NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

esprit24
Postovi: 5380
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la esprit24 » 12 avg 2018, 11:28

U zadnjih 10 godina prvi put da gledam zvijezdu a da ne znam sve igrace. Orasje je sto bi Bosanac reko "tanko tanko tankosava". Ono malo smece od sudije iz tesnja je sudilo u najmanju ruku tendeciozno. Slozio bih se sa ovim forumasem sti kaze za ovog sarkanovica, mali je zalutao u fudbal. Meni je za oko zapao jusifbasic koji iskace od svih igraca, zatim onaj stoper sa brojem tri, fantasticno je odigrao, enes standardno dobar a ov9 ostalo mrtvi prosjek. Msm da ce se ove godine Velez balgo je receno prosetati ligom, a da je orasje kandidat za drugu ligu sjever. Zvijezda ce biti u sredini tabele :kafa:
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 13 avg 2018, 21:27

Ljudi mi Vitez nismo pobijedili kako gledam na rezultatima od 5 tekmi imamo jedan remi i 4 izgubljene,bilo bi lijepo i taj niz pokvarit kao i Orasju

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 14 avg 2018, 09:27

Nato smo devet igraca imamo sto su extra za ovu ligu...matorog Lazu koji je radio ko konj treninge i dan i noc spremao ekipu za sezonu. To se vidilo u Orasju dok su oni crkavali mi smo mogli jos. U mjesec dana napravit onakvu ekipu i pobijedit Orasje je za svaku pohvalu.

Aj hajde sve to odavno nisam vidio da se nasi igraci onoliko na terenu bore da dodju do tri boda kao u Orasju.Odavno nisam vidio onakvu Zvijezdu...
U Orasju svako ko je bio iz Gradacca treba bit ponosan na svoj tim i svoj podmladak... kako ga je samo mladi Mehic sa laznjakom zavuko ko stara iskunjara...

Link od gola:

Krivo mi samo za cetiri zuta kartona koja nisu bila opravdana sto smo dobili. Nemamo klupe i kartoni i povrede kad stisnu tesko ce bit... valjda uprava nadje jos para i dovede par nato igaca jos pa da se igramo...

Sa onakvim zalaganjem deremo Viteza 2:0.

Ocekujem pune tribine preko hiljadu ljudi koji ce bodrit nas tim protiv Viteza.

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 14 avg 2018, 12:44

Hoce li biti na ulazu polusezonske karte

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 14 avg 2018, 20:27

Evo napustio nas Ostrak golman nisu papiri valjda valjali... nesto se izjalovilo ko sto combe jaro kaze....Nije nam vala ni trebo kad imamo nako nato golmana Prleta...extra sansa za mladog Aljkanovica da ponekad udje. Lik ima sve predispozicije da bude extra golman...

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 14 avg 2018, 22:37

Kako izgledaju kadeti i juniori ,cujem da su poderali Gradinu u prijateljskoj.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 14 avg 2018, 22:51

Jesu kadeti 9:0 juniori 3:0 al Gradina je tambura ove godine... Mislim da ce Zvijezda osvojit prvenstvo u Juniorima i Kadetima.Kasnije ce bit borba sa Banovicima koji su mislim malo jaci od nas u juniorima za ulazak u premijer ligu.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 14 avg 2018, 23:00

Gradinina skola je losa, njima se u 10 godina pojavi jedna solidna generacija pa pricaju kako imaju najbolju skolu u TK.

Prije par sedmica su igrali Buducnost i Zvijezda prijateljske, Buducnost obje pobijedila, juniori sa 5:0, a kadeti sa 4:0.
Mislim da bi bilo ogromno iznenadjenje kada Buducnost nebi osvojila 2 titule Sjevera ove sezone.
Zvijezda je vjerovatno druga, eventualno treca na sjeveru, pogotovo sada kada nema Zvijezde 09, njihovi kadeti nisu bili losi prosle sezone.
Sad ne znam kakvi ce biti juniori Tuzla Citya, dovodili su par igraca sa strane.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 14 avg 2018, 23:03

Nije taj rezultat tih utakmica mjerilo jer nasih top pet juniora nije igralo bilo sa prvom momcadi. Kadeta cetiri iz top jedanest isto nije igralo. Ali cenjenica je da su Banovici extremno jaki i vjerovatno favorit za premijer ligu.

Tuzla city radi sve da budu jaki sve je djeci besplatno cak i autobusi iz recimo Srebrenika voze djecu u Simin han. Neplaca se clanarina plus oprema djeci gratis tu je Husic napravio extra potez...

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 14 avg 2018, 23:23

Kadeti Buducnosti prosle godine su izdominirali Sjever, jedna od najjacih generacija zadnjih desetak godina sigurno, mozda i vise na ovom nivou takmicenja.
Sama cinjenica da su dali 166 golova i primili samo 10 je wow, znaci, na 16, 17 golova su primali gol, to se nije godinama mislim desilo ni u jednom uzrastu.
Vecina prekomandovana u juniore, a dio ostao u kadetima, nadopunjen sa pionirima koji su prvaci TK, ispred Slobode i Zvijezde.

Sto se tice Zvijezde, mislim da se solidno radi, gledam rezultate, i juniori i kadeti i pioniri su u top 3 u svojim ligama, jedino pretpioniri losi bili.
Iz svake generacije tu moze izaci neki koristan igrac, kao recimo sad Mehic, ili mali Hasukic.

Bratstvo u krizi, ali ispravit ce se to sa novim terenom.
Radnicki, Slaven i Gradina tanko.
Sloboda je u ozbiljnoj krizi sto se tice omladinskih kategorija, eno Tuzla city ih pobijedila na Tusnju, ti isti su od Buducnosti po 7 golova primali, i u Simin hanu su primili 5.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 15 avg 2018, 20:03

NK ZVIJEZDA GRADAČAC U NAREDNOM PERIODU IDE U IZMJENU STATUTA KLUBA!! SVAKO KO ŽELI MOŽE POSTATI ČLAN SKUPŠTINE, PRISTUPNICA JE 1000 KM.

PRVI ČLAN NOVE SKUPŠTINE JE NAČELNIK OPĆINE GRADAČAC EDIS DERVIŠAGIĆ!

Evo sanse da se svi aktivno ukljuce u Zvijezdu i skupstinu pa biraju upravni odbor koji svima odgovara. Mozda ova ideja nije losa... dugorocno mozda extra pa sa ovim udjemo u premijer ligu ako se skupi dovoljno clanova. Pare od opstine za Zvijezdu plus ove pare od clanova... imo bi po miliona sa cim mozes nesto i napraviti...
das pare imas glas cisto posteno....

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 15 avg 2018, 20:26

combe80 je napisao/la:NK ZVIJEZDA GRADAČAC U NAREDNOM PERIODU IDE U IZMJENU STATUTA KLUBA!! SVAKO KO ŽELI MOŽE POSTATI ČLAN SKUPŠTINE, PRISTUPNICA JE 1000 KM.

PRVI ČLAN NOVE SKUPŠTINE JE NAČELNIK OPĆINE GRADAČAC EDIS DERVIŠAGIĆ!

Evo sanse da se svi aktivno ukljuce u Zvijezdu i skupstinu pa biraju upravni odbor koji svima odgovara. Mozda ova ideja nije losa... dugorocno mozda extra pa sa ovim udjemo u premijer ligu ako se skupi dovoljno clanova. Pare od opstine za Zvijezdu plus ove pare od clanova... imo bi po miliona sa cim mozes nesto i napraviti...
das pare imas glas cisto posteno....
Heben smo mi narod, bas me zanima kakav ce bit odaziv gradacacana
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 15 avg 2018, 21:20

Ovo moras bit lud pa rec da je dobro. Statut je dobro promijenit ako ce uc neki jak investitor. A na ovaj nacin potpuna glupost.
Imate bezbroj primjera. Najsvjeziji je zenickog Celika koji tako nije moga opstat ni citavu sezonu. Da im nije uletio strani investitor ne bi ih Bog sabro.
Ovo je prvi potez opstine da u potpunosti digne ruke od kluba. Da se skupi 100 clanova to je 100 000 to su nikakve pare, jer se one ne daju svake godine nego jednom placas 1000 i postajes clan.
Najveca lakrdija od uprave nastavlja vodit klub ka gasenju.
U nepuna 2 mjeseca redom Pejic, Zivkovic, Đukic, Ostrakovic klub objavi da su potpisali i oni nestanu.
+ Dzindo, Zeric da nije smjesno bilo bi zalosno.
Hodas po carsiji i kur cis se kako si odlicno odradio prelazni rok a u rosteru imas 12 igraca.
Ubjedljivo najgore rukovodstvo kluba u zadnjih 20 i vise godina.
Nasli su 10 ak igraca preko kojih je najlakse izvuc opstinskih/nasih 200 000.
Ako ce im ovakva ekipa uzet 200 000 za sezonu neka ih stid bude.
Ne daj Boze kartona ili povreda mi nemamo koga na klupu stavit.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 15 avg 2018, 21:42

Pa bas ti combe jaro mislis da matori Lazo dzaba radi? Hoce i on kes... Imas tu hrpu toskova ba autobus,premije, klopa pomocni babura deset igraca nek je prosjek milja eto te na 20k mjesecno.Tu nema para na ruke sto moras jos dat da uopste dodju igraci...

Nije to bas tako sve jednostavno sto jest jest...

Moras nesto pokusat promijenit...gdje ces naci investitora kad su svi digli ruke daj boze i ovde 50 ljudi naci po hiljadu da daju.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 15 avg 2018, 21:46

Neces nac ni 30 u tome i jest problem. Onda ce opstina dic ruke i rec promijenili smo statut. Rade po oprobanom receptu. Tako da ce nas za najvise 2 godine dovest u 3 ligu.
A vi i strucnjaci u klubu ako mislite da se sa 12 igraca moze izgurat prvenstvo nemam sta dalje polemisat.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 15 avg 2018, 21:53

Pa znam ja jaro combicu da nemas igraca dovoljno i da imas 8-9 dobri igraca ostalo kalaja to trubim vec mjesec dana al sta ces kad nemas para u izobilju... znam ja nedaj boze nek se povrijedi bilo ko nemas koga stavit da nepricam o kartonima... to sam prico i ljudima i navijacima nekim oni kazu dobro je to jaki smo... eto cetri zuta si u Orasju fasovo vec... nema sanse da izdrzis...

Zato i moras nesto pokusat promijenit da bude bolje pa su valjda krenuli u ovo sa ovim 1000/clan.

Zato i ti nadji ljudi da postanu clanovi i ti i Piska i svi da krene u bolje Zvijezdi...

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 16 avg 2018, 10:00

combe je napisao/la:Ovo moras bit lud pa rec da je dobro. Statut je dobro promijenit ako ce uc neki jak investitor. A na ovaj nacin potpuna glupost.
Imate bezbroj primjera. Najsvjeziji je zenickog Celika koji tako nije moga opstat ni citavu sezonu. Da im nije uletio strani investitor ne bi ih Bog sabro.
Ovo je prvi potez opstine da u potpunosti digne ruke od kluba. Da se skupi 100 clanova to je 100 000 to su nikakve pare, jer se one ne daju svake godine nego jednom placas 1000 i postajes clan.
Najveca lakrdija od uprave nastavlja vodit klub ka gasenju.
U nepuna 2 mjeseca redom Pejic, Zivkovic, Đukic, Ostrakovic klub objavi da su potpisali i oni nestanu.
+ Dzindo, Zeric da nije smjesno bilo bi zalosno.
Hodas po carsiji i kur cis se kako si odlicno odradio prelazni rok a u rosteru imas 12 igraca.
Ubjedljivo najgore rukovodstvo kluba u zadnjih 20 i vise godina.
Nasli su 10 ak igraca preko kojih je najlakse izvuc opstinskih/nasih 200 000.
Ako ce im ovakva ekipa uzet 200 000 za sezonu neka ih stid bude.
Ne daj Boze kartona ili povreda mi nemamo koga na klupu stavit.
Zar nije svake godine 1000 km?.neka su skupi njih 50 to je 50 000 + opstina cca 200 000 + sponzori 50 000 = 300 000 km.to je sasvim dovojno za ovi ligu, jer iskreno mi ni infrastrukturom a ni financijski nismo.za premier lige.
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 16 avg 2018, 10:11

ma combe zivi u zvijezdama
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
MVN1994
Postovi: 764
Pridružen/a: 15 jun 2017, 17:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la MVN1994 » 16 avg 2018, 12:41

SMR187 je napisao/la:ma combe zivi u zvijezdama
Ili u oblacima :mrgreen:
JEDAN KLUB, JEDAN GRAD, JEDNA LJUBAV, JEDAN TOŠK.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 16 avg 2018, 12:46

Combicu jaraniko od tebe kao maskote Zvijezde :tralala: ocekujem sa se fino skockas i osisas i obrijes te sredis i da fino kupis pristupnicu za Skupstinu Zvijezde da te mogu slikat i objavit na stranici evo vec deset pristupnica dodijeljeno a nije se ni krenulo kako treba... a ti sve nema od toga nista ovo ono...

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Venom i 10 gostiju.