NK Zvijezda Gradačac

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 25 maj 2018, 17:32

Svi znaju sta je bilo. Fine pare u Upravu dođose nemoj se praviti lud molim te. Sapina je dobrodosao ljudima iz Uprave. Rudar da nije dobio a sutra gubi u Bihacu morao bi po zivot sa Olimpikom igrati. A da je liga nepostena to svi znaju. Nazalost i Zvijezda je dio tih igara za par ljudi koji đepove malo napunise.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 25 maj 2018, 17:42

Topnikus WroteColonSvi znaju sta je bilo. Fine pare u Upravu dođose nemoj se praviti lud molim te. Sapina je dobrodosao ljudima iz Uprave. Rudar da nije dobio a sutra gubi u Bihacu morao bi po zivot sa Olimpikom igrati. A da je liga nepostena to svi znaju. Nazalost i Zvijezda je dio tih igara za par ljudi koji đepove malo napunise.

Ne provaljuj se, zar ti nije dosta sto su ti se ljudi smijali dok si bio na onom starom profilu.
Iskra nema banke, imaju tri igraca starija od 94-og godista, jedan je iz Srbije sad dosao na polusezoni, druga dvojica su lokalci, ostalo su sve mladi neafirmisani igraci, moze neko doci iz Bugojna i zasmijati ti se.
Ako cak i srede tekmu to ce biti 3 za 3, ali pare jok.
Druga stvar, ocito je da imas nekog u tim trenerskim vodama jer je ovo jedno deseti trener kojeg pljujes da prodaje utakmice, jos nisam vidio da si igraca optuzio.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 25 maj 2018, 18:05

Dovoljno mi je sto nakon 5 godina on i dalje nekom logikom dovodi u vezu Zvijezdu s Novalicem, ne trebam mu vise ni citat postove.
♥ Manchester United Football Club ♥

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 25 maj 2018, 18:09

SMR187 WroteColonDovoljno mi je sto nakon 5 godina on i dalje nekom logikom dovodi u vezu Zvijezdu s Novalicem, ne trebam mu vise ni citat postove.

Predsjednik kluba je? ASD a Rudar nista jel hahahaha kako se lud pravis.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 25 maj 2018, 18:15

Topnikus WroteColon
SMR187 WroteColonDovoljno mi je sto nakon 5 godina on i dalje nekom logikom dovodi u vezu Zvijezdu s Novalicem, ne trebam mu vise ni citat postove.

Predsjednik kluba je? ASD a Rudar nista jel hahahaha kako se lud pravis.

NIKO. Prosle sezone je to bio Sadan Imamovic. Nakon sto je tadasnja uprava raspustena, skupila se tzv. "radna grupa" od nekoliko clanova, (Zdravko, Ensar i ostali da ne nabrajam) i tako rade i dan danas. Upravni odbor se nikad nije ni organizovao.
Predsjednik je manje vise opstina, jer oni su sav izvor finansija ove sezone

Fadil i Nurdo nemaju veze s klubom ima vise od 5 godina.

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 25 maj 2018, 18:34

Samo jedna opaska za one koji ovdje tvrde da nismo dali-prodali Iskri. Tek se onda trebamo zabrinut. Jer ako nas je Iskra koja je trenutno jedna od najlosijih ekipa u ligi uspjela regularno dobit, onda tih nasih par juniora nije ni za racku.
Znaci nema oslanjanja na njih iducu sezonu nego pravit iznova ekipu sa strancima.
Imamo opet samo Himzu i Anisa ako ostane. Eventualno Piragica i i ovg malog golmana za klupe. Jer realno nije on jos za prve postave.

I nemojte pisat kako Novalic nema veze sa klubom. Kako se Ensar preziva nije valjda "Ensarovic". Znaci i dalje je Novalic u klubu samo ovo je izblijedjela kopija. Imamo i jednu takvu Nurdinu u liku Divljana.

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 25 maj 2018, 18:49

combe WroteColonSamo jedna opaska za one koji ovdje tvrde da nismo dali-prodali Iskri. Tek se onda trebamo zabrinut. Jer ako nas je Iskra koja je trenutno jedna od najlosijih ekipa u ligi uspjela regularno dobit, onda tih nasih par juniora nije ni za racku.
Znaci nema oslanjanja na njih iducu sezonu nego pravit iznova ekipu sa strancima.
Imamo opet samo Himzu i Anisa ako ostane. Eventualno Piragica i i ovg malog golmana za klupe. Jer realno nije on jos za prve postave.

I nemojte pisat kako Novalic nema veze sa klubom. Kako se Ensar preziva nije valjda "Ensarovic". Znaci i dalje je Novalic u klubu samo ovo je izblijedjela kopija. Imamo i jednu takvu Nurdinu u liku Divljana.

Combe ti bar znas nisi lud. Ne bojis se oni moraju da govore drugacije. Iskra ne moze dobiti 5 kola i onda u Gradaccu slavi. Ispade juniori debili. To je odrađeno uz par ovih iskusnih lisaca u ekipi i Sapine. A Kakanj bit ce izvjestaj to je presmijesno. Sapina neprima platu moze se provjerit al donese upravi i sebi. I u Capljini sve spremno jer znaju da Zvijezdu ne mogu dobiti posteno. To i Sapina zna. Sram ih bilo, ko da je prcija klub!

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 25 maj 2018, 22:32

Ma masoni brate sve :rol:

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 25 maj 2018, 23:02

Pogledajte pregled na savezu iz Kaknja. Drugi i treci pogodak, o cemu pricamo? Ali fino se zaradilo, pet ljudi proda ima kluba za necu reci cifru, znam je, ali to je nebitno...

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 26 maj 2018, 11:53

Topnikus WroteColonPogledajte pregled na savezu iz Kaknja. Drugi i treci pogodak, o cemu pricamo? Ali fino se zaradilo, pet ljudi proda ima kluba za necu reci cifru, znam je, ali to je nebitno...

Dje si ti jarane bio dosad ,sto se nisi bunio kad je Sabic bio,navalio sad na ovog Sapinu kad je sva prica ispricana.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 26 maj 2018, 13:35

Topnikus WroteColonPogledajte pregled na savezu iz Kaknja. Drugi i treci pogodak, o cemu pricamo? Ali fino se zaradilo, pet ljudi proda ima kluba za necu reci cifru, znam je, ali to je nebitno...

KUPIO KAKANJ POBJEDU KOD KUCE PROTIV RASPALE ZVIJEZDE
Koji si ti brat :D

A štaš
Mi kupili prosle sezone 0:1 u Kaknju, oni sad kupili 3:1 kod kuce. Dobro je to sve.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 26 maj 2018, 13:40

zmajevac WroteColon

Dje si ti jarane bio dosad ,sto se nisi bunio kad je Sabic bio,navalio sad na ovog Sapinu kad je sva prica ispricana.

Nije smio jer je imao rezultate iza sebe, znao bi da je sramota.
Sapini se nema sta prigovoriti, preuzeo je ekipu u teskoj situaciji.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 26 maj 2018, 13:58

De ba lik je puko, baca neke teorije zavjere na svakoj temi, za svaki klub. Ovo dijete od 12 godina ne bi pisalo sta pise on.

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 26 maj 2018, 14:22

A smijesno da je nepostenaliga zadnji put aktivan 24.aprila, a ovaj se registrovao pocetkom maja.
Nije mogao bez foruma. :lol:

atomac123
Kontakt:

PostPostao/la atomac123 » 26 maj 2018, 15:06

ASD WroteColonA smijesno da je nepostenaliga zadnji put aktivan 24.aprila, a ovaj se registrovao pocetkom maja.
Nije mogao bez foruma. :lol:

Provalio ga :rol:
TŽV!

Mokroguz
Kontakt:

PostPostao/la Mokroguz » 26 maj 2018, 17:14

Svako je mogao bolje pogadjati sta ce se desiti, on bas sve redom profula k'o da je planirao novi meme napraviti :rol:
S E M P E R - V I R I D I S
!!!! VU - VU - VUKOVI !!!!

My name is Legion, for we are many.

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 26 maj 2018, 19:59

Guzina silovo stopere veleza.svaki skok dobio, njega i adzema podmoranjem ostavit.ostali bara bara...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

drakensang
Kontakt:

PostPostao/la drakensang » 27 maj 2018, 00:12

crvenobijeli WroteColonGuzina silovo stopere veleza.svaki skok dobio, njega i adzema podmoranjem ostavit.ostali bara bara...

Generalno kakav imate dojam o ekipi Veleza? Ko vam ze najvise svidio, kakva je igra bila?
Neretva hladna, Stari most, Velež i RAja 1922&1981

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 27 maj 2018, 00:44

Po mom misljenju najbolja ekipa lige def.. fali vam jedan stoper i 1 napadac, guzina je svaki skok dobio.a nije nesto visok igrac, glavno je kaze kuduz pusti mene jacu ga preuzet, otrese ga guzi ko slinu.nedugo zatim je izasao iz igre mislim povreda... Igrac sa brojem 11 desno uz liniju los do bola, svaki sut preko gola, a imo je sigurno 3,4 sanse da zabije go.tu vam fali cvijanovic.. :D. Meho je danas dobar bio kao o brazilac...(salah)
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

mujoisuljo
Kontakt:

PostPostao/la mujoisuljo » 27 maj 2018, 13:03

crvenobijeli WroteColonPo mom misljenju najbolja ekipa lige def.. fali vam jedan stoper i 1 napadac, guzina je svaki skok dobio.a nije nesto visok igrac, glavno je kaze kuduz pusti mene jacu ga preuzet, otrese ga guzi ko slinu.nedugo zatim je izasao iz igre mislim povreda... Igrac sa brojem 11 desno uz liniju los do bola, svaki sut preko gola, a imo je sigurno 3,4 sanse da zabije go.tu vam fali cvijanovic.. :D. Meho je danas dobar bio kao o brazilac...(salah)

Bas tako, bio sam juce na utakmici i jos bi dodao da nam fali jedan dobar zadnji vezni igrac.Igrac sa brojem 11 je Kulovic I los je bio totalno, da je bio neko drugi dali bi bar jos jedan gol.Zvijezda pokazala da je top ekipa za ovu ligu I garantujem da su bolji od Sloge.U premier ligu ulazu 4-5 ekipa po kvalitetu iz ove lige.
.....ravno u srce, puca ko Semir Tuce ! ! !

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.