NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 26 jan 2019, 15:10

Drugari moji moze u pp ima jos pojacanja

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 26 jan 2019, 15:45

Bilo kako bilo znam da ćemo vas dočekati na nož **** vam mater i na svaki studijski zvižduk ćemo skakati kao vi u Mostaru to vam obećajem a vas autobus će biti parkiran u Skugric dole, presjednik i sva uprava u tor će da ide zajedno sa navijačima. A te price za prošlu godinu došli ste da pobjedit pa ste izgubili Kuduzovic se vjeso na guzinu te price pričajte godišnjacima a dole do 40 minute bilo 0:0 i zvijezda imala neku šansu, al onakvo uderanje samo u Bihaću sam vidio kakvo dole u Mostaru igrači zvijezde su se usrali u gaće. Takav tretman ja vam obećajem, a ono smeće sa 37. Minuta Cvitanovića njega ćemo posebno dočekati!

Avatar
fender13
Postovi: 772
Pridružen/a: 08 jul 2016, 16:20
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la fender13 » 26 jan 2019, 15:54

Daj bha puste Velez treba podrzat zdrav rad kluba kao sto oni rade sada ljudi potpisuju profi ugovore rade planski imaju podrsku vlade FBiH i neka oni trebaju premier ligi,poslje njih mi smo na redu samo lagano...

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 jan 2019, 16:04

Fino se pojacavamo to je dobro.... nek ovi dusmani pocrkaju.... treba sve drzat u tajnosti i lagano...

drakensang
Postovi: 2208
Pridružen/a: 13 maj 2014, 19:55
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la drakensang » 26 jan 2019, 16:08

spiska je napisao/la:Bilo kako bilo znam da ćemo vas dočekati na nož **** vam mater i na svaki studijski zvižduk ćemo skakati kao vi u Mostaru to vam obećajem a vas autobus će biti parkiran u Skugric dole, presjednik i sva uprava u tor će da ide zajedno sa navijačima. A te price za prošlu godinu došli ste da pobjedit pa ste izgubili Kuduzovic se vjeso na guzinu te price pričajte godišnjacima a dole do 40 minute bilo 0:0 i zvijezda imala neku šansu, al onakvo uderanje samo u Bihaću sam vidio kakvo dole u Mostaru igrači zvijezde su se usrali u gaće. Takav tretman ja vam obećajem, a ono smeće sa 37. Minuta Cvitanovića njega ćemo posebno dočekati!
Fahrudine popij leksilijum molim te, ne ponasas se adekvatno

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 jan 2019, 16:09

Niko nespori da velez radi odlican posao, da su nato naspram nas, ali nece im bit lahko u gradaccu pogotovo nakon olimpića dolaze nama,..ako mogao da biram volio bi da velez udje... Ali nemogu zaboravit 7-0 nikako..i cvijanovica kako se raduje kad je dao go.a mi ga stvorili.da nije igrao za nas jos bi se prijavljivao za ZMBT...
PS ZVIJEZDA1 MOZE U P.P O IGRACIMA STO SU DOSLI
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 jan 2019, 16:13

Ovaj Zvijezda1 jaro iz uprave prave infose daje tooo kralju.... ide dernjava na proljece.... i combetu ce svanuti

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Babinho » 26 jan 2019, 16:13

spiska je napisao/la:Bilo kako bilo znam da ćemo vas dočekati na nož **** vam mater i na svaki studijski zvižduk ćemo skakati kao vi u Mostaru to vam obećajem a vas autobus će biti parkiran u Skugric dole, presjednik i sva uprava u tor će da ide zajedno sa navijačima. A te price za prošlu godinu došli ste da pobjedit pa ste izgubili Kuduzovic se vjeso na guzinu te price pričajte godišnjacima a dole do 40 minute bilo 0:0 i zvijezda imala neku šansu, al onakvo uderanje samo u Bihaću sam vidio kakvo dole u Mostaru igrači zvijezde su se usrali u gaće. Takav tretman ja vam obećajem, a ono smeće sa 37. Minuta Cvitanovića njega ćemo posebno dočekati!
To će samo biti poraz vas, nikako Velezov. Mislim za doček uprave itd. Ako je ovo gore zvanični stav kluba, imate vi još dooosta posla :D
Docekaj te gosta kako se gost dočekuje, nek bude sudjenje fer (da nebi ispali mali klub zbog ove dvije stvari) kao sto je bilo u Mostaru, pa onda muški izadjite na teren da se “pobijemo” za bodove :)) pa ko bude bolji i kvalitetniji

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 jan 2019, 16:18

Docekat ko i vi nas... sudjenje 100% domacinsko... uprava u tor kao i navijaci hehe... ko sto piska kaze pljuvanje od prve minute

RodjeniiBrato
Postovi: 1345
Pridružen/a: 09 feb 2013, 14:41
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la RodjeniiBrato » 26 jan 2019, 16:22

combe80 je napisao/la:Docekat ko i vi nas... sudjenje 100% domacinsko... uprava u tor kao i navijaci hehe... ko sto piska kaze pljuvanje od prve minute
A u mrezi jel vam dosta ovaj put 3-4 komada?? :rol: :bih:
❶❾ ❷ ❷ ★ ❶❾❽❶

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 26 jan 2019, 16:39

RodjeniiBrato je napisao/la:
combe80 je napisao/la:Docekat ko i vi nas... sudjenje 100% domacinsko... uprava u tor kao i navijaci hehe... ko sto piska kaze pljuvanje od prve minute
A u mrezi jel vam dosta ovaj put 3-4 komada?? :rol: :bih:
Sve vise me podsjecate na navijace tz citiya pa smo ih otresli ko slinu u po siminog hana....
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zizu1991 » 26 jan 2019, 16:44

Ma pusti priču smiješnu. K'o da vam je neko dušmanin. To je onaj mentalitet, daj mi posao da radim, nema veze što ne znam, može preko poznanstva sve. Koliko zaslužiš, toliko dobiješ. Kraj priče. Ovdje se preuveličavaju mnoge stvari. Znam da vas boli poraz, ali ne kontam priču.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

nekoIzMostara
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nekoIzMostara » 26 jan 2019, 16:48

combe80 je napisao/la:Hoce sudjenje ce bit extra posteno necete moci prici centar odma ce svirat... bitno je nakantat nekog 7:0 i osramit...

Zato je Zrinja i Siroki tito nekad nas nisu nadrali i kad smo sa njima jarani bili stalno smo igrali premijer ligu... vama samo daj da trpamo sto vise... posebno Cvijanovica nek je sram

Mi smo mogli Visoko nadrat 18:0 ljudi lezali al nismo stjeli jer imamo respekt prema svakom... a vi daj trpaj samo....
Nistevi mogli Bosnu narati 18:0 jer ste do pred sami kraj imalni minimalno vodstvo, a onda su oni sjeli na teren. Znaci morali bi ustajati i kretati sa centra, ili bi im bolje bilo da izadu sa terena i bude rezultat 3:0. Siroki i Zrinjski nisu nikad ni sa kim bili prijatelji, skutori su to, nego vas nisu mogli vise dobiti, nego sto su dobijali.
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

nekoIzMostara
Postovi: 4088
Pridružen/a: 18 nov 2018, 13:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la nekoIzMostara » 26 jan 2019, 16:53

spiska je napisao/la:Bilo kako bilo znam da ćemo vas dočekati na nož **** vam mater i na svaki studijski zvižduk ćemo skakati kao vi u Mostaru to vam obećajem a vas autobus će biti parkiran u Skugric dole, presjednik i sva uprava u tor će da ide zajedno sa navijačima. A te price za prošlu godinu došli ste da pobjedit pa ste izgubili Kuduzovic se vjeso na guzinu te price pričajte godišnjacima a dole do 40 minute bilo 0:0 i zvijezda imala neku šansu, al onakvo uderanje samo u Bihaću sam vidio kakvo dole u Mostaru igrači zvijezde su se usrali u gaće. Takav tretman ja vam obećajem, a ono smeće sa 37. Minuta Cvitanovića njega ćemo posebno dočekati!
Zbog takvih seljaka i glupana koji dizu tenzije cim nije po njegovom (krivo mu sto bi sve htio na silu, a nista se ne pita) i nastanu tenzije i svade na ovom forumu. Sreca takvih istomisljenika poput tebe je jako malo u Gradačcu, tako da se RA ne sekira, a ti ni navijaci ne mogu naredivati gje ce biti smjesteni gostujuci navijaci, zna se po pravilima FSBiH da gostujuci se moraju primiti na tribine ili da ne dolaze ako nema mjesta. Znaci ako dodu oni ce na tribine, makar se morao odredni broj vasih navijaca izbaciti sa tribina da se napravi mjesta. Zivio :bih: :bih: :bih:
All-Time First Yugoslav League table

6 Sarajevo 1228 447 311 470 1674 1773
7 Velez Mostar 1174 435 309 430 1668 1615
8 Željezničar 1063 403 274 386 1456 1424

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Babinho » 26 jan 2019, 16:58

combe80 je napisao/la:Docekat ko i vi nas... sudjenje 100% domacinsko... uprava u tor kao i navijaci hehe... ko sto piska kaze pljuvanje od prve minute
Ma druže, dočekajte kako hoćete, nije problem, samo znam da u Mostaru nije sudjenje bilo domaćinsko, i znam kako Hasic dočekuje goste. A to sto vi pričate nešto drugo, da bi vas poraz manje bolio, je druga stvar.

Nisam ovdje ovo napisao zato sto me zabrinula ta vaša priča o dočeku, mi ćemo doći i muški odigrati, nego mi neide u glavu da se u BIH vlastiti neuspjehi rijesavaju na ovakve načine. Ljudi misle e sad ću te pljuvati i vratio sam ti, a ustvari sam sebi opet naškodio.

Ja vam želim da vam dodje neko kao Hasic u Velezu, da vam ulaze u infrastrukturu, u jačanju igračkog kadra i dovodi sponzore, da ulažete u mlade igrače, pa da igrate dobar fudbal na terenu. Tako se vraća ugled kluba za neki bolni poraz. A uostalom bi i bilo bolje za BH fudbal.

zvijezda1
Postovi: 305
Pridružen/a: 24 jul 2018, 08:15
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zvijezda1 » 26 jan 2019, 17:06

Rođeni dobro vi nama došli nek pobijedi bolji Gradačac je poznad kao dobar domaćin. Za Cvijanovića je druga priča spadalo nebi ni vozačke dozvole imalo da nije bilo Zvijezde.

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zizu1991 » 26 jan 2019, 17:11

zvijezda1 je napisao/la:Rođeni dobro vi nama došli nek pobijedi bolji Gradačac je poznad kao dobar domaćin.
Tako je brate. Igrajmo lopte. Ne znam kakva je mržnja najednom.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 26 jan 2019, 18:15

Al se likovi hvataju na zajebanciju bog te vidio :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 26 jan 2019, 18:54

Armin Jazvin stara iskunjara nam dosla fino

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 26 jan 2019, 18:56

Babinho je napisao/la:
spiska je napisao/la:Bilo kako bilo znam da ćemo vas dočekati na nož **** vam mater i na svaki studijski zvižduk ćemo skakati kao vi u Mostaru to vam obećajem a vas autobus će biti parkiran u Skugric dole, presjednik i sva uprava u tor će da ide zajedno sa navijačima. A te price za prošlu godinu došli ste da pobjedit pa ste izgubili Kuduzovic se vjeso na guzinu te price pričajte godišnjacima a dole do 40 minute bilo 0:0 i zvijezda imala neku šansu, al onakvo uderanje samo u Bihaću sam vidio kakvo dole u Mostaru igrači zvijezde su se usrali u gaće. Takav tretman ja vam obećajem, a ono smeće sa 37. Minuta Cvitanovića njega ćemo posebno dočekati!
To će samo biti poraz vas, nikako Velezov. Mislim za doček uprave itd. Ako je ovo gore zvanični stav kluba, imate vi još dooosta posla :D
Docekaj te gosta kako se gost dočekuje, nek bude sudjenje fer (da nebi ispali mali klub zbog ove dvije stvari) kao sto je bilo u Mostaru, pa onda muški izadjite na teren da se “pobijemo” za bodove :)) pa ko bude bolji i kvalitetniji
To je stav druže onih koji su bili u Mostaru one klete psovke ja ne mogu zaboraviti namjerno uderanje a Sudija corav. A vjeruj ni u jednom selu nema onog seljakluka sa tribina, brzo ste zaboraigli za odnose Zvijezda Velež, ali ništa pošteni Velež će dobiti sto je zaslužio Tek nakon 5:0 počeo je da sudi faule al bujrum vidjet ćete sta je dzehenem! Drugo i nas predsjednik je dočekan 0 poena tako da očekujte dva tri igrača na nosilima jer to će nam biti samo cilj kao sto je vama bilo jusufbasic se i danas sjeća te utakmice onih namjernih startova i seljačke publike koja psuje sve i jednom zvijezdinom igraču mater kad primi loptu! E pa ljudi mi ćemo vas istom mjerom dočekati al ako vam je za utjehu i Olimpiku ćemo Mamicu! Čuo sam ja te sve zle jezike u Mostaru kako jebu mater kako govore da smo seljaci a ovamo se pravite fini, manite price oni koji su bili u Mostaru sve su mogli vidjeti! Sto ste posijali do ćete i dobiti a samo da napomenem prije dvije sezone smo junsiore izveli da postanete, a u pl smo milion puta vas spasili a to su Hercegovci!
Zadnja izmjena: spiska, dana/u 26 jan 2019, 19:04, ukupno mijenjano 1 put.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.