NK Zvijezda Gradačac

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 12 jan 2019, 14:20

Iskoristavas Zvijezdu za svoje interese dominantni a to nemoze tako... Zvijezda je klub a ti menedzer i ima da bude kako klub kaze... Gdje je bio taj Pecelj ili Jacimovic prije nego li je doso u Zvijezdu??? Nigdje ga nije bilo niko cuo za njega nije ni za jednog.... Fino si promoviso igrace preko Zvijezde i ko je hebe sad... ponesi pare i eto ti igraci... nije Zvijezda sprda ina....

Da se ja pitam sjedili bi na klupi cijelu polusezonu a djeca bi igrala... nek vide da se nemoze klub samo koristiti

Pecelj extra igrac bio je povrijedjen i Zvijezda ga mazila sad bi tek tako otiso??? Pa gdje to ima ba... nebi ga ja pustio nema sanse... pare Celik nek da ili ko ga hoce i nek ide tako je to u fudbalu

Dominantan
Kontakt:

PostPostao/la Dominantan » 12 jan 2019, 14:52

Trenutno klub nije u pozicije da bude kako kaze jer su amaterski ugovori..idi edukuj se!!

Jacimovic je bio u klubu Rudar Prijedor informisi se da li je klub od jucer ili 90 godina postojanja..gdje je zakucao 28 golova i u Zvijezdu je dosao zbog ucinka.
Da li je neko cuo za njega ili ne to nema veze jer ti poznajes igrace samo iz svog kluba a onaj ko se bavi fudbalom bilo kako zna ko su i jedan i drugi i treci...

Za to da bi sjedili na klupi trebas imati poslozene stvari i ugovore takve i zato TI nisi u klubu odnosno nisi upucen vec pokusavas jecajuci nesto uciniti.

Trenutno je situacija kakva jeste i vidim da izmjena informacija nema vec samo jednostrani stav iz kojeg je ocitno jos vise samo jedno...

Javim ti se posle prelaznog roka..i tad ces proci sve moje prepiske i vidjeti dali sam u pravu ili ne.
Kad nema zelje nema smisao ostanak i tu nastupam ja ili neki drugi menedzer i pronalazi drugi angazman,a ako klub moze to sto misli pa sta se opterecujes...sjednes i dignes noge i brojis pare koje trebaju doci...ccc

Svaka info ti je sama dostupna na stranici Saveza ...ali evo uzivas da ti ja prenesem a vjeruj isti taj uzitak i ja prozivljavam :)

nekoIzMostara
Kontakt:

PostPostao/la nekoIzMostara » 12 jan 2019, 15:05

Dominantan WroteColonTrenutno klub nije u pozicije da bude kako kaze jer su amaterski ugovori..idi edukuj se!!

Jacimovic je bio u klubu Rudar Prijedor informisi se da li je klub od jucer ili 90 godina postojanja..gdje je zakucao 28 golova i u Zvijezdu je dosao zbog ucinka.
Da li je neko cuo za njega ili ne to nema veze jer ti poznajes igrace samo iz svog kluba a onaj ko se bavi fudbalom bilo kako zna ko su i jedan i drugi i treci...

Za to da bi sjedili na klupi trebas imati poslozene stvari i ugovore takve i zato TI nisi u klubu odnosno nisi upucen vec pokusavas jecajuci nesto uciniti.

Trenutno je situacija kakva jeste i vidim da izmjena informacija nema vec samo jednostrani stav iz kojeg je ocitno jos vise samo jedno...

Javim ti se posle prelaznog roka..i tad ces proci sve moje prepiske i vidjeti dali sam u pravu ili ne.
Kad nema zelje nema smisao ostanak i tu nastupam ja ili neki drugi menedzer i pronalazi drugi angazman,a ako klub moze to sto misli pa sta se opterecujes...sjednes i dignes noge i brojis pare koje trebaju doci...ccc

Svaka info ti je sama dostupna na stranici Saveza ...ali evo uzivas da ti ja prenesem a vjeruj isti taj uzitak i ja prozivljavam :)

Ne navijam za Zvijezdu, ali msm da su navijači i uprava u pravu. Treba ih do kraja ugovora zakovati ne za klupu, nego za tribine, cak mu i ne dozvoliti da trenira sa prvim timom.
Dominantan, trebao bi da znas da je sve moguce u nasoj državi, samo je pitanje ko ima jacu "stelu", sto znaci ako neko dobro mocan zeli da ti "tvoji" igraci propadnu i ostanu u Zvijezdi ostace. A ti se neces ni najmanje pitati.

Uostalom od nasih menadzera nema nista, gurate igrace svaku polusezonu iz jednog u drugi tim da bi na njima zaradili 100-200 KM, bez obzira o kojem igracu da se radi. Dzabe igracima iz nase drzave menadzeri ako nisu kvalitet.
Roden u Mostaru, u najljepse doba. Mostar u srcu, Velez do groba.

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 12 jan 2019, 15:12

Sve veliki kvazi menadzeri, a u stvari ste obicne pijavice sto za klubove, sto za igrace koje predstavljate. Sve veliki menadzeri kojima je najvece dostignuce progurat igraca iz Tekstilca u Olimpik, ili ne daj boze cak i u visi rang, u Krupu, Zvijezdu 09 i sl.
Koliko si igraca svojim konekcijama prebacio preko grane, haj ziv bio?
♥ Manchester United Football Club ♥

#ForzaFiume

Nah1d
Kontakt:

PostPostao/la Nah1d » 12 jan 2019, 15:24

:bih:
Zadnja izmjena: Nah1d, dana/u 12 jan 2019, 23:22, ukupno mijenjano 1 put.
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 12 jan 2019, 15:40

Ukoliko su ugovori amaterski Dominantan je upravu i to se moze raskinuti za 500km u savezu.
MES QUE UN CLUB!
Samuel Eto'o : "Madridski gadovi, pozdravite prvake!"

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 12 jan 2019, 15:45

Objasni kako se moze raskinuti ugovor ako nk zvijezda ima vazeci ugovor sa igracem?
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

nekoIzMostara
Kontakt:

PostPostao/la nekoIzMostara » 12 jan 2019, 16:05

Wandelanoite WroteColonUkoliko su ugovori amaterski Dominantan je upravu i to se moze raskinuti za 500km u savezu.

Mijenjanjem timova konstantno igrac ne moze da se adaptira na okolinu, niti da pruzi partije kakve se od njega ocekuju. Samim tim logicno je da ce nakon 2-3 godine, zahvaljujuci "svojim" menadzerima propasti i zavrsiti u nekoj od mahalskih ekipa, ili cak sta vise sa tacnom u ruci u nekom od gradskih kafica.

Dominantan, posto se ti predstavljas kao menadzer (jesi li ili nisi nezz) pustis igraca da se 2-3 sezone odigra u istom timu, pokaze pravu vrijednost i gurnes ga preko granice, osim ako nije neki vanserijski kalibar (ili ako ti nisi kalibar Mamica, a sto smijem se kladiti da nisi), pa da ga nakon pola sezone prodas u TOP lige 5 i obezbjedis i njega i sebe za zivota.

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 12 jan 2019, 16:28

nekoIzMostara WroteColon
Wandelanoite WroteColonUkoliko su ugovori amaterski Dominantan je upravu i to se moze raskinuti za 500km u savezu.

Mijenjanjem timova konstantno igrac ne moze da se adaptira na okolinu, niti da pruzi partije kakve se od njega ocekuju. Samim tim logicno je da ce nakon 2-3 godine, zahvaljujuci "svojim" menadzerima propasti i zavrsiti u nekoj od mahalskih ekipa, ili cak sta vise sa tacnom u ruci u nekom od gradskih kafica.

Dominantan, posto se ti predstavljas kao menadzer (jesi li ili nisi nezz) pustis igraca da se 2-3 sezone odigra u istom timu, pokaze pravu vrijednost i gurnes ga preko granice, osim ako nije neki vanserijski kalibar (ili ako ti nisi kalibar Mamica, a sto smijem se kladiti da nisi), pa da ga nakon pola sezone prodas u TOP lige 5 i obezbjedis i njega i sebe za zivota.

Godinama sam radio kao skaut za neke strane agencije da bi prije godinu i po sve to skoro pa batalio. Većih govana od bh. igraca, menadzera, klupskih čelnika nema nigdje u Evropi.

Sto se tiče toga da mjenjaju klubove, jbg ovdje svi traze instant pare. Igrac ce za 300km otići u drugi klub i to mi nikada nece biti jasno. Jedne godine odvedem u Kaposvar dva naša igraca na probu i tamo sam malo razgovarao sa Nemanjom Nikolicem koji je tada bio prvi strijelac Mađarske lige i covjek mi kaze da igra za 800 eura uz stan i hranu. Naravno momak tu pametno napredovao, igrao za sicu i kasnije uzeo milione.

Poslije rata u Drini iz Zvornika koja je tada igrala u Zivinicama je igrao Samir Muratovic za 400km, dok ostali nisu htjeli razgovarati bez bar 2 milje na ruke, ali covjek kaze ja želim da napredujem i da idem vani i tako je i bilo Muratovic isto tako uze milione, a ostalima plafon bi Sarajevo i naša liga.

Problem je jbg sto su menadzeri uglavnom klošari koji bi matwr prodali za 500km. Pecelju bi bolje bilo da tu ostane do kraja sezone i trazi sebi klub u inostranstvu jer sigurno moze proci u Mađarskoj, Slovačkoj, Češkoj i nekim drugim ligama.
MES QUE UN CLUB!
Samuel Eto'o : "Madridski gadovi, pozdravite prvake!"

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 12 jan 2019, 16:34

Jacimovic nabija finu statistiku, a kao napadac zivi od golova, bila bi kobna greska na pola sezone da ode.

nekoIzMostara
Kontakt:

PostPostao/la nekoIzMostara » 12 jan 2019, 17:14

Wandelanoite WroteColon
nekoIzMostara WroteColon

Godinama sam radio kao skaut za neke strane agencije da bi prije godinu i po sve to skoro pa batalio. Većih govana od bh. igraca, menadzera, klupskih čelnika nema nigdje u Evropi.

Sto se tiče toga da mjenjaju klubove, jbg ovdje svi traze instant pare. Igrac ce za 300km otići u drugi klub i to mi nikada nece biti jasno. Jedne godine odvedem u Kaposvar dva naša igraca na probu i tamo sam malo razgovarao sa Nemanjom Nikolicem koji je tada bio prvi strijelac Mađarske lige i covjek mi kaze da igra za 800 eura uz stan i hranu. Naravno momak tu pametno napredovao, igrao za sicu i kasnije uzeo milione.

Poslije rata u Drini iz Zvornika koja je tada igrala u Zivinicama je igrao Samir Muratovic za 400km, dok ostali nisu htjeli razgovarati bez bar 2 milje na ruke, ali covjek kaze ja želim da napredujem i da idem vani i tako je i bilo Muratovic isto tako uze milione, a ostalima plafon bi Sarajevo i naša liga.

Problem je jbg sto su menadzeri uglavnom klošari koji bi matwr prodali za 500km. Pecelju bi bolje bilo da tu ostane do kraja sezone i trazi sebi klub u inostranstvu jer sigurno moze proci u Mađarskoj, Slovačkoj, Češkoj i nekim drugim ligama.

Upravu si, zato sam i ja stava da mladi igrac ostane u jednom klubu 2-3 godine da se razvije i da pokaže koliki je njegov potencijal. Nakon toga će sigurno naći angažman u nekoj ligi u inostranstvu, a 95% tih liga je jače u svakom segmentu od naše(finansijski, infrastrukturno), te samim tim će imati onda i još više šansi da brže napreduje i ode dalje u karijeri. Zato kažem da se ne treba uzdati u menadžere ove naše niti da ih igrači slušaju, jer samo gledaju kako da ih iskoriste radi 100-200 KM, i unište im karijeru. Ako išta vrijediš u nasoj drzavi ne treba menadžer da te pogura vani, jer realno nemaju tu moć da te prodaju(jedino ako nije Mamic u pitanju).
Ja koliko znam, Asmir Begović je otvorio menaadžersku agenciju sa ciljem da pomogne mladim igračima da razviju karijeru i da ostvare moguće inostrane angažmane, i da može pomoći više nego ovaj Dominantan ili neki drugi manadžer. Kako se može doći do toga da te zastupa ta agencija nezz, ali msm da mladi igraci koji ista vrijede pokusati preko te agencije potraziti angazman vani, a ne preko ovih kvazi menadzera.

Dominantan
Kontakt:

PostPostao/la Dominantan » 12 jan 2019, 17:32

Hehe,pa kakav mlad igrac? Mlad igrac je u razvoju dok je pod trening naknadom...dali ja mogu ili nemogu govore podaci odnosno transferi koji su dostupni svakome..a eto ponovo radis skauting ili pokusavas za Begovica pa evo bori se sa svim i svacim i eto za 100km ili 200km :)., smijesan ispadas sa argumentima...odustao si jer si autobusom isao da skautiras....

Ja se distanciram od razmjene misljena i svega jer toliko negative oko svega a kad treba podrzati klub nema ni WIFI- ja u drustvu a kamoli da netko priskoci!!

Da nisam izasao u susret NK Zvijezdi u ljetnim prelaznom roku nijedan igrac kojeg zastupam NE bi podpisao...

Lp

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 12 jan 2019, 17:41

Nisi ti Zvijezdi izasao u susret, nego Zvijezda tebi i njima. Bolji klub za njih nisi mogao naci, a da jesi, garant ih ne bi dao Zvijezdi. Zato ne rise. Kenja mi se od vas "menadzera" koji glumite neko znanje, a najvise profitirate od svih strana
♥ Manchester United Football Club ♥

#ForzaFiume

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 12 jan 2019, 17:52

Denise iznosis neistine Denise....

nekoIzMostara
Kontakt:

PostPostao/la nekoIzMostara » 12 jan 2019, 18:08

Dominantan WroteColonHehe,pa kakav mlad igrac? Mlad igrac je u razvoju dok je pod trening naknadom...dali ja mogu ili nemogu govore podaci odnosno transferi koji su dostupni svakome..a eto ponovo radis skauting ili pokusavas za Begovica pa evo bori se sa svim i svacim i eto za 100km ili 200km :)., smijesan ispadas sa argumentima...odustao si jer si autobusom isao da skautiras....

Ja se distanciram od razmjene misljena i svega jer toliko negative oko svega a kad treba podrzati klub nema ni WIFI- ja u drustvu a kamoli da netko priskoci!!

Da nisam izasao u susret NK Zvijezdi u ljetnim prelaznom roku nijedan igrac kojeg zastupam NE bi podpisao...

Lp

Kao prvo ja ne zastupam nikoga, jer nisam u tim vodama. Nezz ja koga ti zastupas, ako jesi uspio prodati igrace u inostranstvo onda ti svaka cast. Iskreno mrsko mi gledati na transfermarktu koga zastupas i kakve si transfere ostvario. Samo kazem da princip rada seljakanje igraca iz kluba u klub svako pola godine ili godinu ne donosi korist ni tebi ni igracu.
P.S. ipak sam mislio da je Jacimovic mladji. Ako do sada nisi uspio da mu obezbjedis inostrani transfer, onda su ti male sanse i da ces uspjeti. Razloga mogu biti 2: ili on nije dovoljno kvalitetan fudbaler, ili nisi dovoljno kvalitetan menadzer da prodas muda pod bubrege.
Ovim se iskljucujem iz daljih rasprava.

Navijaci Zvijezde, nadam se da će biti bolje nego sto sad izgleda. I mi smo bili u velikom belaju, pa smo se ipak izvukli i guramo naprijed.

Dominantan
Kontakt:

PostPostao/la Dominantan » 12 jan 2019, 18:18

crvenobijeli WroteColonDenise iznosis neistine Denise....

Izadji iz misje rupe i prozivaj...krijes se iza nicka ali pretpostavljam ko si zato nemarim
:beba:

Dominantan
Kontakt:

PostPostao/la Dominantan » 12 jan 2019, 18:21

nekoIzMostara WroteColon
Dominantan WroteColonHehe,pa kakav mlad igrac? Mlad igrac je u razvoju dok je pod trening naknadom...dali ja mogu ili nemogu govore podaci odnosno transferi koji su dostupni svakome..a eto ponovo radis skauting ili pokusavas za Begovica pa evo bori se sa svim i svacim i eto za 100km ili 200km :)., smijesan ispadas sa argumentima...odustao si jer si autobusom isao da skautiras....

Lp

Kao prvo ja ne zastupam nikoga, jer nisam u tim vodama. Nezz ja koga ti zastupas, ako jesi uspio prodati igrace u inostranstvo onda ti svaka cast. Iskreno mrsko mi gledati na transfermarktu koga zastupas i kakve si transfere ostvario. Samo kazem da princip rada seljakanje igraca iz kluba u klub svako pola godine ili godinu ne donosi korist ni tebi ni igracu.
P.S. ipak sam mislio da je Jacimovic mladji. Ako do sada nisi uspio da mu obezbjedis inostrani transfer, onda su ti male sanse i da ces uspjeti. Razloga mogu biti 2: ili on nije dovoljno kvalitetan fudbaler, ili nisi dovoljno kvalitetan menadzer da prodas muda pod bubrege.
Ovim se iskljucujem iz daljih rasprava.

Navijaci Zvijezde, nadam se da će biti bolje nego sto sad izgleda. I mi smo bili u velikom belaju, pa smo se ipak izvukli i guramo naprijed.

Jacimovic je od moje strane uzet u zastupanje tek ljetos i evo dosao u jacu ligu od Rs i statistika pokazuje da moze i u Februaru 2019 je u jos jacoj ligi i na njemu je ;)

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 12 jan 2019, 18:28

Super ako znas ko sam, i ja gore nevidim da pise denis k.nego dominantan, a nece ti to proc da ga uvalis slobodi ili krupi, ustvari mozes ako dones pare deniseeeeee

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 12 jan 2019, 19:25

Svi ti menedzeri svake godine koriste Zvijezdu i sveto grb za promociju svojih igraca u jace lige... Stace se i tome u kraj... prosle godine isto tako Zvijezda igracima valjala i menedzerima a oni kako hoce samo napuste kornilo... Zato mi je zao Enesa Brckalica sto je stao uz Zvijezdu kad je najgore bilo sad na tranferlisti... ovi svi igraci sto dodju da im Zvijezda valja treba na tribine stavit i nedat nikakve papire... brezorbazan treba bit i branit Zvijezdu....

Djeca nek igraju ovi tribina ili nek klubovi sto te igrace hoce fino plate....

nicca45
Kontakt:

PostPostao/la nicca45 » 13 jan 2019, 16:17

Kakav vam je Ljubiša Pecelj.. Pozdrav

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.