NK Zvijezda Gradačac

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

ASD
Kontakt:

PostPostao/la ASD » 11 feb 2019, 23:38

Koju poziciju Janjic igra u Zvijezdi? ja ga gledao jedan mec prije gdje je igrao stopera, moguce da je bilo prinudno.

HMKAHH
Kontakt:

PostPostao/la HMKAHH » 11 feb 2019, 23:51

golman novi,aljkanovic,selimovic....jazvin,petrovic,kadic,terzic,antic,turbic,đekic,kurtalic,janjic,maksimovic,vulic,mehic,unkic,sarkanovic,
hasukic, saric,vucic i novi spic + jos koji junior

HMKAHH
Kontakt:

PostPostao/la HMKAHH » 11 feb 2019, 23:54

ASD WroteColonKoju poziciju Janjic igra u Zvijezdi? ja ga gledao jedan mec prije gdje je igrao stopera, moguce da je bilo prinudno.

igra u veznom redu po potrebi stoper kao i onaj vulic moze odigrat i beka i stopera

bezbrige
Kontakt:

PostPostao/la bezbrige » 12 feb 2019, 06:00

Ima jos neka dva momka koja su tu treniraju i oni ce potpisat jedan je Drakul tako se preziva stoper a dugi nisam zapamtio kako se zove

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 12 feb 2019, 08:51

Da nije Radomir Drakul. On igra stopera, koliko se sjecam igrao prije za Sutjesku iz Foce. Aki je prosle godine prestao sa aktivnim igranjem.

I jos nesto ovo sa Auto solom Rimes kao generalnim sponzorom je veliko sranje. Gledam covjek sponzorise i Rukometni klub.
Da me neko pogresno ne shvati svaki sponzor je dobrodosao ali da ces od ovog imati neku preveliku vajdu da bi bio generalni sponzor tesko.
Po meni da bi neko bio gen.sponz. morao bi odvajati makar 100 000 za sezonu a od ovoga tesko da ce biti i 10 000 po sezoni. Jer covjek se u startu razvodnio na vise kolektiva i odma znas sta je pozadina toga.

bezbrige
Kontakt:

PostPostao/la bezbrige » 12 feb 2019, 10:01

Momak je dao odma pare za opremu novu

Kapetan
Kontakt:

PostPostao/la Kapetan » 12 feb 2019, 10:06

combe WroteColonDa nije Radomir Drakul. On igra stopera, koliko se sjecam igrao prije za Sutjesku iz Foce. Aki je prosle godine prestao sa aktivnim igranjem.

I jos nesto ovo sa Auto solom Rimes kao generalnim sponzorom je veliko sranje. Gledam covjek sponzorise i Rukometni klub.
Da me neko pogresno ne shvati svaki sponzor je dobrodosao ali da ces od ovog imati neku preveliku vajdu da bi bio generalni sponzor tesko.
Po meni da bi neko bio gen.sponz. morao bi odvajati makar 100 000 za sezonu a od ovoga tesko da ce biti i 10 000 po sezoni. Jer covjek se u startu razvodnio na vise kolektiva i odma znas sta je pozadina toga.

Pa sto nam nisi naso sponzora koji ce dat 100 000 ?

zmajevac
Kontakt:

PostPostao/la zmajevac » 12 feb 2019, 11:20

bezbrige WroteColonIma jos neka dva momka koja su tu treniraju i oni ce potpisat jedan je Drakul tako se preziva stoper a dugi nisam zapamtio kako se zove

Taj je dobar ko i golman onaj sto je doso pojacanja prava

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 12 feb 2019, 11:23

Ma nemam ja protiv momka nista. Ko god je sponzor dobro dosao.
Ali generalni ne moze biti nikako. Jer to je veliko breme i obaveza.
Generalni sponzor ti mora pokriti najmanje 50% budzeta.
Kod nas je to u ovom slucaju opstina. On moze biti samo jedan od sponzora i nista vise.

fender13
Kontakt:

PostPostao/la fender13 » 12 feb 2019, 11:45

combe WroteColonMa nemam ja protiv momka nista. Ko god je sponzor dobro dosao.
Ali generalni ne moze biti nikako. Jer to je veliko breme i obaveza.
Generalni sponzor ti mora pokriti najmanje 50% budzeta.
Kod nas je to u ovom slucaju opstina. On moze biti samo jedan od sponzora i nista vise.

U vremenu kad u klub sponzori daju na kapaljku zbog prica da klub vode losi ljudi da prodaju utakmice dodje momak uplati deset hiljada odmah na racun kluba mislim da tom momku treba crveni tepih prostrijet dok nase gazde daju po 500 ili nikako te price o time ciframa sto pricate se bajke trenutno klub je na infuziji svaka marka je vazna

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 12 feb 2019, 12:15

Sve se slazem ali generalni sponzor ne. Jer tih 10 000 ako je uplatio to je to. Jer je lijepo i receno kupice opremu i uplacivati ukoliko neko registruje kod njega i naglasi da je za Zvijezdu.
Prilikom registracije njegovo je nekih 30% ostalo ide na racune raznih drugih budzetskih obaveza. Sad od tih 30% koliko on moze odvojit za Zvijezdu. S tim racunaj da se auto registruje jednom godisnje i da ima jos dosta drugih osiguranja.
Moja procjena da on na godisnjem nivou nece moc odvojit vise od 2000-3000 KM. Tako da ni pod razno nemoze bit generalni sponzor.

desetkamarakane
Kontakt:

PostPostao/la desetkamarakane » 12 feb 2019, 19:15

combe WroteColonSve se slazem ali generalni sponzor ne. Jer tih 10 000 ako je uplatio to je to. Jer je lijepo i receno kupice opremu i uplacivati ukoliko neko registruje kod njega i naglasi da je za Zvijezdu.
Prilikom registracije njegovo je nekih 30% ostalo ide na racune raznih drugih budzetskih obaveza. Sad od tih 30% koliko on moze odvojit za Zvijezdu. S tim racunaj da se auto registruje jednom godisnje i da ima jos dosta drugih osiguranja.
Moja procjena da on na godisnjem nivou nece moc odvojit vise od 2000-3000 KM. Tako da ni pod razno nemoze bit generalni sponzor.

Generalni sponzor je doo rimes
U toj doo ima i osiguranje i sve si objasnio kako ce ici tok novca iz osiguranja ali si zaobisao kako ce ici novac od ostalih poslova kojim se bavi doo rimes tako da epitet generalnog sponzora stoji i dat mu je, na konkretno pitanje koliko ce ukupno izdvojit para dobio sam odgovor da je to poslovna tajna

zvijezda1
Kontakt:

PostPostao/la zvijezda1 » 12 feb 2019, 19:16

Dominantan WroteColonJos jedna GRATIS edukacijska :

pa valjda posle Odluka i raskida ima druga strana “klub” rok zalbe ,ali je to finansijski bilo previse pa je taj rok danas istekao i citaj transfermarkt od 11.2....a gledaj sta radi mali Zeljeznicar iz BL..:)

12 2 a Jaćimović još uvijek igrač Zvijezde.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 12 feb 2019, 20:01

Tesko je combicu naci ljude da daju bilo sta a kamoli ozbiljnog sponzora... hvala ovom liku sto ce pomoci Zvijezdi... Svi mi treba da registrujemo auta kod njega u u znak zahvalnosti... evo prvi ja cu u maju pravac njemu... sve dok bude pomagao Zvijezdi registrovat cu kod njega

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 12 feb 2019, 20:02

desetkamarakane WroteColon
combe WroteColonSve se slazem ali generalni sponzor ne. Jer tih 10 000 ako je uplatio to je to. Jer je lijepo i receno kupice opremu i uplacivati ukoliko neko registruje kod njega i naglasi da je za Zvijezdu.

Generalni sponzor je doo rimes
U toj doo ima i osiguranje i sve si objasnio kako ce ici tok novca iz osiguranja ali si zaobisao kako ce ici novac od ostalih poslova kojim se bavi doo rimes tako da epitet generalnog sponzora stoji i dat mu je, na konkretno pitanje koliko ce ukupno izdvojit para dobio sam odgovor da je to poslovna tajna

Hajdi nek bude. Al i dalje stojim da on preko 3 milje godisnje nece dat.

Nego jesul stigla jos ta dvojica?

spiska
Kontakt:

PostPostao/la spiska » 12 feb 2019, 23:35

Dominatni ili ti ga Denise vrati Ognjena Jacimovica u Zvijezdu sve mu je oprosteno! Na kraju sezone kad istekne ugovor koji je potpisao nek ide gdje hoce, jer ovako ce sjedit kod kuce, nema šanse da se raskine ugovor sa njime, jer je on taj koji je povrijedio klupsku disciplinu.

Dominantan
Kontakt:

PostPostao/la Dominantan » 12 feb 2019, 23:53

spiska WroteColonDominatni ili ti ga Denise vrati Ognjena Jacimovica u Zvijezdu sve mu je oprosteno! Na kraju sezone kad istekne ugovor koji je potpisao nek ide gdje hoce, jer ovako ce sjedit kod kuce, nema šanse da se raskine ugovor sa njime, jer je on taj koji je povrijedio klupsku disciplinu.

Spiska ili ti ga Fahrudine...visemjesecna dugovanja su povrijedzena,kakvi bakraci!

Kaze se bolje dzaba sjediti nego dzaba raditi..

Igrac ima pravo zalbe a klub je ima pravo na Odluku i zalbu drugostepenoj komisiji...i osim ustanoviti finasijsku situaciju nemoze nista drugo..a prelazni je za njih do 15.3 tamam za destinaciju gdje ide...a odgovor je vec ,samo pismeni ce biti u Petak.

Dzaba sto su plakali i zvali sve i svakoga...

Zvijezdi sve najbolje i neka bolje vremena da se dese..

combe
Kontakt:

PostPostao/la combe » 13 feb 2019, 00:01

Kakvo ostavljat njegove igrace. Covjek nas posteno naguzio. Pruzit mu ruku i zdravo. Nedat mu vise nikad blizu kluba i to je to bez obzira ko bio u upravi.
Pustis covjeka da ti on dovede skoro pola ekipe u startu moras bit spreman na yebacinu i ucjene.

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 13 feb 2019, 00:07

Fino si nas stio nasukat izgleda dominantni fujj... sreca ovi nasi jos veca mraka od vas menadzera hehe

HMKAHH
Kontakt:

PostPostao/la HMKAHH » 13 feb 2019, 10:23

Imal kakvih novosti o golmanu i spicu i sta je sa ova dva jos sto su na probi hocel potpisati

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.