NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

combe
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 01 apr 2019, 21:00

nekoIzMostara je napisao/la:
combe je napisao/la:Mi da smo igrali posteno svejedno bi pop usili obje utakmice. Za Velez nisi mogao igrat jer oni TRENUTNO glume velike postenjacine.

Na jednoj od tema ovog foruma, i to bas mislim na ovoj vasoj temi sam procitao prije 20-tak dana kada je pisano da ste vi jedini uspjeli prije 8-10 godina uspjeli posteno uci u PL, a sada prozivate Velez kao da glumi postenjacine. Mislim da si bas ti to napisao, ali mrsko mi traziti. Znaci vi ste posteno usli, a bilo ko drugi glumi postenjacine. Ja bi prije rekao da ili vi lazete da ste usli posteno, ili iz zavisti jer vas vasi ljudi u Gradaccu zajebavaju i iskoristavaju za vlastito punjenje dzepova. Ako ste vi uspjeli uci posteno znaci da se u PL moze uci postenim radom, nije nemoguce. Mislim bas me briga sta ti mislis o Velezu iskreno, al kad vec pricas i prozivas nekoga pricaj argumentovano. Zivio

Nisi dobro procitao. Ja sam rekao da smo imali najbolju ekipu koja je ikad igrala prvu ligu federacije. To se i dokazalo kada je ta ekipa usla u PL. Drugog smo ostavili sa rekordnim brojem bodova do sada u Federalnoj.
Ali sam isto napisao da smo bez obzira na takvu ekipu neke utakmice smo poklapali bar da imamo posteno sudenje.
To znam vrlo dobro jer sam sa dosta igraca iz te ekipe bio dobar i dan danas sam. A i sa nekim clanovima tadasnje uprave.

combe80
Kontakt:

Post Postao/la combe80 » 01 apr 2019, 21:03

Nismo se mi sklonuli stari moj vec je propuhalo kraj malog Smokija koji ne moze igrat jos ovu ligu kao ni ostala nasa djeca... morao je matori lazo osmicu onu vadit jer je klahiro (nespreman lik posve a dosao nama) posto nema nikog drugog boljeg ubacio smokija i sta ce dijete protiv nakvih igraca Olimpika??? Fizicki i psihicki sto puta jaci...... hebote i navijaci jedva cekali da po Zvijezdi udaraju... nemoze vam niko udovoljit... odma prodano ovo ono... svatite da smo kalaje i nemamo igraca i jedva kraj sa krajem krpimo jer para se nema... a mi i dalje u vrhu gore sa ovakvom momcadi... dobices kalaje ove sto trebaju nam doci iz donheg dijela tabele i opstat ce mo... i nece se ni promijenit nista dok neko sa masnom idejom nedodje... iduca godina ce bit jos gora jer se nenadzire bolje sutra za nas klub...

Nece ni matori Lazo otic jer kad ode nema ko doci... lik bar radi nonstop na stadionu...

Ponovo
Kontakt:

Post Postao/la Ponovo » 01 apr 2019, 21:20

combe80 je napisao/la:Nismo se mi sklonuli stari moj vec je propuhalo kraj malog Smokija koji ne moze igrat jos ovu ligu kao ni ostala nasa djeca... morao je matori lazo osmicu onu vadit jer je klahiro (nespreman lik posve a dosao nama) posto nema nikog drugog boljeg ubacio smokija i sta ce dijete protiv nakvih igraca Olimpika... hebote i navijaci jedva cekali da po Zvijezdi udaraju... nemoze vam niko udovoljit... odma prodano ovo ono... svatite da smo kalaje i nemamo igraca i jedva kraj sa krajem krpimo jer para se nema... i nece se ni promijenit nista dok neko sa masnom idejom nedodje...

Nece ni matori Lazo otic jer kad ode nema ko doci... lik bar radi nonstop na stadionu...

Jaro,ti izgleda ne vidis da je to sve upakovano,da se uzme lova,da Olimpik ne pritisce puno da mi izgledamo jaci,ali bez srece,nemoj govoriti da su sudije povalile kad je i nas igrac igrao rukom jos se vidjelo sa svih krajeva stadiona,nije svirao penal,da ne bude Olimpik svaku tekmu penal ima,Olimpik da je igrao sa 50% tempa kao protiv Veleza mi bi izginuli,i ne brani Lazu,taj Lazo je rastjerao sve igrace,i Prljacu i Brckalica,jbt te trener kojem sastav kroji Salda,cuo sam Pisku na stadionu kada je govorio za utakmicu protiv Toska kad Lazo psuje Aljkanovicu mater i udera se u glavu i kaze kud poslusa Saldu da te ubacim,jbt te to,svi su oni Saldine marionete,sve su ljude rastjerali koji su voljeli Zvijezdu,Mrki,Denis,Ensar,Prljaca,Brckalic,i da ne nabrajam dalje a ti se i dalje tjesi da Lazo radi dobar posao i da uprava ne mulja nista,prva polusezona se ganjaju bodovi za prva 3 mjesta,na polusezoni promijenis komplet sastav i onda idemo trgovina,zasto su Sabica otjerali prosle godine,jer nije htjeo trgovat,covjek je iz nicega stvorio ekipu za respekt a sta je Lazo stvorio,ekipu za ismijavanje za ne punu godinu imas 7:0 Velez 1:6 Rudar kod kuce i Tosk u dvije tekme 6 golova,a ti se tjesi i dalje brato

crvenobijeli
Kontakt:

Post Postao/la crvenobijeli » 01 apr 2019, 21:26

Pitaj sladu kakva je hrana u motelu park srebrenik,ljudi nam fino platili i to je to, velez neplaca sudije, ali zato dogovor i kladionice rasturaju...za sve imam crno na bijelo i u kojoj je drzavi uplacen novac na 2u1...
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Mancini
Kontakt:

Post Postao/la Mancini » 01 apr 2019, 21:39

Da je travnjak bio u boljem stanju mislim da bi i jedna i druga ekipa puno bolje odigrala utakmica.
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

studeni
Kontakt:

Post Postao/la studeni » 01 apr 2019, 21:43

crvenobijeli je napisao/la:Pitaj sladu kakva je hrana u motelu park srebrenik,ljudi nam fino platili i to je to, velez neplaca sudije, ali zato dogovor i kladionice rasturaju...za sve imam crno na bijelo i u kojoj je drzavi uplacen novac na 2u1...

Logicnije je da je Tosk igrao to sto pises a ne Velez.

combe80
Kontakt:

Post Postao/la combe80 » 01 apr 2019, 21:44

Ako je tako onda sam ja teska ovca kad idem gledat te tekme nase... a ti sto su prodali dobogda ih sve pohapsili... bolje uzgajat ambroziju onda dole...

MUSVDG
Kontakt:

Post Postao/la MUSVDG » 01 apr 2019, 22:11

combe je napisao/la:Da se razumijemo trgovinu ne opravdavam. Ali kad je se sugava uprava opredjelila za to dil sa Olimpikom je realnija opcija.
A sto se tice kurava, Velezu zadnjih 15 godina(sem zadnje 2 godine) ni amsterdamske nisu bile ravne.
Ako se iko u ovoj yebenoj ligi ne moze pozivati na postenje onda ste to vi. Prodavali ste i trgovali sa pola lige.
A tih 5 stoja daleko je to za vas kojima je zmija u dzepu Kremenke.
Ako ste tako fini i posteni razmisli zasto vas 70% drzave ne podnosi.
I jos nesto bujrum u subotu ako vas moze i 1000 doc ima ovdje mjesta nisu ovo Ptičići. Nek pobjedi bolji. Samo ne trazite u naprijed alibi ako kojim slucajem prospete bobe.

Npr ti “pticici” imaju vise stanovnika nego tvoj tzv grad gradacac, ako si uopste odatle, jer je tvoj nivo seljakluka i bezobazluka veoma visok, pokazivas koji si debil i seljak, i zatupljeni mazlum. Debilu i seljacino, mislis sto ovde ti i mancini pisete protiv Veleza da tako 70% drzave misli? Pitaj cacu ako nisi kopile, gotivi li on Velez ili ne. A vjerovatno jesi kopile debilno cim te nije imao ko nauciti nista o Velezu. Svakome su Rođeni dragi i simpaticni, samo tebe boli to debilu mali pa iz neke ljutnje i seljakljuka i naravno debilizma pises ovako protiv Veleza. Uostalom nick ti sve govori. Mrs u sumu drvosjeco

zizu1991
Kontakt:

Post Postao/la zizu1991 » 01 apr 2019, 22:20

crvenobijeli je napisao/la:Pitaj sladu kakva je hrana u motelu park srebrenik,ljudi nam fino platili i to je to, velez neplaca sudije, ali zato dogovor i kladionice rasturaju...za sve imam crno na bijelo i u kojoj je drzavi uplacen novac na 2u1...

Meni je Zvijezda uvijek bila drag klub, još iz PL, neugodno gostovanje, fina ekipa, nadigravala se, nije igrala seljački i ostala mi je u lijepom sjećanju. Samo ne kontam furku nekakvih defanzivnih stavova i pokazivanja ljubavi prema klubu sa potvrdjivanjem i opravdavanjem prodaje imena vlastitog kluba. Što je najgore, te pare ne idu u džep kluba nego pojedinaca.

Onda dodje neko sa ovakvim postom da pokušava diskreditovati nas i ponos koji imamo konačno prvi put od rata na ovamo. Niko od nas ne govori da nije bilo likova sumnjivog morala koji su na isti način kao kod vas sad kaljali ime kluba i sve ono što je on predstavljao nekada, ali sada, otkako su ovi ljudi ušli u klub, zna se svaka marka gdje ide i sve je transparentno. Ne kontam šta je tu loše i kakvi kompleksi pojedince pucaju zbog toga.

Ja prvi sam u konstantnom kontaktu sa jednim od sudija iz Prve lige Federacije i on garantuje životom da mi jedini imamo čiste ruke u svemu. Sve pohvale ima za nas ali i govori da je medijska bomba koja je bačena sa naše strane nakon utakmice u Goraždu stvorila veliki pritisak na njih i pokrenula neke pozitivne stvari u ovoj ligi bar za nas i da se neće moći više tako lako kasapiti Velež kako su namjeravali.

Zvijezdi želim sve najbolje i da se vratite u PL sa nekim novim ljudima, poštenim i sposobnim, da dobijemo još jedan klub koji daje pozitivan impuls fudbalu u ovoj državi.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 01 apr 2019, 22:32

MUSVDG je napisao/la:
combe je napisao/la:Da se razumijemo trgovinu ne opravdavam. Ali kad je se sugava uprava opredjelila za to dil sa Olimpikom je realnija opcija.
A sto se tice kurava, Velezu zadnjih 15 godina(sem zadnje 2 godine) ni amsterdamske nisu bile ravne.
Ako se iko u ovoj yebenoj ligi ne moze pozivati na postenje onda ste to vi. Prodavali ste i trgovali sa pola lige.
I jos nesto bujrum u subotu ako vas moze i 1000 doc ima ovdje mjesta nisu ovo Ptičići. Nek pobjedi bolji. Samo ne trazite u naprijed alibi ako kojim slucajem prospete bobe.

Npr ti “pticici” imaju vise stanovnika nego tvoj tzv grad gradacac, ako si uopste odatle, jer je tvoj nivo seljakluka i bezobazluka veoma visok, pokazivas koji si debil i seljak, i zatupljeni mazlum. Debilu i seljacino, mislis sto ovde ti i mancini pisete protiv Veleza da tako 70% drzave misli? Pitaj cacu ako nisi kopile, gotivi li on Velez ili ne. A vjerovatno jesi kopile debilno cim te nije imao ko nauciti nista o Velezu. Svakome su Rođeni dragi i simpaticni, samo tebe boli to debilu mali pa iz neke ljutnje i seljakljuka i naravno debilizma pises ovako protiv Veleza. Uostalom nick ti sve govori. Mrs u sumu drvosjeco

Ne mozete 20 godina povezivat sebe i Ptičiće sa Mostarom. Trebate sami sebi priznat da ne mozete prismrdit svemu sto vrijedi u Mostaru. Ptičići su samo predgrade Mostara i nista vise. A ti nastavi laprdati mi makar nismo polu stranci u svom gradu.
A to da vas svi gotive procitaj sta o vama misli Tuzla, dobar dio Krajine, veliki dio Sarajeva itd. Pogotovo o vama Kremenkama kao ljudima.

spiska
Kontakt:

Post Postao/la spiska » 01 apr 2019, 23:08

combe je napisao/la:
MUSVDG je napisao/la:

Ne mozete 20 godina povezivat sebe i Ptičiće sa Mostarom. Trebate sami sebi priznat da ne mozete prismrdit svemu sto vrijedi u Mostaru. Ptičići su samo predgrade Mostara i nista vise. A ti nastavi laprdati mi makar nismo polu stranci u svom gradu.
A to da vas svi gotive procitaj sta o vama misli Tuzla, dobar dio Krajine, veliki dio Sarajeva itd. Pogotovo o vama Kremenkama kao ljudima.

Sta je to Velez seoska prcija ljudi moji vi konstatno nas prozivate seljacima a vi igrate na selu debili jedni. Drugo sta ce mene moj stari ucit sta je velez ? moj stari partizanovac, ja ime dobio po Jusufi Fahrudin ako ikako znas ko je to, a takoder i citav grad prija rata Sloboda, Partizan Zvijezda malo Zeljo i Sarajevo i pokoji seljak je navijao za Velez, vi se umislili da ste neki klub pa dobili ste vise donacija nego Bosna i Hercegovna od Saudijske Arabije. Prema tome zivim da vas u subotu pobjedimo pa makar ispali iz lige sve bi oprostio upravu samo vama otmemo da kmecite da bude na svim portalima velez pokraden u Gradaccu, jedva cekam jer cim izgubite odmah placete. Ali vi sto dizete tenzije vjerovatno necete ni doci u nase selo prema tome pssst a na stadionu cu da se ponasam u subotu onako kako ste se vi ponasali dole na svaki zvizduk skakanje psovanje i publici i igracima i treneru.

MUSVDG
Kontakt:

Post Postao/la MUSVDG » 01 apr 2019, 23:18

PrijA??? Hahahahahahaahha ne trebam dalje citati. Cini mi se da si napisao u prethodnom svom postu da si bio novinar, dolazio kao press, ili tako nesto. A mrs sumaru jedan seljacki. Vrapcici je dio Mostara , naselje, isto kao i svako drugo. Samo sto vi sumari to ne znate. PRIJA RATA HAHAHAHAHAH AUSA SUMARU

combe80
Kontakt:

Post Postao/la combe80 » 01 apr 2019, 23:19

Tacno su dosadni vise a saka jada ce ih doci u Gradacac... napadaju nesto Olimpik a ljudi extra igrace imaju i naravno deru sve redom... kmecanjem i plakanjem ce do premijer lige.... vidite kolko vrijedjaju samo...bjezi ba katastrofa

Volio bi i ja da ih dobijemo ali tesko... daje x izvuci nekako

MUSVDG
Kontakt:

Post Postao/la MUSVDG » 01 apr 2019, 23:24

combe80 je napisao/la:Tacno su dosadni vise a saka jada ce ih doci u Gradacac... napadaju nesto Olimpik a ljudi extra igrace imaju i naravno deru sve redom... kmecanjem i plakanjem ce do premijer lige.... vidite kolko vrijedjaju samo...bjezi ba katastrofa

Bojimo se vas. Vi ste mocni dragonsi hahahaahhaha . A ionako nas nema. Jedva skupimo jedno auto za gostovanje. Dok s druge strane vas bude na svakom gostovanju po 300-400. Respect.
Spiska kako je bilo PRIJA RATA HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH??

1922VFC1981
Kontakt:

Post Postao/la 1922VFC1981 » 01 apr 2019, 23:35

Bjezi raja sta se prepirete s likovima ko sto su combe i fahrudin,pogotovo ovaj drugi s ganci glavom.Ima normalne raje u Gradaccu,zbog njih treba postovat i Gradacac i Zvijezdu.Nek bolji pobjedi u subotu :bih:
#musvdg

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 01 apr 2019, 23:49

MUSVDG je napisao/la:
combe80 je napisao/la:Tacno su dosadni vise a saka jada ce ih doci u Gradacac... napadaju nesto Olimpik a ljudi extra igrace imaju i naravno deru sve redom... kmecanjem i plakanjem ce do premijer lige.... vidite kolko vrijedjaju samo...bjezi ba katastrofa

Bojimo se vas. Vi ste mocni dragonsi hahahaahhaha . A ionako nas nema. Jedva skupimo jedno auto za gostovanje. Dok s druge strane vas bude na svakom gostovanju po 300-400. Respect.

Glupsone glupi kad se nekom smijes moras povesti racuna sta ti pises. Jel se kaze "pokazivas" kao sto si ti napisao u postu prije ili pokazujes.
Kremenko miran budi i u kucicu.

spiska
Kontakt:

Post Postao/la spiska » 01 apr 2019, 23:51

1922VFC1981 je napisao/la:Bjezi raja sta se prepirete s likovima ko sto su combe i fahrudin,pogotovo ovaj drugi s ganci glavom.Ima normalne raje u Gradaccu,zbog njih treba postovat i Gradacac i Zvijezdu.Nek bolji pobjedi u subotu :bih:

Prijatelju grijesis ovi tvoji mamlazi se prepiru sa nama ne mi sa njima to je ogromna razlika, ja vam garantujemo da cete izgubit ukoliko se klubovi ne budu dogovorali, jer su olimpiku pustili, a kruzi prica da ce i vama pustit. Je bo vam ja mater svima vidite da i mi znamo vrijedati, posto konstatno vrijedate cigani, seljaci, ima da vam se najebem mame od igraca, ibre sviju pun mi je **** glumljenja vaseg.

MUSVDG
Kontakt:

Post Postao/la MUSVDG » 02 apr 2019, 00:03

combe je napisao/la:
MUSVDG je napisao/la:

Glupsone glupi kad se nekom smijes moras povesti racuna sta ti pises. Jel se kaze "pokazivas" kao sto si ti napisao u postu prije ili pokazujes.
Kremenko miran budi i u kucicu.

Sta je ispravno? Oboje? Nijedno? Jedno? Ausa krmak

MUSVDG
Kontakt:

Post Postao/la MUSVDG » 02 apr 2019, 00:07

spiska je napisao/la:
1922VFC1981 je napisao/la:Bjezi raja sta se prepirete s likovima ko sto su combe i fahrudin,pogotovo ovaj drugi s ganci glavom.Ima normalne raje u Gradaccu,zbog njih treba postovat i Gradacac i Zvijezdu.Nek bolji pobjedi u subotu :bih:

Prijatelju grijesis ovi tvoji mamlazi se prepiru sa nama ne mi sa njima to je ogromna razlika, ja vam garantujemo da cete izgubit ukoliko se klubovi ne budu dogovorali, jer su olimpiku pustili, a kruzi prica da ce i vama pustit. Je bo vam ja mater svima vidite da i mi znamo vrijedati, posto konstatno vrijedate cigani, seljaci, ima da vam se najebem mame od igraca, ibre sviju pun mi je **** glumljenja vaseg.

To gospodin press , u selendri mozes biti novinar iako si nepismen.
Pokazi svoje lice, tako treba. Tele jedno. Izdrkotino seljacka. Istruhnute u federalnoj seljacicu. Bas smo se prepali sada jer si nam prijetio da ces nam psovati. Joooj sta cemo sada. Necemo doci, strah si nam u kosti unio. ebo te caca sto te napravio

combe
Kontakt:

Post Postao/la combe » 02 apr 2019, 01:01

Spiska kako je bilo PRIJA RATA HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH??[/quote]
Kremenko miran budi i u kucicu.[/quote]
Sta je ispravno? Oboje? Nijedno? Jedno? Ausa krmak[/quote]

Kremeni miran i nastavi tucat kamen. I po nekad na ekskurziju u Mostar. Evo imas sansu i u subotu u Gradačac. Ipak smo mi i teritorijalno i po broju stanovnika za Ptičiće metropola. Nije lako u zabludi zivjet. Grad ti na dohvat ruke a nije tvoj i ne mozes uzivati u njemu.
Jos da ne zaboravim pozdravio vas legenda Baka kaze da se ponosi vama.

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.