NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Babinho » 16 sep 2018, 19:24

spiska je napisao/la:Niko prijatelju ne gotivi kurcenje to ti ja kazem, velez sazluzuje vrh premijer lige ali po pojedincima kao sto je ovaj gore mucki provokator ne zasluzuje ni prvu ligu. Ja imam mnogo prijatelja i famelije u Mostaru i po posjeti i svemu treba da bude Velez u PL, ali shvatite da ne mozete pisati po ligi i po ljudima koji prate ostale klubove.

e moj spiska, haj se vrati majke ti i procitaj sta si napisao na ona gore dva posta pa vidi jel ono realno, mene si dobro nasmijao. Citav post je smijesan ali vrhunac je Prijetit nekom sto te visoko dobio, :D

Ja sto mogu vidit prije tekme navijaci veleza su ovdje dosli i pozelili srecu vasem klubu i dobrodoslicu u Mostar, pozivali na nadigravanje i da igramo posteno, da igramo fudbala. To smo i dobili. Za mene se fudbal uvijek igra za gol vise, visok presing, napadacka igra.

Vi nas ako dobijete na proljece, ja cu vam prvi cestitat a i dosta navijaca veleza, naravno ako dobijete na posten nacin.

Da je Velez domacinska ekipa, nije, od 3 na strani do sad dobili smo 2 i jednu nerijeseno, a nismo ni domacinska u tom smislu da su uslovi losi na stadionu Rodjeni po protivnicku ekipu, sudjenje normala, svak moze igrati lopte, svaki klub bude fino primljen.. Da je ova ekipa stvorena humanitarnim akcijama, nije, mani se naziva humanitarno, to je za dijecu, dosadio i ostario je taj pokusaj vrijedjanje vise, :mrgreen:

Imate solidnu ekipu, sto se vidilo i protiv olimpika gdje ste drzali 1-1 sa igracem manje vise od sat vremena, sta vam se desilo u Mostaru sad ne znam, ima tu i kvaliteta veleza ima i vaseg pada u igri ... po mom misljenu, ako hocemo napredak u BH fudbalu treba nam vise tekmi gdje se igra fudbal gdje ekipe hoce da igraju otvoreno dobroo, gdje potezi i taktite dodju do izrazaja, a ne sudijske lakrdije, krkanstva i prijetnji itd.

Ziviio i sretno vam dalje u prvenstvu

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 sep 2018, 20:04

Ne vrijedi komentarisati sa vama bio sam ja i prosle godine u Mostaru dok je bilo 0:0 dobra Zvijezda igraju dobro kad smo poveli 0:1 jebu mater prvo meni pa onda igračima prodjite me te spiske prijateljske lafo dobro dosli itd, a i sada ako si bio na utakmici nije nista bolje bilo dok nismo dobili 2 gola na svaku sudijsku odluku pola tribine **** mater, igrac nas padne vi psujete ko kocijasi ajde menite se više supacke te price.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zizu1991 » 16 sep 2018, 20:19

spiska je napisao/la:Ne vrijedi komentarisati sa vama bio sam ja i prosle godine u Mostaru dok je bilo 0:0 dobra Zvijezda igraju dobro kad smo poveli 0:1 jebu mater prvo meni pa onda igračima prodjite me te spiske prijateljske lafo dobro dosli itd, a i sada ako si bio na utakmici nije nista bolje bilo dok nismo dobili 2 gola na svaku sudijsku odluku pola tribine **** mater, igrac nas padne vi psujete ko kocijasi ajde menite se više supacke te price.
To je sve emocija. Ja, protiv tebe. To je dio fudbala. Da je bilo kome svejedno i da klepce rukama, slijeze ramenima na bilo kakvu sudijsku odluku, ne bi ni dolazio. Bilo bi mu svejedno i time ne bi imao nikakav motiv dolaska na utakmicu. Eto vasi navijaci na odluke za protivnike daju gromoglasan aplauz. Smiješne konstatacije.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
rodjak
Postovi: 2241
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la rodjak » 17 sep 2018, 05:36

spiska je napisao/la:Ne vrijedi komentarisati sa vama bio sam ja i prosle godine u Mostaru dok je bilo 0:0 dobra Zvijezda igraju dobro kad smo poveli 0:1 jebu mater prvo meni pa onda igračima prodjite me te spiske prijateljske lafo dobro dosli itd, a i sada ako si bio na utakmici nije nista bolje bilo dok nismo dobili 2 gola na svaku sudijsku odluku pola tribine **** mater, igrac nas padne vi psujete ko kocijasi ajde menite se više supacke te price.
a brate jebote nismo u kazalistu(sto bi Baka volio reci) :crazy: ,navijaci aktivno ucestvuju u takmici ,normalno da ce skakati ako misle da je sudija olahko dosudio slobodan udarac,faul,offsad,penal ili sta vec.Sta bi trebali po trebi ,svi ko mumije pratiti utakmicu,to nigdje nema.Ja sa bratom kad igram lopte jebote ja mu hocu nogu slomiti samo da me ne dobije :D a ne da ne skacemo kad Velez igra ,ima tu i do juznjackog mentaliteta sto je znao brat Pastrmka spomenuti.Ako skacemo po tribini i vrsimo pritisak na sudiju i na protivnika ,to ne znaci da mi mrzimo protivnika ,pritisak domaceg terena mora se osjetiti.Bez obzira sto postujemo neki klub(konkretnono evo govorim za Zvijezdu ili bilo koji drugi klub ) nikad radi toga nece izostati pritisak sa tribine i na sudiju i na protivnika to je sigurno :stop: .Kome to smeta bolje mu je da igra igru "Covjece ne ljuti se" jbga

Jasno mi je da ti nije drago sto ti je klub izgubio velikom razlikom i da si nikakav ali brate u onim postovim gore ti si osuo paljbu po nama ko da smo najveci neprijatelji,a niko nije ruznu rijec reko na Zvijezdu i ovdje i na facebooku od pravih Velezovih navijaca(padobranaca se uvijek nadje jbga)

Sve najbolje Zvijezdi,i nadam se u Gradaccu da ce te odigrati puno bolje i eto pobjedite nas nema veze ja cu vam sportski cestitati ,zivio :salut:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 17 sep 2018, 12:27

rodjak je napisao/la:
spiska je napisao/la:Ne vrijedi komentarisati sa vama bio sam ja i prosle godine u Mostaru dok je bilo 0:0 dobra Zvijezda igraju dobro kad smo poveli 0:1 jebu mater prvo meni pa onda igračima prodjite me te spiske prijateljske lafo dobro dosli itd, a i sada ako si bio na utakmici nije nista bolje bilo dok nismo dobili 2 gola na svaku sudijsku odluku pola tribine **** mater, igrac nas padne vi psujete ko kocijasi ajde menite se više supacke te price.
a brate jebote nismo u kazalistu(sto bi Baka volio reci) :crazy: ,navijaci aktivno ucestvuju u takmici ,normalno da ce skakati ako misle da je sudija olahko dosudio slobodan udarac,faul,offsad,penal ili sta vec.Sta bi trebali po trebi ,svi ko mumije pratiti utakmicu,to nigdje nema.Ja sa bratom kad igram lopte jebote ja mu hocu nogu slomiti samo da me ne dobije :D a ne da ne skacemo kad Velez igra ,ima tu i do juznjackog mentaliteta sto je znao brat Pastrmka spomenuti.Ako skacemo po tribini i vrsimo pritisak na sudiju i na protivnika ,to ne znaci da mi mrzimo protivnika ,pritisak domaceg terena mora se osjetiti.Bez obzira sto postujemo neki klub(konkretnono evo govorim za Zvijezdu ili bilo koji drugi klub ) nikad radi toga nece izostati pritisak sa tribine i na sudiju i na protivnika to je sigurno :stop: .Kome to smeta bolje mu je da igra igru "Covjece ne ljuti se" jbga

Jasno mi je da ti nije drago sto ti je klub izgubio velikom razlikom i da si nikakav ali brate u onim postovim gore ti si osuo paljbu po nama ko da smo najveci neprijatelji,a niko nije ruznu rijec reko na Zvijezdu i ovdje i na facebooku od pravih Velezovih navijaca(padobranaca se uvijek nadje jbga)

Sve najbolje Zvijezdi,i nadam se u Gradaccu da ce te odigrati puno bolje i eto pobjedite nas nema veze ja cu vam sportski cestitati ,zivio :salut:
Potpis
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Nah1d
Postovi: 505
Pridružen/a: 24 jan 2012, 18:11
Lokacija: Grad Zmaja od Bosne!
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Nah1d » 19 sep 2018, 10:13

Da se ne lazemo ovo nije najtezi poraz Zvijezde, po meni najtezi poraz je bio prosle godine protiv Iskre, tada smo se prodali a u Mostaru cisto, posteno izgubili.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

salebl
Postovi: 259
Pridružen/a: 08 jan 2009, 11:48
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la salebl » 19 sep 2018, 10:27

Kakva je situacija za danas ? Idete li s najjacim sastavom po prolaz? :D

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 19 sep 2018, 13:09

salebl je napisao/la:Kakva je situacija za danas ? Idete li s najjacim sastavom po prolaz? :D
Dobra situacija, poraz iz Mostara iz nas.Vjerujem da ce najaci sastav bit danas na terenu
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 19 sep 2018, 18:27

:clap: :clap:
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 19 sep 2018, 19:32

Daj kikace :mrgreen:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 19 sep 2018, 20:06

Vise bi volio da smo izvukli plastiku iz Simin Hana, da im slomimo jedno 5 igraca i ispadnemo :D
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 19 sep 2018, 20:19

Kada saznajemo sledecu zrtvu??? :cool:
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 19 sep 2018, 21:29

Sledece sedmice je izvlačenje i opet jedna utakmica
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 19 sep 2018, 21:41

Imam osjecaj da u Gradačac dolazi premijerligaš

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 22 sep 2018, 17:43

Cestitam ekipi na pobijedi...idemo dalje rastereceno.
Mozel neko odgovorit na pitanje imal kakvih pregovora oko privatizaciji kluba???
Smoki je to spominjo pa me bas zanima
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
fender13
Postovi: 770
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 22 sep 2018, 18:26

Bravo momci bitna i zasluzena pobjeda,spominju se neka imena za ulazak u klub cak i nurdo vidjet cemo jesul carsijske

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 22 sep 2018, 18:57

fender13 je napisao/la:Bravo momci bitna i zasluzena pobjeda,spominju se neka imena za ulazak u klub cak i nurdo vidjet cemo jesul carsijske
Aha hvala na inf
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Progres
Postovi: 161
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 23 sep 2018, 09:06

Igraci Metalegea se prvo poluvrijeme valjali po terenu. Drugo poluvrijeme Zvijezda povela i pocinje otvorena igra i solidna utakmica. Zvijezda kod 3:1 umjesto da ide na posjed lopte i mirno privede utakmicu kraju srlja i komplikuje sama sebi. Sudija ne svira penal Zvijezdi kod 3:1 a diskutabilan penal svira gostima kojima je "navĺacio" cijelo vrijeme. Zasluzena pobjeda. Cestitke

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 23 sep 2018, 10:49

Realno Metaleghe je bio bolji u prvom poluvremenu. I pocetkom drugog kad su promasili 2 zicera. Bas se osjetio taj pritisak na igracima jer smo morali pobijedit. Kad smo zabili za 2-1, bas zaigrali kako treba, bez pritiska i lagano zabili i treci. Po meni rezultat 3-2 je najrealniji, al penal je krajnje smijesan. Šarkanović medju boljima jucer, izgleda da su kritike urodile plodom. Haračić je takodjer masina ne bi bilo lose ponovo dovest momka na polusezoni.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 23 sep 2018, 10:58

Takodjer vrijedi napomenuti da su jucer igrala 4 momka po 17 godina. Turbic, Mehic, Unkic i Terzic.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.