NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 14 jun 2019, 23:43

Ovdje su te famozne turke povezali sa zvijezdom radi bela...jer su bele posli davat nesto zvijezdi, a ko poznaje bele zna i to da turski elvan vec dugo posluje sa belama i to odlicna suradnja...mislim da je zbog toga elvan povezan sa zvijezdom...
Licno ne vjerujem da je to sve tako u stvarnosti
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 15 jun 2019, 00:15

Nema šanse da dodje Kolak, čovjek je prevazišao Zvijezdu prošli puta sam fa ja doveo u Zvijedzu sa Vojvodicem! Mada ako budu imali ambicije a vjerujem da imaju iako pričaju da napuštaju nebi dovodili i ovog napadača koji se spominje mada ja bi licno lukica zadržao

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 15 jun 2019, 08:02

Ko poznaje Bele znaju da su oni izrazito darezljivi. Pogotovo sto se tice sporta. Tako da umjesto turci slijede nam ku rci.
Ovi ce vam bit sponzor ko i Rimes kojeg ste kovali u Zvijezde.

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 15 jun 2019, 09:09

spiska je napisao/la:Nema šanse da dodje Kolak, čovjek je prevazišao Zvijezdu prošli puta sam fa ja doveo u Zvijedzu sa Vojvodicem! Mada ako budu imali ambicije a vjerujem da imaju iako pričaju da napuštaju nebi dovodili i ovog napadača koji se spominje mada ja bi licno lukica zadržao
Koji je napadac u pitanju ako moze u pp,a Lukic nije los momak,borben je a kvaliteta dodje sa borbenoscu,zadrzat ga pa ponekad igrati i sa dva napadaca

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 15 jun 2019, 14:24

E cuj Kolak, zar nam takva kiksara treba? Jedne se tek rijesili
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 15 jun 2019, 16:34

SMR187 je napisao/la:E cuj Kolak, zar nam takva kiksara treba? Jedne se tek rijesili
E ako je Kolak kiksara,lik se u Igmanu dokazao,znaci u klubu koji se borio za opstanak,pored losih saigraca on je dosao do izrazaja sa svojim odbranama,za ovu ligu je beton

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 15 jun 2019, 16:58

Bio je kolak kod naas, taraba me bio neznam dali je napredovo sta
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe
Postovi: 2288
Pridružen/a: 27 avg 2013, 13:06
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe » 15 jun 2019, 17:38

Nesto smo se usutili danas. Da nisu turci gdje zapeli? I pojacanja stadose il opet Salda yebe?

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 15 jun 2019, 18:29

Kod nas su svi golmani bili tarabe zadnjih par godina razlog ? Kada nisu mogli pokazati svoj naksimum i branili kako im trener kaze ili uprava,primjer Prljaca,prosle godine prvu polusezonu primi 3 gola sa trenerom Sabicem,drugu polusezonu primi preko 20 komada,razlog otisao Sabic dosao Sapina i krenula trgovina uprave,da je Sabic ostao i da su zajedno izgurali do kraja kao od pocetka ne bi se momak obrukao na kraju sezone i izgubio i samopouzdanje i rejting i sve u bogu,sta je ucinjeno sa njegove karijere,propala,razlog ? Uprava Zvijezde,nadam se da neceml gledat isti scenarij sljedece godine,sad ako ne naprave iskorak nema visr ni raje ni para ni nicega oko kluba,komotno kljuc u bravu

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 15 jun 2019, 19:01

Nije kolak kloc nemojte tako gdje je primio nešto pa čovjek nas je čupao u vise navrata jedini kiks protiv Bihaća kad je napucao napadača za 2:1! A kolak je maknut kada je naređenje došlo da Prljaca brani protiv Simin Hana sve u svemu odličan momak i golman Kolak

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 15 jun 2019, 22:35

Abid mujagic abe :kafa: :kafa: :hmmmmm:
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 15 jun 2019, 22:51

Mislim da će Abe u Želju prevazisao je on prvu ligu davnih dana a može se i u Zvijezdu dovesti 10 000 na ruke za sezonu i Plata 1500 km

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 15 jun 2019, 22:57

spiska je napisao/la:Mislim da će Abe u Želju prevazisao je on prvu ligu davnih dana a može se i u Zvijezdu dovesti 10 000 na ruke za sezonu i Plata 1500 km
Imas p.p
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 16 jun 2019, 10:40

Dobro to izgleda jaranike kostur ekipe imamo sad lagano dovodit igrace Dino Kalesic je potenicijal kad ga matori Lazo napumpa disciplinom i snagom izdrzljivosti i kondicijom bice extra... fina je sansa za ulazak u premijer ligu ove godine...

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 16 jun 2019, 13:29

I sta kad udjemo u premier ligu,drago je meni sto se prica pozitivno,ali ima onaj stari problem,blokada glavnog racuna,ne moze se premijer liga igrati tako,da nas opet docekaju pa da nam ne daju igrati radi dugova,kada iznesu javno da klub nije duzan vise nikome i da je glavni racun odblokiran onda se moze necemu nadati i radovati

Avatar
ASD
Postovi: 26228
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la ASD » 16 jun 2019, 13:41

Lukic se vratio u Krupu, ocekivano. Ispali su iz lige i sad ce imati vjerovatno svoju sansu,

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 16 jun 2019, 14:53

Ponovo je napisao/la:I sta kad udjemo u premier ligu,drago je meni sto se prica pozitivno,ali ima onaj stari problem,blokada glavnog racuna,ne moze se premijer liga igrati tako,da nas opet docekaju pa da nam ne daju igrati radi dugova,kada iznesu javno da klub nije duzan vise nikome i da je glavni racun odblokiran onda se moze necemu nadati i radovati
Kad se udje u pl onda dobijaš sponzore nove, liga smanjenja TV prenosi lova, drugo onda imaš reprogram napraviš i plaćaš u ratama sve

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 16 jun 2019, 15:02

spiska je napisao/la:
Ponovo je napisao/la:I sta kad udjemo u premier ligu,drago je meni sto se prica pozitivno,ali ima onaj stari problem,blokada glavnog racuna,ne moze se premijer liga igrati tako,da nas opet docekaju pa da nam ne daju igrati radi dugova,kada iznesu javno da klub nije duzan vise nikome i da je glavni racun odblokiran onda se moze necemu nadati i radovati
Kad se udje u pl onda dobijaš sponzore nove, liga smanjenja TV prenosi lova, drugo onda imaš reprogram napraviš i plaćaš u ratama sve
Sjecam se kad su gostovali zeljo sarajevo moras doci 1 h prrije utakmice da nadjes parking i mjesto na trebinama.ljudi bilo od 1500 do 2500 svaku tekmu
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Avatar
Cevap
Postovi: 525
Pridružen/a: 07 avg 2018, 00:27
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Cevap » 16 jun 2019, 17:43

spiska je napisao/la:
Ponovo je napisao/la:I sta kad udjemo u premier ligu,drago je meni sto se prica pozitivno,ali ima onaj stari problem,blokada glavnog racuna,ne moze se premijer liga igrati tako,da nas opet docekaju pa da nam ne daju igrati radi dugova,kada iznesu javno da klub nije duzan vise nikome i da je glavni racun odblokiran onda se moze necemu nadati i radovati
Kad se udje u pl onda dobijaš sponzore nove, liga smanjenja TV prenosi lova, drugo onda imaš reprogram napraviš i plaćaš u ratama sve
Nisu naši pametni za toga

crvenobijeli
Postovi: 2399
Pridružen/a: 07 feb 2013, 13:37
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la crvenobijeli » 16 jun 2019, 17:54

Gdje ce muratovic? Pa tek izaso iz pelena on napusta klub.nase dijete nema sta
ZVIJEZDA SIJA VJECNO !!!!

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.