NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 28 sep 2018, 09:38

Dzabe se prepiremo treba mo mi jos lopti poderat da budemo na nivou veleza. Iskreno, svaka im cast kad su dobili kess, da smo mi dobili nebi bila sadaka.nismo mi krivi sto oni imaju sposobne ljude u upravi a mi ne.i to je to...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la josipmusa » 28 sep 2018, 09:50

crvenobijeli je napisao/la:Dzabe se prepiremo treba mo mi jos lopti poderat da budemo na nivou veleza. Iskreno, svaka im cast kad su dobili kess, da smo mi dobili nebi bila sadaka.nismo mi krivi sto oni imaju sposobne ljude u upravi a mi ne.i to je to...
Svaka čast ! Ovakvi ljudi zaslužuju respekt. Iz teških poraza se uči, a ne prijeti se lomljenjem nogu, sportski pozdrav za tebe i sve koji ovako razmišljaju.

Što se tiče fahre on im je dugo bio u upravi i vrtio se po klubu,vjerovatno zato i jesu prosječna ekipa 1.LFBIH.

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 29 sep 2018, 16:32

:kralj: :opaopa: :tokralju: :bih:
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 29 sep 2018, 18:08

Ponovo je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:I u kupu je zabio, u obje tekme. Ne vidim sto se to ne bi racunalo. Protiv Olimpika se zbunio jer je mislio da je ofsajd

Ovaj zabio 3 gola u 7 kola, a prije njega Kesic 0 ili 1 u 15 kola i Kokot 2 gola u 15 kola.
Da ne pricamo kako su prethodna dvojica imali puno jacu pomoc u vidu Cvijanovica na krilu, dok ove sezone Ilic i Saric igraju dobro, ali nisu na nivou Cvije iz prosle sezone

Ovo je takav tip napadaca kao Lukaku npr. koji ovisi od asistencija, ne moze sam sebi kreirat sansu, ali zato ima dobru zavrsnicu i vecinom pogodi ako se nadje u takvoj situaciji
Jest dao ne kazem da nije a protiv koga smo igrali,evo u kupu ako dadne protiv Zvijezde 09 ispricat cu se ovdje na forumu
Broji li se Novi Travnik u gostima? :kafa:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 29 sep 2018, 18:30

Extra pobjeda svaka cast to nam je trebalo...Drago mi za Jacimovica trudi se lik nenormalno dosta defansivno odradi.... sad u srijedu svi na stadion da zimu u kupu provedemo.

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 29 sep 2018, 19:26

Idemo dalje, idemo rastereceno...
Srijeda svi na banju
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 29 sep 2018, 19:33

Danas u novom travniku zaslužena pobjeda, igrali smo sigurno strpljivo i na kraju iskoristili svoju sansu. Ekipa novog jako korektna. Izgubili smo jusufbasica zbog kartona za gracanicu ali nema kukanja, samo strpljivo i jako. U srijedu idemo po prolaz, svi na branju jer momci zasluzuju vise podrške
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 29 sep 2018, 20:29

astra1922 je napisao/la:Danas u novom travniku zaslužena pobjeda, igrali smo sigurno strpljivo i na kraju iskoristili svoju sansu. Ekipa novog jako korektna. Izgubili smo jusufbasica zbog kartona za gracanicu ali nema kukanja, samo strpljivo i jako. U srijedu idemo po prolaz, svi na branju jer momci zasluzuju vise podrške
Ja mislim da moze kroz kup oprat kartone. Tako da je on to vjerovatno namjerno uradio.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 29 sep 2018, 20:35

Čestitke momcima. Idemo jako do kraja!!!
Igrali smo 3 kuci i 5 u gostima, osvojili 17 bodova :bih: :bih: :bih: Kako nam se sada raspored otvara. Igramo sledecu protiv Gračanice kući pa idemo u Visoko i onda Čapljina kući.

Progres
Postovi: 165
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 29 sep 2018, 20:59

Gostovali Velezu, Olimpiku, Orasju...

Avatar
zmaj348
Postovi: 1375
Pridružen/a: 21 feb 2014, 12:55
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmaj348 » 29 sep 2018, 21:02

Bravo momci...

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 29 sep 2018, 21:30

Kapetan je napisao/la:Čestitke momcima. Idemo jako do kraja!!!
Igrali smo 3 kuci i 5 u gostima, osvojili 17 bodova :bih: :bih: :bih: Kako nam se sada raspored otvara. Igramo sledecu protiv Gračanice kući pa idemo u Visoko i onda Čapljina kući.
Bas tako sad nam ide na ruku da mozemo sezonu privest kraju na najbolji moguc nacin...al opet bez pritiska idemo se nadigravat pa sta bude...mi smo vec pobijednici sto se tice ove polusezone,
vjerujem da niko od nas nije ocekivao ovakve rezultate plus da smo vise igrali u gostima pa ne treba zaboravit i kup...
SVAKA VAM CAST ZVIJEZDASI
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la astra1922 » 29 sep 2018, 23:05

Kapetan je napisao/la:
astra1922 je napisao/la:Danas u novom travniku zaslužena pobjeda, igrali smo sigurno strpljivo i na kraju iskoristili svoju sansu. Ekipa novog jako korektna. Izgubili smo jusufbasica zbog kartona za gracanicu ali nema kukanja, samo strpljivo i jako. U srijedu idemo po prolaz, svi na branju jer momci zasluzuju vise podrške
Ja mislim da moze kroz kup oprat kartone. Tako da je on to vjerovatno namjerno uradio.
Ne moze, kroz kup se cist samo crveni
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 01 okt 2018, 11:33

Dobra igra juce kadeta i juniora protiv Orasja i jedni i drugi igraju napadacki ,pogotovo juniori igraju agresivno i presing.Kod juniora mi se posebno dopao golman izgleda pravo mocno medju stativama,desni bocni,vezni broj 10 i vezni broj 15 ima fantastican pregled igre i zadnji pas i precizan sut malo podsjeca na Hamzu.Mislim da je puno jaca generacija jubiora nego prosle godine.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 01 okt 2018, 16:32

Ko su treneri juniora i kadeta?

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 01 okt 2018, 16:36

SMR187 je napisao/la:
Ponovo je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:I u kupu je zabio, u obje tekme. Ne vidim sto se to ne bi racunalo. Protiv Olimpika se zbunio jer je mislio da je ofsajd

Ovaj zabio 3 gola u 7 kola, a prije njega Kesic 0 ili 1 u 15 kola i Kokot 2 gola u 15 kola.
Da ne pricamo kako su prethodna dvojica imali puno jacu pomoc u vidu Cvijanovica na krilu, dok ove sezone Ilic i Saric igraju dobro, ali nisu na nivou Cvije iz prosle sezone

Ovo je takav tip napadaca kao Lukaku npr. koji ovisi od asistencija, ne moze sam sebi kreirat sansu, ali zato ima dobru zavrsnicu i vecinom pogodi ako se nadje u takvoj situaciji
Jest dao ne kazem da nije a protiv koga smo igrali,evo u kupu ako dadne protiv Zvijezde 09 ispricat cu se ovdje na forumu
Broji li se Novi Travnik u gostima? :kafa:
Napreduje frajer,samo nek nastavi ovako,nije ni Novi Travnik nesto al eto,cestitam mu ali cekam kup u srijedu za izvinjenje,ja bi volio da hoce biti jos bolji al nije ni ovo lose,popravlja prosjek i drago mi je,jer necemo onda imati problema za napadaca,jedino ko je u rezervi u napadu

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 01 okt 2018, 16:38

ASD je napisao/la:Ko su treneri juniora i kadeta?
Ja mislim da je kadetima Mrki trener uvijek zaboravim kako se lik zove svi ga zovu Mrki i tako ga i ja zapamtio,a za juniore ne znam ko je

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 01 okt 2018, 18:05

Ismet Mulavdic stara mrcina i iskunjara je trener kadeta kad je on igro fudbal mi smo trazili od mame krisku da nam pomaze... stari znalac...

Trener juniora je kralj svi Zvijezdinuh omladinskih trenera Amir Klopic znalac ipo... profesor za juniorski fudbal.

Deremo fino akobogda u srijedu ce mo vidit gdje stojimo i dali smo doradli premijer ligi.

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 01 okt 2018, 21:02

Znaci, obojica, stara ex yu skola.
Ko vodi pionire i pretpionire?

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 01 okt 2018, 21:41

Ko je ovaj bradati na treningu?

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.