NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 16 feb 2019, 19:19

Kadriću nije raskinut ugovor on igra za Vitez danas protiv Čelika

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 16 feb 2019, 21:12

Stice ga kazna od saveza ha ja... fino i njega naguzio dominantni izgleda hehe... rukometasi TOP

Combe jaro se preselio na temu rukometa cim je vidio da deremo sreca hehe nece nas vise zezat
Zadnja izmjena: combe80, dana/u 16 feb 2019, 21:37, ukupno mijenjano 1 put.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 feb 2019, 21:29

Zayebo si se combicu sad stigo iz Tuzle. Al hajd nek ti bude.
Sto se tice Spiske lava djelimicno je u pravu. Boljeg od Jacima u ovom trenutku 1000% nemozemo nac. Al ima ono drugo ako njega pomilujes pos ro si se na sebe za sva vremena. U narednom periodu bi te svaki igrac i menadzer yebavali ko sansku kozu.

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 16 feb 2019, 21:51

Jacimovica treba kaznit al posteno...on nema sta radit sa prvim timom...mi sa njim ne mozemo osvojit kup kao ni prvo mjesto u ligi a isto tako imamo ekipu da ostanemo u ligi bez njega...zato imamo sve uslove da mu se oduzimo...sto naravno ocekujem.
SMOKI zadaj mu zadacu da se pusi iz njega...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

desetkamarakane
Postovi: 592
Pridružen/a: 08 jul 2013, 20:00
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la desetkamarakane » 16 feb 2019, 22:16

Orhan je napisao/la:Jacimovica treba kaznit al posteno...on nema sta radit sa prvim timom...mi sa njim ne mozemo osvojit kup kao ni prvo mjesto u ligi a isto tako imamo ekipu da ostanemo u ligi bez njega...zato imamo sve uslove da mu se oduzimo...sto naravno ocekujem.
SMOKI zadaj mu zadacu da se pusi iz njega...
Nezvanicno zvanicna info je da ce klub napast kup iz svih raspoloživi sredstava i na terenu i van njega

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 16 feb 2019, 22:23

Nirmala vec nam se stima Tosk da igramo protiv njih... lagana dernjava...

Avatar
HeliosIzDomzala
Postovi: 1395
Pridružen/a: 28 nov 2018, 23:02
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HeliosIzDomzala » 16 feb 2019, 22:39

combe80 je napisao/la:Nirmala vec nam se stima Tosk da igramo protiv njih... lagana dernjava...
:rol: :beba:

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 16 feb 2019, 22:39

desetkamarakane je napisao/la:
Orhan je napisao/la:Jacimovica treba kaznit al posteno...on nema sta radit sa prvim timom...mi sa njim ne mozemo osvojit kup kao ni prvo mjesto u ligi a isto tako imamo ekipu da ostanemo u ligi bez njega...zato imamo sve uslove da mu se oduzimo...sto naravno ocekujem.
SMOKI zadaj mu zadacu da se pusi iz njega...
Nezvanicno zvanicna info je da ce klub napast kup iz svih raspoloživi sredstava i na terenu i van njega
Ne razumijem zasto se ide na to da se kup napada iz svih raspolozivi srestava, kada su nam sanse vise nego minimalne...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 16 feb 2019, 22:44

combe80 je napisao/la:Nirmala vec nam se stima Tosk da igramo protiv njih... lagana dernjava...
Nemoj combe80 uvijek pred rudu...treba bit skroman a legana dernjava tesko...nama ce svi protivnici bit teski...
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 16 feb 2019, 23:01

O kakvim raspolozivim sredstvima pricate,ko da mi negdje ispod tribine imamo sakrivenog Ronalda,Messija,Salaha,mogu nam nastimat da dodjemo do finala ali ga osvojit necemo sigurno,ako sad u ponedjeljak izvuku da Sarajevo i Zrinjski igraju a da mi dobijemo nekog npr Tosk pa da mi mozemo u polufinale dobit opet nekog naseg ranga i u finalu nas doceka Sarajevo il Zrinjski,ja mislim da je to plafon samo uc u finale jer mislim da bi dobili nesto solidnih para

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 16 feb 2019, 23:13

spiska je napisao/la:Mi boljeg od Jacimovica ne mozemo naci i da je pocetak prelaznog roka prema tome nek odradi 6 mjeseci jos a na ljeto nova sezona nova nafaka.
Nemam ja nista licno protiv Jacimovica,on jest dobar bez dileme,njegova nesreca je menadzer,da je imao boljeg menadzera pustio bi ga da odradi posao do kraja ugovora i pokaze se jos bolje i da digne cijenu sebi,a ovaj hoce pomocu nekih trikova da se ugovor raskine bez ostete i toga,samo radi toga ne bi volio da on nastavi igrati za nas

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 feb 2019, 23:13

Po meni je vrijeme da i mi jednom pocnemo mislit na buducnost. Odnosno pravit ekipu za iducu sezonu.
Jacimovica bi vratio jedino pod uslovom da odma produzi ugovor na jos godinu. Znaci da vec imas spica za narednu sezonu. Ako nece nac napadaca na kojeg ces moc racunat iducu sezonu.
Od ovog sto je doslo probat napravit takode kostur od nekih 7-8 za iducu sezonu.
To je jedini ispravan put. Ako smo mi njih sad doveli desetak i oni svi na kraju sezone opet odu yebes i to.
Takode ako je vec Ruzic dosao ne vidim svrhu onog golmana sto je dosao prije. Jer mali Aljkanovic je uz Ruzica dovoljan. Jos probat maksimalno isforsirat Mehu i Hasukica za iducu sezonu.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 16 feb 2019, 23:39

Pa 3 golmana ti trebaju
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 16 feb 2019, 23:41

Ne moze produziti na jos godinu (to jest da ima godinu i po ugovora) kada je kod amaterskog ugovora limit na godini dana.

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 16 feb 2019, 23:43

Pa nisi imo 3 ni u prvom djelu. I sad ima jos jedno djete koje trenira i uvijek moze bit treci golman. Tako da on nije neophodan.

Nego nema nesto Cele nejavlja se.

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 feb 2019, 23:59

Niko ti ne brani da sada potpišeš ugovor sa 1.8.2019 i da ga u Savezu ovjeris kasnije na taj način radi većina klubova mislim da je i Velež čak tako radio!

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 17 feb 2019, 00:01

spiska je napisao/la:Niko ti ne brani da sada potpišeš ugovor sa 1.8.2019 i da ga u Savezu ovjeris kasnije na taj način radi većina klubova mislim da je i Velež čak tako radio!
Mislim da bi u tom slucaju trebala saglasnost obje strane.

HMKAHH
Postovi: 174
Pridružen/a: 20 jul 2018, 14:44
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la HMKAHH » 17 feb 2019, 00:04

Teško mi mozemo sacuvati ekipu jedino smo uspjeli jedne one polusezone kad nam je dosao prses otisao kokot ovo ostalo sve 10 ode 10 dodje i na kraju pored nase djece aljkanovic,kadic,terzic,turbic,mehic,unkic,hecimovic,hasukic daje ostavit jos antica,djekica,vulica,sarkanovica i sarica...ne znamo jos kako ce odigrat ovu polusezonu jazvin,janjic,vucic,petrovic,a kurtalic i maksimovic se na kraju svakako vracaju u slobodu a ruzica ce se tesko moci zadrzati. Combe navalio na ovog malog sto je dosao ko da mu je zirant bio :D ruzic na gol selimovic na klupu kad aljkanovic brani za juniore kad ne brani njega na klupu :salut: i onako se nece nabranit pored ruzica

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 17 feb 2019, 07:58

Combe masta o nekoj lijepoj Zvijezdi o harmoniji i ljepoti... to mora bit pozitivan znak... idu bolji dani za nas sport u gradu definitivno...

Vidilo se to juce na rukometu , puna dvorana extra atmosfera...nas grad zivi za sport i vrijeme je da pocnemo radit na tome da se vratimo i sa rukometom i fudbalom u elitu...

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 17 feb 2019, 08:32

Samo dobri rezultati mogu vratit navijace na stadion, evo prililke u kupu izbori finale 2000 min.ce bit na stadionu
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.