ostavilo vas u drugoj ligi sjever. Iduće ste godine ulazeći u viši rang pretukli Brku a sad se čudite što je uzeo pare od Sisoja da vas povali. Ranije sam pisao da od ove tri ekipe navijam za vas da uđete i niko normalan i istinski navijač ne odobrava Brkinu pijacu. Samo budite fer i priznajte da i vi niste bili prema Bratstvu fer i popljuvali ste "uslugu".
Ko zna da je Bratstvo tad vas izbacilo u kantonalnu ligu možda bi još uvijek igrali lokalni derbi sa Mionicom.
Sportski pozdrav i do viđenja sljedeće sezone uz želje da se odnosi dva kluba podignu na viši nivo
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 14 apr 2018, 21:52

De Spiska? Jel Sapina prodrmo il uzdrmo ekipu? Sta gutis dzaba sa ljudima kad su nas nasi ljudi prodali.
Nemogu svi bit krivi ssmo mi dobri. Ima i drugih krivaca ali 70% naseg odustajanja od borbe za ulazak ide na dusu pojedinaca ih nase uprave.
To Spiskoni carsija zna i dzaba vise glumis budalu.

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 14 apr 2018, 21:53

7aprildomemoj je napisao/la:
zmaj348 je napisao/la:Valjda ce nekada trebati pojedinim ekipama bodovi protiv nas(Orasje,Capljina,Gracanica itd) da li za prvo mjesto ili za opstanak pa da im vratimo milo za drago,fuj-povraca mi se vise na ovu ligu...Nikad mi nece biti jasno koja je fora uci u visi rang na ovakav nacin-ne znam kako navijaci tih klubova vide u tome zadovoljstvo??? Znam da npr u ovoj sezoni ima i do nas,sami smo se sebi krivi za par rezultata ali ljudi moji covjek je pokupovao klubove,sudije,savez....I sve to da bi neko rekao u Tuzli kako je Azmir glavni baja ili ja nisam normalan ili je stvarno sistem u nasim glavama totalno poremecen...
Ti, a i većina vaših navijača ste zaboravili da vam je Bratstvo valjalo i te kako i ostavilo vas u drugoj ligi sjever. Iduće ste godine ulazeći u viši rang pretukli Brku a sad se čudite što je uzeo pare od Sisoja da vas povali. Ranije sam pisao da od ove tri ekipe navijam za vas da uđete i niko normalan i istinski navijač ne odobrava Brkinu pijacu. Samo budite fer i priznajte da i vi niste bili prema Bratstvu fer i popljuvali ste "uslugu".
Ko zna da je Bratstvo tad vas izbacilo u kantonalnu ligu možda bi još uvijek igrali lokalni derbi sa Mionicom.
Sportski pozdrav i do viđenja sljedeće sezone uz želje da se odnosi dva kluba podignu na viši nivo
Da se razumijemo ja nemam nista protiv Bratstva i Gracanice kao grada nista(imam dosta prijatelja u Vasem gradu) ali ljudi koji vode Vas klub jednostavno srozali su ugled kluba i mjesta...Kao sto Pisko rece mi javno iznosimo kada cujemo za nekakve muljaze koje se desavaju u klubu pa ovi nasi moraju koliko-toliko biti korektni...Bit cijele moje price nema u ovome napretka za nas fudbal ali eto...Halalte ako ima kakvih gresaka oko pravopisa u gostima sam,pa....Pozdrav za Gracanicu...

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 14 apr 2018, 21:58

Nemase para combicu bolan vidis kolko tu treba za sudije i sve i za ekipe vidis da se svi prodaju.... i da hoce uprava i svi u premijer treba ti hrpa para i to negarantuje da ces uci... Vidis ti rezultata bolan Gracanica izgubi Orasje izgubi od nako lose ekipe ko sto je Simin Han a nas povaljaju i igraju ko nikad.... Nisu rezultati realni uopste i sva sreca neborimo se za vrh vise jer nebi uspio nema sanse... Saba ti bio sve dogovorio i jer je vidio covjek da nemas sanse i cao... lijepo se pozdravio i ispravno svako realan ce vidit da pored Simin Hana nemoze niko uci... imamo trinest igraca i oni trebaju iznijet teret premijer lige??? Gdje to ima ba???Lijepo smo igrali i igracemo i dalje polako dolazite na utakmice i cao....

Trebalo je i ranije mozda odustat od premijer lige i par igraca prodat ali eto....

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 14 apr 2018, 22:03

I jos nesto. Mante vise sranja. Da ja makar danas nisam bio u Gracanici pa da povjerujem.
Treba bit realan pa prvo krivit nase igrace. Igrali ko najvece pi cke. Bore se fol za premier ligu a suta spacnog po golu Bratstva nisu imali. Civa 3-4 utakmicu najgori igrac. Ufuro se frajer glumi igraca.

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 14 apr 2018, 22:36

Nesto kontam hocemol mi ikog dobit do kraja prvenstva

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 14 apr 2018, 22:50

GEC je napisao/la:
spiska je napisao/la:Ljudi moji šta je tu je ! Budite ponosni igrali smo našu borbu pošteno za PL, izgubili smo je zna se kako! Danas sam volio da ove žvalje koji govore da nam je suđeno protiv Slavena, Metallghe-a, Olimpika regularno da su došli u Gračanicu i da vide kako se sudi za domaćina, kakav se penal sudi protiv Zvijezda i kakvi se penali ne sude za Zvijezdu! Hvala i doviđenja!

Čast je biti navijač Zvijezde zato u subotu svi na stadion idemo odigrati do kraja ovo korektno!
Žao mi je što nećete ući u PL ali PISKIĆU ne PRDI :!: Ko o čemu qurve o poštenju.Hajd jedno u životu budi realan. makar nam se svijet ne smije kao vama :thumbdown:
Nijedna od tih situacija ne ide nama na dusu. Silic je sudio ove sezone, a vidis kakvo mi generalno imamo sudjenje? Mislis da smo ga mi narucili ili da ga je neko poslao?
Isto vazi i za utakmicu s Travnikom. U toj sezoni smo u zadnjem kolu osigurali opstanak, a Travnik je bio u vrhu. Za tu utakmicu je opstepoznato da je Azmir poslao sudiju jer je Travnik tad bio u vrhu a Azmir tek poceo pravit ovu Slogu sto vidimo danas.

Bezveze ti je to, ako nista makar u ove 3 sezone sto igramo federalnu nismo ni otimali ni stimali pretjerano. A vi ste u citavoj ligi poznati po tim stimacinama toliko da i sami otvoreno o njima pricate. Znas i sami da mi nemamo ni priblizno takvu reputaciju
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 14 apr 2018, 22:57

Dzabe im sve opet ce gledat jednu zvijezdu u premijer ligi.bila to iz gradacca ili iz stanica svejedno azmir ce imat fobiju od zvijezde :mrgreen:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 14 apr 2018, 22:59

zmajevac je napisao/la:Nesto kontam hocemol mi ikog dobit do kraja prvenstva
Hocemo jaro nebrini dok igraci malo premoste ove depresivne dvi sedmice... nada i euforija su prevelike bile sad to treba svariti i navijaci i igraci tako da bice Zvijezda opet sampion polako i navijaci koji su dolazili dolazice opet...

Progres
Postovi: 164
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 15 apr 2018, 00:45

combe80 je napisao/la:
zmajevac je napisao/la:Nesto kontam hocemol mi ikog dobit do kraja prvenstva
Hocemo jaro nebrini dok igraci malo premoste ove depresivne dvi sedmice... nada i euforija su prevelike bile sad to treba svariti i navijaci i igraci tako da bice Zvijezda opet sampion polako i navijaci koji su dolazili dolazice opet...
Igraci i uprave se mijenjaju i prolaze a Zvijezda je Zvijezda. Ko je navijac on je tu i kad' ide i kad' ne ide. Sansu smo propustili sa ona dva vezana domaca remija. Mogli smo se odvojiti i prelomiti prvenstvo. Tu je uprava kiksala jer su drugi poklopili nase utakmice i sudije su nas sjeckale i sputavale, sto je uz nas pad forme bilo presudno. Da su nas malo "pogurali" kao sto rade domacinima protiv nas, bilo bi drugacije. U ovoj ligi to tako ide.

esprit24
Postovi: 5379
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 15 apr 2018, 11:00

Bravo progres :tokralju: :tokralju: to je to majstore
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 15 apr 2018, 18:23

Ma ljudi varate se mebi se odvojili ni da smo pobijedili u obije utakmice sa ta cetiri boda mi bi slogi bjezali 1 bod i nas ceka orasje isto kao i brastvo i jos bi nas sacekali bosna i rudar. Covjek je spreman na sve , nakon nase pobjede u hanu uzeo se sve pod svoje i gazi ma ruku mu idu ovi prodavaci i to je to.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Progres
Postovi: 164
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 15 apr 2018, 19:57

Pretpostavljao sam da bi mi dobili na samopouzdanju i bolje odigrali nastavak dok bi protivnici psihicki pali. Sta bi bilo kad bi bilo.... ko zna. Nakon pomenutih utakmica neko iz radne grupe je svojim istupom u svlacionici izazvao nezadovoljstvo kod Sabica i zbog toga je on najvjerovatnije i otisao. Kao sto rekoh, tada je brod poceo tonuti.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: simonknows i 13 gostiju.