NK Zvijezda Gradačac

Moderatori/ce: GracanicaAA,Sarmelino

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 14 apr 2019, 11:09

Ma svadba beton, Celo u tangicama oko sipke im najveca atrakcija

Ne moze igracima osigurat dobar transfer, ali zato dobar provod.. :urnebes:
♥ Футбольный клуб Манчестер Юнайтед ♥

"Lahko je biti navijač Brazila. Budi navijač Kipra"
- Ibn Sina

Dominantan
Kontakt:

PostPostao/la Dominantan » 14 apr 2019, 11:26

:D Tako je,samo provod...

I vi ste se provodili proslu sezonu a sad ko nije probo nije ni ..ebo :nedam:

Dominantan
Kontakt:

PostPostao/la Dominantan » 14 apr 2019, 11:34

Ljudi dosta zeze...

Pijaca izgorila zasucite rukave i angazujte se za pomoc..

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 14 apr 2019, 12:00

Dosta zeze, sto si se obrisao s facebooka? :lol:
Nije se valjda strah uvukao u kosti

- Ibn Sina

Dominantan
Kontakt:

PostPostao/la Dominantan » 14 apr 2019, 12:32

:guz: Slusaj dlako sa jajeta...

Imenom i prezimenom u svim sferama zivota pa tako i na drustvenim mrezama :salut:

Ne postoji ni dlaka kao ti ni neko vece jaje da se trebam povuci..

Idi ubleho,sad posle rucka trebas na banju da se isprazne pa pripremi se :rol:

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 14 apr 2019, 12:42

Ti se i ne trebas povlaciti, jer si davno propo u svom poslu.
Bolje bi ti bilo da skines par kila, da ne popucaju stolovi pod tobom kad budes radio trbusne plesove na svadbi :rol:

Forma je prolazna, svadba je bitna. Siguran sam da ces i nakon godinu dana bez ozbiljnog fudbala u nogama uspjet uvalit svoje pulene u neku jaku ekipu iz prve kantonalne :rol:

- Ibn Sina

Nah1d
Kontakt:

PostPostao/la Nah1d » 14 apr 2019, 17:41

Jeste retardirani, daj više na forumu ne obracajte pozornost na ovog propalog menadzera. O njemu je sve receno. Samo ga preskocite neka se raspravlja sam sa sobom na ovom djelu foruma.

Ignorisite ga, nema smisla raspravljati se sa covjekom koji zivi u svojim snovima. Sve sto je rekao poslje odlaska njegovih igracina je slagao, laze sebe, laze sve oko sebe i priča gluposti. Iskompleksirani covjek koji ovdje lijeci neke svoje komplekse i zivotne neuspjehe dokazivajuci nekome nesto, ispravljajuci neke krive Drine a njegova sposobnosti su se pokazale u ovom prijelaznom roku. Modriča i ona sirotinjska liga RS-a. Pa vidite da ga kompleksi često pucaju. I sta imate vise tom covjeku govoriti dokazivati? Ne budite budale i djeca. Covjekova djela govore a ne komentari, njegov najveci uspjeh je bila NKZ, to ce jos vrijeme pokazati...

Molim Vas preskačite ga!!!! Ne odgovarajte mu i pustite ga neka laprda, nako samo to i zna uz sitne prevare sa potpisima na levelu seoske varalice. A sto se tiče ozboljnog posla covjek je Modrica Alfa. Ajde molim Vas. :rol: :rol:
Istok pjeva GRADU najljepsu BALADU! RD

Dominantan
Kontakt:

PostPostao/la Dominantan » 14 apr 2019, 18:22

Sa Alfom ozbiljno a sa vama samo sprdnja na levelu Red street Amsterdama ... :urnebes:

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 14 apr 2019, 19:19

Nema sta, Gradacac se godinama nece oporaviti od soka nastalog odlaskom virtuoza kao sto su Ilic i Sabanovic. :urnebes:Kombinovano zabili 1 gol i imali 2 asistencije za komplet polusezonu hahaha. A svom, ako nista, statisticki najboljem igracu sredio borbu za opstanak u prvoj RS. :tokralju:

Haj sto laze sebe i sve oko sebe, vec lik fakat zivi u tripu da je on nekoga od nas sjebao :tokralju: Ako je ikoga sjebao, sjebao je svoje preplacene polovnjake koji su mu povjerili svoje karijere, sa zeljom da ih propelira u neki dobar klub, a on im umjesto toga organizuje svadbe.
Nemas ti druze gram mozga u toj celavoj glavusini

- Ibn Sina

Kapetan
Kontakt:

PostPostao/la Kapetan » 14 apr 2019, 23:24

Pa dobro je Jacimovic i proso, gledam Berishu od Rome u19 i reprezentacija Svedske u 19 statistika 5 golova u 8 utakmica. Sad u Velezu sjedi na klupi i moli Boga da se Fajic povrijedi. Bravo Denise :bih:

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 14 apr 2019, 23:40

Kapetan WroteColonPa dobro je Jacimovic i proso, gledam Berishu od Rome u19 i reprezentacija Svedske u 19 statistika 5 golova u 8 utakmica. Sad u Velezu sjedi na klupi i moli Boga da se Fajic povrijedi. Bravo Denise :bih:

Damije samo znat ko je to dijete nasavjetovao da dodje u ovu nasu drugu ligu i tu jos na klupi da bude... Zalost nevidjena... nasuko ga dominantni da valja... covjece bozi trebas samo citat sta je dominantni pisao o nama i dosta ti je... neznam kako su nasjeli da im on bude menedzer... nemozes bolan tako pisat o klubovima i ljudima dominantni ti treba ugled da budes... posebno mladim...

Tebe malo navijaca isprovociralo i ti svasta pises... opusti se covjece i lagano svoj posao radi...nemas potrebe da ljagas bilo koji klub ili bilo sta... budi primjer drugima...

Ovo ti nije trebalo samo si sebi naskodio...

Koji ce to igrac ti vise doci kad procita sta si sve pisao o nama i vidi i sta kako radis??? Smiri se bolan izvini se nama svima od Salde preko nas ovde na forumu pa nadalje i lagano svojim putem u dobrim odnosima...

Evo fini si igraca sebi sabro i poceo radit fino... pamet u glavu i lagano vidit sta kako... nemozes pisat ovde svasta i brezorbazat ljudi te znaju samo ce ti naskodit poslu... spao si da ti ja koji ni gramatiku nezna savjete daje... bjezi ba...

Dominantan
Kontakt:

PostPostao/la Dominantan » 15 apr 2019, 03:59

combe80 WroteColon
Kapetan WroteColonPa dobro je Jacimovic i proso, gledam Berishu od Rome u19 i reprezentacija Svedske u 19 statistika 5 golova u 8 utakmica. Sad u Velezu sjedi na klupi i moli Boga da se Fajic povrijedi. Bravo Denise :bih:

Damije samo znat ko je to dijete nasavjetovao da dodje u ovu nasu drugu ligu i tu jos na klupi da bude... Zalost nevidjena... nasuko ga dominantni da valja... covjece bozi trebas samo citat sta je dominantni pisao o nama i dosta ti je... neznam kako su nasjeli da im on bude menedzer... nemozes bolan tako pisat o klubovima i ljudima dominantni ti treba ugled da budes... posebno mladim...

Tebe malo navijaca isprovociralo i ti svasta pises... opusti se covjece i lagano svoj posao radi...nemas potrebe da ljagas bilo koji klub ili bilo sta... budi primjer drugima...

Ovo ti nije trebalo samo si sebi naskodio...

Koji ce to igrac ti vise doci kad procita sta si sve pisao o nama i vidi i sta kako radis??? Smiri se bolan izvini se nama svima od Salde preko nas ovde na forumu pa nadalje i lagano svojim putem u dobrim odnosima...

Evo fini si igraca sebi sabro i poceo radit fino... pamet u glavu i lagano vidit sta kako... nemozes pisat ovde svasta i brezorbazat ljudi te znaju samo ce ti naskodit poslu... spao si da ti ja koji ni gramatiku nezna savjete daje... bjezi ba...

O jednom klubu pisem a ne o vise njih!!

I moji svi postovi su na forumu NK Zvijezda Gradacac...

Tako da treba patit i u buduce :bih:

josipmusa2
Kontakt:

PostPostao/la josipmusa2 » 15 apr 2019, 07:57

I ko je mak'o sako, gdje je nestalo 5 milja :D Ja tipujem da jedan od combeta drži keš ispod dušeka

Dominantan
Kontakt:

PostPostao/la Dominantan » 15 apr 2019, 09:09

Meni uplatili da se đuskam po forumu i skrenem fokus na sebe a ne na bordel :kafa:

SMR187
Kontakt:

PostPostao/la SMR187 » 15 apr 2019, 09:53

Voli salda dat sirotinji

- Ibn Sina

crvenobijeli
Kontakt:

PostPostao/la crvenobijeli » 15 apr 2019, 10:14

Da smo sprdancija od kluba jesmo da radimo sto radi svi klubovi u ovoj ligi radimo..sad su svi klubovi kurave, odnosno 2 makroa i 14 kurava....jel tako celo...nego kad ces nam mehu odvest reci datum da znamo
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 15 apr 2019, 17:18

Znam ja kada ce ga odvesti,rekao mi Mehic neki dan,kaze 31.februara da ide,rece u Manchester da ga vodi samo ne razumi ga da li rece United ili City :hmmmmm:

Dominantan
Kontakt:

PostPostao/la Dominantan » 15 apr 2019, 18:16

:D Tako je 31.2. odvest ga u Modricu,oni vam plate 24 milje km kompenzaciju i cifra Alfi..

A ove 24 i jos sto prodate taman za dug prema igracima :beba:

Ponovo
Kontakt:

PostPostao/la Ponovo » 15 apr 2019, 18:31

Ne znam kako se ostalim igracima placa npr. Saricu,Jazvinu,i tako tim,jedino tvojim talentima se ostalo duzno,a zbog cega,pa jer si ih ti navodio,da su ostali igrati kako treba i dalje bi dobijali platu,ali poslusali su svog menadzera,kada su hjteli da odu na bezobrazan nacin,ne dolazeci na trening i tako to,tako im i treba,da su nastavili kako treba ne bi do ovoga doslo,do kraja sezone bi Jacim ima sigurno 15-ak golova mozda i vise,i bio bi jos trazeniji sigurno,njemu opet svaka cast ali zalosno da onakav igrac umjesto da napreduje,ide na put bez povratka

combe80
Kontakt:

PostPostao/la combe80 » 17 apr 2019, 19:03

Deremo Travnika jaranike moje... samo lagano cuo sam plastika stize i reflektori ovo mjesec dva... zapelo je u savezu radi plastike...

Idu bolji dani :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Natrag na “Prva liga FBiH”

Trenutno korisnika/ca: MUSVDG i 4 gosta.