NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 17 avg 2018, 12:32

Pala knjiga na cetiri slova. Od ta cetiri dva su stranacka promocija. Clanstvo nisu kupili cak ni svi grobari Zvijezde od prosle godine. Toliko su ukaljali obraz kluba da niko nece dole ni da prismrdi.
Neznam kako skupe igrace da ispune kriterij zapisnika od 18 igraca?

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 17 avg 2018, 15:56

Nekukaj combicu vise nema vajde...Sta mislis combe jaraniko kakav je Vitez? Imal nade da ih dernemo jedno 2:0 i X izvucemo kod Igmana. To bi znacio extra fin pocetak prvenstva da malo manje kukas :tralala: ...

Ako sta mozemo napravit to je sad posto krenu povrede i kartoni kalaja smo...

bezbrige
Postovi: 52
Pridružen/a: 07 jun 2018, 13:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la bezbrige » 17 avg 2018, 20:39

Sta je ovo ljudi Ostrakovic uzeo pare na ruke i sad ode u Tuzla City

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 17 avg 2018, 21:22

Izjalovilo se nesto... ko sto combe kaze

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 17 avg 2018, 21:31

bezbrige je napisao/la:Sta je ovo ljudi Ostrakovic uzeo pare na ruke i sad ode u Tuzla City
Odakle ti ta inf na je dobio kes na ruke???
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
Nah1d
Postovi: 506
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 17 avg 2018, 21:35

Gdje se može naručiti NKZ dres i koliko kosta? Zna li neko?
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 18 avg 2018, 19:54

Sta je ovo sa stadiona?
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 18 avg 2018, 20:53

Posadili smo gljive zimnjace da prezivimo na proljecu :tralala:

Nije lose ovo danas... sarkan tanak, Sabanovic saban, Jacimovic sebican ^pa jaro imo si Mehu samog samo dodas i golllll....^, od njega kao spica sam ocekivao vise. Jugufaga doktor nema sta... ostali solidno... fina tri boda Vitez tanka ekipa sem Bosnjaka...

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 18 avg 2018, 21:43

Sta reci za ovo danas osim da nam fali jos tri igrača. Naravno za nesto vise. Kada enes prede na beka puno sigurniji smo bili nazad ali zato fura u sredini. Ekipa je solidna ali nema zamjena. Borba i zalaganje na visokom nivou. Napravili smo kao i u orasju bar 5 do sest dobrih prilika sto raduje.. Zasad najviše skripi na beku gdje igra sarkanovic. Kadric super pojacanje dok me sabanovic danas razočarao. Malo nas je i teren danas sputavao ali po meni rezultati iznad očekivanja. Sada u konjic i bunker
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 avg 2018, 23:06

Ja ne znam sta vise treba da nasi vide da ce mo sa trenutnom ekipom tesko izgurat sezonu. Jos dva igraca moraju dovesti. Mi prakticno nemamo klupe.
Sta je sa Himze, jel i on povrijeden il uvrijeden??? A pozicija desnog beka je prica za sebe

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 18 avg 2018, 23:09

Izjavilo se moj combe.... :tralala: Povreda iscasio rame

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1644
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la KonjicBOY » 18 avg 2018, 23:11

astra1922 je napisao/la:Sta reci za ovo danas osim da nam fali jos tri igrača. Naravno za nesto vise. Kada enes prede na beka puno sigurniji smo bili nazad ali zato fura u sredini. Ekipa je solidna ali nema zamjena. Borba i zalaganje na visokom nivou. Napravili smo kao i u orasju bar 5 do sest dobrih prilika sto raduje.. Zasad najviše skripi na beku gdje igra sarkanovic. Kadric super pojacanje dok me sabanovic danas razočarao. Malo nas je i teren danas sputavao ali po meni rezultati iznad očekivanja. Sada u konjic i bunker
Možete vi u Konjicu proći i bez bunkera. Niste valjda toliko loši da ćete se protiv Igmana braniti? Nemamo ni mi neku ekipu..
Support your local club !

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 19 avg 2018, 07:09

KonjicBOY je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Sta reci za ovo danas osim da nam fali jos tri igrača. Naravno za nesto vise. Kada enes prede na beka puno sigurniji smo bili nazad ali zato fura u sredini. Ekipa je solidna ali nema zamjena. Borba i zalaganje na visokom nivou. Napravili smo kao i u orasju bar 5 do sest dobrih prilika sto raduje.. Zasad najviše skripi na beku gdje igra sarkanovic. Kadric super pojacanje dok me sabanovic danas razočarao. Malo nas je i teren danas sputavao ali po meni rezultati iznad očekivanja. Sada u konjic i bunker
Možete vi u Konjicu proći i bez bunkera. Niste valjda toliko loši da ćete se protiv Igmana braniti? Nemamo ni mi neku ekipu..
Ne vjerujem da trener razmislja o bunkeru...sto se tice ekipa druze, tu smo u 5 deka...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 19 avg 2018, 12:53

Zaboravi napomenut. Kad vidis teren i oko njega odma ti moze biti jasno kskva gamad sjedi u upravi.
Teren su uspjeli yebat momacki, trebace mu sezona da se oporavi. A i ono zbunje iza gola prema poligonu je prica za sebe, kako ga onako naprednog uspise uzgojiti i sacuvati na onoj susi.
Jos bolji smek daje posto nije van ograde nego uz sami teren. Ono ne treba dirat da vidimo koliko moze narast.

Zvijezda1986
Postovi: 103
Pridružen/a: 23 jul 2017, 21:50
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Zvijezda1986 » 19 avg 2018, 13:45

I po meni sarkan je posve tanak a i onaj sto ga zamijeni sedmica nista nije bolji ima solidnih igrača nismo losa ekipa al trebalo bi jos tri četiri igrača dovest na klupi nemas nista a i stadion da se nadovezem trava iza zar nemozes dati nekom dvije tri dnevnice da to pokosi da uredi neznam et dole u tunelu golubovi nasrali mozes komotno gljive posaditi sramota pogledati kad dodje ko sa strane pa vidi

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 19 avg 2018, 14:39

I zar nisu mogli uzet par prskalica pa stavit da prsce po pomocnom nego onako staviili par slaufa da topi jedan dio pa premjesti ma drugi itd
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 19 avg 2018, 15:11

Polako jarani idu bolji dani izgleda...Pojavili se investitori sa pliskog istoka oni nas vade iz ovih g.....! Ali nemoze sve odjednom polako....Osvanuce dole svima nama samo lagano... ovo zasad sa ovim kapacitetom sto imamo izgleda jako dobro...Trenera ovog matorog Lazu treba vezat par godina uz klub lik sila radi i ima autoritet...Netreba sad ocekivat nesto extra posebno ove sezone vec pravit kostur za sledece godine koje dolaze... Ako opali ovo sa bliskog istoka onda se mozemo nadat necemu... ako neopali kalaja smo i nista od premijer lige za par godina....

I mi samo pametujemo treba ovo treba ono a niko neda marke da se sta napravi... za novu travu ti pare trebaju za reflektore i prskalice isto... lako je samo pametovat...treba nesto i uradit...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 19 avg 2018, 16:18

Juppppiiiiii doce investitori i pokosice nam travu, bravo, bravooooo. Zar vas ima jos koji vjerujete u njihove supljake nakon svih ovih godina kara nja i prodavanja muda pod bubrege.
Vi ste za ne povjerovat i treba vas yebavat.
Azerbejdzanci, Talijani, Slovaci, Amerikanci sad Iranci nema kontinenta sa kojeg nismo dobili investitore a u nas i dalje zbunje i golubinja na stadionu.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 19 avg 2018, 17:08

Hahahaha jesi kralj combe...znaci cuo si i ti da su iranci... nemogu sve ni suplje bit jaro... iranci nas vade...

Nece ljudi dzaba ulagat dosli golubinju vidili kojeg pos koka uhvtili,vidili svasta slikali pa vidicemo... tebi daje odma da svane bjezi ba....

Odkud ti znas bolan napreduje tehnologija mozda krov urade i gore na krov stave solarne panele i eto ti struje i kesa ha ja... ti jaro sve negativno gledas ni mator Lazo ti nevalja izgleda

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 19 avg 2018, 18:25

Pa oni iz kluba govore da su Iranci. Mada je u procentima 90% da od tog nema nista.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.