NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 18 jan 2019, 20:53

combe je napisao/la:Sigurno je da su i menadžeri i igraci đubrad. Ali ako mi za 3 sezone promijenimo 50-60 igraca i 5-6 trenera onda se moramo zapitati jesu li svi oni krivi ili ima i gresaka uprave.
Ja tebe nista ne kontam. Ko je tacno kriv? Do sad je bila uprava pa sad igraci, menadžeri .... ?

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 jan 2019, 21:07

Kako ne kontas? Bude igraca i menadzera supaka. Ali nasoj upravi su uvijek oni krivi. Nikad krivicu nece preuzeti na sebe.
Konkretno: ko je krivsto je Enes otjeran, sto je Prletu skinuta kapitenska, sto je prosle sezone Dario otjeran i da dalje ne nabrajsm.

Kapetan
Postovi: 741
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 18 jan 2019, 21:30

combe je napisao/la:Kako ne kontas? Bude igraca i menadzera supaka. Ali nasoj upravi su uvijek oni krivi. Nikad krivicu nece preuzeti na sebe.
Konkretno: ko je krivsto je Enes otjeran, sto je Prletu skinuta kapitenska, sto je prosle sezone Dario otjeran i da dalje ne nabrajsm.
Jedino si za Enesa upravu. Prletu ce bit vracena kapitenska, Popovic se ponasao kao lider na terenu al ko je mogo znat da ce budala uradit to sto je uradila. A sto se tice Daria daj Boze da on sad moze odigrat 45 minuta. Sa tim sto se desilo i bez toga mi svakako ne bi usli u P.L. I sta sad da ti izadje neko iz uprave i kaze ja sam kriv, sta ce to promijenit? Apsolutno nista i dalje si tu gdje jesi.

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 18 jan 2019, 21:36

Pa ja combicu i da neki drugi ljudi dodju u upravu u sta sumljam jer niko belaja nece nebi nista napravili i ovo je samo sreca jer nacelnik vjerovatno hoce da klub kako tako funkcionira. Privrednici nedaju nista... nedaj boze da se Zvijezda i klub ugasi mozes odma spakovat se i napustit Grad... sta ces u njemu jedino je Zvijezda ostala i rukomet donekle... sta ces u gradu gdje sporta nema zato se svi trebamo zauzet i volit i odrzavat ovo sto imamo do nekih boljih dana...

Sta ce mo da nema Zvijezde??? Hebote grad bez voljenog kluba...

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 18 jan 2019, 22:14

crvenobijeli je napisao/la:Koliko ces nam uplatit na racun a koliko na ruke.

Amaterizam se ne placa :salut:

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 18 jan 2019, 22:19

SMR187 je napisao/la:Salu na stranu, ja svakako jedva cekam trenutak kad ce svi tvoji puleni napustit ovaj klub. Nebitno jel raskidom, istekom ili otkupom ugovora.
Takvi ko ti su virus za svaki klub s kojim imate i najmanje veze.
Grad daje buđetska sredstva za razvoj kluba-udruzenja a ne za razvoj garaza,sadrvana....

Neki igraci imaju porodice,obaveze,kredite,leasinge...svasta nesto tako da zabij sebi virus u g.uzi marsh na hemoterapiju i cekaj obecanja i muke :guz:

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 18 jan 2019, 22:23

combe80 je napisao/la:A jesi ih naucio pameti dominantni pa i ne cudi da Jacimovic nikad nije igrao za extra klub kad se tako ponasa prema svom klubu i obavezi... Ponesi pare pokupi svoje igrace i da te Zvijezda vise nevidi... ponasanje katastrofa a mi jos gori sto smo uopste uzeli igrace od menadzera jer menadzeri kroje igru.... jednostavno kazu svojim igracima neigrajte i cao... pa i necude oni rezultati od Veleza i Rudara...

Zvijezda nemoze da mene ne vidi samo moja odluka moze da ja ne vidim Zvijezdu i to je to..
Roster i zelja igraca je sve manja za klub...jer nije me bilo predlani,pa lani...i...?

Nema jednog trenutno u klubu kome nije zelja da ide...sklopili su dogovor o istim naknadama i evo ostalo je da neko drugi donese za amaterske ugovore novac a rukovodstvo da se dici...

Nego sjedaj u Golfa i na Banju gdje zapinje i koliko novca treba ...pa vasa je Zvijezda nije moja j.bte

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 jan 2019, 22:37

Druze i ti sad malo kenjas. Znas i sam da su pravila na strani Zvijezde. Ali koristis situaciju sto kod nas nema para. Inace da ima ti tvoji igraci bi primali platu i bili sutnuti na tribinu pa da vidis kome bi ih onda mogo utrpat za 6 mjeseci. Jos bi se malo izivljavalo psihicki nad njima da im se ogadi i fudbal a i ti koji si ih tu doveo.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 jan 2019, 22:38

Dominantan je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Salu na stranu, ja svakako jedva cekam trenutak kad ce svi tvoji puleni napustit ovaj klub. Nebitno jel raskidom, istekom ili otkupom ugovora.
Takvi ko ti su virus za svaki klub s kojim imate i najmanje veze.
Grad daje buđetska sredstva za razvoj kluba-udruzenja a ne za razvoj garaza,sadrvana....

Neki igraci imaju porodice,obaveze,kredite,leasinge...svasta nesto tako da zabij sebi virus u g.uzi marsh na hemoterapiju i cekaj obecanja i muke :guz:
Hvala Bogu pa te ne poznajem drugacije nego preko foruma, inace bi fakat morao na hemoterapiju od svih tih sra.nja koja iz tebe isparavaju.

Ti igraci su trebali o porodicama i kreditima razmisljat prije nego su potpisali ugovore do kraja sezone. Ti si kao njihov menadzer trebao prepoznati situaciju, ako vec, i u dogovoru s klubom obezbijediti im ugovore do polusezone (milion ih takvih kroz Zvijezdu proslo) ili ih jednostavno odvesti negdje drugo ako ovi ne pristanu na to. Al ko da si ti mogao razmisljat o tome kad si zauzet tim da budes glup ko kur.ac :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 18 jan 2019, 22:50

combe je napisao/la:Druze i ti sad malo kenjas. Znas i sam da su pravila na strani Zvijezde. Ali koristis situaciju sto kod nas nema para. Inace da ima ti tvoji igraci bi primali platu i bili sutnuti na tribinu pa da vidis kome bi ih onda mogo utrpat za 6 mjeseci. Jos bi se malo izivljavalo psihicki nad njima da im se ogadi i fudbal a i ti koji si ih tu doveo.

Kako,cim su pravila na strani Zvijezde??

Pa i marke da ne duguju opet sa amaterskim ugovorom igraca koji zeli otici nemoze zadrzati!

A pravila su kao da sam jih ja krojil za svoje pulene :opaopa: ...

Sa nijednim se ne svadjam niti sam se svadjao ali jednostavno dupeliz.ci neciji iritiraju a ja vam iznosim cinjenice...a kad Zvijezda izhj.ebe igraca tad je ok jer igrac osim da sveze pertle nema pojma tad je ok...nazalost zbog dugogodisnjeg funkcionisanja klubova kako funkcionisu ni u nizim ligama nemozes igraca izigrati /odnosno malokad..

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 18 jan 2019, 22:56

SMR187 je napisao/la:
Dominantan je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:Salu na stranu, ja svakako jedva cekam trenutak kad ce svi tvoji puleni napustit ovaj klub. Nebitno jel raskidom, istekom ili otkupom ugovora.
Takvi ko ti su virus za svaki klub s kojim imate i najmanje veze.
Grad daje buđetska sredstva za razvoj kluba-udruzenja a ne za razvoj garaza,sadrvana....

Neki igraci imaju porodice,obaveze,kredite,leasinge...svasta nesto tako da zabij sebi virus u g.uzi marsh na hemoterapiju i cekaj obecanja i muke :guz:
Hvala Bogu pa te ne poznajem drugacije nego preko foruma, inace bi fakat morao na hemoterapiju od svih tih sra.nja koja iz tebe isparavaju.

Ti igraci su trebali o porodicama i kreditima razmisljat prije nego su potpisali ugovore do kraja sezone. Ti si kao njihov menadzer trebao prepoznati situaciju, ako vec, i u dogovoru s klubom obezbijediti im ugovore do polusezone (milion ih takvih kroz Zvijezdu proslo) ili ih jednostavno odvesti negdje drugo ako ovi ne pristanu na to. Al ko da si ti mogao razmisljat o tome kad si zauzet tim da budes glup ko kur.ac :rol:
Daj vidi idi udaraj paradajz da pocrveni!!!


Nemas pojma ...amaterski ugovor je takav tip ugovor da ti objasnim maloumnice..to ti je tip kao saobracajna dozvola na salaveti!!!

Amaterski ugovor je takav ugovor da ga i nemozes krace potpisati nego na godinu a raskinuti ga mozes odmah drugi dan potpisa...

Stvarno iritiras j.ebiga...

Udjes na stranicu Saveza i citaj...pa 40 igraca zvali Sindikat i objavili ljudi..pa nije samo u Zvijezdi problem taj!!

Loseg igraca bi da otjeras a dobrog da zadrzis?

Pa onda uradis nesto po tom pitanju a ne bajkama...realno je tako.
I ja da idem po sljeper sljive Vocaru kao laik o tome pa nebi se oporavio godinu dana od kupoprodaje...

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 18 jan 2019, 23:02

Dominantan je napisao/la:
combe je napisao/la:Druze i ti sad malo kenjas. Znas i sam da su pravila na strani Zvijezde. Ali koristis situaciju sto kod nas nema para. Inace da ima ti tvoji igraci bi primali platu i bili sutnuti na tribinu pa da vidis kome bi ih onda mogo utrpat za 6 mjeseci. Jos bi se malo izivljavalo psihicki nad njima da im se ogadi i fudbal a i ti koji si ih tu doveo.

Kako,cim su pravila na strani Zvijezde??

Pa i marke da ne duguju opet sa amaterskim ugovorom igraca koji zeli otici nemoze zadrzati!

A pravila su kao da sam jih ja krojil za svoje pulene :opaopa: ...

Sa nijednim se ne svadjam niti sam se svadjao ali jednostavno dupeliz.ci neciji iritiraju a ja vam iznosim cinjenice...a kad Zvijezda izhj.ebe igraca tad je ok jer igrac osim da sveze pertle nema pojma tad je ok...nazalost zbog dugogodisnjeg funkcionisanja klubova kako funkcionisu ni u nizim ligama nemozes igraca izigrati /odnosno malokad..
Ovo ti dobrobamjerno govorim. I ti i tvoji igraci egzistirate na racun klubova. Jer da nema klubova nit ima njih ko igraca ni tebe ko menadzera. A nakon ovakvog tvog i tvojih igraca ponasanja u Zvijezdi. Svi ce vas pocet zaobilazit u sirokom luku.
Vec imas srece sto je kod nas buranija u upravi.
Dali je tu Dilfa il Salgija oblijeco bi ti oko kluba ko kerce i zajedno sa svojim pulenima gledo Zvijezdu sa tribina.
Jos bi im roknuli kaznu za netreniranje i rusenje klupske discipline pa bi vi jos na kraju dosli da namirite na platu.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 18 jan 2019, 23:36

S budalom se ne vrijedi raspravljat. Dobro eto, bujrum eto raskini odmah ako je tako. Ocekujem Pecelja do ponedjeljka u Antaliji. Nek mu je sretno, nama sigurno hoce kad takve udaljimo od kluba
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 18 jan 2019, 23:51

combe je napisao/la:
Dominantan je napisao/la:
combe je napisao/la:Druze i ti sad malo kenjas. Znas i sam da su pravila na strani Zvijezde. Ali koristis situaciju sto kod nas nema para. Inace da ima ti tvoji igraci bi primali platu i bili sutnuti na tribinu pa da vidis kome bi ih onda mogo utrpat za 6 mjeseci. Jos bi se malo izivljavalo psihicki nad njima da im se ogadi i fudbal a i ti koji si ih tu doveo.

Kako,cim su pravila na strani Zvijezde??

Pa i marke da ne duguju opet sa amaterskim ugovorom igraca koji zeli otici nemoze zadrzati!

A pravila su kao da sam jih ja krojil za svoje pulene :opaopa: ...

Sa nijednim se ne svadjam niti sam se svadjao ali jednostavno dupeliz.ci neciji iritiraju a ja vam iznosim cinjenice...a kad Zvijezda izhj.ebe igraca tad je ok jer igrac osim da sveze pertle nema pojma tad je ok...nazalost zbog dugogodisnjeg funkcionisanja klubova kako funkcionisu ni u nizim ligama nemozes igraca izigrati /odnosno malokad..
Ovo ti dobrobamjerno govorim. I ti i tvoji igraci egzistirate na racun klubova. Jer da nema klubova nit ima njih ko igraca ni tebe ko menadzera. A nakon ovakvog tvog i tvojih igraca ponasanja u Zvijezdi. Svi ce vas pocet zaobilazit u sirokom luku.
Vec imas srece sto je kod nas buranija u upravi.
Dali je tu Dilfa il Salgija oblijeco bi ti oko kluba ko kerce i zajedno sa svojim pulenima gledo Zvijezdu sa tribina.
Jos bi im roknuli kaznu za netreniranje i rusenje klupske discipline pa bi vi jos na kraju dosli da namirite na platu.
Pa kako si u pravu..

Svako ima svoj imteres i ako se zadesi zajednicki ok ako jedna strana od svih ukljucenih nije zato ..CAO!!,vrlo jednostavno. A klubovima odgovara igrac bez menedzerima ali igracima ne!
Jer ko ce odvest i naci igracu klub ako na njega Zvijezda ne racuna???

Evo Brckalic nit je moj nit sam ga doveo...i oni kad je najteze je bio tu a sad ??? Svima ostavili ista primanja a njemu jedinom da smanje???

Jel dominantan tu kriv...popisali ga i cao.

Ja sam na vasem forumu jer imaju moji tu i izmjenjujemo misljenje odnosno upoznavao okolinu jer meni odgovara..to sto nekoliko njih zna da znam kako disu..pa to je njihov problem :njanjanja:

Pa ako ja kao menedzer ne zavrsim za dobre igre Jacimovicu bolji klub pa zavrsit ce neko drugi i sve tako u krug...ali kad igracki kadar osjeti da je bez motiva odnosno i nebitno sta se sve desavalo pa da i ja stenjem sa vama na Banji nema efekta drustvo nema!!!!!

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 19 jan 2019, 00:07

Nema efekta to si upravu, ali nemoze igrac raskinut ugovor kad se njemu digne k....., zvijezda ima snjim ugovor do 30.06.i dzabe sto hoce igrac raskinut tu se pita i zvijezda, ona ce naravno pristat uz odredjenu naknadu da se moze dovesti novi igrac. Ako se tako lahko ugovor raskida onda ga neztreba ni potpisovat.slucaj krsic se desio prije godinu dana, mi imali i ugovor s njim potpisam ali tosk.mu nije dao ispisnicu, pa su ga poslali u olimpić na posudbu....mi svi budale samo ti pametan, dok zvijezda nekaze da mogu ic oni ce bit igraci zvijezdini...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
fender13
Postovi: 770
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 19 jan 2019, 07:40

Pa sto ćelo ne raskinu ugovor znaj da te jedva cekaju u Gradačcu radis protiv kuba imas potjernica vise od ratnog zlocinca u novom pazaru te cekaju sta si uradio od kluba uzmi svoje igrace nemoj vise krocit u grad ti si karcinom fudbala

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 19 jan 2019, 10:26

crvenobijeli je napisao/la:Nema efekta to si upravu, ali nemoze igrac raskinut ugovor kad se njemu digne k....., zvijezda ima snjim ugovor do 30.06.i dzabe sto hoce igrac raskinut tu se pita i zvijezda, ona ce naravno pristat uz odredjenu naknadu da se moze dovesti novi igrac. Ako se tako lahko ugovor raskida onda ga neztreba ni potpisovat.slucaj krsic se desio prije godinu dana, mi imali i ugovor s njim potpisam ali tosk.mu nije dao ispisnicu, pa su ga poslali u olimpić na posudbu....mi svi budale samo ti pametan, dok zvijezda nekaze da mogu ic oni ce bit igraci zvijezdini...
Jedno i isto...

Zvijezda ima na stolu koliko svaki igrac oprasta za sporazumni raskid a u koliko ne dodje do toga 21.1. pocinje prelazni predaju se zahtjevi i gas..

Dominantan
Postovi: 255
Pridružen/a: 10 feb 2018, 00:56
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Dominantan » 19 jan 2019, 10:36

fender13 je napisao/la:Pa sto ćelo ne raskinu ugovor znaj da te jedva cekaju u Gradačcu radis protiv kuba imas potjernica vise od ratnog zlocinca u novom pazaru te cekaju sta si uradio od kluba uzmi svoje igrace nemoj vise krocit u grad ti si karcinom fudbala

Vise potjernica od igraca a...

Vidi za poglupe ponavljam..celo i igrac nemogu raskinuti kad zele nego kad dodje vrijeme za to..
To izmisljanje da radim protiv kluba idi jado u prvu njivu i n.abij se ..

Ostajes pacov za tastaturom a ja od silnih potjernica radim svoj posao u :guz: bilo kojem klubu..

vijestifriske
Postovi: 101
Pridružen/a: 02 sep 2014, 17:43
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la vijestifriske » 19 jan 2019, 10:41

Nakon dugog odsustva sa foruma (iako ga stalno citam ali nisam imao volje da pisemo) moram se oglasiti povodom amaterskih ugovora. Ovako. Igrac koji je potpisao amaterski ugovor prosle godine u 06 mjesecu ima vazeci ugovor na godinu dana. Nakon isteka godine dana igrac postaje slobodan i moze da trazi novu sredinu. U koliko nakon pola godine u prelaznom roku igrac zeli da napusti klub zbog neke bolje ponude to je moguće izvrsiti samo SPORAZUMNIM raskidom ugovora a nikako samovoljno. Znaci i igrac i klub moraju biti za tu opciju . Naravno nema tu odstete po ugovoru ali se napravi recimo igrac ima bolju ponudu zeli da ide pa onda taj klub moze zvijezdi uplatiti neki iznos da ga klub pusti. Ili se to moze na neki drugi način. Ali znaci nikako igrac nemoze samovoljno otici nakon pola godine a da se klub ne pita nista. Cemu onda ugovor??? Pa ljudi cak ni u nizim ligama igrac koji je potpisao amaterski ugovor svojom rukom nemoze otici nakon pola godine. Ovo sto ja pisem je isto objavio i sindikat al ovaj dominantan je toliko zelen tip da on znaci ne razumije osnovne stvari svog poslovanja. Cccc.toliko od mene. Hvala.
sve za nasu zvijezdu !!!!!

Avatar
emil02in
Postovi: 3638
Pridružen/a: 03 mar 2013, 22:45
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la emil02in » 19 jan 2019, 12:41

Jedno drugo vuče za sobom,kakva uprava takvi menadžeri!Tako je i kod nas bilo k'o hotel promaha bilo dok su lopovi držali klub, dolazili i odlazili igrači kako je ko htio!Nek pokušaju sad ti kvazi menadžeri pa će vidjeti kako se klub poštuje i čuva!Mi smo od 95' bili mjesto gdje je svako sebe ugradjivao u ugovoru a klub kako god Pride,sad napokon zadnje 3 godine dolaskom Ibre Rahimića i Sude Hasića klub je na prvom mjestu i dolaze uspjesi polako jedan za drugim i na terenu i van njega,drugi put ne postoji za naše podneblje jer je iluzija da će neko doći i donijeti milione i sve će biti dobro.Sretno Zvijezdi u nastavku.
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.