NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 19 maj 2018, 19:41

7aprildomemoj je napisao/la:Ispravka krivog navoda. Ne živi klub od štimaljki nego Brko
:rol: :rol:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 19 maj 2018, 19:47

SamoTravnik je napisao/la:Nije vama samo uprava smjestila, nego su i igraci, ne igra uprava. Ovo vam je klasican dokaz da se ne treba rugati drugima jer se obije o glavu. U ovim seoskim ligama nema postenog, svi stimaju i rade malverzacije, neke su ocite a neke se odrade bez posebne halabuke. Zao mi je sto ste od onakve polusezone, spali na ovaj ciganluk ali sta bi, bodovi vam nisu trebali a pare jesu.
Sve to stoji, ali kod nas je ipak uprava odigrala kljucnu ulogu, ali da se ne lazemo, imamo milion km duga, budzet od 150k, previše se i očekivalo. Uzeli su evidentno pare od Azmira, evidentno sada se uzima šta može u ovih par kola i na uloženih 1000km na početku izvučeš sada 10-20 hiljada. Tako funkcioniše cijela liga. To nam je valjda ova opštinska vlast dala jer je ona glavni sponzor Zvijezde. Očekujem u idućim sezonama nastavak gomilanja duga, izvlačenja sve više para i krajnje gašenje kluba, lagano to je taj tuzlanski recept, izvuci pare ugasi i osnuj novi. Priješ kriminal i lagano. 99% svega snosi opština jer je većinski sponzor NKZ, 1% mi navijači. Ensar podlegao pritisku sabana, jbg ne moze covjek kad nema keša. Ali ako ništa sada imamo Iskru za iduću sezonu, ako ostane, vjecite neprijatelje orasje i qurvu iz gračanice, njoj kako štima... Idemo dalje...
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la staragarda » 19 maj 2018, 19:54

Nah1d je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Nije vama samo uprava smjestila, nego su i igraci, ne igra uprava. Ovo vam je klasican dokaz da se ne treba rugati drugima jer se obije o glavu. U ovim seoskim ligama nema postenog, svi stimaju i rade malverzacije, neke su ocite a neke se odrade bez posebne halabuke. Zao mi je sto ste od onakve polusezone, spali na ovaj ciganluk ali sta bi, bodovi vam nisu trebali a pare jesu.
Sve to stoji, ali kod nas je ipak uprava odigrala kljucnu ulogu, ali da se ne lazemo, imamo milion km duga, budzet od 150k, previše se i očekivalo. Uzeli su evidentno pare od Azmira, evidentno sada se uzima šta može u ovih par kola i na uloženih 1000km na početku izvučeš sada 10-20 hiljada. Tako funkcioniše cijela liga. To nam je valjda ova opštinska vlast dala jer je ona glavni sponzor Zvijezde. Očekujem u idućim sezonama nastavak gomilanja duga, izvlačenja sve više para i krajnje gašenje kluba, lagano to je taj tuzlanski recept, izvuci pare ugasi i osnuj novi. Priješ kriminal i lagano. 99% svega snosi opština jer je većinski sponzor NKZ, 1% mi navijači. Ensar podlegao pritisku sabana, jbg ne moze covjek kad nema keša. Ali ako ništa sada imamo Iskru za iduću sezonu, ako ostane, vjecite neprijatelje orasje i qurvu iz gračanice, njoj kako štima... Idemo dalje...
Ma kakvi ba...samo Sloga završava u ovoj smijuriji
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 19 maj 2018, 19:57

staragarda je napisao/la:
Nah1d je napisao/la:
SamoTravnik je napisao/la:Nije vama samo uprava smjestila, nego su i igraci, ne igra uprava. Ovo vam je klasican dokaz da se ne treba rugati drugima jer se obije o glavu. U ovim seoskim ligama nema postenog, svi stimaju i rade malverzacije, neke su ocite a neke se odrade bez posebne halabuke. Zao mi je sto ste od onakve polusezone, spali na ovaj ciganluk ali sta bi, bodovi vam nisu trebali a pare jesu.
Sve to stoji, ali kod nas je ipak uprava odigrala kljucnu ulogu, ali da se ne lazemo, imamo milion km duga, budzet od 150k, previše se i očekivalo. Uzeli su evidentno pare od Azmira, evidentno sada se uzima šta može u ovih par kola i na uloženih 1000km na početku izvučeš sada 10-20 hiljada. Tako funkcioniše cijela liga. To nam je valjda ova opštinska vlast dala jer je ona glavni sponzor Zvijezde. Očekujem u idućim sezonama nastavak gomilanja duga, izvlačenja sve više para i krajnje gašenje kluba, lagano to je taj tuzlanski recept, izvuci pare ugasi i osnuj novi. Priješ kriminal i lagano. 99% svega snosi opština jer je većinski sponzor NKZ, 1% mi navijači. Ensar podlegao pritisku sabana, jbg ne moze covjek kad nema keša. Ali ako ništa sada imamo Iskru za iduću sezonu, ako ostane, vjecite neprijatelje orasje i qurvu iz gračanice, njoj kako štima... Idemo dalje...
Ma kakvi ba...samo Sloga završava u ovoj smijuriji
Pa na pare i silu naravno, zato ste dvicu dobili od juniora ; )
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 19 maj 2018, 20:07

Poderali smo slogu 2 putauz gol razliku 4-1 dokazali vam da smo bolji u fudbalu, ali vi imate kess.
Ako imas kakav dokaz da je zdravko uzeo kess reci.ja znam da je taj covjek uz mustafu sakica davao sve od sebe za zvijezdu
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 19 maj 2018, 21:05

Piragic junior extra odigro moze se racunat na njega iduce sezone za seniore, brz neugodan vrcav...Hecim malo neiskusan i imo tremu danas al ali ima potenciala za napredovat tamam za dvi godine da bude standardan... golman bi mogo bit nesto isto samo nek babura sa njim dalje radi. Zuke par fini akcija pokazao...

Iskra je losa ekipa, sudjenje nevjerovatno lose....

Avatar
Mexico
Postovi: 745
Pridružen/a: 22 feb 2018, 15:16
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Mexico » 19 maj 2018, 22:09

GEC je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Kad su prodali dali su rekli da nas nesramote za 2 cenera, nek bude 1-2 :kafa:
Kako prodali,vi igrate pošteno i čistog obraza :lol: samo daso prodaje utakmice kuknjavaNapadate Slogu,Olimpik,Rudar,Bratstvo glumite poštenjačine :puke: Zašto danas niste odigrali pošteno :?: :?: :?: Juniori Zvijezde su bolja ekipa od iskre.Jedina ekipa u ovom smeću od lige je VELEŽ (institucija fudbala) a ovo ostalo sve tuga,jad i čemer.
Svaka cast za komentar i u pravu si ali za Iskru se nebi slozio. Neki dan sam bio sa Acom Obadom i kaze da Iskra nema marke da kupuje tekme. Nebi mi lagao jer se znamo preko 20 godina i veliki smo prijatelji tako da druze nije iznenadjenje pobjeda Iskre protiv pola ekipe juniora Zvijezde
DOĐEM
SKOČIM
ZABIJEM

NUSMIR FAJIĆ <3

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 19 maj 2018, 22:29

Neki ovdje vec spominje imena kao da oni nisu u talu s ovim lopovima u upravi....Laz, laz i laz.
Svi ovi sto su ostali, odnosno trenutni oni su svi zedni na kes svi do jednog.
Svi trljaju dlanove jer dobro ce im doc u privatnom zivotu.
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

gigglessmoke
Postovi: 1517
Pridružen/a: 11 mar 2017, 11:21
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la gigglessmoke » 19 maj 2018, 23:27

Mexico je napisao/la:
GEC je napisao/la:
crvenobijeli je napisao/la:Kad su prodali dali su rekli da nas nesramote za 2 cenera, nek bude 1-2 :kafa:
Kako prodali,vi igrate pošteno i čistog obraza :lol: samo daso prodaje utakmice kuknjavaNapadate Slogu,Olimpik,Rudar,Bratstvo glumite poštenjačine :puke: Zašto danas niste odigrali pošteno :?: :?: :?: Juniori Zvijezde su bolja ekipa od iskre.Jedina ekipa u ovom smeću od lige je VELEŽ (institucija fudbala) a ovo ostalo sve tuga,jad i čemer.
Svaka cast za komentar i u pravu si ali za Iskru se nebi slozio. Neki dan sam bio sa Acom Obadom i kaze da Iskra nema marke da kupuje tekme. Nebi mi lagao jer se znamo preko 20 godina i veliki smo prijatelji tako da druze nije iznenadjenje pobjeda Iskre protiv pola ekipe juniora Zvijezde
I meni jarane su tragikomicni komentari da Iskra kupuje utakmice.

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 19 maj 2018, 23:29

jasminka je napisao/la:
batigol777 je napisao/la:
.
Samo da selamim mog jarana starog :urnebes:
Alejkumu selam i moram te rastuzit da nismo prodali danas utakmicu nego smo izgubili. Cak nam je danas nastupilo 7 juniora to je bitnije od rezultata kada vidis djecu kako se bore ko lavici mali. Ta su djeca ljepota naseg kluba i ponos grada.
Nego se vi spremite na proslavu titule jer ste se nagu.ili i jednim i drugim kao qurve pa sigurno cete biti pozvani na slavlje.
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

Topnikus
Postovi: 334
Pridružen/a: 08 maj 2018, 18:59
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Topnikus » 20 maj 2018, 00:46

Novalicu i comp odlazite nije Zvijezda prcija vasa! A i Sapina sa njima, onako prodati utakmicu danas je zalosno. Kao da Zvijezda postoji 3 godine pa se igrate sa klubom!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 20 maj 2018, 06:10

Topnikus je napisao/la:Novalicu i comp odlazite nije Zvijezda prcija vasa! A i Sapina sa njima, onako prodati utakmicu danas je zalosno. Kao da Zvijezda postoji 3 godine pa se igrate sa klubom!
Kakav Novalic Bog ti pomogo
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
7aprildomemoj
Postovi: 1359
Pridružen/a: 13 feb 2013, 20:22
Lokacija: 75 320

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la 7aprildomemoj » 20 maj 2018, 08:14

Ako Iskra ostane iduće sezone imate sigurnih 6 bodova.
Nije sve u parama ima nešto i u bodovima :mrgreen:
moj uzor-S.G je napisao: Ako nastave kaznjavat klubove za baklje i gramofon ( :facepalm: ) a na ovo ostanu gluhi i nijemi, prvo Sarajevo treba da digne glas a valjda ostali to i podrze.[/quote]

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Penaltiky » 20 maj 2018, 19:18

Kad se vi raspadoste, zadnji put kad sam gledo bili prvi sad za seljoberima 9 bodova zaostajete
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 21 maj 2018, 11:12

Penaltiky je napisao/la:Kad se vi raspadoste, zadnji put kad sam gledo bili prvi sad za seljoberima 9 bodova zaostajete
Pola ekipe vec otislo, drugo pola suspendovano :mrgreen:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la jasminka » 21 maj 2018, 15:55

batigol777 je napisao/la:
jasminka je napisao/la:
batigol777 je napisao/la:
.
Samo da selamim mog jarana starog :urnebes:
Alejkumu selam i moram te rastuzit da nismo prodali danas utakmicu nego smo izgubili. Cak nam je danas nastupilo 7 juniora to je bitnije od rezultata kada vidis djecu kako se bore ko lavici mali. Ta su djeca ljepota naseg kluba i ponos grada.
Nego se vi spremite na proslavu titule jer ste se nagu.ili i jednim i drugim kao qurve pa sigurno cete biti pozvani na slavlje.
De prvo izanaliziraj koliko je bilo juniora , sad pises 5 sad 7 ili je mozda 9 :mrgreen:
Ipo tvojoj logici nagu.ivanja da te pitam koga smo onda mi zilizgu :lol: :lol: :lol:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 21 maj 2018, 23:03

Imal kakvih novosti, jel ko ostao od raspuštanje bandee, prljaca demantuje odlazak iz zvijezde...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

batigol777
Postovi: 689
Pridružen/a: 01 jul 2013, 15:28
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la batigol777 » 22 maj 2018, 23:39

De prvo izanaliziraj koliko je bilo juniora , sad pises 5 sad 7 ili je mozda 9 :mrgreen:
Ipo tvojoj logici nagu.ivanja da te pitam koga smo onda mi zilizgu :lol: :lol: :lol:[/quote]
Nisam znao da moram crtat, izvinjavam se ocito sam precijenio tvoj IQ.
5 juniora je igralo u prvoj postavi a 7 nastupilo sto znaci da su jos dva juniora usli u igru .Znaci ako je 5 igralo i 2 usla u igru to je 5+2=7 ako nevijerujes uzmi digitron izracunaj.
Bas me briga sta ste vi radili i ko je vas i koga ste vi guz..
Neobra se bostan,dok sljive ne popadaju.

jasminka
Postovi: 165
Pridružen/a: 28 maj 2015, 23:35
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la jasminka » 23 maj 2018, 09:09

batigol777 je napisao/la: 5 juniora je igralo u prvoj postavi a 7 nastupilo sto znaci da su jos dva juniora usli u igru .Znaci ako je 5 igralo i 2 usla u igru to je 5+2=7 ako nevijerujes uzmi digitron izracunaj.
Bas me briga sta ste vi radili i ko je vas i koga ste vi guz..
:urnebes: :urnebes: :urnebes: poceo si brisati i postove da se ne skuzi tvoj IQ :urnebes: :urnebes:
U jednom trenutku pises igralo 7( pa obrises post ) :urnebes: :urnebes: u drugoj prilici 5 :clap: :clap: :urnebes:
A ne bih reko da je tze bas briga ko je nas i koga smo mi ziligu :mrgreen: vrati se nazad procitaj svoje postove
ili i njih izbrisi pa dokazi nam da si u pravu :mrgreen: :urnebes:
Cestitke Iskri na par,,,,, na zasluzenoj pobjedi :mrgreen:

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 23 maj 2018, 09:20

jasminka je napisao/la:
batigol777 je napisao/la: 5 juniora je igralo u prvoj postavi a 7 nastupilo sto znaci da su jos dva juniora usli u igru .Znaci ako je 5 igralo i 2 usla u igru to je 5+2=7 ako nevijerujes uzmi digitron izracunaj.
Bas me briga sta ste vi radili i ko je vas i koga ste vi guz..
:urnebes: :urnebes: :urnebes: poceo si brisati i postove da se ne skuzi tvoj IQ :urnebes: :urnebes:
U jednom trenutku pises igralo 7( pa obrises post ) :urnebes: :urnebes: u drugoj prilici 5 :clap: :clap: :urnebes:
A ne bih reko da je tze bas briga ko je nas i koga smo mi ziligu :mrgreen: vrati se nazad procitaj svoje postove
ili i njih izbrisi pa dokazi nam da si u pravu :mrgreen: :urnebes:
Cestitke Iskri na par,,,,, na zasluzenoj pobjedi :mrgreen:
Ajd ne kenjaj, naguzili ste se ko god je zatrazio, upamti da ce vam se to obiti o glavu kao sto bi moglo capljini i slavenu sad. Prosle sezone ste jedva ostali....zato pss i u rupu mrs
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.